Daugelis žmonių naudojasi geriausiomis VPN paslaugomis, norėdami apsisaugoti nuo patyčių dėl autorių teisių gynimo, tačiau tai darant daugiamečiam pavojui gali sumažėti VPN ryšys, paliekant „BitTorrent“ srautą pasauliui pamatyti..

Kai kurie VPN tiekėjai, tokie kaip privati ​​interneto prieiga, „Mullvad“ ir „VPNArea“ (dėl geriausio VPN 2018 m., Peržiūrėkite mūsų VPN apžvalgas), savo VPT klientuose yra interneto žudymo jungiklis („VPNArea“ netgi apima kiekvienos programos naikinimo jungiklį) ir anksčiau aptarėme kitus trečiųjų šalių problemos sprendimus.

Tačiau yra dar vienas tiesioginis būdas - paleisti savo užmušimo jungiklį (globalų arba kiekvienai programai) naudojant užkardą.

Naudojant įmontuotą „Windows“ ugniasienę

„Windows 7“ yra gana lengva nustatyti nužudymo jungiklį naudojant įmontuotą užkardą.

„Windows 8.x“ sistemoje viskas yra sudėtingesnė, nes „Network and Sharing Center“ neleidžia jums pakeisti tinklo tipo iš „Home“ į „Public“. Taip pat nepavyko „Windows 8.1“ parodyti „OpenVPN“ ryšio tinklo ir bendrinimo centre.


Pirmą problemą galima išspręsti vykdant šias instrukcijas ir ji turėtų gerai veikti PPTP ir L2TP jungtims. Tačiau nepavyko išspręsti antrosios, todėl kreipėmės į „Comodo“ užkardą.

Likusiame vadove daroma prielaida, kad naudojate „OpenVPN“ (neturėtų būti svarbu, ar naudodami pasirinktinį VPN klientą, ar pagrindinį atvirojo kodo klientą).

„Comodo“ užkardos naudojimas

„Comodo“ ugniasienė yra nemokama atskira ugniasienė, kuri, skirtingai nei pagrindinė „Windows“, stebinti tik gaunamus ryšius, taip pat stebi visus išeinančius ryšius (labai naudinga norint užkirsti kelią virusams, kurie užkrėtė kompiuterį, „rinkti“, ir komercinei programinei įrangai, kuri patinka „paskambinti namo“ patikrinti jo tikrumo).

„Comodo“ užkardą galima atsisiųsti iš čia. Kad šis procesas vyktų, turėsite išjungti „Windows“ ugniasienę, kai „Comodo“ bus įdiegtas.

1. Nustatykite savo VPN fizinį adresą

Kai jūsų „OpenVPN“ ryšys yra sukurtas ir paleistas, pradėkite -> įveskite „CMD“. Komandinėje eilutėje įveskite „ipconfig / all“ ir slinkite pro šalį, kol pamatysite skyrių „TAP-Win32“ (arba „TAP-Windows“ adapteris). Atkreipkite dėmesį į fizinį adresą ir laikykite langą atvirą nuorodoms.

cmd

2. Sukurkite naują tinklo zoną.

a) Paleiskite „Comodo“ ugniasienę ir eikite į išplėstinį vaizdą (piktograma viršuje kairėje) -> Užkarda -> Tinklo zonos. Spustelėkite mažą rodyklę „Comodo“ lango apačioje ir pasirinkite Pridėti -> Nauja tinklo zona

1 komodo

b) Duokite savo naujai zonai tinkamą pavadinimą ir spustelėkite Gerai.

2 komodo

c) Pasirinkite naują sukurtą tinklo zoną, Pridėti -> Naujas adresas

3 komodo

d) Pasirinkite Type: Mac Address ir įveskite fizinį adresą, kurį pažymėjote atlikdami 1 veiksmą. Spustelėkite OK.

4 komodo

3. Sudarykite taisyklių rinkinį

a) „Comodo“ eikite į ugniasienę -> Taisyklių rinkiniai ir spustelėkite „Pridėti“.

5 komodo

b) Pavadinkite naują taisyklių rinkinį ir spustelėkite Pridėti.

6 komodo

c) Pasirinkite šiuos parametrus:

 • Veiksmas: blokuoti
 • Protokolas: IP
 • Kryptis: į vidų arba į išorę
 • Šaltinio adresas: Bet koks adresas
 • Paskirties adresas: Bet koks adresas

7 komodo

Spustelėkite Gerai.

d) Sukurkite dar dvi taisykles su šiais parametrais:

 • Veiksmas: leisti
 • Protokolas: IP
 • Kryptis: Out
 • Šaltinio adresas: tinklo zona / jūsų zona
 • Paskirties adresas: Bet koks adresas

e) Pakartokite dar kartą su šiais nustatymais:

 • Veiksmas: leisti
 • Protokolas: IP
 • Kryptis: Į
 • Šaltinio adresas: Bet koks adresas
 • Paskirties adresas: tinklo zona / jūsų naujai sukurta tinklo zona (mūsų pavyzdyje VPN zona)

Dabar savo pasirinktiniame taisyklių rinkinyje turėtumėte pamatyti 3 eilutes - 2 žaliąsias, po kurių eina 1 raudona eilutė (žemiau parodyta tvarka) - svarbu, kokia tvarka šios taisyklės pasirodys, nes tai yra ta tvarka, kuria jos taikomos. Galite pakeisti tvarką vilkdami taisykles pele arba pasirinkdami taisyklę ir naudodami meniu „Judėti aukštyn“ arba „Judėti žemyn“ (rodyklė apačioje).

8 komodo

4. Taikykite programą programoms

a) Eikite į užkardą -> Taikymo taisyklės ir raskite programą, kurią norite priversti naudoti VPN (jei tam jau yra nustatyta ugniasienės taisyklė), arba „pridėkite“ naują (spustelėkite rodyklę lango apačioje, jei norite sužinoti „fly up“ meniu)..

9 komodo

b) „Naršykite“ iki programos vietos, kurią norite naudoti (naudodami bet kurį failų grupių ar vykdomų procesų filtrą)

c) Spustelėkite radijo mygtuką „Naudoti taisyklių rinkinį“ ir pasirinkite savo VPN taisyklių rinkinį. Spustelėkite gerai. Čia „Google Chrome“ pritaikėme taisyklių rinkinį, tačiau jis taip pat gali būti taikomas tokioms „uTorrent“ programoms.

5. Išbandykite programą, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia.

Mes nustatėme, kad reikia iš naujo paleisti kompiuterį.

Visuotinis žudymo jungiklis

Vietoj to, galite viską paprasčiau pasirinkti ir nusistatyti „visuotinį“ naikinimo jungiklį, kuris panaikins visą jūsų kompiuterio prieigą prie interneto, kai nebus prijungtas prie jūsų VPN. Norėdami tai padaryti, eikite į užkardą -> Visuotinės taisyklės ir pridėkite tas pačias 3 taisykles, kurias aptarėme 3 veiksme „Sukurkite taisyklių rinkinį“. Tai gali prieštarauti esamoms ugniasienės taisyklėms, iš kurių kai kurias gali tekti pašalinti (čia gali prireikti šiek tiek bandymų ir klaidų).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie saugų saugojimą internete, skaitykite mūsų geriausią „Windows 10“ vadovą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me