Visi žino, kad jie turėtų perskaityti ilgą nuobodų teisinį pagrindą, kuris lydi beveik viską, ką mes darome šiuolaikiniame pasaulyje. Bet kas tai daro? Galų gale tai yra labai nuobodus ir dažnai parašytas arkliška kalba, atrodo, kad jis skirtas atstumti visus, išskyrus labiausiai užkietėjusius teisinius mazochistus!


Problema, susijusi su VPN, yra ta, kad šis teisinis žargonas dažnai patenka į faktinės paslaugos, už kurią mokate, esmę. Nors tai taip pat naudinga šifruojant nesaugius viešuosius „WiFi“ ryšius ir norint naudotis geografiškai apribotomis žiniatinklio paslaugomis, dauguma mūsų naudojasi VPN pirmiausia siekdami apsaugoti savo anonimiškumą ir mano, kad tai yra pati svarbiausia funkcija..

Žinodami tai, beveik visi VPT teikėjai garsiai skelbia savo paslaugos pranašumus išlaikant jūsų internetinį anonimiškumą jų pagrindiniuose puslapiuose. Tačiau kai jūs pažvelgiate į daugelį jų TOS (paslaugų teikimo sąlygos, paprastai dar vadinamos sąlygomis & Sąlygos ar naudojimo sąlygos), jūs pastebite, kad sąlygos arba prieštarauja šiems teiginiams, arba jas kvalifikuoja tiek, kad jos faktiškai tampa beprasmės..

Šis atsiribojimas tarp tariamo siūlomo ir to, kas, atidžiai išstudijavus smulkiu šriftu, iš tikrųjų yra siūlomas, prieš įsiregistraujant į jų paslaugas svarbu apsvarstyti VPN teisinę politiką. Yra keletas dažniausiai tvirtinamų teiginių, kurie reikalauja ypatingo vidutinio VPN vartotojo ypatingo dėmesio.

Garantuojamas privatumas

Beveik visi VPT teikėjai žada neperduoti trečiosioms šalims vartotojų asmeninės informacijos ar informacijos apie jų veiklą internete. Tačiau jei patikrinsite jų TO, greitai paaiškės, kad teisinių veiksmų atveju (šaukimai į teismą, teismo įsakymai ir panašiai) jie neturi kito pasirinkimo, o tik laikytis ir perduos informaciją tokiomis aplinkybėmis nenugalėdami voko..

Mes jau anksčiau tai sakėme apie „ProPrivacy“ ir dar pasakysime, kad vienintelis būdas, kuriuo VPT įmonė gali iš tikrųjų garantuoti jūsų privatumą, yra nedaryti žurnalų. Jokių žurnalų = nieko neduoti, jei imamasi teisinių veiksmų (arba dar blogiau, kai valdžios institucijos užgrobia įmonės VPN serverius - taip atsitiko).

Nelaikykite žurnalų

Net tada, kai VPT teikėjas tvirtina neturįs jokių žurnalų, verta patikrinti paslaugų teikimo užduotis, kad sužinotumėte, ką tiksliai jie turi omenyje. Viena dažna problema yra ta, kad, nors galų gale rąstai gali būti išmesti, jie dažnai iš anksto laikomi trumpą (arba ne taip trumpą) laikotarpį. Pavyzdžiui, HMA daro didelę įtaką tai, kad neturi žurnalų, tačiau jų TO tyrimas rodo, kad jie saugomi 10 dienų, o tai yra gana ilgas laikotarpis, kurio tikrai pakanka, kad būtų imtasi teisinių veiksmų, kad priverstų juos atiduoti. per.

Kitas, nors ir menkesnis, sprendimas yra nustatyti, kurie žurnalai ir įrašai yra atmesti, o kurie ne. Nors dauguma „neprisijungusių“ VPN atmes vartotojo įrašus apie internetinę veiklą, kai kurie vis tiek saugo tokią informaciją, kaip IP, prie kurio vartotojas yra prisijungęs, laiką ir prisijungimą, kurie, nors ir nėra daugumai kritiškai rūpi, tačiau kelios detalės. daug kam.

Panašiai dauguma VPT teikėjų saugo savo klientų mokėjimo informacijos įrašus. Nors ir neabejotinai naudingi tokiems dalykams kaip nuolatinis sąskaitų stebėjimo naudojimas ir problemos, ir tikriausiai tai nekelia daug rūpesčių, yra tiekėjų (pvz., Privačios interneto prieigos), kurie įrodo savo įsipareigojimą dėl vartotojų privatumo sunaikindami mokėjimo įrašus, kai tik operacija baigta (tvarkyti naudojimą ir pan., priskiriant klientams atsitiktinius, neatsekiamus vartotojų numerius).

Pinigų gražinimo garantija

Įprasta (bet jokiu būdu ne universali) praktika siūlyti pinigų grąžinimo garantiją, kuri paprastai gali trukti nuo dienos iki mėnesio. Tačiau tai, ką reiškia ši garantija, gali labai skirtis, taigi, jei planuojate ją naudoti kaip nemokamą bandomąją versiją norėdami patikrinti teikėjo teikiamą paslaugų teikimo paslaugą, tai verta atidžiai stebėti.

Nors kai kurie VPT mielai teikia savo paslaugoms nemokamą pinigų grąžinimo bandymą „be jokio vargo“, kiti pinigus grąžins tik tuo atveju, jei jų techninei komandai nepavyks jūsų sujungti per nustatytą laiką. Nors tai savaime nėra blogai, svarbu prieš registruodamiesi žinoti apie visus apribojimus (dažnai gana giliai paslėptus įmonės teisinėje politikoje). Tai, ką mes manome smerktina, yra įmonės, kurios savo darbo sąlygose teigia, kad nepasitenkinimas dėl lėto greičio ar kitaip prasto aptarnavimo nėra pagrindas grąžinti.

autorinių teisių pažeidimas

Pažvelkime į tai, kad daug žmonių naudoja VPN, kad galėtų atsisiųsti P2P torrentus. Kai kurie VPN teikėjai tyliai tai leidžia, o kiti aktyviai teikia užduočiai skirtus VPN serverius! Daugelis, ypač tokiose šalyse kaip JAV ar ten, kur autorių teisės yra griežtos ir aktyviai vykdomos, turi griežtą politiką prieš ir išleis pranešimus, įspėjančius, kad jei jis ir toliau bus aptinkamas, jums bus uždrausta naudotis jų paslaugomis..

Problema yra žinant torrent parsisiuntimo populiarumą, daugelis VPT, kurių griežta kovos su piratavimu politika, to nelabai reklamuoja, norėdami paslėpti savo politiką ToS, bijodami prarasti potencialius klientus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie saugų kankinimą, skaitykite mūsų geriausią torrentų svetainių VPN vadovą.

Kiti reikalai

Aukščiau yra pagrindiniai dalykai, į kuriuos, mūsų manymu, turėtumėte atkreipti dėmesį. Iš esmės dauguma VPT teikėjų stengiasi atlyginti žalą absoliučiai viskam, nors nacionaliniai ir tarptautiniai įstatymai pakeis viską, kas parašyta bendrovės TOS.

Daugelis kompanijų taip pat mėgsta kvalifikuoti savo „neribotą greitį“ ir „neribotą pralaidumą“ vykdydamos „sąžiningo naudojimo“ politiką, nustatytą tik tuo atveju, jei atidžiai apžiūrite jų TO. Nors tai, kad tokie terminai išvis egzistuoja, erzina, mes vis dar turime kreiptis į tiekėją, kuris juos faktiškai vykdo, todėl nemanome, kad dėl jų reikėtų per daug nerimauti..

Išvada

Tikimės, kad pabrėžėme, kodėl labai svarbu apsisukti rankoves ir iš tikrųjų perskaityti mažą šriftą, kai nusprendžiate, kuris VPN teikėjas jums tinka. Tai nėra labai smagu, tačiau kadangi jūs vis dar rūpinatės apsaugoti savo tapatybę naudodamiesi VPN, verta įsitikinti, kad VPT teikėjas taip pat yra susijęs su jūsų privatumu.

Tai nereiškia, kad visi VPT teikėjai turi blogą teisinę politiką. Tiesą sakant, kai kurie atsižvelgia į tokias problemas kaip klientai ir turi TO, kurie tai patvirtina. Turime straipsnį, kuriame aptariami mūsų mėgstamiausi VPN tiekėjai, kurių nereikia registruoti, kuriuos galite rasti čia.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me