Po neramaus 2020 m. „Flixtor“ grįžo, ir atrodo, kad jis bus geresnis nei bet kada! „Flixtor“ yra internetinė srautinių transliacijų paslauga, tiesiogiai perduodama filmus ir TV laidas į jūsų naršyklės langą. Jis pasižymi puikia (jei ribota) nemokama paslauga, puikia vartotojo sąsaja ir turinio sklandumu (nors tai neišvengiamai šiek tiek priklausys nuo jūsų interneto ryšio).


Kas yra „Flixtor“?

„Flixtor“ pradėjo savo veiklą kaip kelių platformų atvirojo kodo programa, kuri transliuoja turinį naudodama „BitTorrent“ protokolą. Šios programos kodas vis dar galimas, tačiau programa nebeveikia, nes naudoja šaltinius, kurių jau nėra.

Tai bus pakankamai nesunku bet kuriam kūrėjui ištaisyti, nors programa iš esmės daro tą patį, ką „Popcorn Time“, tačiau atrodo, kad nėra daug prasmės.

Šiomis dienomis žmonės kalba apie Flixtor, jie nurodo Flixtor.to (arba vieną iš jo veidrodžių ar apgavikų). „Flixtor.to“ yra internetinė paslauga, kuri nuskaito IPTV srautinius šaltinius ir susistemina juos į ieškomą duomenų bazę, prie kurios prieinama iš elegantiškos interneto naršyklės sąsajos.

„Flixtor“ nestato paties turinio, aiškumo dėlei, tai nėra legalus turinys.

Tikras „Flixtor“

Yra tik viena tikra „Flixtor“ svetainė. Rašymo metu tai yra Flixtor.to. Gali būti, kad tai pasikeis, bet jei apsilankysite flixtor.org, „Flixtor“ kūrėjų pasirašytas pranešimas skaitmeniniu būdu nurodo, kuris domenas yra tikrasis.

Yra daugybė netikrų „Flixtor“ svetainių, kai kurios iš jų veikia gana gerai. Vis dėlto, atsižvelgiant į jų labai šešėlį, mes rekomenduojame naudoti tik originalų „Flixtor“. „Flixtor“ programą, skirtą „Android“, galima rasti „Play Store“ svetainėje, tačiau ji neturi nieko bendra su autentišku „Flixtor“ ir mes primygtinai rekomenduojame jos vengti..

Kainodara

Kiekvienas gali nemokamai naudotis pagrindine „Flixtor“ paslauga, tiesiog apsilankęs „Flixtor“ svetainėje. Tačiau nemokami vartotojai gali pamatyti skelbimus ir turėti prieigą tik prie filmų, išleistų per paskutinius 6 mėnesius, ir TV epizodų, išleistų per pastaruosius 3 mėnesius. Pirmieji trys pirmojo sezono visų laidų epizodai taip pat yra nemokami visiems.

Srautinės raiškos nemokamiems vartotojams riba yra 720p ir jie negali atsisiųsti turinio ar perduoti jo į didelio ekrano įrenginį.

Be to, jis nemokamas, veikia gerai, leidžia žiūrėti naujausius filmus ar TV laidas, o 720p srautas yra pakankamai geras daugumai žmonių. Palyginimui reikia pasakyti, kad pagrindiniai „Netflix“ prenumeratoriai yra ribojami iki 480p, o HD (720p arba 1080p priklausomai nuo jūsų ryšio ir to, ką palaiko jūsų įrenginys) galima įsigyti tik su 10,99 USD / m standartiniu planu (JAV kaina)..

Pirkdami VIP raktą galite palaikyti paslaugą ir gauti prieigą prie visų jos funkcijų (aptariama žemiau). Kainos prasideda nuo 12,95 USD 30 dienų, priklausomai nuo mokėjimo būdo.

Trumpa sumažinimas galimas 90 dienų, o daug didesnis - dvejiems metams, tačiau atsižvelgiant į šios paslaugos pobūdį (ir neseną istoriją) tikriausiai nepatartina pirkti ilgesnio laikotarpio rakto. Iš tikrųjų mokėti už bet kurią „Flixtor“ prenumeratą yra kažkas lošimo.

Mokėti galite naudodamiesi „PayPal“, „Bitcoin“ ar „Premiumkey“.

Tai daro „Flixtor“ maždaug dvigubai didesnę nei pagrindinės „Netflix“ prenumeratos kainą daugumoje apskričių, tačiau ji suteikia jums daug didesnį pavadinimų katalogą nei bet kurie teisėti srautinių transliacijų paslaugų pasiūlymai ir to neriboja regioniniai autorių teisių įstatymai.

Tiesiog pažymėsime, kad „Popcorn Time“ ir toliau klesti ir yra 100% laisvas, kaip yra „Kodi“.

Fvalgymai

VIP vartotojams patinka šios funkcijos:

  • Prieiga prie visų filmų ir TV epizodų
  • Srautas iki 1080p
  • Atsisiųskite vaizdo įrašus
  • „Google Chromecast“ ir „Apple Airplay“ palaikymas
  • Nėra skelbimų
  • El. Pašto užklausos dėl trūkstamų filmų ir TV laidų
  • Prioritetinė parama

Prieiga prie visų filmų ir TV epizodų

„Flixtor“ nuskaito daugybę skirtingų IPTV svetainių, kad gautų savo turinį, todėl siūlo labai didelius katalogų pavadinimus.

Tai apima daug senesnių pavadinimų. Skirtingai nuo P2P pagrįstų alternatyvų, tokių kaip „Popcorn Time“, šis turinys tiesiogiai perduodamas iš serverių, kuriuose jis yra talpinamas. Tai reiškia, kad senesnis ar mažiau populiarus turinio srautas, taip pat kaip ir naujausias populiariausių filmų filmas.

Nepavyko rasti nei vieno ieškomo filmo, nesvarbu, kokio amžiaus, kurio nebuvo galima rasti per „Flixtor“. Televizijos laidos sekėsi prasčiau.

Srautas iki 1080p

VIP nariai gali transliuoti didžiąją dalį turinio „HD“. Vis dėlto tai priklauso nuo to, ar turinys bus prieinamas šia rezoliucija. Visų pirma senesnis turinys dažnai pasiekiamas tik mažesnės skiriamosios gebos.

„Chromecast“ ir „Airplay“ palaikymas

VIP vartotojai gali perduoti vaizdo įrašus į savo televizorių dideliame ekrane naudodami „Google Chromecast“ ir „Apple Airplay“.

Nėra skelbimų

Kalba pats už save, nors reikia pasakyti, kad niekada, naudodamiesi nemokama paslauga, niekada nematėme skelbimų. Tačiau tai gali pasikeisti.

Privatumas

Mes nieko nežinome apie tai, kas valdo „Flixtor“ ar kur jie yra, tačiau tai yra lygiai taip pat ir paslaugos, siūlančios „neoficialų“ turinį, kursas.

„Flixtor“ iš tikrųjų yra tik (slidus) trečiųjų šalių paieškos variklis ir daugelio kitų IPTV svetainių priekinės pusės. Paprastai IPTV yra privatesnis nei srautinis perdavimas per P2P, nes jūs nebendrinate savo IP adreso su daugeliu kitų vartotojų. Jūs tiesiog atsisiunčiate turinį iš serverio, taigi tik IPTV serveris žino jūsų tikrąjį IP adresą.

Kadangi „Flexor“ teikia priekinę dalį, visus srautus turi perduoti „Flixtor“. Tai reiškia, kad jo IPTV šaltiniai mato tik „Flixtor“ priklausančius IP adresus, o būtent „Flixtor“ gali pamatyti jūsų tikrąjį IP adresą.

„Flixtor“ sako, kad nieko daugiau neregistruoja, išskyrus VIP narių el. Pašto adresus. Turime apie tai tarti, tačiau atsižvelgiant į paslaugos pobūdį, protinga žinoti kuo mažiau apie jos vartotojus..

Visas „Flixtor“ srautiniu būdu perduodamas turinys yra apsaugotas HTTPS, todėl jūsų interneto tiekėjas (ISP) nemato, ką darote, nors matote, kad lankėtės „Flixtor“ svetainėje.

Debesuota

„Flixtor“ svetainė naudoja „Cloudflare“, kad apsisaugotų nuo paslaugų neigimo (DoS) atakų. Tai reiškia, kad „Cloudflare“ serveriai teikia HTTPS, taigi, atsižvelgiant į „Flixtor“ pasirinktą sąranką, „Cloudflare“ gali pamatyti tai, ką žiūrite..

„Mes renkame galutinių vartotojų informaciją, kai jie naudojasi mūsų klientų svetainėmis, žiniatinklio programomis ir API. Ši informacija gali apimti, bet tuo neapsiribojant, IP adresus, sistemos konfigūracijos informaciją ir kitą informaciją apie srautą į ir iš klientų svetainių (kartu „Žurnalo duomenys“). “

„Cloudflare“ žada prižiūrėti šiuos duomenis, tačiau visada gali būti teisiškai priversta juos perduoti.

Ar „Flixtor“ yra teisėtas?

„Flixtor“ siūlomas turinys aiškiai pažeidžia bet kokius autorių teisių įstatymus. Tačiau daugumoje šalių nėra neteisėta tiesiog žiūrėti (transliuoti) pažeidžiantį turinį.

Paprastai yra nelegalu atsisiųsti turinį. Teoriškai galima padaryti atvejį, kai duomenų kaupimas, įkeltas į atmintį srautiniu būdu, yra laikomas perkėlimu, o ne tiesiog srautiniu perdavimu. Kol kas nebuvo bandoma išbandyti šios sąvokos teisme.

Lengva naudoti

Paprastas naudojimas yra neabejotinai viena iš „Flixtor“ stipriųjų pusių. Kiekvienas gali apsilankyti svetainėje, pasirinkti jiems patinkantį vaizdo įrašą ir jis tiesiog bus rodomas jų naršyklėje. Atsisiųsti nereikia.

Sąsaja yra tokia pati slidi mobiliuosiuose įrenginiuose, kaip ir stalinių kompiuterių naršyklėse, todėl „Netflix“ ir „Amazon Prime“ patiko už savo pinigus.!

Galite dukart spustelėti vaizdo įrašą, kad jį paleistumėte per visą ekraną visose platformose, o visi vaizdo įrašai palaikomi su paantraštės pačia daugybe kalbų. VIP vartotojai gali perduoti savo „Apple TV“ ar „Chromecast“ įrenginius arba atsisiųsti vietoje į savo įrenginį. „IPad“ įrenginyje netgi galima atkurti vaizdo įrašą režimu „Vaizdas paveikslėlyje“.

Atsižvelgiant į IPTV šaltinį, paprastai galima pasirinkti vaizdo įrašo skiriamąją gebą darbalaukio naršyklėje arba galite leisti „Flixtor“ automatiškai pasirinkti skiriamąją gebą atsižvelgiant į jūsų interneto ryšį (rekomenduojama). Mobiliųjų įrenginių naršyklėse raiška visada pasirenkama automatiškai.

Vaizdo įrašų galima ieškoti ar rūšiuoti įvairiais būdais, norint rasti ar atrasti turinį. Siekdamas padėti, „Flixtor“ palaiko savo rekomendacijų sistemą, kurios kokybės turinį balsuoja vartotojai.

Baigiamosios mintys

„Flixtor“ yra neįtikėtinai lengvai naudojama neoficiali srautinio perdavimo platforma, turinti sklandžiausią sąsają šioje „Popcorn Time“ pusėje. Tikriausiai tai šiek tiek priklauso nuo ryšio, tačiau vaizdo įrašai mums atkuriami visose platformose.

720p raiškos viršutinė riba, skirta laisviesiems vartotojams, greičiausiai nesijaudins daugumos žiūrovų, tačiau vaizdo turinio duomenų apribojimai yra labai įtikinama priežastis atnaujinti VIP paskyrą. Visas filmų katalogas yra didžiulis.

Tačiau VIP bilietai kainuoja maždaug tiek pat, kiek ir papildomos teisinių paslaugų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“ ar „Amazon Prime“, abonentinės kainos. Taip pat yra labai didelė tikimybė, kad autorių teisių savininkų veiksmais svetainė staiga išnyks visam laikui ir nebus jokios galimybės vėl pamatyti jūsų pinigus.

„Popcorn Time“ teikia 100% nemokamą sąsają ir pavadinimų katalogą, tačiau tam reikia atsisiųsti programą, o ne tik apsilankyti svetainėje naršyklėje. Jis naudoja „BitTorrent“ protokolą, kuris yra mažiau saugus (jums tikrai reikia naudoti VPN su PT), ir kadangi jis naudoja „BitTorrent“ lygiaverčius protokolus, turinio prieinamumas ir jo transliacijos našumas labai priklauso nuo jo populiarumo.

Nors srautas naudojant IPTV pagrįstas paslaugas, tokias kaip „Flixtor“, yra mažiau rizikingas nei naudojant P2P pagrįstas programas, tokias kaip „Popcorn Time“, vis tiek manome, kad naudoti „Flixtor“ VPN yra labai gera idėja.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me