Ar jūs gyvenate ne JAV ir JK? Ar norite žiūrėti Amerikos NFL 16 savaitės atkrintamąsias varžybas? Galite atblokuoti ir transliuoti visus atostogų sezono NFL žaidimus šiais metais, naudodamiesi NFL VPN!


kaip žiūrėti NFL Kalėdas internete

„NFL 16“ savaitės transliacija yra labai paprasta - jei turite VPN!

VPN (virtualus privatus tinklas) suteikia prieigą prie NFL žaidimų, kuriems taikomas ribotas geografinis srautas, paprastai blokuojamų už JAV ribų. Vienintelis reikalavimas norint transliuoti NFL žaidimus per šias Kalėdas yra greitas VPN, kuris gali transliuoti HD formatu. Pradėkime...

Kaip žiūrėti NFL 16 savaitės atkrintamąsias internete

  1. Iš geriausių VPN paslaugų sąrašo pasirinkite VPT teikėją. Jei skubate, rekomenduoju „NordVPN“, nes jame yra viskas, ko reikia žiūrėti NFL.
  2. Prisijunkite prie VPN serverio, esančio JAV arba JK (tai suteiks jums JAV ar JK IP adresą, kurio jums reikia srautiniam NFL perdavimui)..
  3. Eikite į „SkySports UK“ arba „NowTV“, kad sumokėtumėte už laikiną prieigą prie JK „Sky Sports“. („NowTV“ parduoda „SkySports“ dienos, savaitės ar mėnesio leidimus). Arba eikite į CBC, FOX, ESPN ar NFL tinklą, jei norite žiūrėti JAV srautą.
  4. Jei jums reikia pagalbos ieškant tinkamo mokėjimo metodo, perskaitykite mūsų virtualiosios debeto kortelės naudojimo vadovą. Tačiau „NowTV“ dovanų korteles parduoda internetu - taigi jūs turėtumėte sugebėti be problemų prisijungti prie „Sky TV UK“. Tas pats pasakytina apie „SlingTV“ (kuriame rodomos „CBC“, „FOX Sports“, „NBC“, skirtos sekmadienio nakties žaidimams ir ESPN) - dovanų kortelę galima įsigyti per „Walmart“ internetu ir ji gaunama el. Paštu.!
  5. Dabar, kai užsisakėte „NowTV“ ar „Sling TV“ prenumeratą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai nepamirškite prisijungti prie JK ar JAV VPN serverio kiekvieną kartą, kai norite žiūrėti „NFL Playoffs“ internete.!

Kaip transliuoti „NFL Playoffs“ per šias Kalėdas

„NFL“ transliacija „Sky Sports“ tinkle

„Sky Sports UK“ parodys du „Savaitės 16“ atkrintamųjų varžybų žaidimus:

  • Gruodžio 24 d., Pirmadienis: Kanzaso miesto vadovai Sietlo „Seahawks“ (1.10 val., Tiesiogiai „Sky Sports“)

  • Gruodžio 25 d., Antradienis: Denverio „Broncos“ klubas „Oakland Raiders“ (1 val., Tiesioginė „Sky Sports“ transliacija))

Jei jau turite „Sky Sports“ prenumeratą, bet būsite ne JK lankančioje šeimoje ar atostogausite Kalėdomis - galite apsimesti, kad esate JK, naudodami VPN. Kai tik prisijungiate prie VPN serverio JK, galite prisijungti prie savo įprastos „Sky Sports“ paskyros, kad galėtumėte žiūrėti NFL žaidimus taip, lyg būtumėte grįžę namo..

Jei neturite prenumeratos, rekomenduojame „NowTV“...

Žiūrėkite NFL internetu naudodami „NowTV“

„NowTV“ parduoda prieigą prie „Sky Sports UK“. Puikus „NowTV“ dalykas yra tai, kad galite įsigyti dienos, savaitės arba mėnesio leidimą. Tai reiškia, kad jei norite, galite sumokėti tik už dvejų atkrintamųjų varžybų žiūrėjimą. Taip pat nuostabu „NowTV“ yra tai, kad dovanų kuponus galima nusipirkti internetu. Tai reiškia, kad galite gauti prieigą nereikalaudami JK registruotos kredito ar debeto kortelės.

„NowTV“ prasideda tik nuo 7,99 svaro už dieną. Mėnesio prenumeratos kainos kainuoja labai pagrįstus £ 33,99 - tai suteikia jums prieigą prie 10 kanalų. Geros žinios yra tai, kad taip pat galima nusipirkti "Mobiliojo mėnesio pasas" tik už 5,99 svaro - tai suteikia prieigą prie keturių „Sky Sports UK“ kanalų viename mobiliajame įrenginyje.

Dangaus mėnesio sąsaja

Žiūrėkite NFL per „Sling TV“

Jei norite žiūrėti kuo daugiau NFL veiksmų, turėsite prieigą prie CBS, FOX Sports, ESPN ir NBC (sekmadienio nakties žaidimams). Geriausias būdas žiūrėti visus šiuos žaidimus yra užsisakyti tik JAV transliuojamos transliacijos paslaugą „SlingTV“.

Mėlynasis „SlingTV“ bilietas kainuoja 25 USD per mėnesį ir suteikia prieigą prie daugybės NFL atkrintamųjų žaidimų. Geros žinios yra tai, kad „Walmart“ internetu parduoda „SlingTV“ kuponus, tai reiškia, kad jums neturėtų kilti problemų mokėti už prenumeratą prisijungus prie JAV VPN serverio..

Aš jau turiu galiojančią JAV kabelinės televizijos prenumeratą

Jei esate JAV gyventojas ir jau turite galiojantį prisijungimą prie kabelinės televizijos prenumeratos, galite prisijungti naudodami VPN. Kai tik išvyksite iš JAV per kalėdines atostogas, dėl geografinių apribojimų nebegalėsite žiūrėti televizoriaus iš namų. Geros žinios yra tai, kad galite prisijungti prie VPN serverio JAV, kad prisijungtumėte prie savo įprasto TV portalo!

Tiesiog užsiprenumeruokite VPN paslaugą, prisijunkite prie JAV serverio ir eikite į svetainę, kurią norite transliuoti - galėsite prisijungti naudodami galiojančius JAV kabelinės televizijos įgaliojimus! Paprasta!

„NFL Online“ srautas: DUK

Kaip VPN leidžia man tiesiogiai transliuoti NFL žaidimus?

VPT leidžia apsimesti, kad esate kitoje šalyje. Kai tik prisijungiate prie VPN serverio, jūsų tikroji vieta (nesvarbu, kur ji būtų) yra paslėpta. VPN paslauga gali suteikti jums IP adresą bet kurioje pasaulio vietoje. Prisijungdami prie serverio JK ar JAV, jūs atrodote tikras Britanijos ar Amerikos gyventojas. Tai reiškia, kad galite žiūrėti TV srautus, kurie paprastai blokuojami už tų regionų ribų!

Koks yra 16-osios NFL atkrintamųjų varžybų tvarkaraštis??

NFL gerbėjai ruošiasi gydyti šį atostogų sezoną. Čia pateiktas visas varžybų tvarkaraštis:

NFL tvarkaraštis

NFL gerbėjai iš viso pasaulio gali naudoti VPN, norėdami lengvai apeiti geografinius apribojimus ir transliuoti atkrintamųjų varžybų žaidimus. Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose, jei turite klausimų, kaip naudoti VPN žiūrėti NFL!

ProPrivacy.com nepripažįsta autorių teisių pažeidimo. Nors mes žinome, kad VPT gali būti naudojami apgaulingoms jūsų buvimo vietoms kitoje šalyje ir tokiu būdu įveikti geografinius apribojimus, jų pagrindinis tikslas yra suteikti jums internetinį saugumą ir privatumą. Visų pirma, todėl mes rekomenduojame naudoti VPN.

Vaizdo kreditai: Nomad_Soul /Shutterstock.com, Maridav / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me