Pradėjo paprasta. Norėjau sukurti kasybos platformą su pritvirtintais ventiliatoriais, kad galėčiau ją naudoti tyliau ir vėsiau.


Tai virto visaverčiu projektu, kuriame baigiau statyti aukščiausią kasybos platformą su didžiuliais ventiliatoriais ir variniais vamzdeliais - didžiąją dalį laidų teka per varinius vamzdžius (žinoma, jį galite naudoti ir kaip įprastą kompiuterį). Aš jums parodysiu, kaip jūs taip pat galite, ir kas yra parduotuvėje 2 versija!

1-oji versija

Pažiūrėkite į vaizdo įrašą, kad pamatytumėte, kaip veikia 1 versija. Jei norite pamatyti, kaip jis buvo pastatytas, būtinai perskaitykite straipsnį ir sužinokite apie patobulinimus, kuriuos padarysiu ateityje.

Nežinia kodėl, bet nusprendžiau, kad noriu, kad mano naujasis įrenginys taip pat būtų gražus, ir natūraliai (!) Į mano galvą įkrito variniai vamzdžiai. Viena mintis paskatino kitą, ir, žinoma, nusprendžiau, kad kabeliai taip pat turi būti nutiesti per varinius vamzdžius, kad viskas būtų ypač tvarkinga. Dabar buvo laikas planuoti!

Planas

Prieš imantis tokio masinio projekto, reikėjo laiko planuoti. Aš išėmiau savo patikimą „Autodesk Inventor“ ir pradėjau planuoti. Laimei, aš sugebėjau gauti beveik visą reikalingą medžiagą iš „GrabCAD“ arba pačios „Autodesk“ bibliotekos. Todėl tiesiog reikėjo viską apgalvoti. Aš turėjau popierinį planą, kur bus nutiesta visa instaliacija ir kur jie įeis ir išeis iš rėmo. Man taip pat reikėjo sukurti 4 krypčių jungtį, kurią reikės frezuoti CNC, nes, deja, nėra vario vamzdžių standarto šiam.

Kasybos platformos statyba

Kaip ir bet kokio projekto atveju, visada yra kažkas, ko praleidote CADD darymo metu. Laimei, mano sukurtas planas buvo šiek tiek lankstus, o gatavas produktas vis tiek atrodo puikiai! Vienas svarbiausių skirtumų, kuriuos galite pastebėti, yra tai, kad iš pradžių planavau naudoti chromo jungtis, kurios naudojamos ekranams kurti. Tačiau galų gale supratau, kad daug efektyviau ir geriau naudoti standartinius vario vamzdžių sujungimus.

Tiekimas Įrankiai & Medžiagos

Turint planą, viskas, ką reikėjo padaryti, buvo išeiti iš medžiagų ir surinkti. Nors man tai skamba lengvai, medžiagų tiekimas yra gana lengvas, o viską galite turėti per savaitę. Tačiau pasitikėk manimi, kai sakau, kad susirinkimas nėra. Vėliau turėsite košmarų dėl kabelių klojimo.

Vamzdžiai ir aliuminio jungtys

Varinius vamzdžius ir jungtis lengva įsigyti. Tai yra standartiniai dydžiai ir juos galėsite rasti daugumoje aparatūros parduotuvių. Deja, aliuminio gabalai gali būti sudėtingesni. Laimei, aš turiu draugą su CNC mašina ir per 2 dienas pagaminome 8 kampinius gabalus naudodamiesi mano sukurtu CAD failu. Netrukus įkelsiu šiuos failus į „GrabCAD“, tačiau juos kurdami taip pat galite naudoti 3D spausdinimą ar net medieną..

Savo variniuose vamzdeliuose taip pat turėsite sukurti skyles ir tarpus, kad būtų galima skirti vielos įėjimui / išėjimui, tvirtinimo varžtams ir GPU atramoms. Tai galite padaryti naudodami pakopinį grąžtą arba galite juos profesionaliai apdirbti už maždaug 100 USD. Be to, vamzdžiams valyti reikės plieno vatos, vamzdžių pjaustytuvo ir šiek tiek PVC juostos.

Variniai vamzdžiai

Kompiuterių dalys & Programinė įranga

Turėsite surinkti visas reikalingas kompiuterio dalis. Kadangi aš naudoju šį rėmą ir konstruoju kaip kalnakasybos platformą, tai aš priėmiau pirkimo sprendimus. Norėdami sužinoti daugiau apie „Ethereum Mining“, skaitykite čia. Taip pat operacinei sistemai galėjau naudoti ethOS, nes ji yra tobula, jei norite iškasti „Ethereum“, „Monero“ ar „ZCash“..

Kompiuterių dalys

Ventiliatoriai

Dėl 1 versijos aušinimo, „Noctua“ buvo pakankamai malonus, kad aprūpindavo mane aštuoniais 140 mm korpuso ventiliatoriais ir CPU aušintuvu. Aš ne tik esu nepaprastai patenkintas abiejų šių gaminių eksploatacinėmis savybėmis, bet jie taip pat puikiai atitinka spalvų schemą! Be to, jie taip pat aprūpino mane antivibraciniais laikikliais, kurie leidžia man tyliai vėdinti ventiliatorius ir neperduoti vibracijos į rėmą..

„Noctua“ ventiliatoriai

Antrajai versijai aš pridėsiu AIO vandens aušinimo paslaugą, sutikdamas su Arktimi.

Laidai

Kadangi nė viena jungtis (ventiliatoriaus kaiščių dalis) negali tilpti per visą vario vamzdelį, turiu sukurti savo laidus. Tam jums reikės visko: nuo rankovių, kaiščių, dangtelių ir net karščio susitraukinėjimas. Aš sužinojau, kad „Mod-One“ turi daug puikių variantų ir turinio, tačiau nebūtinai yra pigiausi.

Kalbant apie įrankius, jums prireiks žiebtuvėlio, vielos pjaustytuvų / nuėmiklių, gniuždymo įrankio ir lituoklio..

Viskas ateina kartu

1 žingsnis: Sukurkite savo kasybos platformų bazę

Kai visos medžiagos buvo vietoje ir variniai vamzdžiai buvo apdirbti, laikas pradėti surinkti. Paprasčiausias būdas yra pradėti nuo apačios su CPU ir PSU stovais. Tai buvo gana lengva padaryti. Kartais varinių vamzdžių ir jungčių sujungimas bus šiek tiek laisvas, todėl naudokite šiek tiek PVC juostos arba elektrinės juostos, kad sukurtumėte tvirtą formą..

Deja, kadangi laidai eina per takelį, jūs negalite suklijuoti kalnakasybos takelio iki pat galo.

Kasybos platformos 1 žingsnis

2 žingsnis: Sumontuokite pagrindinę plokštę, PSU ir GPU

Surinkęs pagrindą, patikrinau, kad įsitikinčiau, ar sugebėjau stabiliai pritvirtinti pagrindinę plokštę prie platformos. Supratau, kad „Noctua chromax“ antivibraciniai laikikliai puikiai tinka šiam darbui. Jų tipiniai ventiliatorių stovai taip pat buvo idealūs norint atpažinti normalias PSU vibracijas. Man patiko tai, kad abu jie atitiko vario spalvą, net jei tai buvo netyčia.

Kasybos platformos 2 žingsnis

Kai turėjau pagrindinę sekciją, atėjo laikas pereiti prie GPU tvirtinimo. Vienas iš veiksnių, į kuriuos neatsižvelgiau kurdamas CAD, buvo PCI ilgintuvo laidų ilgis. Tai yra ilgio trūkumas. Tai reiškė, kad aš turėjau sumažinti tiek atlošo, tiek priekinės pakabos padėties aukštį. Laimei, tai buvo labai lengvai padaryta ir tereikėjo vamzdžio pjaustytuvo.

Galų gale, kad priekinė dalis būtų tokio paties aukščio kaip ventiliatoriai, aš turėjau pridėti papildomų T jungčių ir dar vieną horizontalią skersinę juostą..

3 žingsnis: surinkite visą kadrą

Kitas žingsnis yra gana lengvas, surinkite likusį išorinį rėmą ir įsitikinkite, kad viskas yra kuo arčiau simetriškumo ir lygio..

Kasybos platformos 3 žingsnis

Kai būsite patenkinti tuo, pritvirtinkite ventiliatorius galinėje dalyje, kaip parodyta paveikslėlyje anksčiau. Tada turėsite pradėti laidus, nes visi ventiliatoriaus laidai turės eiti per varinius vamzdžius. Kai tai darote, įsitikinkite, kad turite sistemą, kaip komentuoti skirtingus laidus (pvz., Spalvas ar skaičius), taigi, kai reikia sujungti laidus, tai darote teisingai ir netrumpinkite savo sistemos..

4 veiksmas: prijunkite GPU

Tai sunkiausias žingsnis. Nors „CAD“ testuojau, kad 36 laidai per varinius vamzdžius tilptų daugiau nei pakankamai lengvai, aš neatsižvelgiau į movą, o ne į sumažintą skersmenį posūkiuose. Todėl varinių vamzdžių viduje laidai neturi įvorės.

Iš pradžių visus laidus supjaustiau vienodo ilgio ir pririšau jų galus. Tada aš juos įmečiau per varinius vamzdžius, kol jie pasiekė išėjimą. Tada aš įdėjau PSU į vietą ir supjaustiau kiekvieną iš jų iki reikiamo ilgio. Jei nepažymėjote savo laidų, turėsite kiekvienam duoti mažą vilkiką, kad sužinotumėte, kuris yra kuris, kad tinkamai sujungtumėte kaiščius.

Į varinius vamzdelius taip pat įdėjau keletą ferito žiedų, kad sumažėtų elektrinis laukas.

Kasybos platformos 4 žingsnis

5 žingsnis: išbandykite sistemą

Kai turėjau visus laidus, atėjo laikas išbandyti sistemą. Testavimui naudojau seną asmeninį kompiuterį, kad, jei kas nors nepavyktų, nešvaistyčiau brangios įrangos.

Pradėjau nuo gerbėjų. Deja, turėjau keletą problemų, susijusių su jungčių išsiskyrimu vamzdžiuose, todėl man reikėjo išardyti visą ventiliatoriaus sekciją. Ateityje laidus suskaidysiu, užuot naudojęs ilginamąjį laidą.

Tada aš išbandžiau kiekvieną GPU laidą senu 7950. Laimei, jie visi veikė nepriekaištingai. Ateityje aš panaudosiu kai kurias laidų šukas, kad laidai gražiau atrodytų šalia GPU.

Kasybos platformos 5 žingsnis

6 žingsnis: Galutinis susirinkimas

Viską dirbant, atėjo laikas surinkti visą platformą. Tai iki šiol buvo pats lengviausias darbas, nes reikėjo tik vamzdžių ir jungčių įpjovų.
Kasybos platformos 6 žingsnis

7 etapas: jūsų kasybos platformos pastatymas baigtas

Kai aš padariau įrenginį, kurį bandiau, sąnarius užtepiau nedideliu kiekiu super klijų. Aš įsitikinau, kad klijus naudoju tik tose jungtyse, kur nebuvo laidų, kad išvengčiau valgymo pro jas. Be to, vengiau kai kurių pagrindinių sankryžų, kad, jei ką reikėdavo sutvarkyti, galėčiau lengvai jas atskirti.

Tačiau jei norite, galite suklijuoti visą kasybos platformą. Naudojant mažą šilumos kiekį, jungtys turėtų lengvai atsiskleisti.

Viskas; grožis baigtas.

Aukščiausias kasybos platformos dangtis

Galutinis rezultatas ne tik atrodė puikiai, bet ir su fantastiškais „Noctua“ ventiliatoriais, aš taip pat galėjau pasiekti puikų aušinimą ir žymiai mažesnę veikimo temperatūrą..

Netrukus pasirodys 2 versija, o štai aš padarysiu pakeitimus.

  1. GPU bus aušinami naudojant „Arctic Cooling Accelero Hybrid III“ sistemą.
  2. 100% laidų bus per varinius vamzdžius
  3. Kabelių šukos laidams
  4. Žymiai sumažintas dydis

Jei norite sužinoti apie tai, užsiprenumeruokite mūsų informacinį biuletenį ir sekite mus mūsų socialiniuose tinkluose.
Ar turite atsiliepimų? Praneškite man komentaruose.

Jums patinka projektas ir idėja? Dalykitės ja su draugais!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me