Visi nori, kad jų vaikai būtų laimingi. Tačiau šiomis dienomis tėvams gali būti gana sunku neatsilikti nuo žaidimų aikštelės reikalavimų, susijusių su televizija. Mes suprantame, su kuo jūs susiduriate - populiarių animacinių filmų sąrašas atrodo niekada nesibaigiantis!

Žinoma, niekas nenori, kad jų vaikai praleistų, tačiau ne visada lengva leisti sau leisti daugybę skirtingų kanalų, kurie šiais laikais yra prieinami vaikams. Laimei, ten yra atsakymas į jūsų maldas, ir tai yra virtualiojo privataus tinklo (VPN) paslauga.

Prisijunkite prie animacinių filmų internete

Virtualus privatus tinklas leidžia saugiai pasiekti pigesnes galimybes žiūrėti animacinius filmus internete. Daugiau oficialių šio vadovo variantų reikės abonentinio mokesčio. Tačiau kitos alternatyvos leis saugiai ir nemokamai pasiekti milijonus animacinių filmų. Bet kokiu atveju, VPN yra jūsų auksinis bilietas, skirtas saugiai pasiekti beveik neribotas animacinių filmų programas jūsų mažiesiems!

Kas yra VPN?

VPT yra internetinė paslauga, atliekanti du dalykus. Pirma, jis suteikia šifravimą. Tai reiškia, kad jūsų žiniatinklio naršymo duomenys (gaunami ir išeinantys) yra saugiai iššifruoti. Rezultatas yra skaitmeninis privatumas, dėl kurio niekas negali žinoti, ką darote internete.

Be to, VPN leidžia apsimesti, kad esate kitoje šalyje. Tai leidžia jums įveikti vietinę cenzūrą ir tarptautinius blokus, žinomus kaip geografiniai apribojimai.


Cartoon Vpn

Kaip veikia animacinių filmų VPN?

Visi, kurie naudojasi internetu, turi interneto protokolo (IP) adresą. Tai skaičių rinkinys, kurį galima naudoti norint nustatyti, kur esate. Jis taip pat gali būti naudojamas norint patikrinti, ką pasiekiate internetu.

Jūsų IP adresas taip pat naudojamas vykdant geografinius apribojimus, kurie neleidžia jums pasiekti TV srautų iš užsienio. Tai gali erzinti tėvus, norinčius gauti daugiau animacinių filmukų savo vaikams. Tačiau naudodamiesi animacinių filmų VPN, galite apsimesti, kad esate kitoje šalyje, kad pasiektumėte tuos blokuotus srautus.

Be to, šiais laikais daugelis vyriausybių įpareigoja interneto paslaugų teikėjus (IPT) saugoti įrašus (privalomą duomenų saugojimą) apie tai, ką jų klientai daro internete. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, tai reiškia, kad prieiga prie piratinių vaizdo įrašų turinio gali sukelti laišką, kuriame prašoma sustoti, o kartais net teismo šaukimas.

Tai erzina, nes yra daugybė svetainių, siūlančių nemokamus animacinių filmų srautus.

Kurį animacinių filmų VPN turėčiau gauti?

Rinkoje yra šimtai VPT. Jei norite žiūrėti srautinius animacinius filmus, jums reikės greito. Daugelyje VPN yra lėti serveriai, kurių srautui nepakanka. Tai sukels buferizavimąsi ir, be abejo, reikš, kad jūsų vaikai nuolat elgiasi dėl netinkamai grojamų animacinių filmų.

Be to, daugelis VPN blogai įdiegė arba paseno šifravimas. Tai reiškia, kad jie neužtikrina pakankamai gero privatumo ir saugumo. Visi pasirinkti VPN, nes jie yra saugūs ir greiti. Be to, jie visi turi serverius, esančius visame pasaulyje: puikiai tinka prieiti prie geografiškai ribotų animacinių filmų.

Saugiai atblokuokite animacinius filmus dabar!

Kaip žiūrėti animacinius filmus internete naudojant VPN - sąrankos vadovas

Saugiai pasiekti animacinius filmus internete yra labai lengva naudojant VPN. Tiesiog atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Pasirinkite transliavimui skirtą VPN iš mūsų sąrašo. Jei norite saugiai žiūrėti animacinius filmus internete, rekomenduojame „ExpressVPN“, nes jis teikia geriausias paslaugas.
 2. Spustelėkite pasirinkto VPN svetainę ir užsiprenumeruokite. Galite gauti savaitinę, mėnesinę ar metinę prenumeratas. Be to, „ExpressVPN“ turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją (tai reiškia, kad galite tai išbandyti su savo vaikais be rizikos).
 3. Dabar atsisiųskite programinę įrangą į savo prietaisą. Mūsų rekomenduojamuose VPN yra programinė įranga visiems jūsų įrenginiams ir jie gali būti naudojami keliuose įrenginiuose tuo pačiu metu (pvz., „ExpressVPN“ leidžia naudoti tris įrenginius).
 4. Atsisiuntę ir įdiegę (tai užtruks tik keletą minučių) būsite pasiruošę prisijungti prie VPN. VPN meniu pasirinkite vietą ir spustelėkite Prisijungimas.
 5. Kai tik prisijungs VPN, jūs gali būti jūsų pasirinktoje vietoje. Kas daugiau, visi jūsų duomenys yra užšifruoti taigi niekas (nei jūsų IPT, nei vyriausybė) negali pasakyti, ką darote internete.

Atminkite: kai tik prisijungsite prie VPN, turėsite skaitmeninę privatumą. Tai reiškia, kad galite laisvai lankytis bet kokiose norimose animacinių filmų svetainėse, nebijodami būti žiūrimi.

Kur pigiau pasiekti animacinius filmukus - oficialios interneto svetainės

Kai turėsite VPN, yra daugybė būdų, kaip oficialiai žiūrėti animacinius filmus internete. Pažvelkime į keletą iš šių variantų:

„CBeebies“ „BBC iPlayer“

BBC turi internetinį grotuvą, kuris rodo animacinius filmus ir programas vaikams. Tai galima pasiekti nemokamai, jei prisijungiate prie serverio JK. Tačiau ne visi VPN atblokuoja „BBC iPlayer“. Taip yra todėl, kad BBC aktyviai blokuoja VPN. Geros žinios yra tai, kad mūsų labiausiai rekomenduojamas animacinių filmų VPN - „ExpressVPN“ - atblokuoja „BBC iPlayer“ (taigi „CBeebies“).

Ar norite sužinoti daugiau apie prieigą prie „iPlayer“ iš JK ribų? Mūsų geriausias VPN, skirtas „BBC iPlayer“ vadovui, yra puiki vieta pradėti!

„Iplayer BBC“ animaciniai filmai

Atblokuokite JAV „Netflix“, kad gautumėte daugiau animacinių filmų

Jei turite „Netflix“ prenumeratą ir negyvenate JAV, praleidžiate daugybę galimybių vaikams. JAV „Netflix“ kataloge yra ne tik daugiau animacinių filmų ir laidų vaikams, bet ir daug daugiau filmų vaikams.

Deja, „Netflix“ blokuoja daugumą VPN. Tačiau geriausias VPN, skirtas atblokuoti animacinius filmus - „ExpressVPN“, be jokių problemų atblokuoja JAV „Netflix“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Netflix“ bibliotekos išplėtimą naudojant VPN, daugiau informacijos rasite „Netflix“ VPN vadove.

Žiūrėkite „Cartoon Network Online“ apie JAV kabelinius kanalus

Vienas iš populiariausių dalykų, kuriuos tėvai daro su VPN, yra prieiga prie JAV kabelinės televizijos kanalų savo vaikams. Geriausias būdas tai padaryti yra „Sling TV“. „Sling TV“ yra pigi, pagal poreikį teikiama paslauga, suteikianti tėvams prieigą prie daugybės animacinių kanalų. „Orange“ planas yra tik 20 USD per mėnesį, jį galima įsigyti be sutarties kiekvieną mėnesį.

„Sling Tv Vpn Main“

Tai yra animacinių filmų kanalai, kuriuos gausite:

 • „Disney Channel“, „Disney HD“ ir „Disney Junior“
 • Nickas Jaunesnysis, „Nicktoons“, „TeenNick“
 • Filmukų tinklas
 • Bumerangas
 • Anties televizorius
 • „Sling Kids“
 • Kūdikių televizorius
 • CBeebies

„Sling TV“ yra puiki galimybė vaikams, norintiems internetu žiūrėti „Cartoon Network“. Tai beveik viskas, ką vaikai nori žiūrėti. „Sling TV“ suteikia vaikams galimybę pamatyti Nickelodeon kanalus ir žiūrėti „Disney“ internetu. Tai labai pagrįstas kainos pasirinkimas, kurį galima išbandyti septynias dienas nemokamai! Tiesiog prisijunkite prie vieno iš JAV VPN serverių ir prisiregistruokite nemokamai bandymui.

„Sling TV“ planas taip pat suteikia prieigą prie daugybės JAV kabelinės televizijos turinių suaugusiesiems - tai yra puikus, pigus, visapusiškos TV sprendimas..

Kaip nemokamai pasiekti animacinius filmukus internetu

Dabar, kai apžvelgėme daugybę „teisėtų“ variantų, pažvelkime į kai kuriuos kitus privalumus, kuriuos turi VPT. Dėl privatumo, kurį suteikia VPT, jūs ir jūsų vaikai gali nemokamai žiūrėti mėgstamą animaciją internete. Internete yra daugybė svetainių, skirtų teikti piratines TV laidas, filmus ir, kaip jūs spėjote, animacinius filmus..

Atblokuokite animacinius filmus

Ne taip seniai internete buvo saugiau žiūrėti nelegalius srautus: niekam nerūpėjo, o visi tai darė. Tačiau per pastaruosius penkerius metus vyriausybėms buvo daromas vis didesnis spaudimas labiau kovoti su piratavimu. Dėl to kai kurie IPT išsiuntė įspėjamuosius laiškus. Be to, buvo atvejų, kai žmonėms nutrūko internetas ir, dar blogiau, baudos.

Geros naujienos yra tai, kad apsimeta, kad yra kitoje vietoje, ir stiprus šifravimas sudaro patikimą VPN, idealiai tinkantį srautinėms svetainėms pasiekti privačiai. Naudodamiesi VPN, jei vaikai veža jums riešutus, galite greitai ieškoti „žiūrėti animacinius filmus internete„ Nuotykių laikas ““ ir rasti srautinio perdavimo svetainę, kurioje yra tas animacinis filmas (arba bet kuris kitas, kurį mėgsta jūsų vaikai).

Geriausios animacinių filmų ir anime žiūrėjimo svetainės

Jei jus domina galimybė nemokamai pasiekti animacinius filmus, naudojant savo VPN, čia yra keletas fantastinių svetainių, kuriose paruoštas ir laukiamas turinys, pavyzdžių:

 1. Filmukai įjungti
 2. Animacinių filmų būstinė
 3. „ToonJet“
 4. Žiūrėti „Cartoon Online“
 5. Anime skonis

Tai tik keli svetainių, kuriose yra animacinių filmų, kuriuos galite saugiai žiūrėti internete, pavyzdžiai. Tiesiog prisijunkite prie savo VPN, kad srautas būtų privatus, ir spustelėkite nuorodas, kad galėtumėte mėgautis turiniu.

Žiūrėkite animacinius filmus internetu naudodami VPN - išvada

Šiame straipsnyje mes aptarėme daug būdų, kaip žiūrėti animacinius filmus internete. Turėdami patikimą VPN, tėvai gali apsimesti, kad yra kitoje šalyje, kad galėtų naudotis daugiau srautinių perdavimo paslaugų. Jie taip pat gali naudotis VPN šifruotu kariškiu, kad saugiai pasiektų svetaines, kuriose internete yra šimtai valandų nemokamų laidų vaikams..

Srautiniams animaciniams filmams mes rekomenduojame „ExpressVPN“, nes jis yra ypač saugus, turi greitus serverius, turi griežtą privatumo politiką, atblokuoja JAV „Netflix“ ir BBC iPlayer ir įrodė, kad savo vartotojams teikia privatumą. Tačiau bet kuris iš penkių geriausių mūsų VPN paslaugų straipsnių VPN taip pat gerai atliks darbą, todėl, jei norėtumėte dar kelių variantų, spustelėkite čia.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: „Dragon Images“ / Shutterstock.com

Vaizdo kreditai: Sarunyu L / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me