Kaip paslėpti nuo savo IPT


Jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) gali lengvai sužinoti viską apie jūsų internetinę veiklą jei nesate pakankamai atsargus.

Norėdami, kad naršydami internete liktumėte anonimiški, virtualią asmens tapatybės kortelę galite paslėpti nuo savo IPT.

Šiame straipsnyje galite perskaityti apie įrankiai, padedantys apsaugoti jūsų veiklą.

Ką mano IPT žino apie mane??

Jūsų interneto paslaugų teikėjas žino viską, ką darote internetu.

Ne tik tai, kad jie registruoja ir visus šiuos duomenis. Šie duomenys apima viską iš jūsų aplankytų svetainių, perduotus duomenis, jei kankinate, ir tikriausiai viską, ką galite įsivaizduoti.

Kai kuriose šalyse jūsų IPT nieko nepadarys su šiais duomenimis, tačiau tai yra labai reta atvejis!

Daugeliu atvejų jie tai naudos savo vartotojams analizuoti ir jų duomenims parduoti.

Blogesniais atvejais jie gali jus parduoti vyriausybei (arba liepti paskelbti duomenis).

Be to, jie gali pranešti jums apie neteisėtą veiklą, pavyzdžiui, kankinimus. Štai kodėl mes norime, kad mūsų skaitytojai naudotųsi VPN, kad užtikrintų jūsų duomenų saugumą. Kadangi jūsų IPT nemato to, ką darote internete, jie negali pamatyti, ką kankinate - tai reiškia, kad galite transliuoti pasirodymus, nesijaudindami, kad esate sugauti.

Kaip paslėpti interneto veiklą nuo savo IPT

Taigi dabar jūs žinote, ką jūsų IPT žino apie jus - tiesiog viską, ką darote internete.

Laikas išmokti paslėpti internetinę veiklą nuo savo IPT.

Naudokite VPN

VPN (virtualus privatus tinklas) teikia užšifruotą tinklo ryšį per viešąjį tinklą, todėl apsaugokite savo IP adresą nuo smalsių akių.VPT

Tai galbūt saugiausias būdas išsaugoti savo privatumą ir naršyti internete be IPT stebėjimo ir internetinės veiklos registravimo.

Yra nemokamos VPN paslaugos ten, bet atkreipkite dėmesį į tai jie gali neverti rizikuoti, nes jų pajamos nepriklauso nuo jūsų anonimiškumo ir saugumo internete.

Vis dėlto, VPN paslaugos, už kurias reikia mokėti, tikrai padės jums būti saugiems ir privatiems, kaip sutartis juos įpareigoja tai padaryti.

Čia galite pamatyti geriausių „vpn“ paslaugų, kurias pasirinkome iš plataus pasirinkimo, sąrašą, kad pasiūlytume jums tikrai geriausias iš jų visų.

Naudokite tarpinį serverį

Tarpinis serveris yra panašus į VPN, tačiau jis tik apsaugos jūsų interneto naršyklės srautą.
Įgaliotinis

Vis dėlto, tarpiniai serveriai dažnai nėra šimtu procentų saugūs naudoti. Tarpinio serverio pagrindinis kompiuteris gali pamatyti jūsų IP adresą ir srautą, kuris eina per tarpinį serverį.

Viešieji tarpiniai serveriai, kaip ir nemokami VPN, nėra saugūs iš viso, nes visi gali juos valdyti, jie yra lėti, ir jūs neturite jokios priežasties pasitikėti operatoriumi, kuris valdo tarpinį serverį..

Vietoj viešų įgaliojimų, rekomenduojama naudoti privačius tarpinius serverius, nes jie yra greitesni ir saugesni. Norėdami išsamesnės tarpinių serverių analizės, perskaitykite mūsų tarpinio serverio vadovą ir sužinokite daugiau apie tarpinių serverių ir VPN skirtumus ir panašumus..

Naršykite su Tor

„Tor“ yra kitokios rūšies naršyklė. Tai veikia nukreipiant jūsų ryšį per kelis mazgus.

Štai kodėl jis vadinamas „Tor“ - „Svogūnų maršrutizatorius“. Jūsų srautas vyksta per kelis sluoksnius, kaip svogūnuose.

Tai visiškai nemokama ir užtikrins saugią ir saugią naršymą internete. Daugelis žmonių kartu naudoja VPN ir „Tor“, kad pagerintų saugumą ir privatumą. jei norite tai padaryti, jums reikės „Tor VPN“, nes ne visos paslaugos veikia su „Tor“.

Deja, skirtingai nei VPN, tai apsaugos tik jūsų naršymo internete veiksmus. Be to, tai labai sumažins jūsų interneto greitį.

Kaip torrent nežinant jūsų IPT

Turinio atsisiuntimas iš interneto gali atrodyti labai paprastas ir nekenksmingas, nors kartais taip yra, yra saugos priemonių, kurias turėtumėte apsvarstyti prieš atsisiųsdami ką nors. Tai ypač pasakytina apie kankinantį turinį. Kankinimasis savaime nėra neteisėtas. Tačiau yra autorių teisių saugomos medžiagos, kurios negalima atsisiųsti nemokant už ją.Anoniminis kankinimas

Jums gali kilti problemų atsisiunčiant autorių teisių saugomą turinį ir norint išvengti apsisaugojimo naudojant vieną iš metodų ir paslaugų, skirtų paslėpti savo IP adresą..

Atminkite, kad ProPrivacy.com neremia ir neskatina nelegalios kankinančios ar nelegalios veiklos internete. Mes raginame atsisiųsti nemokamą legalų turinį, o jei jus domina, kur galima rasti puikių daiktų nemokamai, šis straipsnis apie nemokamas legalias „torrent“ svetaines yra aukso kasykla jums.

Kaip pasislėpti nuo savo IPT: Išvada

Kad ir ką darytumėte internetu, iš esmės bet kas gali tai pamatyti. Yra dalykų, kuriuos galbūt norėsite paslėpti ne todėl, kad jie yra nelegalūs ar juose yra kažkas ypač negero, tačiau tiesiog nenorite, kad visas pasaulis apie tai žinotų..Kaip paslėpti savo IPT išvadą

Štai tada privatumo paslaugos yra naudingi. Saugiausias pasirinkimas neabejotinai yra komercinė VPN paslauga, tačiau šiais laikais galite pasirinkti iš kitų skirtingų paslaugų, kurios padeda išlikti saugiems ir privatiems internete.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me