Vienas didžiausių interneto amžiaus dalykų yra tas, kad nesvarbu, kur esame pasaulyje, mes niekada nebūname daugiau nei kelių paspaudimų atstumu nuo savo artimųjų. Keliaujant į užsienį viešosios „WiFi“ interneto prieigos taškai yra lengvas ir ekonomiškas būdas prisijungti prie interneto ir bendrauti su draugais ir šeima namo. Deja, naudoti nemokamą „WiFi“ oro uostuose, viešbučiuose, kavinėse ar bet kur kitur nėra taip saugu, kaip daugelis iš mūsų galvoja.

Kelionės kampanijos pav

Kibernetiniai nusikaltėliai pradeda vis sudėtingesnes atakas. Populiarus metodas, kurį naudoja įsilaužėliai, yra suklastoto „WiFi“ viešosios interneto prieigos taško sukūrimas toje vietoje, kur jūs tikėtumėte rasti. Hakeris sumaniai pažymi tinklą, kad jis atrodytų oficialus. Dėl šio „blogo dvynio“ metodo labai sunku žinoti, ar jungiatės prie oficialios interneto prieigos taško, ar nuo to, kas priklauso įsilaužėliui..

Geros žinios yra tai, kad turistai gali apsisaugoti naudodamiesi virtualiu privačiu tinklu (VPN). Be to, kiekvienas dabar gali gauti 77% nuolaidą už VPN prenumeratą spustelėjęs šią nuorodą į „NordVPN“ .

Kelionė per laiką

Žemiau pateiktoje infografijoje parodyta, kaip bėgant metams pasikeitė tai, ko žmonės imasi iš atostogų ... Nepamirškite savo 21-ojo amžiaus VPN! Slinkite žemyn ir gaukite daugiau informacijos!


kodėl turėtumėte naudoti VPN kelionėms

Kelionės metu būkite saugūs per atostogas naudodami VPN

Jei netyčia prisijungiate prie „WiFi“, priklausančio elektroniniam kriminaliniam nusikaltėliui, jie gali pamatyti viską, ką darote internete. Jie taip pat galės pavogti bet kokius jūsų įvestus duomenis, pvz., Prisijungimo duomenis, slaptažodžius, asmeninę informaciją ir „PayPal“ ar kredito kortelės duomenis. Jie gali peržiūrėti atsisiųstus failus, įkeltas nuotraukas ir nukreipti jus į svetaines, kuriose yra kenkėjiškų programų.

Vienintelis būdas įsitikinti, kad jūsų duomenys saugūs keliaujant, yra naudoti VPN. VPT saugiai užšifruoja visus jūsų duomenis prieš keliaudamas į internetą per „WiFi“ viešosios interneto prieigos tašką. Šis VPN šifravimas saugiai sušifruoja jūsų duomenis, kad įsilaužėliai negalėtų iš jūsų nieko pavogti.

Atblokuokite turinį užsienyje

Puikus dalykas, kai VPN naudojamas kelionėse, yra tai, kad jis ne tik apsaugo jus nuo įsilaužėlių. Tai taip pat leidžia apsimesti, kad grįšite namo, kad galėtumėte naudotis geografiškai ribotomis paslaugomis.

Pavyzdžiui, naudodamiesi VPN, galite žiūrėti „Netflix“ arba prisijungti prie savo internetinės bankininkystės. Taip pat galite prisijungti prie vietinių užblokuotų paslaugų, tokių kaip „Facebook“ ar „Twitter“.

Vpn per atostogas

Be to, galite išvengti baisios vietinės televizijos ir vietoj to žiūrėti geografiškai ribotas TV transliacijas iš namų. Pvz., Į JK keliaujantis austrietis gali apsimesti, kad grįžta atgal į Australiją žiūrėti Dešimties. Britų poilsiautojas Ispanijoje gali žiūrėti „BBC iPlayer“. O Graikijoje atostogaujantis JAV pilietis gali žiūrėti JAV „Netflix“ ar ESPN.

Tiesą sakant, naudodamiesi VPN galite apsimesti bet kurioje pasaulio vietoje ir galite atblokuoti bet kokias internetines paslaugas ... Skaitmeninis rutulys iš jūsų viešbučio kambario patogumo!

Kokį turinį galiu atblokuoti?

Kai keliaujate užsienyje, visos geografiškai ribotos paslaugos iš namų yra automatiškai blokuojamos. Taip yra todėl, kad tariamai šios paslaugos užsieniečiams nebus prieinamos. Be to, kai kurios šalys yra labai griežtos ir cenzūruoja daugybę internetinių paslaugų. Naudodamiesi mūsų VPN vadovais galite greitai ir lengvai sužinoti, kokios populiarios paslaugos blokuojamos visame pasaulyje.

Geriausi VPN kelionėms?

Jei norite apsaugoti savo skaitmeninį privatumą ir įgyti sau ir jūsų šeimai atostogų atostogas - yra keletas VPN, kurie yra absoliučiai idealūs:

  • „ExpressVPN“ yra laikomas VPN crème de la crème. Tai greitas, saugus, prieinamas visoms platformoms ir neturi 30 dienų pinigų grąžinimo garantijos, kad galėtumėte išbandyti paslaugą ir susigrąžinti pinigus, jei nenorite tęsti!
  • „NordVPN“ turi stiprius šifravimo ir saugos parametrus. Tai suteikia greitą srautą per visas jūsų mėgstamas laidas, kai esate toli. Tai yra absoliutus sandėris, kainuojantis tik 2,75 USD per mėnesį (jei perkate metinę prenumeratą). Atminkite, kad jie turi 30 pinigų grąžinimo garantiją. Taigi, jei nuspręsite, kad nenorite to visus metus; galite gauti grąžinamąją išmoką.
  • „ibVPN“ (nematomas naršymo VPN) yra dar viena paslauga, kurią labai mėgsta visi mūsų „ProPrivacy.com“ apžvalgininkai. Tai greita, turi daugybę serverių ir suteiks jums reikiamą saugumą, kai esate išvykęs. Geriausias iš visų „ibVPN“ šiuo metu yra specialus vasaros susitarimas, kuris sumažina VPN kainą iki labai konkurencingo 2,42 USD per mėnesį..

Norėdami rasti daugiau VPN kelionėms, skaitykite mūsų 5 geriausias VPN paslaugas kelionių gide.

Kelionių varžybos

Kelionių varžybos su „ibVPN“

Vaizdo kreditai: icemanphotos / Shutterstock.com, Ivanko80 / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me