Šiame vadove parodome du būdus, kaip sukurti ir naudoti savo debesų saugyklos sprendimą naudojant „Nextcloud“. Kaip mes aptarsime išsamioje „Nextcloud“ apžvalgoje, „Nextcloud“ gali būti priglobti vietoje jūsų pačių įrangoje arba nuotoliniu būdu - nuomojamų serverių vietoje..


„Nextcloud“ debesies egzemplioriaus nustatymas gali būti toks sudėtingas, kokio norite, tačiau šiuo vadovu siekiama parodyti, kaip lengva perjungti iš komercinių paslaugų, tokių kaip „Dropbox“, „Google Drive“, „iDrive“, „OneDrive“ ir panašias, į debesies sprendimą, kuris jūs visiškai kontroliuojate.

Abu šie metodai aptariami toliau. Tai yra, „Nextcloud“ egzemplioriai yra įdiegti nuotoliniuose serveriuose.

Visiškai priglobtos „Nextcloud“ paskyros nustatymas

Idėja įkurti sau skirtą debesies saugyklą gali pasirodyti bauginanti, tačiau „Nextcloud“ darbalaukio programinė įranga leidžia tai padaryti labai lengvai. Jei galite nustatyti „Dropbox“ paskyrą, tuomet galite nustatyti visiškai priglobtą „Nextcloud“ paskyrą.

„Nextcloud“ bendradarbiauja su daugeliu debesies saugyklų teikėjų, kurie sukurs ir valdys jums „Nextcloud“ egzempliorių. Daugelyje jų siūloma nemokama bandomoji pakopa su ribota saugykla, kurią galima išplėsti už tam tikrą mokestį.

Vis dėlto turėtumėte žinoti, kad „asmenines“ „Nextcloud“ paskyras valdo tik teikėjas. Be pasekmių privatumui (teikėjas turi visišką prieigą prie jūsų failų ir sąskaitos duomenų), dauguma šių paskyrų turi ribotą funkcijų rinkinį, kurį nustato teikėjas.

Šios sąskaitos paprastai teikia viską, ko reikia iš asmeninių debesies paslaugų, įskaitant nuotraukų galeriją ir muzikos grotuvą, kurio reikia daugumai žmonių, tačiau gali neteikti sudėtingesnių funkcijų, tokių kaip failų versijos ir šifravimas nuo galo iki galo..

Daugeliu atvejų, užuot paprasčiausiai išplėtę saugyklą, įmanoma (už tam tikrą mokestį) atnaujinti šias „asmeninių“ paskyrų administratoriaus paskyras. Kai turėsite administratoriaus prieigą, galėsite pamąstyti apie savo širdies turinį ir pridėti bet kokias jums patinkančias funkcijas, įdiegdami atitinkamą „Nextcloud“ programą..

Tiesiog atminkite, kad abonemento teikėjas vis dar turi administratoriaus prieigą prie jūsų paskyros, nors tai gali smarkiai sumažinti su privatumu susijęs šifravimas..

1. Atsisiųskite, įdiekite ir paleiskite „Nextcloud“ darbalaukio klientą ar programą mobiliesiems savo platformai. Šiame vadove mes naudosime „Windows“ programą, tačiau visose platformose procesas yra vienodas.

2. Pasirinkite „Registracija pas teikėją“.

užregistruokite kitą debesį pas teikėją

3. Įveskite savo el. Pašto adresą ir pasirinkite paskyros teikėją. Programinė įranga rekomenduos jums vieną arba spustelėkite „pakeisti teikėją“, jei norite sąrašo, kuriame teikiama pirmenybė paslaugoms, esančioms artimoje jūsų geografinėje vietoje (arba jei naudojate VPN, jūsų matomą geografinę vietą!).

Pasirinkus paslaugą prisijungti prie kito debesies

Šiai mokymo programai pasirinkome „OwnCube“, nes 5 GB nemokama asmeninė sąskaita yra gana turtinga, o privatumo sumetimais mes teikiame pirmenybę Vokietijoje esantiems serveriams, o ne Austrijai..

Kai pasirinksite, prieš spustelėdami „Kitas“, turėsite sutikti su „Nextcloud“ paslaugų teikimo sąlygomis.

4. Nuspręskite, kuriuos aplankus norėtumėte sinchronizuoti su kompiuteriu iš serverio, o kuriuos aplankus kompiuteryje norėtumėte sinchronizuoti su serveriu..

vietinis aplankas „nextcloud“ nustatytas

Paspauskite „Connect Connect“ ... kai būsite pasiruošę. Tai viskas, ką reikia padaryti. Sakėme, kad lengva!

sinchronizuoti kito debesies aplanką

Jūsų teikėjas jums atsiųs patvirtinimą, kad jūsų paskyra buvo sukurta, ir pateiks serverio adresą ir prisijungimo duomenis, kurių jums reikės norint prisijungti prie interneto portalo ir susieti programas kituose įrenginiuose..

kito debesies kubo integracija

Pirmas dalykas, ko greičiausiai norėsite padaryti, tai prisijungimas prie interneto portalo, kad būtų galima ištirti visas jūsų paskyroje galimas funkcijas..

Nextcloud egzemplioriaus kūrimas nuotoliniame serveryje

Nors visiškai nesudėtinga nustatyti sąskaitą, pavyzdžiui, aukščiau aptartą, visiškai priglobtoje paskyroje jūs negalite visiškai valdyti savo debesies. Ji valdoma jums, net jei sumokėjote už administratoriaus prieigą.

Jei norite visiško valdymo (kuris, visų pirma, yra pagrindinis „Nextcloud“ apeliacija), paprasčiausias būdas tai padaryti yra naudojant „Nextcloud“ interneto diegimo programą.

1. Įsigykite šiek tiek vietos serveryje. Teoriškai galite naudoti nemokamą serverio sąskaitą, tačiau tyrinėdami šį straipsnį radome labai mažai nemokamų paskyrų, kurios atitiko „Nextcloud“ serverio sistemos reikalavimus. Patikrinkite, ar visos paslaugos, kurias pasirašote, atitinka šiuos reikalavimus.

2. Atsisiųskite „nextcloud“ žiniatinklio diegimo failą „setup-nextcloud.php“.

3. Prisijunkite prie savo serverio valdymo skydelio ir eikite į failų tvarkyklės puslapį. Spustelėkite mygtuką Įkelti ir pasirinkite failą setup-nextcloud.php, kurį atsisiuntėte atlikdami paskutinį veiksmą. Ši informacija gali šiek tiek skirtis atsižvelgiant į interneto prieglobos paslaugų teikėją, tačiau paprastai yra labai panaši.

4. Norėdami atidaryti „Nextcloud“ sąrankos vedlį, bet kurioje naršyklėje įveskite URL: www. [Jūsųdomainname.com] /setup-nextcloud.php (akivaizdžiai pakeiskite [jūsųdomainname.com] savo domeno pavadinimu). Rezultatas Kitas.

Atminkite, kad jei įkėlėte failą setup-nextcloud.php į pakatalogį, o ne tiesiai į šaknį, turėsite pridėti visą kelią į URL.

sąrankos vedlio 1 veiksmas

5. „Nextcloud“ patikrins, ar yra visos reikalingos priklausomybės. Tai gali užtrukti kelias minutes. Tada galite įdiegti kur norite. Mielai įdiegėme į dabartinį šaknų katalogą, todėl įvedame „.“. Rezultatas Kitas.

„Nextcloud“ priklausomybės patikrinimas nustatymo vedlyje

6. Po kelių akimirkų turėtumėte gauti pranešimą, kuriame sakoma, kad diegti pavyko. Dabar paspauskite Next.

Kitas debesis dabar įdiegtas

7. Turėsite sukurti administratoriaus vartotojo vardą ir slaptažodį, kurie bus naudojami prisijungiant prie jūsų naujojo debesies. Kai baigsite, užbaikite sąranką.

užbaik kitącloud nustatymą

Paisėme įspėjimo apie našumą ir atnaujinsime SQL biblioteką!

8. Įveskite savo domeno vardą į naršyklės URL juostą ir prisijunkite naudodami ką tik sukurtus prisijungimo duomenis. Kai pirmą kartą prisijungsite, pultas bus labai plikas, kad galėtumėte pridėti funkcijų prie paskyros piktogramos viršutiniame dešiniajame kampe -> Programos.

kitas debesis pridėkite programas

9. Peržiūrėkite programų sąrašą ir atsisiųskite, kad įgalintumėte tai, kas jums patinka. Jei nerandate to, ko ieškote, naudokite patogią paieškos funkciją.

kitas debesies programos ekranas

Ir tu nusiteikęs! Akivaizdu, kad yra daugybė variantų, kuriais galite žaisti kaip administratoriai, tačiau jie nepatenka į šio vadovo taikymo sritį.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me