Statistika rodo, kad daugiau nei 35 milijonai „išmaniųjų garsiakalbių“ įrenginių, tokių kaip „Amazon Echo“ ir „Google Home“, bus reguliariai naudojami JAV iki 2017 m. Pabaigos..

Nenuostabu, kad šie gana futuristiški įrenginiai yra tokie populiarūs; jie gali padaryti visą krūvą dalykų, o jums tereikia jų paprašyti - „Star Trek“ stiliaus.

Čia yra tik nedidelis sąrašas dalykų, kuriuos „Echo“ ir „Google Home“ gali padaryti naudodamiesi tik balso komanda:

 • Groti muzika
 • Sukurkite „daryti“ sąrašus ir pirkinių sąrašus
 • Užsisakykite taksi
 • Užsisakykite ką nors iš „Amazon“ („Amazon Echo“ ir „Alexa“ atveju)
 • Valdykite išmaniųjų namų įrenginius, įskaitant šviestuvus, centrinio šildymo sistemas ir durų užraktus
 • Peržiūrėkite dalykus internete - nuo kino laikų iki sporto rezultatų iki orų pranešimų
 • Išspręskite matematikos problemas

Šie prietaisai suteikia (gana efektyvų) asmeninį asistentą namuose už mažą kainą. Jų populiarumas yra suprantamas - neskaitant to, tokios modernios technologijos yra savaime patrauklios.

Bet visa tai kainuoja - ir ta kaina yra privatumas. Įdiegę įrenginius pastebėjome padidėjusį susirūpinimą dėl „Amazon Echo“ ir „Google Home“ saugumo ir privatumo.


Padaryti „Amazon Echo“ privatų; Žingsnis po žingsnio

amazono aidas

 1. Perskaitykite „Amazon Alexa“ DUK. Net jei nesate tas, kuris linkęs skaityti šiuos dalykus, su kažkuo, kas taip giliai integruojasi į jūsų namų gyvenimą, tikrai turėtumėte.
 2. Apsvarstykite galimybę periodiškai ištrinti savo „Alexa“ įrašymo istoriją. Tai gali turėti neigiamos įtakos tam, kaip gerai jūsų įrenginys sužino apie jus, bet jei pirmiausia nustatote privatumą, tai greičiausiai yra nedidelis rūpestis.
 3. Peržiūrėkite balso pirkimo nustatymus arba visai neleiskite pirkti balsu. Tai nėra konkrečiai susiję su privatumu, tačiau gali padėti sutaupyti šiek tiek pinigų, jei turite vaikų, kurie supranta, kad gali naudoti jūsų naują buities įtaisą daiktams užsakyti!
 4. Įjunkite toną „užklausos pabaiga“, kad galėtumėte išgirsti, kai Alexa nustojo klausyti užklausos.
 5. Kai nenaudojate įrenginio, naudokite nutildymą.

Padaryti „Google Home“ privatų; Žingsnis po žingsnio

 1. Susipažinkite su „Google“ internetinių paslaugų srityje „Mano veikla“. Čia saugoma visa jūsų sąveika su „Google“, o tai atveria akis į akį, kiek žiniatinklio gigantas žino apie jus. Čia taip pat yra jūsų „Google“ namų veikla, todėl galbūt norėsite retkarčiais ją išvalyti.
 2. Naudokite nutildymą ir reguliariai (naudodamiesi įrenginio lemputėmis) patikrinkite, ar jūsų įrenginys klausosi. Pvz., Dulkių metu galite netyčia nutildyti prietaisą.
 3. Peržiūrėkite nustatymus, kad su „Google“ galėtumėte bendrinti tik jums patogią informaciją.

„Amazon Echo“ pavertimas privačiu

Jei vienas iš mano IT konsultantų manęs paklaustų, kaip padaryti „Amazon Echo“ privatų, mano instinktyvus (ir sąžiningas) atsakymas būtų: „negauk“. Tas pats pasakytina apie „Google“ pagrindinį puslapį.

Kad šie įrenginiai efektyviai atliktų savo darbą, jie visą laiką turi klausytis. Jie turi „išgirsti“, kai sakote „Ei Alexa“ arba „Gerai„ Google “. Jei jūsų namuose yra vienas iš šių„ Amazon “ar„ Google “įrenginių, viskas, ką sakote aplink jį, yra įtraukta į jų„ didžiųjų duomenų “debesies serverius. , padėdami šioms didžiulėms įmonėms minutę sužinoti daugiau apie jus ir jūsų kasdienius įpročius. („Google Home“ atveju informacija lieka lokali įrenginyje, kol neišgirsta „OK Google“.)

Dalyvaujančios įmonės neslepia, kad analizuoja, kaip jūs naudojate šiuos įrenginius. Tai yra taip, kad jie galėtų susidaryti išsamų vaizdą apie tai, ko ateityje gali paklausti įrenginiai. Tai puikus funkcionalumas, bet ne tiek privatumas, tiek…

Dabar skiriasi požiūris į privatumą. Kai kuriems žmonėms patinka tai, kad reklama internete visada yra tokia tiksli. Kiti mano, kad šis tikslumas yra keistas ir nesąmoningas. Jei patenkate į pastarąją stovyklą, tikriausiai neketinate savo namuose įdiegti prietaiso, kuris nuolatos jūsų klausytų.!

„Amazon Echo“ ir „Google“ pagrindinis puslapis: Privatumo gerinimas

Atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta aukščiau, mes manysime, kad likusioje šio vadovo dalyje jums priklauso „Amazon Echo“ ar „Google Home“, ar planuojate įsigyti, ir jau esate patenkinti privatumo kompromisais, kurių paprasčiausiai negalite išvengti, jei nuspręsite juos naudoti. šių prietaisų.

Kol sutiksite, kad jau pasitikite „Amazon“ ar „Google“ ir bet kuriomis trečiosiomis šalimis, su kuriomis jie dirba, ką galite padaryti, kad jūsų „Amazon Echo“ ar „Google Home“ būtų tokie privatūs, kokie jie gali būti?

Pirmiausia pateikiame kelis patarimus, kurie vienodai taikomi abiems įrenginiams:

 1. Atminkite, kad šie prietaisai visada tavęs klauso (ir bet kas kitas, kalbantis tavo namuose), nebent jie yra įjungti „nutildymo“ režimą arba yra išjungti. Išmintingiausias būdas yra nieko nesakyti priešais tai, ko nesinorėtumėte pasakyti viešai. Jei to nepasakytumėte viešai ar viešame tinklalapyje, turėtumėte dar kartą pagalvoti apie tai pasakyti prieš išmanųjį garsiakalbį.
 2. Pasirinkite, kurias internetines paskyras naudojate su jumis „Amazon Echo“ ar „Google Home“. Vien „Echo“ yra pasiekiama daugiau nei 3000 programų (įgūdžių). Kiekvienas jūsų naudojamas įrenginys padidina jūsų įrenginio galimybes, tačiau dar labiau sumažina jūsų privatumą. Neaktyvuokite daugiau programų ir internetinių paskyrų.
 3. Nutildykite mikrofoną, kai norite sustabdyti „Amazon Echo“ ar „Google Home“ klausymąsi. Abiem atvejais nutildymo funkcija įjungiama fiziniu mygtuku pačiame įrenginyje. Rašymo metu nė vienas prietaisas nesiūlo nutildymo, kuris būtų įjungtas balsu. Neįmanoma įsivaizduoti, kad tai ne kas kita, kaip dizainas. Jei nepasitikite dalyvaujančiomis įmonėmis, galbūt norėsite net atjungti įrenginius - tačiau kyla klausimas, kodėl kas nors pirktų įrenginį, jei jam nėra patogu juo naudotis.!
 4. Sužinokite, kaip išvalyti užklausą ir įrašymo istoriją įrenginyje (plačiau apie tai vėliau).

Toliau turime keletą patarimų, būdingų kiekvienam įrenginiui.

Išvada

„Amazon Echo“ ir „Google Home Home“ įrenginių esmė ta, kad jie neturėtų būti privatūs. Jūs keičiate tam tikrą privatumą patogumui ir kuo daugiau leisite „Amazon“ ir „Google“ žinoti apie jus, tuo tiksliau šie „namų padėjėjai“ galės jums padėti.

Tačiau, kaip ir paieškos varikliai bei socialinė žiniasklaida, šalutinis bendro pasidalinimo produktas yra tas, kad dalyvaujančios įmonės gauna išsamų jūsų kasdienio gyvenimo ir įpročių vaizdą. Šie „dideli duomenys“ yra nepaprastai vertingi jiems ir jų reklamuotojams.

Kai kuriems žmonėms tokio įrenginio naudojimas visada bus per didelis, kad būtų galima apsvarstyti privatumo liniją. Klausimas turėtų būti ne apie tai, kaip padaryti „Amazon Echo“ (arba „Google Home“) privatų, o kaip padaryti juos naudojant šiek tiek privatesnius. Aukščiau pateikti patarimai padės jums tai padaryti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me