Socialinės medijos privatumo vadovas


Socialinė žiniasklaida yra neatsiejama šių dienų gyvenimo dalis, net ir todėl, kad daugelis iš mūsų siekia apriboti laiką, kurį praleidžiame su ja bendraudami, ji vis dar yra labai įdėta į mūsų gyvenimą. Štai kodėl socialinės žiniasklaidos privatumas yra kažkas, į ką visi turėtų atkreipti dėmesį. Neįmanoma to nepadaryti, hakeriai, sukčiai, buvęs partneris, tapatybės vagys, seksualiniai plėšrūnai, yra daugybė žmonių, kuriuos galbūt norėsime užkirsti kelią savo internetiniam gyvenimui..

Šiame socialinės žiniasklaidos privatumo vadove aprašysime pavojus ir pateiksime žingsnis po žingsnio veiksmus, padėsiančius apsisaugoti ir apsaugoti savo socialinę mediją..

Socialinės medijos privatumo apžvalga

Verta pabrėžti, kad nors socialinės žiniasklaidos platformos siūlo daug funkcijų, kad užrakintų profilius ir pagerintų privatumą, jie retai įjungia tuos parametrus pagal numatytuosius nustatymus. Tam yra kelios priežastys...

  • Natūralu, kad svetainės ir programos yra patrauklesnės ir patrauklesnės naujiems vartotojams, kai viskas yra paprasta.
  • Socialinės žiniasklaidos kompanijų interesai nėra viską laikyti privačiais. Kuo daugiau informacijos laisvai prieinama - tuo daugiau informacijos jie gali parduoti reklamuotojams.
  • Padarius įrašus ir paveikslėlius kaip numatytą „viešą“ prieigą, žmonėms lengviau naudotis platformomis, norint įsijausti į kitų gyvenimus, todėl šios platformos įtikina daugelį žmonių.

Atsižvelgiant į tai, socialinės žiniasklaidos įmonės stengiasi išlaikyti savo platformas kiek įmanoma saugesnes, ir jos paprastai siūlo vartotojams daugybę galimybių suteikti jiems galimybę kontroliuoti savo privatumą..

Bendrosios konsultacijos

Tvirti slaptažodžiai ir slaptažodžių generatoriai

Saugūs slaptažodžiai

Nepaisant plataus spaudos pranešimų apie įsilaužimus, sukčiavimus ir kibernetines atakas, 2017 m. Pradžioje „The Telegraph“ atlikta apklausa atskleidė, kad daugelis interneto vartotojų savo internetinėse paskyrose ir toliau naudoja juokingai nesaugius slaptažodžius. Kai kurie slaptažodžiai dešimtuke yra 123456, qwerty ir slaptažodis.

Jūsų slaptažodžiai yra raktas į jūsų internetines paskyras, todėl juos lengva atspėti, atsiveria visokių problemų.

Žinoma, generuoti ir atsiminti sudėtingus ir unikalius slaptažodžius kiekvienai internetinei paskyrai yra lengviau nei pasakyti.

Vienas iš būdų sugalvoti ilgus ir sudėtingus slaptažodžius yra naudoti asmeniškai įsimenamas frazes, susidedančias iš kelių žodžių (kartais pridedant skaičius ir skyrybos ženklus, jei paslauga to reikalauja).

Nepaprastai lengva atskirai sugalvoti šias atsitiktines frazes, ir jas sunku nulaužti iš techninės perspektyvos.

Jei niekada anksčiau nebuvote įsilaužę, jums nepaprastai pasisekė, nes dviem trečdaliams JAV suaugusiųjų tam tikru metu jau buvo pažeistas jų socialinės žiniasklaidos privatumas. Netrukus tai gali būti jūsų eilė, o jei asmeninės informacijos apsaugai naudojate „123456“ arba „slaptažodį“ - esate iš dalies kaltas!

Slaptažodžio tvarkytojai

Slaptažodžio tvarkytojai

Tada pažvelkime, kaip galite valdyti visus sudėtingus, unikalius slaptažodžius.

Paprasčiausia slaptažodžio tvarkyklės forma yra tokia, kokia įmontuota jūsų interneto naršyklėse. Pavyzdys yra „Google Chrome“ „Smart Locker“ „Apple“ „iCloud Keychain“. Jūs, be abejo, būsite susipažinę su tuo, kai jie dažnai klausia, ar norite, kad jūsų interneto naršyklė „išsaugotų slaptažodį“.

Išsaugoti slaptažodžius naršyklėje yra patogu, tačiau dažnai tai nėra saugu. Jei bendrinate kompiuterį neturėdami saugaus prisijungimo, tai beveik neabejotinai yra bloga idėja.

Naršyklės slaptažodžio tvarkyklės naudojimas nepakeičia tinkamo, tam skirto slaptažodžio tvarkymo sprendimo naudojimo. Geras slaptažodžių tvarkytuvas padės jums sukurti saugius slaptažodžius ir saugiai juos laikyti saugiai užšifruotus. Teisingai naudojant, tai reiškia, kad galite būti dar saugesni sukurdami atskirus unikalius slaptažodžius viskam, neturintiems superžmogiškos atminties.

Čia yra keletas variantų, kuriuos galite išbandyti:

„KeePass“

„KeePass“ yra atvirojo kodo slaptažodžių tvarkyklė, turinti plačias funkcijas. Tačiau tai nėra paprasčiausias dalykas, kurį turi nusistatyti nemokantys žmonės. Pliuso pusėje jis yra visiškai nemokamas ir puikus įrankis, jei norite valdyti daugybę slaptažodžių.„KeePass“

„KeePass“ yra integruotas su visomis pirmaujančiomis interneto naršyklėmis ir mobiliaisiais prietaisais. Kadangi tai yra atvirojo kodo programa, ji suteikia prieigą prie daugybės papildomų papildinių, tokių kaip biometrinis palaikymas ir internetinių atsarginių kopijų paslaugų integracija..

„KeePass“ apibūdinamas kaip saugus pase, ir tai yra būtent tai. Net jei jo madingas požiūris jus atbaido, nes jis nemokamas, tai verta išbandyti.

„LastPass“

„LastPass“ yra vienas geriausiai pasaulyje žinomų slaptažodžių tvarkytojų. Jis tiekiamas ir kaip nemokamas produktas, ir kaip nebrangus komercinis pasiūlymas. Nemokamas produktas turi tam tikrus apribojimus, tačiau vis dar turi daug ką pasiūlyti. Mokama versija prideda naudingų papildomų funkcijų, tokių kaip šifruota internetinė saugykla ir dviejų faktorių autentifikavimo palaikymas.

Tai, kur „LastPass“ iš tikrųjų išsiskiria, yra jo naudojimo paprastumas. Tai daro jį puikiu pasirinkimu pradedantiesiems. Deja, visuomet yra tam tikras patogumo naudoti ir saugumo kompromisas, ir teisinga sakyti, kad privatumo ekspertai nemėgsta tam tikrų kompromisų, kuriuos įmonė pasirinko padaryti, pavyzdžiui, naudodamiesi skubios pagalbos funkcija, leidžiančia žmonėms atgauti prieigą prie savo jei praranda pagrindinį slaptažodį.

„StickyPassword“

„StickyPassword“ yra dar vienas slaptažodžio tvarkymo sprendimas, kuriame galima pasirinkti nemokamą ar „premium“ versiją. Funkcijos, tokios kaip atsarginės kopijos debesyje, sinchronizavimas ir aukščiausios kokybės palaikymas, vertos nedidelio mokesčio už „premium“ versiją.

„StickyPassword“ puikiai palaiko pirštų atspaudų nuskaitymą ir yra puikus sprendimas tiek staliniams, tiek nešiojamiesiems kompiuteriams, tiek mobiliesiems įrenginiams. Šifravimas yra karinio lygio, o vietinis „Wi-Fi“ sinchronizavimas saugo viską.

Nors slaptažodžių tvarkyklės programa nėra būtina, kai kalbama apie socialinės žiniasklaidos privatumą, ji palengvina unikalių ir sudėtingų kiekvienos paskyros slaptažodžių naudojimą. Kadangi yra daugybė nemokamų variantų, verta išbandyti šiek tiek laiko.

Dviejų faktorių autentifikavimas

Dviejų veiksnių autentifikavimas yra plačiai naudojamas metodas internetinėms sąskaitoms padaryti saugesnes. Jį naudoja bankai, socialinės žiniasklaidos svetainės ir visos kitos internetinės paslaugos.

Dviejų faktorių autentifikavimas

Beveik neabejotina, kad jūs tam tikru būdu jau naudojatės. Paprasčiausias paaiškinimas yra tas, kad jis naudoja tai, ką turite, taip pat tai, ką žinote. Be abiejų šių dalių negalėsite patekti.

Dažnai naudojama analogija, kai bankomate naudojate grynųjų pinigų kortelę. „Tai, ką turite“ yra kortelė, o „kažkas, ką žinote“ yra PIN kodas. Turėdami tik kortelę, negalėsite išsitraukti pinigų iš kompiuterio. Tas pats būtų taikoma ir turint PIN kodą.

Daugelis svetainių ir internetinių paslaugų naudoja šį principą, kad jūsų sąskaitoms būtų suteikta daugiau saugumo. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad socialinės žiniasklaidos atveju skatinamas tokio tipo patvirtinimas dviem veiksmais, tačiau dažniausiai tai nėra būtina. Taigi tai yra greita ir lengva funkcija, skirta sustiprinti jūsų saugumą, užtikrinanti, kad niekas negalės nulaužti jūsų paskyros atspėjęs slaptažodį. Įgyvendinimas įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose skiriasi...

„Facebook“ TFA

„Facebook“: Yra daugybė variantų. Norėdami juos rasti, prisijunkite prie savo sąskaitos, eikite į „Nustatymai“, prie kurių galite patekti per rodyklę žemyn, esančią puslapio viršutinėje dešinėje, tada spustelėkite „Sauga ir prisijungimas“. Dabar spustelėkite mygtuką „Redaguoti“, esantį dešinėje, esančiame „ Naudokite dviejų veiksnių autentifikavimą “, kad pasiektumėte visas parinktis.

Paprasčiausias variantas leidžia naudoti mobilųjį telefoną kaip antrą elementą dviejų veiksnių autentifikavimo procese. Galite pasirinkti gauti SMS žinutę su unikaliu kodu arba naudoti kodų generatoriaus funkciją (paslėptą „Facebook“ programoje mobiliesiems) generuoti kodą, kai jums jo reikia. Abiem atvejais negalite prisijungti iš kažkur naujo, be slaptažodžio ir kodo.

„Facebook“ siūlo įvairias kitas pažangias dviejų žingsnių patvirtinimo parinktis, įskaitant vienkartinius „Facebook“ programų slaptažodžius žaidimų pultuose ir kituose įrenginiuose. Plius integracija su universaliais saugos raktais. „2FA“ lengva nustatyti ir akimirksniu padidinti jūsų socialinės žiniasklaidos privatumą, nes įsilaužėliams yra daug sunkiau įsilaužti į jūsų sąskaitą..

Čia rasite visų „Facebook“ parinkčių vadovą.

„Twitter“ TFA

„Twitter“:Nustatymai yra panašūs, bet ne tokie modernūs. Principas yra tas pats; jūs pateikiate „Twitter“ mobiliojo telefono numerį ir suaktyvinote dviejų faktorių autentifikavimą. Tai verčia „Twitter“ kiekvieną kartą prisijungiant reikalauti vienkartinio slaptažodžio (išsiųsto SMS šiuo numeriu).

Norėdami pasiekti šį nustatymą, turėsite būti prisijungę prie savo paskyros kompiuteryje. Nustatymų meniu yra viršuje, dešinėje. Spustelėkite „Nustatymai ir privatumas“ ir pažymėkite langelį „Patikrinti prisijungimo užklausas“.

Kai tai padarysite, verta patikrinti meniu „Mobilus“, kad dar kartą patikrintumėte, ar teisingai nustatėte mobiliojo telefono numerį - kitaip jūsų prisijungimo kodai gali būti išsiųsti neteisingu numeriu. Jei kyla problemų ieškant parinkčių arba norite nustatyti dviejų veiksnių autentifikavimą naudodami „Twitter“ programą mobiliesiems, čia yra vadovas.

„Instagram“ TFA

„Instagram“:Čia dviejų etapų autentifikavimas yra beveik tas pats. Kadangi „Instagram“ pirmiausia yra mobilioji programa, turite įdiegti papildomą saugumą iš savo telefono.

Atidarykite „Instagram“ programą ir eikite į savo profilį. Norėdami patekti į nustatymų meniu, bakstelėkite „Nustatymai“. Bakstelėkite „Dviejų veiksnių autentifikavimas“ ir įjunkite „Reikalauti saugos kodo“. Vėlgi, jūs turėsite įsitikinti, ar „Instagram“ yra teisingas jūsų mobiliojo telefono numeris, arba galite rizikuoti, kad užsiblokuosite iš savo paskyros. Jei kyla problemų ieškant parinkčių, čia pateiktas vadovas, kaip tai padaryti.

Taip pat galima dviejų faktorių autentifikacija „Snapchat“. Kaip ir kiti tinklai, ši funkcija reikalauja, kad jūs SMS žinutėmis gautumėte vienkartinį skaitmeninį kodą. Norėdami įjungti šią funkciją, mobiliajame įrenginyje atidarykite „Snapchat“ ir palieskite „Snapchat“ piktogramą, esančią viršutiniame kairiajame kampe. Tada bakstelėkite „Nustatymai“ krumpliaračio piktogramą viršuje, dešinėje, pasirinkite „Prisijungimo patvirtinimas“ ir vykdykite nurodymus. Taip pat galite naudoti „Google Authenticator“ (plačiau apie tai vėliau).

Verta skirti laiko aktyvuoti dviejų etapų autentifikavimą visose jūsų socialinės žiniasklaidos paskyrose. Tai užtruks tik keletą minučių ir, be abejo, yra lengviausias būdas žymiai padidinti savo saugumą.

„Facebook“ privatumas

„Facebook“ privatumas

„Facebook“ pavojai

Nusikaltėliai dažnai naudojasi „Facebook“ norėdami gauti informacijos apie žmonių gyvenimą ir buvimo vietą. Nepaisant to, tyrimai rodo, kad nemaža dalis vartotojų vis dar nesugeba tinkamai pakoreguoti savo privatumo nustatymų. Tai gąsdina, atsižvelgiant į tai, kad platformoje yra 270 milijonų padirbtų ar apgaulingų paskyrų. Taigi kokie yra pagrindiniai „Facebook“ pavojai?

Dauguma žmonių nori pasidalyti nuotraukomis, būsenomis ir patirtimi su draugais ir šeima, bet ne su visu pasauliu. Pavojus kyla vartotojams, kurie nepaiso savo saugos nustatymų ir pasirenka pasidalyti su kur kas platesne auditorija, nei yra saugu tai padaryti..„Facebook“ pavojai

Deja, pavojai nėra susiję tik su dalijamosiomis nuotraukomis. Platus netikrų paskyrų skaičius platformoje parodo, kiek nusikaltėlių gyvena „Facebook“. Kai kurie gali net pozuoti kaip jūsų draugas, klonuodami savo paskyras. Štai kodėl jūs visada turite būti atsargūs, jei gaunate draugo prašymą iš asmens, su kuriuo manėte, kad jau draugaujate.

Nesąžiningų vartotojų ketinimai labai skiriasi. Kai kurie įsilaužėliai tralo tinklą žmonėms, kurie išvyksta atostogauti. Tamsesniame spektro gale yra sukčių ir seksualinių plėšrūnų, naudojančių platformą grobti pažeidžiamus žmones. Kaip jau anksčiau aptariau savo vaikų saugos internete vadove, yra keletas šokiruojančių statistinių duomenų apie paauglių, į kuriuos nepažįstami žmonės kreipiasi internetu, skaičių ir paauglių, kurie eina su tais nepažįstamaisiais realiame gyvenime, skaičių..

Socialinės žiniasklaidos pavojai yra labai realūs, todėl labai svarbu padidinti savo socialinės žiniasklaidos privatumą...

„Facebook“ privatumo nustatymai

Patikrinkime, kaip „užfiksuotas“ jūsų „Facebook“ profilis. Jei niekada anksčiau nekeitėte savo privatumo nustatymų, galite nustebti sužinoję, kokia jūsų gyvenimo dalis yra vieša.„Facebook“ privatumo nustatymai

Prisijunkite prie „Facebook“ kompiuteryje ir eikite į savo profilio puslapį. Spustelėkite piktogramą „...“ (trys taškai), esančią antraštės paveikslėlio apačioje, dešinėje, ir pasirinkite „View as…“. Tada pamatysite savo profilį kaip „Public“. Tai leidžia pamatyti viską, ką atsitiktinis „Facebook“ vartotojas pažiūrėkite, ar jie jus rado „Facebook“ paieškos priemonėje.

Jei anksčiau bandėte užrakinti savo sąskaitą, galite pamatyti tik antraštės vaizdą ir dabartinį profilio paveikslėlį. Tačiau daugiau nei tikėtina, kad pamatysite, kad yra keletas nuotraukų, komentarų ir galbūt net būsenų, matomų visam pasauliui.. Daugeliu atvejų tai, ką matote, gali jus šokiruoti. Jei jums įdomu, kodėl taip yra, galimų priežasčių yra daugybė. Galbūt turite nuotraukų albumus (pvz., Įkeltus išmaniuosius telefonus), kuriuose nuotraukos automatiškai nustatomos į „viešą“ rodinį, arba galite nustatyti savo paskyrą taip, kad kiti žmonės galėtų skelbti jūsų laiko juostoje be leidimo.

Jei esate iš tų žmonių, kurie „Facebook“ slepia tam tikrą veiklą iš tam tikrų „draugų“, taip pat galite naudoti šio ekrano viršuje esančią parinktį, kad galėtumėte peržiūrėti savo profilį kaip „konkretų draugą“, kad galėtumėte patvirtinti, ką jie mato.

Apsiginklavę šia informacija, turėsite gerą mintį apie tai, ką turite padaryti, kad padidintumėte savo socialinės žiniasklaidos privatumą „Facebook“, taigi paleiskite svarbiausius nustatymus.

Privatumo nustatymai ir įrankių parinktys

Dauguma pagrindinių nustatymų yra „Privatumo nustatymai ir įrankiai“ parinkčiuose. Tai galite pasiekti spustelėję mažą rodyklę žemyn, esančią „Facebook“ tinklalapio viršutiniame dešiniajame kampe, spustelėję „Nustatymai“ ir kairėje pusėje pasirinkę „Privatumas“..„Facebook“ privatumo nustatymai ir įrankiai

Dešinėje esančiuose nustatymuose galite pasirinkti, kas gali matyti jūsų būsimus įrašus (pasirinkdami iš „Viešas“, „Draugai“, „Draugai (išskyrus tam tikrus žmones)“ ir įvairias kitas pasirinktines parinktis.) Galite pasirinkti panašų pasirinkimą dėl to, kas gali susisiekti su jumis per „Facebook“ - ir kas gali jūsų ieškoti naudodamas jūsų el. pašto adresą ar telefono numerį.

Iš tikrųjų gana lengva užrakinti „Facebook“ privatumą. Pradėkite nuo to, kad skelbimo matomumas neviršija jūsų pasirinktų draugų, „draugų prašymai“ apsiriboja „draugų draugais“ ir apribojami, kas gali jus pažiūrėti tik į „draugus“. Tai daro jus privačius, nes įmanoma būti „Facebook“. Tačiau verta paminėti, kad „Facebook“ tikrai nėra jokio būdo išeiti iš „tinklo“. Jei tai yra tai, kas jums labiau patinka, geriau visiškai vengti platformos.

Pakeitęs šiuos dalykus, galite manyti, kad baigėte, tačiau yra dar vienas svarbus žingsnis. Pakeitę nustatymus naudokite aukščiau aprašytą funkciją „peržiūrėti kaip…“, kad patikrintumėte, ar vis dar yra turinio, kurį galima viešai peržiūrėti. Sužinosite, kad pakeitus tuos parametrus nepavyko nuslėpti nieko, kuo praeityje viešai pasidalinote.

Norėdami tai išspręsti, grįžkite į „Privatumo nustatymai ir įrankiai“ parinktis ir pasinaudokite funkcija „Apriboti ankstesnius įrašus“, kuri turėtų leisti blokuoti visuomenę (arba „draugų draugus“) matymą seną įrašą. Dar kartą verta dar kartą patikrinti funkciją „žiūrėti kaip…“ - kol nebūsite patenkinti tuo, ką visuomenės narys mato atvykęs į jūsų profilį. Jei reikia, galite pereiti prie visų likusių atskirų įrašų ir nuotraukų ir rankiniu būdu pakeisti jų matomumą, kaip jums reikia. Atminkite, kad pagal šią nuorodą jūsų dabartinis profilis ir nuotrauka visada yra matomi viešai.

Svarbu atsiminti, kad „Facebook“ privatumo nustatymų peržiūra nėra kažkas, ką turėtumėte laikyti vienkartine užduotimi. Kartais „Facebook“ keičia numatytuosius privatumo nustatymus ir daro juos mažiau privačius - todėl verta kartas nuo karto patikrinti jūsų nustatymus.

Kiti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Yra keletas kitų svarbių nustatymų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, tačiau prieš tai verta apsvarstyti galimybę atsisakyti savo „draugų“.

Jei esate kažkas su šimtais (ar net tūkstančiais) „Facebook“ draugų, galbūt norėsite apsvarstyti išmintį, kaip padaryti jūsų internetinę draugystę tokią lengvai prieinamą. Jūs ne tik galėtumėte dalintis kasdienio gyvenimo ypatybėmis su plačiu žmonių ratu, bet ir suteikiate visiems savo draugų draugams langą į jūsų gyvenimą. Tai gali jus nevarginti, tačiau apie tai reikia pagalvoti. Jei norite tikro socialinės medijos privatumo, turėtumėte pradėti saugoti nuo to, ką norite leisti į savo internetinį „ratą“.

Laiko juosta ir žymėjimo parinktys

„Facebook“ laiko juosta ir žymėjimas

Tada verta pažvelgti į „Laiko juostos ir žymėjimo“ parinktis, esančias po privatumo nustatymais tame pačiame kairiajame meniu.

Čia galite pasirinkti, kas gali paskelbti jūsų laiko juostoje, ar turite peržiūrėti jų įrašus prieš paskelbdami, ir kas galės juos pamatyti, kai jie bus paskelbti. Daugelyje šių parinkčių yra „tik aš“ pasirinkimas, kad galėtumėte visiškai valdyti tai, kas pridedama prie jūsų „Facebook“. Šie niekada nėra numatytieji nustatymai, todėl turėsite žaisti su savo nustatymais, kad žmonės be jūsų žinios negalėtų pridėti gėdingo turinio apie jus..

Taip pat verta pažvelgti į „Blokavimo“ parinktis, kad prie jūsų „Facebook“ profilio pridėtumėte žmonių, kurių nenorite. Jei kada nors esate varginami, priekabiaujami ar priverčiami jaustis niekam nepatogiai „Facebook“, visada pridėkite juos į savo blokuojamų sąrašą.

Programų užrakinimas

Kitas svarbus „Facebook“ nustatymas yra kairiajame meniu - skiltyje „Programos“.„Facebook“ programos

Kaip jūs tikriausiai žinote, tūkstančiai programų yra susijusios su „Facebook“. Pvz., Daug viliojančių žaidimų ar populiarių „kokio Simpsonų personažo esate?“ Stiliaus viktorinų.

Daugelio šių programų problema yra ta, kad jos prašo reikšmingos prieigos prie jūsų „Facebook“ paskyros. Dažnai žmonės nesuvokia, kiek privatumo jie daro, kai leidžia žaidimams pasiekti savo profilį.

Norėdami pažvelgti į visas programas, turinčias tam tikro lygio prieigą prie jūsų „Facebook“ paskyros, eikite į dešinį ekrano skyrių, kai einate į „Programų“ meniu, esantį „Nustatymai“. Kiekvienai programai jūs galite spustelėti mažytę pieštuko piktogramą, kad pamatytumėte, kurias profilio dalis jis gali nuolat pasiekti. Daugeliu atvejų jūs tikriausiai būsite šokiruotas, kai sužinosite.

Geriausias būdas tai išspręsti yra pašalinti visas nebenaudojamas programas ir gerai išnagrinėti, kokius leidimus suteikiate tiems, kuriuos norite išlaikyti. Jei manote, kad programa be reikalo kenkia jūsų privatumui, atsikratykite jos.

Visada rimtai apsvarstykite galimybę kompensuoti „Facebook“ prieigą prie programų ir žaidimų ir pakenkti jūsų privatumui. Ar tikrai verta dalintis viskuo, ką skelbiate su beveidė kompanija, tam, kad keletą minučių galėtų žaisti internetinį žaidimą čia ir ten? Dažnai to nėra!

„Twitter“ privatumas

„Twitter“ privatumas

„Twitter“ pavojai

„Twitter“ yra kitoks žvėris nei „Facebook“, tačiau daugelis pavojų išlieka tie patys. Kalbant apie privatumą „Twitter“, jūs turite priimti vieną esminį sprendimą - ar padaryti savo tviterius privačius, taigi matomus tik žmonėms, kurie jus seka, ar tweet viešai ir leisti visiems sekti jūsų sąskaitą.

„Twitter“ esmė yra pasidalyti mintimis ir jausmais su pasauliu. Daugybė žmonių didžiuojasi savo stebėtojų skaičiumi ir džiaugiasi, kai šis skaičius padidėja.„Twitter“ pavojai

Tai pristato panašius pavojus tiems, kurie yra „Facebook“. Jei nuspręsite tweet detales apie savo atostogas ir leisite bet kam pamatyti jūsų tweet - potencialiai reklamuojate savo tuščius namus įsilaužėliams. Iš esmės, kuo daugiau asmeninės informacijos pasirinksite bendrinti, tuo labiau keliate pavojų savo privatumui. Taigi, jei turite „Twitter“ paskyrą, kuria gali naudotis visi, turite nuolat skambinti, ką norite atskleisti. Pvz., Galbūt norėsite apsvarstyti galimybę nesidalinti savo gimtuoju miestu savo „Twitter“ profilyje.

Vienas specifinis „Twitter“ pavojus, nuolatos stebinantis naujienas, yra internetinio apgaudinėjimo, patyčių ir grasinančio elgesio rizika. Tai dažnai nukreipta į garsenybes, politikus ir kitus aukšto rango žmones, tačiau bet kas gali nukentėti. Viename 2017 m. Pranešime paaiškėjo, kad JK politikės vos per šešis mėnesius gavo daugiau nei 25 000 įžeidžiančių pranešimų. Nors „Twitter“ vartotojus įmanoma blokuoti, nėra abejonių, kad toks trolių elgesys gali sukelti didelį nerimą ir stresą.

Kitas pavojus kyla iš tiesioginių pranešimų (DM). Dažnai „Twitter“ vartotojai gali gauti tiesiogines žinutes, įskaitant internetines nuorodas, kurios nukreipia į svetaines, kuriose vykdomas nusikalstamas elgesys, pavyzdžiui, sukčiavimas ar sukčiavimas. Privalu būti ypač atsargiems dėl nepažįstamų žmonių tiesioginių pranešimų, ypač tų, kurių nuorodos nukreipia į nežinomas svetaines.

„Twitter“ privatumo nustatymai

Prieš pradėdami gilintis į nustatymų meniu, svarbu pabrėžti, kad „Twitter“ privatumo raktas priklauso nuo jūsų asmeninių sprendimų, ką bendrinti. Jei jūsų paskyra yra atvira visiems, o jūs nuspręsite tweet apie savo dabartinę vietą, jūs parodysite, kur esate, kam norite sužinoti - ir turite nuspręsti, ar jums tai patinka..„Twitter“ privatumo nustatymai

Panašiai, jei norite įsitraukti į politines diskusijas „Twitter“ (ir daugelis žmonių tai daro!), Visiškai priklauso nuo jūsų, kiek toli norite pasidalyti savo nuomonėmis. Jei šios nuomonės yra pakankamai prieštaringos, kad išprovokuotų stiprią kitų „Twitter“ vartotojų reakciją, galite atsiriboti nuo žmonių nuomonės, kad nuomonės skiriasi. Žinoma, teisinga sakyti, kad tokios „diskusijos“ yra „Twitter“ apeliacijos dalis.

Nurodykite, ar Tweet skelbti viešai, ar privačiai

Kaip aptarta aukščiau, svarbiausias sprendimas, kurį turite priimti dėl „Twitter“ privatumo, yra tai, ar norite viešos paskyros, ar tos, kuri „užrakinta“ jūsų draugų ratams..„Tweet“ privatumas

Norėdami pasiekti šį nustatymą, eikite į „Profilio ir nustatymų“ meniu „Twitter“. Tai pasiekiama („Twitter“ svetainėje) per piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe. Šias parinktis taip pat galima pasiekti naudojant „Twitter“ programą mobiliesiems (daugiau informacijos rasite čia).

Skyriuje „Privatumas ir sauga“ rasite parinktį „Apsaugokite savo tviterius“. Ši parinktis NĖRA Numatyta, nes „Twitter“ visi tviteriai bus vieši, nebent pakeisite šį nustatymą..

Jei nuspręsite įjungti parinktį „Apsaugokite savo Tweets“, jie bus matomi tik stebėtojams. Ir visi nauji, norintys jus sekti, turi palaukti, kol sutiksite su jų prašymu. Tai užrakins jūsų sąskaitą tik tiems žmonėms, kurie nori jus sekti. Svarbu tai pažymėti visi, kurie tave sekė prieš tai suaktyvinę parinktį, vis tiek galėsite pamatyti savo tviterius nebent pasirinksite juos užblokuoti (žr. žemiau).

Norėdami perskaityti toliau, rasite „Twitter“ straipsnį, paaiškinantį skirtumą tarp viešų ir saugomų paskyrų.

Papildomi privatumo nustatymai

Tame pačiame meniu „Privatumas ir sauga“ rasite keletą papildomų parametrų, kuriuos galbūt norėsite pakeisti, kad pagerintumėte privatumą.

Ypač verta atkreipti dėmesį į parinktį „Tweet su vieta“, kuri kontroliuoja, ar prie savo tviterio pridedate vietą. Daugeliu atvejų verta tai išjungti, nebent ypač norite reklamuotis ten, kur esate. Jei anksčiau buvote įjungę šį nustatymą ir nusprendėte nebebendrinti, yra galimybė ištrinti buvimo vietos informaciją iš ankstesnių tviterių..

Jei bandote išlaikyti žemą profilį „Twitter“ tinkle ir norite, kad žmonėms būtų sunkiau jus rasti, taip pat galite panaikinti žymėjimą šiame ekrane esančiose dviejuose langeliuose, kurie leidžia žmonėms jus rasti naudojant jūsų el. Pašto adresą ir telefono numerį..

Parinktis „Gauti tiesioginius pranešimus iš bet ko“ yra dar viena galimybė, kurią tikriausiai norėsite užtikrinti, kad nepažymėta. Tai neleis sukčiams ir sukčiams siųsti jums tiesioginių pranešimų, kviečiančių jus į vengiančias svetaines. Palikdami šį langelį nepažymėtą, užtikrinsite, kad tik jūsų stebėtojai gali jums atsiųsti tiesioginę žinutę.

Šiame skyriuje taip pat yra keletas kitų variantų, kuriuos verta apsvarstyti, pavyzdžiui, neleisti žmonėms žymėti jūsų nuotraukose ir valdyti, kaip žmonėms lengva jus pridėti prie „Twitter“ komandos paskyrų..

Blokuoti žmones „Twitter“

Jei norite dėl bet kokios priežasties visiškai užblokuoti žmones „Twitter“ tinkle - tai padaryti galite dviem būdais.„Twitter“ Blokuoti žmones

Pirmasis būdas yra apsilankyti jų profilyje svetainėje, spustelėkite mažą „trijų taškų“ piktogramą, esančią šalia viršutinės dešinės, ir spustelėkite „Blokuoti“. Tai padarę, jie negalės jums pranešti ar sekti jūsų. . Čia yra daugiau informacijos apie žmonių blokavimo „Twitter“ padarinius.

Vienas dalykas, kurį reikia atsiminti, jei ką nors užblokuosite, yra tai užblokuotas vartotojas vis tiek galėtų pamatyti jūsų tviterį, jei turite viešą profilį ir jis atsijungia nuo savo paskyros. Jei tai kelia susirūpinimą, turėsite apsvarstyti, ar jums geriau pereiti prie „saugomos“ paskyros, kaip aprašyta anksčiau..

Taip pat galite užblokuoti vartotojus naršydami „Twitter“ spustelėdami mažą rodyklę žemyn, esančią šalia bet kurio asmens tviterio, ir pasirinkę "Blokuoti" variantas iš ten.

„Twitter“ susietos programos

Kaip „Facebook“, „Twitter“ suteikia galimybę prisijungti iš daugybės trečiųjų šalių programų. Tai yra įvairios programos: nuorodos į laikraščių komentarų skyrius, leidžiančios „užsiregistruoti naudojant„ Twitter “- iki„ Twitter “įrankių ir programų mobiliesiems, leidžiančių skelbti„ Twitter “nenaudojant„ Twitter “svetainės ar oficialių programų.„Twitter“ susietos programos

Galite pamatyti, kurios programos turi prieigą prie jūsų „Twitter“ paskyros, apsilankę to paties nustatymų meniu skiltyje „Programos“. Verta gerai apžvelgti sąrašą ir naudoti parinktį „Panaikinti prieigą“ visoms programoms, kurių neatpažįstate ar nebenaudojate..

Kai susiejate programą su „Twitter“, pasirenkate, kiek prieigos turi ta programa. Kai kuriais atvejais prieiga yra minimali, tačiau kitais atvejais programoms suteikiama teisė tweet jūsų vardu. taigi, norėdami padidinti savo privatumą, turėtumėte sumažinti programų, kurios turi bet kokią prieigą, skaičių.

Keletas baigiamųjų minčių

„Twitter“ nustatymų keitimas siekiant pagerinti jūsų privatumą yra greitas darbas, kurį verta atlikti. Būdami ten, taip pat turėtumėte suaktyvinti patvirtinimą dviem veiksmais.

Nesvarbu, ar pasirenkate visą „apsaugotą“ sąskaitą (gera idėja, jei norite, kad „Twitter“ veikla būtų tarp jūsų ir nedidelės draugų bei šeimos narių), ar tiesiog šiek tiek labiau kontroliuojate viešą sąskaitą, parinktis ar yra galimybė naudotis „Twitter“ nepažeidžiant jūsų privatumo.

„Instagram“ privatumas

„Instagram“ privatumas

„Instagram“ pavojai

„Instagram“ yra įdomi paslauga, kai kalbama apie socialinės žiniasklaidos privatumą, nes galima teigti, kad dauguma vartotojų aktyviai siekia nuomonių, teigiamų įvertinimų ir naujų pasekėjų - dar labiau nei „Twitter“.

Daugelis vartotojų prie savo „Instagram“ įrašų prideda keletą žymų, tikėdamiesi padidinti jų pasiekiamumą, kad jų įrašus matytų kuo didesnė auditorija. Tai greičiau kyla iš privatumo troškimo! Beje, „Instagram“ tinkle yra nustatymų, kuriuos vartotojai gali peržiūrėti. Taip pat yra galimybė užrakinti „Instagram“ paskyrą, kad ją matytų tik jūsų asmeniškai įgalioti stebėtojai.„Instagram“ pavojai

Kalbant apie „Instagram“ pavojus, jis labai panašus į „Twitter“. Pavojai apima trolių ir nusikaltėlių riziką bei pavojų atskleisti per daug informacijos apie save. Kaip ir kituose socialiniuose tinkluose, jūsų bendras privatumo lygis priklauso nuo to, ką nusprendėte bendrinti tiek, kiek pasirinkote nustatymus. Taigi pereikime prie tų nustatymų dabar.

„Instagram“ privatumo nustatymai

„Instagram“ privatumo nustatymai pasiekiami naudojant „Instagram“ programą mobiliesiems. Norėdami pasiekti nustatymus, atidarykite „Instagram“ programą ir bakstelėkite skyrių „Profilis“ (mažo žmogaus piktograma apačioje, dešinėje.) Tada palieskite mažą „narvo“ piktogramą, rodomą šalia mygtuko „Redaguoti profilį“, norėdami patekti į nustatymų meniu..

Viešosios ar privačios sąskaitos pasirinkimas

Privati ​​paskyra „Instagram“ yra visiškai tokia pati kaip saugoma paskyra „Twitter“. Jei pasirinksite privačią sąskaitą, niekas negalės matyti jūsų turinio, jei nepatvirtinsite jų kaip pasekėjų. Bendrai su „Twitter“, žmonės, kurie jus seka jau tada, kai perjungiate savo sąskaitą į privačią, liks kaip įgalioti stebėtojai, nebent jų užblokuosite. Norėdami perjungti į privačią sąskaitą, tiesiog suaktyvinkite parinktį „Asmeninė sąskaita“, esančią nustatymų meniu skyriaus „Paskyra“ apačioje.„Instagram“ asmeninė sąskaita

Ar pasirinksite privačią sąskaitą, priklauso nuo to, kaip norite naudotis „Instagram“. Turėdami asmeninę sąskaitą, jūs užrakinsite bet kurį asmenį, kurio specialiai neįgaliote. Tai puikiai tinka, jei norite bendrauti tik su maža grupe pasekėjų, pavyzdžiui, su šeima ir draugais. Tačiau daugeliui tai prieštarauja „Instagram“ tikslui. Tavo pasirinkimas.

Kiti privatumo nustatymai „Instagram“

Palyginti su kitais tinklais, nėra tiek daug, ką galite kontroliuoti „Instagram“, kai kalbama apie privatumą. Vis dėlto yra keletas papildomų variantų, kuriuos galbūt norėsite apsvarstyti...

„Instagram“ saugumas

Nustatymų skiltyje „Nuotraukos su jumis“ galite valdyti, ar žmonės gali pridėti nuotraukų prie jūsų profilio, pažymėdami jus jose. Jei norite „veto galios“ prieš šias nuotraukas prieš jas paskelbiant, tada pasirinkite parinktį „Pridėti rankiniu būdu“. (Atminkite, kad numatytasis nustatymas yra „Pridėti automatiškai“.)

„Istorijos nustatymuose“ galite valdyti, kas gali atsakyti į jūsų kasdienes „Instagram“ istorijas, taip pat diktuoti, ar jūsų pasekėjai gali toliau dalintis jūsų istorijomis. Tai dar viena parinktis, kurią pagal numatytuosius nustatymus leidžiama išjungti, jei norite padidinti savo privatumą.

Blokuoti žmones „Instagram“

Blokavimas „Instagram“ veikia labai panašiai kaip „Twitter“ blokavimas.„Instagram“ užblokuoti vartotojai

Naršydami „Instagram“ sklaidos kanale bakstelėkite kiekvieno vartotojo vardą, kurį norite užblokuoti. Tai pateks į jų profilio puslapį. Tada bakstelėkite mažą „trijų taškų“ piktogramą, esančią jų profilio viršuje, dešinėje, ir pasirinkite raudoną parinktį „Blokuoti“.

Užblokavę kiekvieną vartotoją, jūsų paprašys patvirtinti. Pagrindiniame nustatymų meniu taip pat galite peržiūrėti savo blokuotų vartotojų sąrašą.

Keletas baigiamųjų minčių

Kaip ir „Facebook“ bei „Twitter“, „Instagram“ paskyroje verta suaktyvinti patvirtinimą dviem veiksmais, neatsižvelgiant į tai, ką nuspręsite padaryti dėl kitų savo nustatymų.

Be to, iš tikrųjų priklauso nuo to, kaip norite naudoti „Instagram“ - bet net jei ketinate pabandyti tapti kita „Instagram“ žvaigžde ar prekės ženklo įtakingu asmeniu, vis tiek įmanoma pagerinti jūsų privatumą ir tapti protingesniems dėl to, ką ketinate bendrinti..

„Snapchat“ privatumas

„Snapchat“ privatumas

„Snapchat“ pavojai

„Snapchat“ yra labai skirtingos rūšies socialinis tinklas, sukurtas atsižvelgiant į greitesnį draugų sąveikos tipą, o ne į idėją sudaryti visos jūsų istorinės veiklos laiką..

„Snapchat“ greitai vystėsi ir pradėjo veikti kaip pranešimų platforma, kuri greitai „save sunaikins“ po to, kai buvo peržiūrėta. Nuo paleidimo pradžios buvo pridėta daugybė funkcijų, o visą laiką pridedama daugiau. Dabar „istorijas“ 24 valandas galima tiesiogiai transliuoti tinkle ir išsaugoti „fotografus“ asmeninėje saugykloje. Tačiau vis dar galioja pagrindinis „Snapchat“, kaip „nuolatinio“ socialinio tinklo, principas (čia rasite puikų pagrindą „Snapchat“ ir jo nuolatinę raidą).„Snapchat“ pavojai

Šis nenuoseklus pranešimas kartu su didžiuliu „Snapchat“ populiarumu tarp jaunosios kartos daro „Snapchat“ ypač nerimą keliančią platformą tėvams su vaikais, kurie ja naudojasi. „Snapchat“ vietos nustatymo paslauga („Snap Map“) kelia ypatingą susirūpinimą, nes ją suaktyvinus kitiems vartotojams gali būti nesunku tiksliai nustatyti kieno nors vietą. Laimei, ši funkcija išjungta pagal numatytuosius nustatymus, tačiau jei jūsų maži vaikai naudojasi „Snapchat“, tikrai verta patikrinti, ar jie jos nesuaktyvino..

„Snapchat“ pavojai yra panašūs į kitų socialinių tinklų pavojų, įskaitant internetinių patyčių ir vilkimo riziką. Tai, kas daro unikalų, yra laikinas platformos pranešimų pobūdis ir tai, kad jie tokie populiarūs tarp vaikų, tačiau vyresnio amžiaus žmonės jų dažnai ignoruoja - kyla pavojus, kad paaugliai gali naudoti tai, ko tėvai nesupranta..

Dėl šios priežasties gali būti, kad privatumo nustatymus turite patikrinti savo vaikų vardu (jei esate vienas iš tėvų), o ne savo sąskaita.

„Snapchat“ privatumo nustatymai

Pagrindiniai „Snapchat“ privatumo nustatymai yra susiję su tuo, kas gali pamatyti, ką jūs skelbiate. Programą galima sukonfigūruoti taip, kad viskas, ką paskelbiate, būtų matoma visiems platformos dalyviams. Laimei, numatytieji nustatymai yra labiau ribojantys. Nebent jūs bandote sukurti asmeninį prekės ženklą ar valdyti „Snapchat“ įmonės vardu, nėra maža priežastis, kodėl jums reikėjo bendrinti dalykus,.

Norėdami patikrinti šiuos nustatymus, palieskite „Snapchat“ piktogramą, esančią programos viršutiniame kairiajame kampe. Tada bakstelėkite „nustatymų“ krumpliaračio piktogramą viršutinėje dešinėje. Slinkite žemyn skyreliu, pažymėtu „Kas gali ...“

„Snapchat“

Šiame skyriuje galite valdyti, kas gali matyti jūsų įrašus ar įtraukti jus į tinklą. Daugeliu atvejų norėdami pasirinkti „Susisiekite su manimi“ ir „peržiūrėti mano istoriją“, pasirinkite „Mano draugai“. Jei tikrai nenorite parodyti savo buvimo vietos, geriausia palikti nustatymą „Tik aš“ „Žiūrėti mano vietą“. Krašte aprašomos „Snapchat“ vietos ypatybės, kaip čia aptariama „didžiausia tinklo privatumo grėsmė“. Taigi prieš pradėdami aktyvuoti plačiąją auditoriją, labai gerai pagalvokite. Jei nuspręsite leisti žmonėms pamatyti jūsų buvimo vietą, geriausia laikyti ją pasirinktai draugų ir šeimos grupei.

Paskutinė šio skyriaus ypatybė yra pažymėta kaip „pamatyti mane greitai įtraukiant“. Tai labiau panašu į tai, kaip „Facebook“ siūlo žmones, kuriuos galbūt pažįstate. Tai gali būti naudinga padedant „draugų draugams“ susirasti jus, tačiau siekiant maksimalaus privatumo geriausia šią funkciją išjungti.

Žmonių blokavimas „Snapchat“

Aukščiau nurodytuose nustatymų meniu pastebėsite skyrių „Užblokuotas“, kuriame visi, kuriuos pasirinkote blokuoti platformoje, bus rodomi sąraše.

Norėdami užblokuoti ką nors „Snapchat“, pagrindiniame „Snapchat“ programos lange bakstelėkite į jo profilį. Bakstelėkite „trijų eilučių“ piktogramą viršutiniame kairiajame kampe, tada pasirodžiusiame meniu pasirinkite „blokuoti“.

Keletas baigiamųjų minčių

Kitas papildomas žingsnis norint įgyti privatumą „Snapchat“ yra neleisti programai nuskaityti jūsų įrenginio kontaktų, kad būtų galima pasiūlyti daugiau galimų jungčių. Kadangi šis nustatymas įjungtas kaip pradinės sąrankos dalis, gali būti, kad jūs (ar jūsų vaikas) jau leidote tai įvykti.

Taigi, atliekant „Snapchat“ privatumo sutvarkymą, verta peržiūrėti kontaktų sąrašą (arba tai padaryti su savo vaiku) ir pašalinti visus, kurių neturėtų būti.

Galiausiai, kaip aptarta anksčiau straipsnyje, verta suaktyvinti patvirtinimą dviem veiksmais prisijungiant prie „Snapchat“ paskyros, kad padidintumėte galimybę būti nulaužtam..

„Google“ privatumas

„Google“ privatumas

„Google“ yra interneto milžinė, tačiau tai nėra socialinis tinklas. Nepaisant to, daugiau nei vienas milijardas žmonių turi „Google“ ar „Gmail“ paskyrą ir kartu su plačiu kasdieniu „Google“ paieškos naudojimu - tai reiškia, kad didžiulė dalis interneto vartotojų kasdien perduoda „Google“ didžiulį informacijos kiekį. Tai neišvengiamai daro įtaką jų privatumui.

Tolesniuose skyriuose apžvelgiame kai kuriuos pavojus, susijusius su „Google“ ir „Google“ paskyromis, ir siūlome kai kuriuos parametrus, kuriuos galbūt norėtumėte peržiūrėti, jei norite perimti kontrolę..

Pašalinkite save iš „Google“ paieškos rezultatų

Ar jūs kada nors ieškojote savęs? Tai, ką rasite, priklausys nuo to, kiek esate prisijungę ir kiek neaiškūs yra jūsų vardai. Jei turite „savotišką“ pavadinimą - tikėtina, kad atsidursite paieškos rezultatų viršuje arba šalia jo. Kadangi, jei turite bendresnį vardą arba bendrinate vardą su kuo nors, net ir turėdami nedidelę internetinę šlovę, jums gali prireikti šiek tiek sunkiau ieškoti savęs;.

Nepaisant to, galbūt pagalvojote, ką galite padaryti, jei „Google“ pasirodys kažkas, kas jaučia jūsų kompromituojamą privatumą - ką jūs labiau norėtumėte pašalinti.„Google“ pašalinimas

Deja, tai nėra taip paprasta, kaip nuspręsti, kad norite kažko dėti iš interneto, ir paprašyti „Google“ jį pašalinti. „Google“ oficialiuose patarimuose, kaip valdyti jūsų internetinę reputaciją, įmonė siūlo, kad pirmiausia turėtumėte susisiekti su bet kurios svetainės, kurioje yra turinys, savininku..

„Google“ paskyra

Tačiau jei svetainės savininkas negali padėti - „Google“ gali pašalinti tam tikrą informaciją iš paieškos rezultatų (jei galite įtikinti firmą, kad turinys jums kelia tikrą kančią). Į turinį, kurį „Google“ pašalins iš paieškos rezultatų, įeina tokie duomenys kaip medicininė informacija, valstybiniai asmens tapatybės numeriai ir įžeidžiantys vaizdai. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite čia.

Čia reikia atkreipti dėmesį į du dalykus. Pirma, nors „Google“ gali pašalinti dalykus iš paieškos rezultatų, jie negali pašalinti tikrojo aptariamo turinio iš faktinių svetainių, kuriose gyvena. Antra, kaip matysite iš „Google“ pašalinimo politikos, yra keletas aplinkybių, kuriomis įmonė imsis veiksmų pašalindama prašymą. Nepaisant to, jei manote, kad „Google“ paieškos rezultatuose yra informacijos apie jus, kurios neturėtų būti, verta remtis savo teise būti pamirštam..

„Google“ paskyros ir jų rizika

Jei naudojatės interneto reguliarumu, gali būti, kad „Google“ turi daug informacijos, kuri gali neigiamai paveikti jūsų privatumą.

Šiame vadove pagrindinis dėmesys skiriamas „Google“ ir „Gmail“ paskyroms. Tačiau taip pat verta paminėti, kad jei naudodamiesi „Google“ ieškote daiktų internete - prisijungę prie vienos iš savo paskyrų naudodamiesi numatytaisiais nustatymais, greičiausiai „Google“ turės ilgą ir išsamų jūsų paieškos istorijos įrašą. Jei tai daro jus jaustis nepatogiai, turėtumėte peržiūrėti šį vadovą, kad galėtumėte peržiūrėti ir ištrinti savo paieškos istoriją.„Google“ veikla

Jei naudojate „Gmail“, „Google“ diską ir (arba) „Google Apps“ (ypač naudodami „Chrome“ naršyklę), „Google“ gali stebėti daug to, ką darote internete. Taigi, atidžiau pažvelkime į „Google“ paskyrų keliamą riziką...

Tai yra gerai žinomas faktas „Google“ gali perskaityti visus jūsų „Gmail“ pranešimus ir „Google“ disko dokumentus. Tiesą sakant, dar visai neseniai „Google“ el. Laiškų turinį naudojo reklamai nukreipti (viena iš daugelio priežasčių, kodėl kartais atrodo, kad jūsų interneto naršyklė jus pažįsta geriau, nei jūs patys žinote!).

Tai nereiškia, kad „Google“ darbuotojai sėdi skaityti jūsų el. Laiškų - bent jau mes tikimės, kad ne. Tačiau galimybių yra ir tai yra akivaizdus pavojus privatumą suprantantiems asmenims. Neseniai patvirtinta, kad „Google“ gali peržiūrėti dokumentus, saugomus ir bendrinamus „Google“ dokumentuose, taip pat „Gmail“. Akivaizdu, kad taip yra todėl, kad „Google“ gali išnaikinti neteisėtą turinį, tačiau tai taip pat reiškia, kad „Google“ nėra ypač privati ​​el. Pašto ar internetinių dokumentų saugojimo platforma..

Deja, nėra lengvo būdo, kaip padaryti šias „Google“ paslaugas privatesnes ir saugesnes. Tai priklauso nuo to, kiek pasitikite įmone ir kiek jums patogu aukoti privatumą. Jei nenorėtumėte atsitraukti nuo „Gmail“, nedvejodami perskaitykite mūsų saugių, privačių el. Pašto paslaugų vadovą.

„Google“ autentifikavimo priemonė

„Google“ teikia daugybę parinkčių, kaip atlikti dviejų faktorių autentifikavimą „Gmail“, „Google“ paskyrose ir kitose internetinėse paslaugose. 2FA gali būti nustatyta naudojant SMS žinutes, atspausdinant kodus, kai jūsų telefono nėra, naudodamiesi USB saugos klavišais arba naudodamiesi patogia programa, vadinama „Google Authenticator“..„Google“ autentifikavimo priemonė

„Google Authenticator“ yra mobiliesiems įrenginiams skirta programa, kuri nuolat kuria ir atnaujina vienkartinius prisijungimo kodus. Informaciją apie tai rasite čia. Galite tai naudoti kaip antrą žingsnį prisijungdami prie „Google“ ir daugybės internetinių paskyrų.

Jei naudojate daug svetainių, kuriose reikalingas prisijungimas, ir leidžiate dviejų faktorių autentifikaciją, „Google Authenticator“ gali būti ypač naudinga užtikrinant papildomą saugumą. Norėdami juo naudotis, vartotojai įveda įprastą vartotojo vardą ir slaptažodį, o tada tiesiog nurodo savo telefoną ar planšetinį kompiuterį, kad gautų naujausią vienkartinį kodą. Ją nustatyti yra labai lengva, tiesiog reikia nuskaityti kiekvienos svetainės, prie kurios norite pridėti, brūkšninį kodą.

Tai nėra būtina naudoti „Gmail“ paskyroje, tačiau tai puikus būdas pagerinti savo saugumą platformoje. ir daug kitų, tokių kaip finansiniai produktai, kurie dažnai palaikomi „Google Authenticator“.

Socialinės medijos privatumo išvada

Socialinė žiniasklaida ir privatumas nėra natūralūs bendražygiai. Šiame vadove pateikta informacija yra skirta padėti padaryti kompromisus dėl privatumo ir toliau išlikti socialiniais ryšiais. Netrunka ilgai atlikti kiekvienos platformos veiksmų, tai reiškia, kad galite greitai pagerinti internetinį privatumą. Tačiau atminkite, kad tai yra procesas, į kurį verta periodiškai grįžti, kad įsitikintumėte, jog jūsų nustatymai yra pakankamai griežti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me