Šiame vadove mes apžvelgėme viską iš apačios į viršų, taigi, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas, turėtumėte sugebėti įgyti naudingos įžvalgos ir išmokti ko nors naujo.


Nesvarbu, ar ketinate atlikti kasybą naudodami „Linux“, „ethOS“ ar „Windows“. Aš būtinai uždengiau kiekvieno žingsnį. Taip pat rasite puikių patarimų, gudrybių, optimizavimų ir bendrų trikčių šalinimo problemų sprendimų.

Jei neturite laiko perskaityti viso to šiandien, tada pažymėkite šį puslapį arba prisijunkite prie mūsų el. Pašto sąrašo ir gaukite jį kaip nemokamą el. Knygą!

Jei jus domina privatumas, tada naudodami kriptografiją turėtumėte naudoti VPN. Peržiūrėkite mūsų geriausią VPN vadovą, kuriame pateikiami greičiausių, saugiausių ir privačių VPT sąrašai.

Contents

Kas yra Ethereum?

„Ethereum“ yra atvira „blockchain“ platforma, panaši į „Bitcoin“, tačiau turinti papildomų įmontuotų lankstumų. Naudojant „Ethereum“, „blockchain“ gali būti laikomas intelektualiu dėka „Ethereum“ virtualios mašinos ir išmaniųjų sutarčių. Tuo tarpu su „Bitcoin“ tai yra pašlovinta knyga.

Išmaniosios sutartys

Naudodami „Ethereum“ galite paskirstytu būdu vykdyti kodą „blockchain“. Jie vadinami intelektinėmis sutartimis. Tai leidžia nustatyti sistemą, pagal kurią asmuo gaus mokėjimą tik tam tikromis sąlygomis. Augant „Ethereum“, tikimasi, kad padidės šių sutarčių mastas ir sudėtingumas. „Smart Contracts“ suteikė „Ethereum“ tokią tvirtą pagrindą, kaip ir naudojant „http://www.gridcoin.us/GridCoin“..

Jei jus domina, kaip atsirado „Ethereum“, ir norėjote apie tai sužinoti daugiau, žiūrėkite šį „YouTube“ vaizdo įrašą, kurį pateikė COO, Stephanas Tualas.

„Ethereum“ kasybos pelningumas

Prieš nustatant, ar turėtumėte leistis į „Ethereum“ kasybos nuotykius; turėsite nuspręsti, ar tai bus pelninga, ar ne.

Nors tai padaryti yra nepaprastai lengva, kaip aš parodysiu žemiau, jūs turite žinoti, kad kasyba yra labai panaši į prekybą. Kriptovaliutų kainos svyruoja, jūsų įranga gali sugesti ir pan. Pavyzdžiui, kai aš pradėjau rengti šį projektą, apytiksliai apskaičiuotas skaičius buvo toks, kad aš susigrąžinsiu savo investicijas per šešis mėnesius. Dabar su tais pačiais skaičiavimais prireiktų aštuonių mėnesių. Kalnakasybos pranašumas, palyginti su prekyba, yra tas, kad monetų kainos gali būti šiek tiek stabilesnės, o dienos pabaigoje jūs vis tiek turėsite įrangos. Kuris, jei pasirinkote protingai, neprarastų per daug savo vertės.

„Ethereum“ kasybos pelningumas

Apskaičiuokite numatomą maišos greitį ir išmokėjimą

Pirmiausia turite apskaičiuoti, kokia bus jūsų maišos galia. Jei jau turite keletą GPU, kuriuos planuojate naudoti, tuomet galite naudoti „Google“, kad sužinotumėte jo maišos greitį. Arba galite naudoti tokią svetainę kaip „CryptoCompare“, kad nustatytumėte, koks GPU yra geriausias kainos / kokybės santykis. Tačiau dar neradau duomenų bazės su pilnu sąrašu, todėl galbūt norėsite sukurti savo „Excel“ failą ir palyginti gautą hašratą už išleistą dolerį. GPU kainos taip pat gali labai skirtis įvairiose šalyse, todėl būtinai atsižvelkite ir į tai.

Aš pasirinkau važiuoti su RX480, nes tikimasi, kad jis duos 25MH / s atsargų nustatymuose, kurių kaina bus 200 USD. Todėl aš moku 8 USD / MH ir siekiama, kad ši kaina būtų kuo mažesnė. Todėl, jei matote naudotus GPU, kuriuose mokate mažiau nei tada, jie gali būti verti daug dėmesio.

Remdamiesi savo maišos greičiu, galite naudoti „CoinWarz“, kad apskaičiuotumėte numatomą išmokėjimą. Šiuo metu tai būtų 4,2E / mėn. Šiuo metu tai kainuoja maždaug 42 USD.

Apskaičiuokite savo elektros sąnaudas

Tačiau kai turėsite savo GPU korteles, joms reikės energijos. Todėl antras svarbiausias veiksnys yra tai, kiek sunaudos jūsų kortelė ir kiek jums reikės mokėti už tai. Norėdami tai apskaičiuoti, turėsite sužinoti, kiek energijos jis naudoja ir kiek jums reikia mokėti už KW / h. Tai atitinkamai yra 150W ir 0,10 USD už KW / h. Norėdami apskaičiuoti vienos valandos kainą, tiesiog konvertuokite W į kW (padalydami iš 1000) ir padauginkite iš viso, taigi man įrenginys kainuotų 0,15 * 0,1 = 0,015 USD / val., Jei norite išlikti gyvam. Tai sudaro 0,36 USD / dieną arba 10,80 USD / mėn.

Apskaičiuokite savo pelną ir nuostolius bei grąžą

Taigi dabar jūs žinote, kiek uždirbate ir kiek išleidžiate. Turėdamas aukščiau pateiktus skaičius, aš uždirbu $ 42–10,80 = 31,20 USD per mėnesį su vienu RX480.

Skaičiavimuose neatsižvelgiama į kitų kompiuterio komponentų sunaudojamą elektros energiją, tačiau jų paprastai nėra daug, ypač jei turite kelis GPU viename įrenginyje. Mano atveju kalnakasiu su keliais RX480 ir tikiuosi uždirbti apie 200 USD per mėnesį. Kadangi visa įranga man kainavo 2000 USD, aš net po dešimties mėnesių sugadinsiu ir iki metų pabaigos uždirbu 400 USD arba 20%.

„Ethereum“ kasybos aparatūra

Kasyklai pradėti reikia tik neįtikėtinai paprasto kompiuterio. Jums taip pat reikės pelės, klaviatūros ir ekrano, tačiau to reikia tik sąrankai atlikti, todėl turėtumėte mokėti naudoti visus esamus, kuriuos galbūt turite.

Žemiau aprašiau svarstymus, kuriuos reikia atsiminti renkantis šiuos bazinius komponentus, ir populiarias jų galimybes. Galite naudoti tokią svetainę kaip „PCPartPicker“, kad įsitikintumėte, jog jūsų pasirinktos dalys veiks kartu. Be to, jei norite, galite nusipirkti pilnus procesoriaus, RAM ir pagrindinės plokštės paketus iš „gpuShack“.

Pagrindinė plokštė

Pagrindinė plokštė yra svarbiausias bet kurios kasybos platformos aspektas. Priežastis yra ta, kad ji turi sugebėti palaikyti visus savo GPU. Jei planuojate turėti tik vieną ar du, tai nėra taip svarbu. Tačiau dauguma žmonių sieks maksimaliai padidinti ir turėti 6 GPU vienoje platformoje. Yra labai mažai pagrindinės plokštės, palaikančios 6 GPU veikimą. Didelis kasybos pranašumas yra tai, kad galite paleisti GPU iš x1 PCIe lizdų, todėl jums nereikia rasti pagrindinės plokštės su 6 x 16 PCIe lizdais..

„H81 Pro“ BTC

Nuo tada, kai prasidėjo kasybos „pamišimas“, „ASRock“ pagamino pagrindinę plokštę, skirtą tiksliai kasyklai. Dėl šios priežasties neabejotinai geriausia ir populiariausia pagrindinė plokštė, kurią galima nusipirkti, yra „H81 Pro BTC“ arba „H97 Anniversary“.

Kitos populiarios pagrindinės plokštės yra: „Gigabyte GA970“, „Gigabyte 990FXA“, „MSI Z97 Gaming 5“ ir „Biostar TB85“. Čia taip pat galite rasti papildomų rekomendacijų.

Centrinis procesorius

Renkantis procesorių, jums reikia tik minimalaus minimumo. Nerekomenduočiau įsigyti absoliučiai pigiausio, bet vienu ar dviem punktais aukščiau. Priežastis yra ta, kad kai kurios papildomos apdorojimo galios yra naudingos atliekant sąranką ir šiek tiek paleidus kompiuterį. Aš pasirinkau važiuoti su „Intel Celeron G1840“.

RAM

Vėlgi, jums reikės minimalaus minimumo, tai padarys 4GB. Aš šiaip sau pasirinkau eiti su 8 GB. Be to, jei ketinate užsiimti solo kasyba, pravartu pradžioje turėti kuo daugiau, nes tai žymiai greičiau sinchronizuos „blockchain“. Žinoma, kai tik baigsite, galite pašalinti perteklių.

GPU

Aukščiau aprašiau GPU pasirinkimą. Šiuo metu „RX480s“ yra viena populiariausių kalnakasybos kortelių, tačiau jei pasižvalgysite po „Ethereum“ forumus, tikrai rasite daug daugiau rekomendacijų..

„Radeon RX480“

PSU

Norėdami apskaičiuoti reikalingą PSU dydį, turėsite sudėti visų savo komponentų galios reikalavimus. Tokia svetainė kaip „PCPartPicker“ tai puikiai padarys už jus. Pridėkite 20% į reikiamą kaip saugos koeficientą. Be to, įsitikinkite, kad naudojate aukštos kokybės, gerai atpažįstamą ir aukšto lygio PSU, tarsi jis pūstų, atsisveikindamas su kokia nors labai brangia įranga.

Kietasis diskas

Kietajame diske būtina naudoti SSD. Nors SSD yra brangesni, jums reikės tik 16 GB, kurie jums grąžins mažiau nei 30 USD. Jei planuojate atlikti solo kasyklą, rekomenduojama nusipirkti 32 arba 64 GB talpos, bet vėl tai bus tik keliais doleriais daugiau.

Kiti komponentai

Be pagrindinių komponentų, jums taip pat reikės GPU stovų. Aš rekomenduočiau už kelis dolerius įsigyti USB maitinamą 1x į 16x stovus, kuriuos galite įsigyti iš „Amazon“. Kai kuriuose pagrindinės plokštės modeliuose turėsite pritvirtinti kai kuriuos pagrindinės plokštės kaiščius, kad atpažintumėte viršutinę plokštę.

Powered PCI Riser

Taip pat rekomenduojama nusipirkti keletą papildomų PCIe į „Molex“ (arba SATA) jungčių, kad galėtumėte prijungti stovus prie skirtingų PSU bėgių. Vėlgi, juos galite rasti „Amazon“ ir kainuos tik keletą dolerių.

Apskritai, jūsų aparatinė įranga, išskyrus GPU, neturėtų kainuoti daugiau nei 500 USD, o didžiąją dalį jos sudarys jūsų PSU. Žemiau yra rekomenduojamų pirkinių sąrašas iš „Amazon“. Iš viso be GPU yra 472,21 USD. Nors su 6 „RX480“ jūsų bendra kaina būtų 1702,15 USD, sans siuntimo išlaidos.

„Ethereum“ kasybos vadovas

Taigi dabar, kai apėmėme pelningumą ir techninę įrangą, laikas pradėti kasybą.

Tačiau net ir gavybos srityje reikia atsižvelgti į tris svarbius dalykus: operacinę sistemą, solo ar baseiną ir kasybos programinę įrangą.

Kurią OS pasirinkti?

Kai reikia pasirinkti „Ethereum“ kasybos operacinę programinę įrangą, yra trys pagrindiniai pretendentai: „Windows“, „Linux“ ir „ethOS“. Jei esate „Mac“ gerbėjas, tai įmanoma, tačiau tai patartina dėl daugybės priežasčių.

„Windows“

Jei esate įpratę prie „Windows“ ir niekada nesinaudojote „Linux“, tada pasilikite prie „Windows“. Jei planuojate naudoti 6 GPU, rekomenduojama naudoti „Windows 10“, nes joje yra palaikymas, integruotas natūraliai. Windows 7 & 8 reikės šiek tiek žaisti su. Jei esate įpratęs vadovauti linijų stiliaus sistemoms, o kasyba bus vienintelis platformos tikslas, tada aš labai rekomenduočiau pažvelgti į ethOS.

Be to, „Windows“ pranašumas yra universalesnis palaikymas ir, apskritai kalbant, geresni „overclock“ įrankiai. Be to, naudotis juo, pavyzdžiui, „TeamViewer“, yra be galo lengva. Tai šiek tiek sudėtingesnė sąranka, bet nieko per daug sudėtinga, ypač jei neplanuojate keisti GPU našumo.

Be to, jei ieškote „Ethereum“ tik kaip hobį naudodamiesi įprastu kompiuteriu, tada „MinerGate“ leidžia tai padaryti labai lengvai..

ethOS

ethOS yra nuimta Linux versija (Ubuntu 14.04 turi būti konkreti), kurios paprastas tikslas yra iškasti Ethereum (ir keletą kitų kriptovaliutų). Tai ne tik neįtikėtinai lengva nustatyti, bet ir lengva naudoti bei prižiūrėti. Taip pat pastebėjau, kad jis veikia optimaliau nei „Windows“. Tai turi trūkumų, dėl kurių negalėsite naudoti savo platformos daug daugiau, tačiau dauguma žmonių šiaip nėra linkę. Be to, nuotolinė prieiga yra tik per SSH, todėl jums turėtų būti malonu neturėti GUI. Tačiau už 39 dolerius, mano manymu, tai visiškai nesąžininga.

„ethOS“ namai

„Linux“

Kai kurie kasybos entuziastai prisiekia, kad „Linux“ yra geriausia kasybos operacinė sistema. Nors taip buvo anksčiau, šia tema yra stipresnių nesutarimų nei anksčiau. Nors man labiau patinka „Windows“, „Linux“ turi savo pranašumų ir, būdama plonesnė sistema, gali turėti savo viršų. Be to, „Windows“ paprastai būna su kainų etikete, taigi, jei jūs ieškote nemokamo varianto, tada jums tinka „Linux“.

Solo ir baseino kasyba

Kalbant apie kriptovaliutų kasybą, situacija yra labai panaši į tikrąją kasyklą, kai kiekvieną GPU laikote kalnakasybos žmogumi.

Solo kasyba

Pavienė kasyba yra tada, kai išminuosi pats. To pranašumas yra tai, kad viską, ką rasite, turite visiškai saugoti. Deja, jei turite tik keletą kalnakasių, surasti gali prireikti labai daug laiko "auksas." Be to, aukso suradimo dažnis taip pat gali labai skirtis. Galbūt turite savaitę, kur tris kartus pasieksite auksą, bet tada visą mėnesį nieko nebus. Aišku, jei turite daug kalnakasių (GPU), tada rezultatas bus stabilesnis, tačiau mažesnis nei 1GH / s kasybos greitis, Solo kasyba nepatartina, jei norite stabilios grąžos. Jei nesijaudinate dėl pokyčių radę Eth, tada Solo mining yra geras pasirinkimas, kai greitis viršija 100Mh / s, nes jums nereikia niekam mokėti mokesčių.

Baseino kasyba

Kasant baseiną, daugelis kalnakasių suvienija jėgas, stengdamiesi surasti monetą. Tada rastos monetos paskirstomos vienodai tarp kalnakasių, nors kai kuriuose fonduose santykis gali skirtis dėl kelių veiksnių. Tačiau jūs turite sumokėti nedidelį mokestį (paprastai mažiau nei 1%) baseino operatoriui už paslaugos palaikymą. Viršutinė pusė yra ta, kad turėsite nuoseklų išmokėjimą ir tokiu būdu tikslesni su pinigais susiję skaičiavimai.

Jei skaitote šį vadovą, tikriausiai norėsite iškasti ant vienos platformos, todėl pirmiausia aptarsiu baseino kasybą, tačiau taip pat paliesiu ir Solo kasybą..

„Ethereum“ kasybos baseinas

„Ethereum“ kasybos baseinai

  1. http://ethereumpool.co/ - 0,8% mokesčiai. Išmokėjimai išleidžiami 2 kartus per dieną už likučius, didesnius kaip 0,5 ETH.
  2. http://dwarfpool.com/ - 2% mokesčiai. Išmokos išleidžiamos 4–6 kartus per dieną už likučius, didesnius kaip 1 ETH.
  3. http://weipool.org/ - 0% mokesčiai. Išmokos, mokamos kas 24 valandas už likučius, didesnius kaip 1 ETH.
  4. http://ethpool.org/ - Numatomas atskiras kasybos baseinas. 0% mokesčiai. Išmokos po 10 patvirtinimų. Daugiau informacijos apie @dr_pra komentarus žemiau.
  5. http://nanopool.org/ - PPLNS 1% mokesčiai. Išmokėjimai išleidžiami 2 kartus per dieną už likučius, didesnius kaip 0,1 ETH.
  6. https://www.alpereum.ch - 0% mokesčiai. Išmokėjimas kas 30 minučių, jei likučiai viršija 0.2ETH.

Reikia registracijos

  1. https://eth.suprnova.cc/ - 1% mokestis. Išmokos priklauso nuo kalnakasių sąskaitos (rankiniai arba automatiniai nuo 0,01 ETH).

Kasybos programinė įranga

Grįžtant prie realios kasybos analogijos, kriptovaliutų kasyboje galite naudoti įvairius įrankius, norėdami rasti auksą, vadinamąją kasybos programinę įrangą. Kiekviena kasybos programinė įranga tobulėjo bėgant metams, tačiau kai kurios sukūrė daugiau nei kitos. Pagrindiniai pretendentai į „Ethereum“ kasybą yra „Claymore“ ir „Genoil“.

Gėjus

„Geth“ yra originali „Ethereum“ komandos programinė įranga. Jei norite atlikti solo, tai bus geriausias jūsų pasirinkimas. Tai paprasta ir nesudėtinga naudoti. Tai taip pat gali sukurti jūsų piniginę jums, tačiau, kaip aptarta toliau, turėtumėte gauti ir „Mist“ / „Ethereum“ piniginę, jei norite GUI parinkties..

„MinerGate“

„MinerGate“ nerekomenduojama, jei planuojate turėti tam skirtas kasybos platformas. Jei vis dėlto norite išmėginti turimą kompiuterį kaip pomėgį ar domėtis, jis yra tobulas.

Nors tai iš jūsų gavybos užima tam tikrą mokestį, ji yra greita ir paprasta naudoti, o įdiegę ją galite iš karto kasti. Ji taip pat turi tam tikrų iššūkių, kurie skatina tave išmėginti, o jei esi absoliučiai pradedantysis, tai dėl šios programinės įrangos paprastumo turės šokinėti iš džiaugsmo. Jei paprastumas yra kažkas, ko jums labiau patinka, tada „NiceHash“ taip pat yra labai solidus pasirinkimas.

Genoil

„Genoil“ yra nuolat tobulinamas ir labai optimizuotas „Ethereum“ šachtininkas. Jis veikia sklandžiai, ir jūs galite su juo atsikelti ir bėgti labai greitai. Asmeniškai aš turėjau keletą problemų, susijusių su DAG karta, tačiau keletą patobulinimų tai greitai išsprendė. Jei planuojate kasyti tik „Ethereum“, tada „Ethminer by Genoil“ yra stiprus varžovas.

Claymore

Asmeniškai aš pastebėjau, kad Claymore yra stipriausias ir geriausias universalus minininkas. Jį lengva nustatyti, niekada neturėjau su tuo problemų, be to, jame buvo daug papildomų funkcijų (pvz., Ventiliatoriaus valdymas), ko nemačiau su kitais kalnakasiais. Ji taip pat turi privalumą, kad ji gali iškasti dvi monetas iš karto, kurios kai kuriems žmonėms pasirodė labai naudingos siekiant padidinti savo pajamas. Gauta pranešimų apie 3–10 procentų papildomų pajamų.

„Claymore“ kasybos langai

Kiekvienai operacinei sistemai pateiksiu pageidaujamo minerio sąrankos instrukcijas.

„Ethereum“ piniginė

Pradėję kasybos darbus, taip pat turėsite laikyti „Ethereum“ saugioje vietoje. Tai įmanoma dviem būdais: vietine ar internetine pinigine. Vietinė piniginė yra saugesnė, nes ją visada galite valdyti. Tačiau, jei naudojate vietinę piniginę, įdiekite ją į kompiuterį, kuris nėra jūsų kalnakasių savininkas, arba reguliariai perveskite lėšas kitur. Priežastis yra ta, kad turėtų sugesti kompiuteris; gali būti sunku atkurti ten esantį eterį.

„Mist“ / „Ethereum“ piniginė

„Mist“ ir „Ethereum Wallet“ yra oficialūs „Ethereum“ komandos įvykiai. Nors juo nesudėtinga naudotis, tačiau jame yra daug papildomų funkcijų. Kadangi jis yra integruotas su „ShapeShift“, taip pat galite priimti mokėjimus ir iš „Bitcoin“ kitų altcoin sąskaitų. Tai taip pat leidžia kurti „Ethereum“ pagrįstas programas ir paslaugas, pvz., „Smart Contracts“.

Rūkas Ethereum piniginė

Gatas (su Etherwall)

„Geth“ yra pagrindinis „Mist“ piniginės kodas ir yra pagrindinė „Ethereum“ grandinės sinchronizavimo paslauga. Deja, tai yra komandų eilutės paslauga, dėl kurios naudojimas gali būti sunkus ir erzinantis. http://www.etherwall.com/Etherwall prideda vartotojo sąsajos sąsają, kad būtų lengviau naudotis.

Mano „EtherWallet“

„MyEtherWallet“ yra atvirojo kodo kliento eterio piniginė, veikianti „Javascript“. „MyEtherWallet“ leidžia lengvai sukurti saugias pinigines be komandinės eilutės ir nereikia kompiuteryje paleisti „Ethereum“ kliento. Paleidę „MyEtherWallet“ neprisijungusiame kompiuteryje, galite sukurti saugias popierines pinigines savo eterio saugykloms.
Ethereum-Wallet.net yra panaši plėtra, į kurią taip pat verta pažvelgti.

Poloniex ir Kraken

„Poloniex“ ir „Kraken“ yra internetinės kriptovaliutų prekybos platformos. Galite naudoti ten esančius indėlių adresus, kad galėtumėte tiesiogiai perduoti bet kurį eterį.

„Windows“

Taigi, kai jau aptariau visas būtinas sąlygas, pateikiame visus veiksmus, kurių jums reikės norint pradėti kasyti sistemoje „Windows“.

1. Įdiekite „Windows“ ir „C ++“ perskirstomus dalykus

Tai yra gana didelis dalykas. Vis dėlto maniau, kad paminėsiu, nes visada geriausia pradėti nuo švaraus įrengimo. Jei naudojate daugiau nei 4 GPU, tada rekomenduočiau naudoti „Windows 10“, kitaip jums reikės atlikti kelis pakeitimus. Jei ketinate naudoti „Windows 7“ ar 8, tada taip pat įdiekite „6xGPU Mod“ programinę įrangą. Svarbus faktas, kurį reikia atsiminti naudojant naujas instaliacijas, yra tai, kad turėtumėte neleisti savo kompiuteriui miegoti ar žiemoti.

Taip pat turėsite įdiegti „Visual Studio“ C ++ perskirstomus paketus.

2. Atsisiųskite tvarkykles ir paketus

Atsisiųskite GPU tvarkykles ir valdymo paketus. Nors yra galimybė turėti įrenginį tiek su „Nvidia“, tiek su „AMD GPU“, tai yra netinkama, nes tai gali sukelti keletą problemų.

„NVidia“ įdiekite 347.52 tvarkyklę ir naujausią „OpenCL CUDA“ paketą, kuris rašymo metu yra „CUDA 8.0“..

Jei norite naudoti AMD, įdiekite „Radeon Software Crimson Edition 15.12“ ir „OpenCL SDK“ paketą. Priklausomai nuo jūsų GPU, tai gali būti netinkama tvarkyklė. Taigi, jei kyla problemų, patarimų ieškokite „Ethereum“ forume.

3. Įdiekite papildomą programinę įrangą

Prieš pradedant kasybą, rekomenduojama įdiegti papildomą programinę įrangą, kuri padės stebėti ir optimizuoti jūsų sistemos našumą.

Ekrano tvarkyklės pašalintuvas. DDU padeda sukurti švarius ekrano tvarkyklių pašalinimus. Tai gali padėti, jei kyla problemų dėl vaizdo tvarkyklių. „Windows 10“ taip pat išjungia automatinius ekrano tvarkyklės atnaujinimus, kurie gali sukelti suderinamumo ir kasybos problemų.

GPU-Z. GPU-Z yra įrankis, skirtas stebėti jūsų GPU statistiką ir parodyti pagrindinę informaciją apie tai. Galite lengvai nubraižyti statistiką ir, jei norite, ją registruoti / eksportuoti.

„TeamViewer“. Jei planuojate nuotoliniu būdu prieiti prie savo platformos, kad galėtumėte ją stebėti ir valdyti, lengviausia bus naudoti nemokamą „TeamViewer“ versiją..

„Overclock“ įrankis. Jei ketinate optimizuoti savo platformos našumą (koks turėtumėte būti), rekomenduojama įsigyti kažkokį „overclock“ įrankį. Daugelis GPU gamintojų pateiks jums vieną. Be to, atsižvelgiant į tai, kokią kasybos programinę įrangą naudosite, jums jos reikės norint valdyti GPU ventiliatoriaus greitį. Be to, pasirodė, kad nauja „AMDs“ „WattMan“ yra labai gerai sukurta programinė įranga, suderinanti jūsų GPU nustatymus.

„WattMan“

4. Nustatykite savo piniginę

Nuspręskite, kurią paslaugą norėtumėte naudoti savo piniginėje, ir užsiregistruokite. Aš sukūriau „Poloniex“ sąskaitą, nes planuoju šiek tiek prekiauti su „Ether I Mine“, kad bandyčiau dar labiau padidinti savo pelną. Užsirašykite savo adresą. Tai turėtų atrodyti maždaug taip: 0x7b5eff562ee17b9e27a7af6afc26944266c8b025.

„Poloniex“ piniginė

Jei norite vietinio adreso, atsisiųskite „Mist“ piniginę, leiskite sinchronizuoti „blockchain“ ir ten sukurkite savo sąskaitą. Arba atsisiųskite „Geth“ ir išsaugokite aplanke, pavyzdžiui, C: eteryje. Tada įveskite "nauja sąskaita". Nepriklausomai nuo to, kurį metodą naudosite, būtinai išsaugokite slaptažodį naudodami saugią programinę įrangą, tokią kaip KeePass.

5. „Geth“ nustatymas (pasirenkama atskirai kasant)

Jei norėtumėte nuvažiuoti solo, turėsite būti sinchroniškai su „blockchain“. Norėdami tai padaryti, turėsite atsisiųsti „Geth“ ir išsaugoti aplanke, tokiame kaip C: Eteris. Tada atidarykite komandų eilutę ir eikite į šį aplanką naudodami komandą CD. Pirma, jei nenaudojate vietinės piniginės, turėsite sinchronizuoti „blockchain“. Greičiausias būdas yra komandos naudojimas:

geth --fast --cache = 1024 --jitvm konsolė

Talpyklos vertė yra jūsų turimos RAM kiekis, 1 GB aukščiau pateiktame pavyzdyje. Kuo daugiau RAM, tuo greičiau galėsite sinchronizuoti „blockchain“.

Užrašų knygelėje sukurkite failą su žemiau esančiu tekstu ir išsaugokite jį kaip gethsync.bat aplanke „Ether“. Kaskart paleiskite šį šikšnosparnių failą, prieš pradėdami kasinėti. Taip pat galite sukurti nuorodą pagrindiniame ekrane.

getas - rpc

6. Paruoškite savo kalnakasį

„Windows“ pasirodė esąs veiksmingiausias „Genoil“ šachtininkas, ir aš jums parodysiu, kaip tai nustatyti. Tačiau jei jus domina kitos aukso monetos, tuomet taip pat turėtumėte pagalvoti apie „Claymore“ kasyklą.

Atsisiuntę „Genoil“, išsaugokite ir išskleiskite jį į tinkamą aplanką, pvz. C: Eteris.

Atidarykite „Notepad“ ir sukurkite failą pavadinimu genoil.bat su tokiu tekstu tame pačiame aplanke. Šie nustatymai optimizuos jūsų kalnakasybos galimybes ir pradės pačią kasybą. Būtinai pakeiskite baseino ir piniginės adresą tais, kuriuos naudojate. Jei dirbate atskirai, tada paskutinę eilutę pakeiskite naudodami komandą "ethminer.exe -G".

„setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0“

„setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100“

„setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS“ 1

„setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100“

G --farm-recheck 200 --cl-vietinis-darbas 256 --cl-globalus-darbas 8192

Paleiskite „genoil.bat“, ir jūs pradėsite kasybą. Kiekvieną kartą paleidus, bus šiek tiek laiko, kai sistema pasakys 0Mh / s kaip jūsų maišos greitį. Nesijaudink. Paprastai tai reiškia, kad jūsų DAG failas vis dar kuriamas. Kuo daugiau GPU turėsite, tuo ilgiau tai užtruks.

7. Stebėkite savo platformą

Kai tik kasysite, būtinai stebėkite savo platformą. Pirmosios 24–48 valandos yra būtinos ir lems, ar jūsų sistema stabili, ar ne. Jei tuo laikotarpiu jis veikia be problemų, tada jums turėtų būti gerai. Aš rekomenduočiau per šį laiką būti pasiekiamu atstumu nuo savo įrenginio, nes gali kilti visokių problemų, o jei esate nepaprastai nelaimingas, galite sudeginti pastatą..

Nuotoliniu būdu galite stebėti savo stendą, patikrindami jo maišos būseną pasirinktame baseine, taip pat prisijungę naudodamiesi „TeamViewer“..

8. Našumo gerinimas

Jei norite patobulinti maišos greitį, tada perskaitykite skyrių apie tai pabaigoje.

Ubuntu

1. Įdiekite „Ubuntu 16.04“ ir AMD tvarkyklę.

Atsisiųskite „Ubuntu 16.04“ ir įdiekite jį. Kai nustatysite, atsisiųskite „AMDGPU-Pro“ tvarkyklę, išpakuokite ir įdiekite ją taip pat.

2. Įdiekite „Ethereum“ programinę įrangą

Pirmiausia turėsite pridėti saugyklą. Tam naudokite žemiau pateiktas komandas.

sudo apt-get įdiegti programinę įrangą-properties-common

sudo add-apt-repository ppa: ethereum / ethereum sudo apt-get atnaujinimas

Dabar įdiekite pageidaujamą „Ethereum“ programinę įrangą, kasyklą ir „Geth“. Tai padės jums sinchronizuoti su „blockchain“ ir tada pradėti mano.

„sudo apt-get install ethereum“

sudo apt-get install etminer sudo apt-get install getas

Jei norite, kurdami savo piniginę galite naudoti „Geth“, tačiau, kaip jau buvo aptarta anksčiau, geriau, jei naudojate internetinę piniginę..

3. Etalonas ir pradėkite kasybą

Dabar galite išbandyti, ar jūsų įrenginys yra kasamas, naudodamas pirmąją komandą, o tada pradėti kasyti naudodamas antrąją. Tai paprasta. Jei norite naudoti kitokį nei „Nanopool“ baseiną, tada, žinoma, pakeiskite jį savo pasirinktu.

ethminer -G -M
ethminer -G -F http://eth-eu1.nanopool.org:9999/0x --farm-recheck 200

Jei kyla problemų dėl vieno iš kalnakasių, galite naudoti toliau pateiktas komandas, kad padėtumėte pabandyti išsiaiškinti, kuris GPU yra problema

ethminer -G -M --opencl-device x (kur x yra jūsų GPU ID, prasidedantis nuo 0)
sąrašas - įrenginiai (rodo visus turimus GPU)

ethOS

„ethOS“ yra bene paprasčiausias kasybos platformos nustatymo būdas ir yra mano pasirinkimo galimybė kuriant naują. Nors tai kainuoja 39 USD, laiko, kurį sutaupote trikčių šalinimui, yra daugiau nei verta. Be abejo, taip pat lengviau ir racionaliau stebėti, nes prie jo galite patekti tiesiog naudodami SSH arba pažiūrėję į pasirinktinį prietaisų skydelį. Galite perskaityti mano apžvalgą čia arba apsilankyti „gpuShack“ ir nusipirkti.

1. Įsigykite, atsisiųskite ir įdiekite ethOS

Įsigiję licenciją, gausite atsisiuntimo nuorodą. Atsisiųskite ją ir įdiekite ją pagal jų instrukcijas į mažą SSD.

2. Pradinis įkėlimas & Nustatymas

Pirmą kartą paleidę kompiuterį, turite turėti vieną GPU, prijungtą prie x16 lizdo, esančio arčiausiai CPU. Pradinis įkrovimas užtruks kelias minutes. Kai tai bus padaryta, turėsite pakeisti nuotolinius ir vietinius konfigūracijos failus. Norėdami padėti tai padaryti, „gpuShack“ turi fantastišką žinių bazę. Žinoma, jei dar to nepadarėte, tuomet turėsite nusipirkti „Ethereum“ piniginę / adresą.

3. Pridėkite GPU

Pridėkite kiekvieną GPU po vieną, įsitikindami, kad sistema kiekvieną kartą veikia stabiliai. Tai darydami užtikrinsite, kad sistema teisingai atpažins kiekvieną iš jų, o iškilus problemoms bus lengviau nustatyti.

4. Stebėkite savo platformą

Norėdami stebėti savo platformą, turite dvi galimybes. Galite prisijungti naudodami SSH arba peržvelgti sugeneruotą statistikos skydą. Statistikos skydelio pranašumas yra tai, kad tai paprastas internetinis puslapis ir jūs galite lengvai jį peržiūrėti iš bet kurios vietos. SSH sukuria pranašumą, kad iškilus problemoms, galite lengvai valdyti sistemą nuotoliniu būdu (jei esate patenkintas „Linux“ komandų eilutės operacijomis).

5. Našumo gerinimas

Jei norite patobulinti maišos greitį, tada perskaitykite skyrių apie tai pabaigoje.

6. EthOS patarimai

Pasikeiskite slaptažodį: Norėdami pakeisti pagrindinius ir pagrindinius „ethOS“ vartotojo slaptažodžius, naudokite toliau pateiktas komandas. Tai svarbu, ypač jei planuojate nuotolinę prieigą per SSH. Priešingu atveju jūsų mašina gali būti piktybiškai perimta.

sudo passwd

sudo passwd ethos

Nustatykite SSH: Jei ketinate nustatyti SSH, turite atlikti du svarbius dalykus. Pirmiausia nustatykite maršrutizatoriaus prievadų peradresavimą, kad eismas nukreiptų į jūsų įrenginį. Antra, naudokite žemiau pateiktas komandas, kad pakeistumėte SSH prievadą į ką nors kitokį, pvz. 2221. Nors tai nesustabdys atakos, jei bus uosto nuskaitymas, tai sumažins tikrinimo priemonės atakos galimybę. Taip pat galite apsvarstyti galimybę naudoti privatų & 100% vieši raktai užtikrina, kad tik jūs galite pasiekti įrenginį.

„sudo nano“ / etc / ssh / sshd_config

Pakeiskite eilutę, kurioje parašyta „# 22 prievadas“, į „Uostas 2221“ arba jūsų pasirinktą prievadą.

Debesų gavyba

„Ethereum“ iškasti galima naudojantis internetinėmis paslaugomis, tokiomis kaip AWS ar „DigitalOcean“. Tačiau niekam nepavyko padaryti pelno realiuoju laiku, ir jūs turėtumėte įsitvirtinti tik tada, jei nenorite kurti savo platformos ir norite spėlioti dėl kainų.

Taip pat yra „Ethereum“ kasybos sutarčių, tokių kaip „Genesis Mining“. Šios įmonės teikia jums savo kalnakasybos įrenginį, ir jūs turite sumokėti už tai iš anksto. Vėlgi, nebent labai spėliojate dėl kainų, jie nėra linkę to verti.

Bendrieji patarimai, kaip pagerinti kasybos veiklą

Pagrindinės plokštės nustatymai

Kai kuriais atvejais jūsų pagrindinės plokštės BIOS gali būti neteisingai nustatyta iš karto. Jei pridedate GPU po vieną, o vieną kartą jūsų įrenginys sugenda ir pašalinote su GPU susijusias problemas, greičiausiai problema yra pagrindinėje plokštėje. Peržiūrėkite pagalbos forumus, tačiau dažnai reikės pakeisti keletą nustatymų. Asmeniškai aš turėjau patirties išjungti kai kurias BIOS funkcijas ir pakeisti paskirstymus, tačiau sistemos konfigūracijos labai skiriasi, todėl sakyčiau, kad „Google“ yra tavo geriausias draugas.

Ventiliatorius ir temperatūra: valdymas ir stebėjimas

Visada visada įsitikinkite, kad turite įdiegtą ventiliatorių ir temperatūros stebėjimo sistemą, ir galėsite tai patikrinti nuotoliniu būdu. Jei naudojate „Genoil“, tada sistema bandys pasitaisyti, o jei naudojate ethOS, ji išjungs GPU, jei iškils perkaitimo problema. Tačiau ne visi kalnakasiai yra sukurti lygūs, o jei nesate atsargūs, galite namą sudeginti. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl taip svarbu nuolat stebėti savo įrenginį ir užtikrinti, kad jis veiktų stabiliai per pirmąsias 24 valandas. Be to, atminkite šilumos svyravimus vasaros ir žiemos mėnesiais, nes tie keli laipsnių skirtumai gali turėti didžiulį poveikį.

Našumo gerinimas

Jei norite pagerinti našumą, turite dvi galimybes: įsijungimas ir pritaikyta BIOS. Individualizuotoje BIOS paprastai yra įmontuotas įsijungimas, taip pat keletas kitų pakeitimų.

Viršijimas: Viršijimas yra paprasčiausias iš dviejų būdų. „Windows“ ir „ethOS“ jas lengvai palaiko atitinkamai per „Wattman“ ir „ethos-overlocking“. Bendra nykščio taisyklė yra tai, kad padidinus atminties laiką 10%, padidini maišos greitį 10%. Taip pat galite pakeisti pagrindinį laikrodį. Tačiau tai turi mažesnį poveikį. Taip pat gali būti naudinga sumažinti pagrindinį laikrodį, nes tai gali sumažinti energijos sunaudojimą ir, jei jūsų maišos greitis bus šiek tiek mažesnis, galite būti teigiami apskritai, nes sunaudosite mažiau energijos. Tinkamas branduolio / atminties balansas priklausys nuo jūsų elektros energijos kainos ir maišos.

Individualizuota BIOS. „Custom BIOS“ yra sudėtingesnės. Nors ir lengva naudoti tokį įrankį, kaip „AtiFlash“, norėdami mirksėti GPU, atminkite, kad tai yra rizikinga. Taip pat turėsite rasti GPU tinkančią BIOS, nebent esate įgudęs patiems ją pataisyti tokiu įrankiu kaip „PolarisBiosEditor“. Tačiau tai gali būti didžiausia nauda. Pvz., RX480 pritaikyta BIOS gali padidinti savo maišos greitį iki 30Mhs +, tai yra reikšmingas 30% patobulinimas!

Papildomi ventiliatoriai. Ypač jei turite keletą platformų, įsitikinkite, kad prie savo korpuso / korpuso pritvirtinote keletą papildomų ventiliatorių. Kai kurie žmonės taip pat naudoja įprastus stalo ventiliatorius arba tam tikrais atvejais didelės galios pramoninius ventiliatorius. Peržiūrėkite mano varinių vamzdžių kasybos platformą ir pasisemkite kūrybingų idėjų, kaip tuo pat metu sukurti naudingą, bet patrauklų kasybos įrenginį.!

„Ultimate Mining Rig“

„Ethereum“ kasybos išvada

Taigi viskas. Tikiuosi, kad jums patiko skaityti šį „Ethereum“ kasybos vadovą, dabar pradėkite kurti savo platformą, kad galėtumėte kuo greičiau pradėti kasybą!

Turite atsiliepimų, klausimų, komentarų? Praneškite man komentaruose ir aš būtinai atnaujinsiu šį straipsnį.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me