Jei norite sužinoti, kaip visam laikui ištrinti „Facebook“, esate tinkamoje vietoje. Mes parodysime, kaip galite ištrinti „Facebook“ visam laikui atlikdami tris paprastus veiksmus.

ištrinti facebook visam laikui

Nors tai gali atrodyti gana nesudėtinga, nes rizikuoja tiek daug duomenų, nėra jokios žalos įsitikinti, kad viskuo pasirūpinta tinkamai.

Kaip ištrinti „Facebook“ visam laikui

 1. Norėdami ištrinti savo „Facebook“ paskyrą, pirmiausia eikite į; https://www.facebook.com/help/delete_account.
 2. Atidžiai perskaitykite lango informaciją ir spustelėkite 'Ištrinti mano sąskaitą '.

ištrinti facebook paskyrą

 1. Kai būsite paraginti, pateikite savo identifikaciją ir slaptažodį ir spustelėkite „Gerai“. Štai ir jūsų „Facebook“ paskyra yra ištrinta.

Šiame etape jūsų „Facebook“ paskyra buvo ištrinta ir daugiau nebegalėsite pasiekti savo archyvo ar paskyros. Dar svarbiau yra tai, kad nebenorite papildyti savo vykdomos asmeninės „Facebook“ duomenų bazės.


Vieną dalyką, kurį verta atsiminti, yra tai, kad kai ištrinate „Facebook“, seni pranešimai ir pokalbiai, kuriuos turėjote būdami nariu, vis tiek liko kitų žmonių gautuosiuose. Jūs neturėsite prieigos prie senų pokalbių, bet jūsų seni kontaktai ir draugai turės.

Ar galite susigrąžinti „Facebook“ paskyrą, kai ji bus ištrinta?

Kai ištrinsite „Facebook“, jis išnyks amžiams. Vėliau negalėsite pakeisti savo nuomonės. Taigi, jei norite, kad jūsų „Facebook“ paskyra laikinai nedingtų, turėtumėte vietoj to „Facebook“ paskyrą išjungti. Išjungę savo sąskaitą, vis tiek galite pasiekti „Messenger“ be „Facebook“ paskyros.

Kaip atsisiųsti „Facebook“ duomenis

Ištrynę „Facebook“ paskyrą jos nebebus visam laikui ir nebegalėsite jos pasiekti. Dėl šios priežasties pirmiausia norėsite atsisiųsti asmeninės „Facebook“ paskyros archyvą. Duomenų atsisiuntimas reiškia, kad jūs galite juos palikti ateičiai. Galbūt jūs netgi galite panaudoti tai atsiminimų rašymui!

 1. Norėdami atsisiųsti „Facebook“ duomenis, pirmiausia apsilankykite https://www.facebook.com/settings.
 2. Tada eikite į puslapio apačią ir spustelėkite Atsisiųskite kopiją savo „Facebook“ duomenų.

Kaip ištrinti facebook

 1. Spustelėkite Pradėti mano archyvą. Kai būsite paraginti, turėsite pateikti slaptažodį, kad užbaigtumėte šį etapą.

facebook archyve

 1. Gausite el. Laišką iš „Facebook“ su savo asmeniniu archyvu, kai jis bus paruoštas. Atminkite, kad tai gali užtrukti iki 90 dienų, kol tai bus parengta jums.

Ar „Facebook“ yra saugu?

Realybė yra tokia, kad yra daugybė dalykų, kuriuos vartotojai gali padaryti norėdami apsaugoti savo duomenis „Facebook“. Jei esate „Facebook“ vartotojas, tai visada turėtų būti jūsų pirmasis apsvarstymas. Jei atsakingai naudojatės „Facebook“, įmanoma turėti profilį, kuriame neatskleista svarbių dalykų apie jus. Jūs neprivalote visko pasakyti „Facebook“. Dienos pabaigoje jūs pasirenkate kaip vartotojas.

„Facebook“ privatumo politika

Maxas Schremsas iš Europos prieš „Facebook“, organizaciją, kovojančią su „Facebook“ invazine prigimtimi savo klientų vardu, pateikia šį komentarą:

„Aš dažnai tikrinčiau savo privatumo nustatymus, viską pakeisčiau į„ Tik draugai “ir išjungčiau„ Platformą “. Vartotojai turi suprasti, kad jūs ne tik dalijatės su draugais, bet ir visada bendrinate su draugais ir„ Facebook “.

Kokią informaciją apie mane turi „Facebook“?

Yra žinoma, kad „Facebook“ saugo didžiąją dalį jūsų „Facebook“ duomenų. Kai kurie duomenys netgi saugomi juos ištrynus. Tai gali būti:

 • Pagrindinė sąskaitos informacija:
  jūsų vardas, vartotojo vardas, ankstesni vartotojo vardai, slaptažodis, el. pašto adresas ir telefono numeris.
 • Informacija apie turinį:
  Informacija apie turinį, kurį sukuriate ir bendrinate naudodamiesi „Facebook“. Tai apima išsamią informaciją apie tai, ką jūs bendrinate ir su kuo dalijatės. Be to, „Facebook“ renka informaciją apie jus iš kitų naudotojų įkeltų failų ir komentarų (pavyzdžiui, nuotraukų).
 • Informacija apie jungtis:
  „Facebook“ žino, kas yra jūsų kontaktai ir kada su jais susisiekėte. Tai taip pat žino, kada buvai su jais. Manoma, kad pasyvus klausymasis kaupia duomenis apie realiame gyvenime sutiktus ne „Facebook“ vartotojus - „Tema A“ (pavyzdžiui, tavo močiutė).
 • Mokėjimo informacija:
  Jei atliksite operaciją naudodamiesi „Facebook“ paslauga, jūsų mokėjimo informacija (pvz., Kortelės numeris, atsiskaitymo adresas ir kt.) Gali būti saugoma „Facebook“.
 • Nuorodos ir slapukai:
  „Facebook“ naudoja slapukus, kad galėtų registruoti, kaip vartotojai sąveikauja su visomis jiems pateiktomis nuorodomis. Be to, jis nukreipia konkrečiau į šias nuorodas, sukurdamas išsamų savo pasirinkimų profilį. „Facebook“ taip pat saugo įrenginio, OS, žiniatinklio naršyklės ir IP adreso, naudojamo norint pasiekti jų paslaugas, įrašus.

Kaip „Facebook“ leidžiama naudoti mano duomenis?

Net jei visi „Facebook“ privatumo nustatymai yra išnaudoti ir jūsų „draugai“ mato tik jūsų duomenis, „Facebook“ vis dar nepaliaujamai dirba užkulisiuose ir renka informaciją iš jūsų. Be to, paslaugų teikimo sąlygos yra tokios, kad asmeniniai duomenys ir nuotraukos, kuriuos žmonės įkelia į „Facebook“ paskyrą, teisiškai nebėra jų pačių.

Tai reiškia, kad „Facebook“ potencialiai gali padaryti ką nori, naudodamas vartotojo duomenis. „Facebook“ gali perduoti vartotojų duomenis trečiosioms šalims, o tai sukuria neįsivaizduojamai didelį potencialą skleisti vartotojo duomenis.

Kas atsitiks su mano „Facebook“ duomenimis?

Tada kyla klausimas, kur „Facebook“ saugo vartotojo duomenis. Kur yra „Facebook“ serveriai? Dar svarbiau, kokie įstatymai yra šalyje, kurioje šie duomenys yra saugomi?

Ilgą laiką kibernetinis saugumas buvo plačiai suprantamas plačiajai visuomenei. Skaitmeninis privatumas buvo laikomas savaime suprantamu dalyku, ir žmonės manė, kad niekas nežiūri į jų sukurtus duomenis internete. Snowdenas padėjo tai pakeisti, o mišios atsibunda.

Išvada

Šiame vadove mes pateikėme išsamų žingsnį po žingsnio, kad galėtumėte visam laikui ištrinti „Facebook“ paskyrą. Tokiu būdu galite lengvai nukirsti virkštelę tarp jūsų ir tarnybos, kurią daugelis mato kaip į privatumą pažeidžiamą parazitą.

Paprasto mūsų vadovo dėka netrukus grįšite į puikų lauką. Spustelėję „patinka“, galite nugrimzti į savo praeitį, ir jūs galite mėgautis užpildydami plaučius grynu oru - ieškodami kaimynystės - galbūt labai retam „Pokemon“..

Jūsų IP adresas leidžia „Facebook“ laikyti kiekvienos vietos, iš kurios jūs kada nors prisijungėte prie „Facebook“, duomenų bazę. Vis dėlto yra sprendimas. Aukščiausias VPN gali užtikrinti jūsų duomenų saugumą ir privatumą. Geriausių VPN sąrašą rasite geriausių VPN paslaugų sąraše.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me