Bet kuriam naujokui VPN pasaulyje gali atrodyti, kad jame yra daug žargono. Tačiau iš tikrųjų reguliariai vartojami VPN terminai nėra nereikalingi techniniai pokalbiai: jie yra būtini norint suprasti, ar VPN paslauga yra naudinga. Be to, ši terminija turi būti suprantama (bent šiek tiek), kad būtų užtikrintas saugus VPN nustatymas..

Nesupraskite manęs neteisingai, jums nereikia tapti VPT ekspertu - iš tikrųjų žinių, reikalingų sėkmingai nustatyti VPN, lygis yra gana menkas. Dar daugiau, jei nuspręsite vykti naudodami patikimą, gerai žinomą VPN (kuris turi savo VPN programinę įrangą), jums daug ko nereikės žinoti. Priežastis? Patys geriausi VPN, tokie kaip „ExpressVPN“, savo programinėje įrangoje turi visas būtinas parinktis. Iš esmės abonentas turi tik įdiegti programinę įrangą ir tada pasirinkti savo nuostatas VPN meniu.

Žmonėms, nusprendusiems neprisijungti prie VPN naudojant pasirinktinį klientą (VPN programinę įrangą), kartais reikės nustatyti „OpenVPN“ šifravimą naudojant trečiosios šalies „OpenVPN“ programinę įrangą. Tai nėra taip paprasta, kaip tiesiog atsisiųsti pasaulinės klasės VPN tinkintą VPN programinę įrangą, tačiau tai nėra taip sunku.

kaip nustatyti vpn

„OpenVPN“ šifravimas

„OpenVPN“ yra pats saugiausias VPN šifravimas rinkoje. Kadangi tai teikia neprilygstamą saugumo ir privatumo lygį, tai yra VPN šifravimas, kurį mūsų komanda čia, ProPrivacy.com, visada rekomenduoja naudoti.


Dėl šios priežasties šiame vadove yra „Android“ ir „Windows“ sąrankos vadovai, skirti trečiosios šalies „OpenVPN“ programinei įrangai. Šis vadovas padės kiekvienam (nepriklausomai nuo jų kompetencijos lygio) nustatykite „OpenVPN“ ant bet kurio VPN, kuris teikia tai. Iš esmės šis vadovas yra išsamus.

DNS nustatymai - rankinis nustatymas

Norėdami būti visiškai išsamūs, mes netgi įtraukėme vadovą, kaip rankiniu būdu nustatyti DNS parametrus. DNS užklausos yra svarbi žiniatinklio srauto dalis tai gali atiduoti jūsų buvimo vietą ir tapatybę. Tam, kad VPN, kad apsaugotumėte jus, svarbu, kad neturėtumėte „DNS nutekėjimo“.

VPN pasirinkimas ir įdiegimas

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti paklausęs, kaip nustatyti namų VPN, yra pagalvoti apie tai, ko norite. O kiek norite išleisti VPT? Akivaizdu, kad visi nori mokėti kuo mažiau, tačiau sumokėjus mažiau, gali reikėti papildomų sąrankos žingsnių (būtent šio vadovo 4 ir 5 skyriai)..

Patys geriausi VPT visą įspūdį suteikia pasivaikščiojimui parke. Be to, VPN, kurie savo žaidimo viršuje taip pat teikia geriausią iš visko. Būtent dėl ​​šios priežasties kai kurie VPN gali būti 5 geriausiuose sporto VPN, 5 geriausiuose VPN „Windows“, geriausiuose „MacBook“ VPN ir 5 geriausiuose „streaming“ straipsniuose. Tik jūs žinote, ko norite iš savo VPN paslaugų, ir kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis, čia, ProPrivacy.com, mes turime penkis geriausius sąrašus pagal kiekvieną įsivaizduojamą galimybę (ir jei manote, kad kažko praleidome, nedvejodami susisiekite mus). Norėdami rasti geriausią VPN, tiesiog naudokite naršymą bet kurio puslapio viršuje ir suraskite penkis geriausius VPN sąrašus. Arba, jei norite tik geriausių paslaugų, skaitykite mūsų geriausią VPN paslaugų straipsnį.

Spustelėkite ir užsiprenumeruokite

Dabar, kai jau nusprendėte, viskas, ką jums reikia padaryti, tai eiti į jų svetainę spustelėjus mūsų vadove esančią nuorodą ir užsiregistruoti VPN. Norint tinkamai prisijungti, reikia tik el. Pašto adreso ir mokėjimo būdo. Paprastai mokėjimas gali būti atliekamas keliais būdais, įskaitant kredito ar debeto kortelę, „PayPal“ ar net „Bitcoins“ tiems, kurie nori.

Sėkmingai užsiprenumeravę ir gavę slaptažodį, galite prisijungti prie VPN teikėjo svetainės ir gauti prieigą prie VPN programinės įrangos. Jei esate „Android“ ar „iOS“ vartotojas, programą taip pat paprastai galite įsigyti „Google Play“ parduotuvėje arba „iTunes“. Įdiegę jį į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, tiesiog prisijunkite naudodami savo kredencialus nuo tada, kai prisiregistravote prie paslaugos.

Sprendimas dėl šifravimo

Dabar, kai įdiegėte savo VPN, turite priimti sprendimą dėl šifravimo. PPTP yra prieinamas daugelyje VPN, tačiau tai yra pasenęs šifravimo protokolas, kuris neužtikrins jūsų saugumo - todėl nenaudokite jo.

Geriausias prieinamas VPN protokolas yra „OpenVPN“, taigi, jei jūsų VPN yra jo meniu, pasirinkite jį. Be to, kai kurie VPT teikia ir perdavimo valdymo protokolą (TCP), ir vartotojo duomenų diagramos protokolą (UDP). TCP yra patikimesnis, tačiau UDP yra greitesnis - taigi, jei planuojate srautą, pasirinkite UDP.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite Nustatymai jūsų VPN (tai gali atrodyti kaip krumplys). Kai kurie VPT taip pat turi meniu, pavadintą „pažangūs nustatymai.“
 2. Patekę į nustatymų meniu spustelėkite „šifravimo parinktys“.
 3. Pasirinkite „OpenVPN“ (TCP patikimumui ir UDP transliacijai).

„ExpressVPN“ ekrano kopijos pavyzdys:

„expressvpn“ šifravimo galimybės

„L2TP / IPsec“ (kaip nustatyti VPN „Windows 10“)

Kartais kai kurie žmonės nusprendžia naudoti „L2TP“ / „IPsec“, nes „Windows“ veikia natūraliai, nereikia trečiųjų šalių programinės įrangos. Tai nėra toks saugus kaip „OpenVPN“, tačiau jis yra saugus (skirtingai nei PPTP). Jei nuspręsite naudoti „L2TP IPsec“, tiesiog atlikite aukščiau nurodytus veiksmus savo VPN programinėje įrangoje, tačiau vietoj to pasirinkite „L2TP IPsec“..

Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų VPN neturi pasirinktinio kliento, kurio parinktyse yra „L2TP IPsec“, galite nustatyti ją rankiniu būdu atlikdami šiuos veiksmus:

1. Pirmiausia pridėkite naują VPN ryšį spustelėdami Prieigos prie interneto piktograma jūsų sistemos dėkle.

2. Pasirinkite Ryšio nustatymai

l2tp 4

3. Dabar, kai esate tinkle & Interneto nustatymų skydelyje spustelėkite VPT > Pridėkite VPN ryšį.

l2tp5

4. Šiame etape jums reikės savo VPN serverio adresas nustatyti VPN ryšį. Be to, jums reikės jūsų Vartotojo vardas ir Slaptažodis nuo tada, kai prisiregistravote prie savo VPN paslaugos.

5. Meniu „Pridėti VPN ryšį“ įveskite šiuos parametrus:

VPT teikėjas: „Windows“ (įmontuota)
Ryšio pavadinimas: [nurodykite savo VPN ryšio vardą]
Serverio pavadinimas arba adresas: [Jūsų VPN serverio adresas - gaukite tai iš VPN]
VPN tipas: „L2TP IPsec“
Prisijungimo informacijos tipas: Vartotojo vardas ir slaptažodis
Vartotojo vardas: Gaukite tai iš savo VPN teikėjo
Slaptažodis: Gaukite tai iš savo VPN teikėjo

Pažymėkite varnelę dėžutėje, skirtoje Prisiminti mano prisijungimo informaciją.

Spustelėkite Sutaupyti.

l2tp 8

6. Dabar, kai sėkmingai sukūrėte „L2TP IPsec“ ryšį, jums tereikia prisijungti. Norėdami tai padaryti, eikite į Tinklas & Interneto nustatymų sritisl. Norėdami prisijungti prie VPN serverio, spustelėkite ryšio pavadinimas, tada spustelėkite Prisijungti.

l2tp 7

„Custom Client“ nuostatų ir funkcijų nustatymas

Jei užsiprenumeravote rekomenduotą VPN teikėją, tada galėsite pasirinkti tokias profesines funkcijas kaip a nužudyti jungiklį ir DNS apsauga nuo nutekėjimo. Be to, galbūt galėsite įjungti „Automatinis prisijungimasFunkcija. Užkardos pagrindu veikiantis nužudymo jungiklis priverčia visą eismą pereiti per VPN tunelį. Tai garantuoja, kad iš savo IPT neprateiksite nešifruoto srauto. Automatinis prisijungimas taip pat iš naujo prijungs jūsų VPN prie pasirinkto serverio, jei dėl kokių nors priežasčių VPN ryšys nutrūktų (kad jums nereikėtų to daryti rankiniu būdu). Norėdami įjungti šias funkcijas, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite parametrus savo VPN programinėje įrangoje.
 2. Įjunkite norimas naudoti funkcijas. Jei ketini būti transliuojamas piratinis turinys ar darydami ką nors internete, ką jūs nori likti visiškai privatus tada mes rekomenduoti įjungti žudymo jungiklio funkcija.

Kaip nustatyti „OpenVPN“ programinę įrangą

„OpenVPN“: kaip nustatyti VPN „Android“

 1. Čia atsisiųskite „Android“ skirtą programą „OpenVPN“. Atminkite, kad „Android“ skirtas „OpenVPN“ yra geresnė (daug daugiau galimybių teikianti) programa nei „OpenVPN Connect“.
 2. Atsisiųskite .ovpn failus iš savo VPN teikėjo svetainės
 3. Išskleiskite .OVPN failus į darbalaukį arba aplanką, kurį atsiminsite, pvz .: "„OpenVPN“ failai"
 4. Jei nežinote, kaip išgauti ZIP failą, atsisiųskite „WinRAR“ čia. Įdėkite ZIP failą į aplanką, kurį norite išpakuoti, ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite failą ir spustelėkite "Išskleisti čia".
 5. Ištraukus, nusiųskite sau .ovpn failus el. Paštu.
 6. Atidarykite „OpenVPN connect“ programą, importuokite .OVPN failus, kuriuos sau išsiuntėte el. Paštu (tai galima padaryti tiesiogiai iš pašto programos) arba spustelėdami importavimo mygtuką „OpenVPN connect“ programoje..
 7. Turėsite nurodyti savo prisijungimo vardą.
 8. Dabar viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie vieno iš programos serverių. Jis paprašys jūsų vartotojo vardo ir slaptažodžio (kartais turite gauti unikalų raktą iš savo VPN teikėjo, todėl pasitarkite su jais).

„OpenVPN“: Kaip nustatyti VPN sistemoje „Windows“

 1. Atsisiųskite „OpenVPN“ čia
 2. Atsisiųskite .ovpn failus iš savo VPN teikėjo svetainės
 3. Vykdykite diegimo instrukcijas, kol „OpenVPN“ bus sėkmingai įdiegtas jūsų kompiuteryje. Jei gaunate pranešimą, kuriame klausiama, ar norite įdiegti TAP tvarkykles, pasirinkite „taip“, nes jums jų reikia.

„openvpn“ čiaupas

 1. Išpakuokite ir ištraukite .OVPN (juos gausite iš savo VPN) failus į šį aplanką: C: Program FilesOpenVPNconfig
 2. Dabar esate pasirengę prisijungti. Norėdami tai padaryti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „OpenVPN“ piktogramą darbalaukyje ir spustelėkite „Vykdyti kaip administratorius“. Nepaleiskite jo dukart spustelėdami: turite jį naudoti kaip administratorių. Jūsų paklaus, ar esate tikri, spustelėkite taip.

„openvpn“ administratorius

 1. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „OpenVPN“ piktogramą sistemos dėkle (ekrano apačioje, dešinėje) ir pasirinkite serverį, prie kurio norite prisijungti. Jūsų paprašys įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Spustelėkite „Atsiminti mano slaptažodį“, kad nereikėtų jo dar kartą įvesti iš naujo (turėsite paprašyti atsiminti kiekvieno serverio slaptažodį, kai pirmą kartą prisijungiate).

Kaip rankiniu būdu nustatyti DNS parametrus sistemoje Windows

Kartais žmonėms gali tekti nustatyti savo DNS užklausos nustatymus rankiniu būdu. Be to, žmonės, atsitiktinai prisiregistravę prie VPN, vėliau sužinoję, kad naudoja nesaugius DNS serverius (pvz., „GoogleDNS“ ar „OpenDNS“, kurie abu saugo žurnalus), gali pakeisti savo DNS parametrus, kad jų užklausas tvarkytų „OpenNIC“ arba DNS. Žiūrėti. Tiek „DNS.WATCH“, tiek „OpenNIC“ suteikia nemokamą prieigą prie greitų, be žurnalų registruojamų DNS užklausų serverių.

Žemiau esančiame vadove kaip pavyzdžių adresus naudojau DNS.WATCH, tačiau verta turėti omenyje, kad „OpenNIC“ iš tikrųjų laikomas dar saugesniu..

Atminkite, kad jei jūsų VPN turi saugius DNS serverius, kur kas geriau juos naudoti. Taigi susisiekite su savo VPN, norėdami iš savo VPN gauti pageidaujamus ir alternatyvius DNS adresus, o vietoj mano naudojamų „VPN.WATCH“ pavyzdžių naudokite tuos, kurie yra toliau. Norėdami pakeisti „DNS“ nustatymus sistemoje „Windows“ atlikite šiuos paprastus veiksmus:

1. Sistemos dėkle (ekrano apačioje, dešinėje) dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite savo interneto ryšį ir spustelėkite „Atidaryti tinklo ir bendrinimo centrą“.

2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite aktyvų tinklo ryšį ir meniu pasirinkite Ypatybės

sistemos dėkle

3. Lange Ryšio ypatybės pasirinkite IPv4, tada spustelėkite Ypatybės.

dns 1

dns2

4. IPv4 ypatybėse pasirinkite "Naudokite šį DNS serverį..." ir įveskite pageidaujamą ir alternatyvų IPv4 DNS serverius. Pageidaujamas DNS serveris: 84.200.69.80 Alternatyvus DNS serveris: 84.200.70.40

dns 3

5. Dabar grįžkite į ryšio ypatybių langą ir nustatykite IPv6. Pasirinkite IPv6 ir paspauskite ypatybes.

dns 4

6. IPv6 ypatybėse pasirinkite "Naudokite šį DNS serverį..." ir įveskite pageidaujamą ir alternatyvų IPv4 DNS serverius. Pageidaujamas DNS serveris: 2001: 1608: 10: 25 :: 1c04: b12f Alternatyvus DNS serveris: 2001: 1608: 10: 25 :: 9249: d69b

dns 5

7. Dabar, kai jūs pakeitėte savo DNS parametrus, verta įsitikinti, kad neturite DNS nutekėjimų, apsilankę ipleak.net ir patikrinkite.

Išvada

Šiame vadove pateikiau lengvai atliekamus naujo VPN nustatymo veiksmus. Be to, nepamirškite, kad visi mūsų geriausių penkių sąrašų rekomenduojami VPN taip pat linkę turėti savo sąrankos vadovus. Taigi, jei norėtumėte pamatyti nuotraukų, kaip nustatyti savo VPN, tiesiog eikite į jų svetainę ir peržiūrėkite jų vadovus. Galiausiai, jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami palikite mums klausimą žemiau.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: „BeautyLine“ / „Shutterstock.com“

Vaizdo kreditas: „Omelchenko“ / „Shutterstock.com“

Vaizdo kreditas: „Nobelus“ / „Shutterstock.com“

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me