Paprasčiausias būdas nustatyti VPN „Android“ įrenginyje yra įdiegti patikimą paslaugą iš „Google Play“ parduotuvės. Daugelis, jei ne dauguma, teikėjų siūlo pritaikytas „Android“ VPN programas.

Kaip nustatyti VPN „Android“

Atlikite toliau išvardytus veiksmus, kad nustatytumėte VPN „Android“ telefone:

 1. Sekite savo VPN paslaugos pateiktą nuorodą arba ieškokite „Google Play“ parduotuvėje geros reputacijos VPN programos. Norėdami rasti mūsų rekomenduojamų paslaugų sąrašą, skaitykite mūsų geriausius „Android“ VPN.
 2. Programos atsisiuntimo puslapyje visada yra gera mintis perskaityti vartotojų apžvalgas, kad būtų galima įsitikinti, ar programa teisėta. Jei esate patenkinti, pasirinkite „Įdiegti“.

diegiant „VPN“ paslaugą „Android“

 1. Perskaitykite leidimus, kurių jūsų programai reikalauja programa, ir įsitikinkite, kad esate jais patenkinti. Pirkiniai programoje reikalingi norint įsigyti prenumeratą programoje, o kiekvienai VPN programai reikės prieigos prie jūsų „WiFi“ nustatymų. Jokių kitų leidimų nereikia. Kai būsite pasirengę tęsti, palieskite „Sutinku“.

2 „Android“ diegimas

Tada programa atsisiųs ir įdiegs į „Android“ įrenginį. Kai tai baigsite, paleiskite programą ir, jei reikia, prisijunkite. Patekę į programą, tiesiog pasirinkite serverį, prie kurio norite prisijungti, ir paspauskite „Prisijungti“.


„OpenVPN Android“ sąranka

„OpenVPN“ dabar yra pramonės standartinis VPN protokolas. Tai yra tas, kurį ProPrivacy.com rekomenduoja naudoti beveik visomis aplinkybėmis.

Pagrindinės trečiųjų šalių „OpenVPN“ programos, skirtos „Android“, yra „OpenVPN Connect“ ir visapusiškiau veikiantis bei atviro kodo „OpenVPN“, skirtas „Android“ (galima „F-Droid“ versija). vykdykite toliau pateiktas instrukcijas, kad sukonfigūruotumėte „OpenVPN“ „Android“:

 1. Atsisiųskite „OpenVPN“ konfigūracijos failus iš savo VPN teikėjo svetainės. Išpakuokite juos (jei reikia) ir perkelkite į aplanką „Android“ įrenginyje. Arba atsisiųskite juos tiesiai į „Android“ įrenginį ir išpakuokite.
 2. Atsisiųskite, įdiekite ir paleiskite „Android“ skirtą „OpenVPN“ (jei dar to nepadarėte). Norėdami pridėti profilį, palieskite „+“ piktogramą, esančią ekrano viršuje, dešinėje. Suteikite profiliui tinkamą pavadinimą, tada paspauskite „Importuoti“.

„Android Ovpn 1“

 1. Eikite į aplanką, kuriame išsaugojote neišpakuotą OpenVPN konfigūracijos failą (-us), ir pasirinkite serverį (.ovpn failas). Kai importuosite, palieskite pažymėtą piktogramą ✔, kad galėtumėte tęsti.

„Android Ovpn 2“

 1. Baigę pamatysite serverio pavadinimą skirtuke Profiliai. Norėdami paleisti VPN, tiesiog palieskite jį. Galite importuoti .ovpn failus iš tiek serverių, kiek jums patinka, ir jie bus rodomi čia.

„Android Ovpn 3“

Daugelis teikėjų visus reikalingus raktus ir sąskaitos informaciją įtraukia į tinkintus .ovpn failus, todėl nereikia daugiau konfigūruoti. Kiti gali reikalauti, kad įvestumėte savo sąskaitos informaciją ir kitą informaciją. Norėdami gauti konkrečias instrukcijas, žiūrėkite teikėjo dokumentus.

Papildomi „OpenVPN“ „Android“ nustatymai (pasirenkama, bet rekomenduojama)

Įgalinti „IPv6“ maršruto parinkimą

Galite užkirsti kelią „IPv6“ DNS nutekėjimams, sukonfigūravę „OpenVPN“ „Android“, kad būtų galima tinkamai nukreipti visą IPv6 srautą per VPN. Norėdami įsitikinti, kad tai įjungta, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

 1. Skirtuke „Profiliai“ redaguokite konkretų VPN ryšį.

„Ovpn Android 1“

 1. Įsitikinkite, kad IPv6 -> Naudojamas numatytasis maršrutas yra pažymėtas. Kol esate čia, taip pat patikrinkite, ar įjungta „IPv4“ apsauga nuo nutekėjimo (ji turėtų būti numatytoji).

„Ovpn Android Dns“ apsauga nuo nutekėjimo

Atsisiųskite „Android“ .apk failą

„Android“ įrenginio „Google“ panaikinimas yra daugybė priežasčių. Jei eisite šiuo keliu, dauguma VPN pateiks jums „Android“ programų paketo (.apk) failą iš savo programinės įrangos, kurį galėsite įkelti į „Android“..

Atminkite, kad failų perkėlimas iš išorės iš „Google Play“ parduotuvės kelia pavojų saugumui. Taigi įsitikinkite, kad „.apk“ galite įsigyti iš patikimo šaltinio - tokio, kurį galite gauti iš savo tiekėjo. Negalima pakenkti ir kenkėjiškų programų nuskaitymui.

 1. Atsisiųskite „Android“ failų tvarkyklės programą.
 2. Atsisiųskite .apk failą į savo įrenginį. Galite atsisiųsti tiesiogiai iš interneto naudodamiesi savo interneto naršykle, nusiųsti į „Android“ įrenginį kaip el. Pašto priedą, perkelti iš stalinio kompiuterio naudodami USB laidą ar USB atmintinę, pasiekti iš „Dropbox“ paskyros ar dar ką nors….

„Android“ diegti „IPV Apk2“

„IPVanish“ suteikia galimybę atsisiųsti .apk tiesiogiai iš savo svetainės

 1. Naudodami failų naršyklę raskite atsisiųstą failą (arba tiesiog pasirinkite jį išskleidžiamajame „Android“ pranešimų skydelyje) ir pasirinkite „Įdiegti“. Įdiegę programą tiesiog atidarykite ją.

„Android“ diegti „IPV Apk“

Rankiniu būdu sukonfigūruokite PPTP arba L2TP / IPsec VPN parametrus

„Android“ telefonuose yra integruotas VPN klientas, palaikantis PPTP ir L2TP / IPsec protokolus. Dėl priežasčių, išsamiai aptartų VPN šifravimas: Išsamiame vadove, aš visada rekomenduoju naudoti „OpenVPN“ programą (naudojant arba pasirinktinę programą, arba „OpenVPN“, skirtą aukščiau paminėtoms programoms)..

Vis dėlto kai kuriems vartotojams patinka tai, kad PPTP arba L2TP / IPsec ryšys gali būti be atsisiuntimo iš trečiosios šalies programos. Atminkite, kad sąrankos informacija gali šiek tiek skirtis nuo toliau pateiktų instrukcijų, atsižvelgiant į tai, kokį įrenginį ir „Android“ versiją naudojate.

 1. Eikite į savo VPN nustatymų puslapį. Mano telefone tai galima rasti skiltyje „Nustatymai“ -> Ryšiai -> Daugiau ryšio nustatymų -> VPT. Pasirinkite „Pridėti VPN“.

3 „Android“ diegimas

 1. Įveskite PPTP arba L2TP / IPsec parametrus, kuriuos jums suteikė jūsų teikėjas. Šiuos parametrus paprastai galima rasti jos interneto sąrankos puslapiuose arba galite paprašyti palaikymo. Baigę palieskite „Išsaugoti“.

4 „Android“ diegimas

Atminkite, kad iš anksto bendrai naudojamų raktų vartojimas iš saugumo pusės yra smarkiai pažeidžiamas, nors tai šiek tiek sušvelninama, jei sąskaitos apsaugomos naudojant unikalų vartotojo vardą ir slaptažodį.

 1. Puslapyje VPN nustatymai pasirinkite naujai sukurtą ryšį.

„Android“ diegimas 6

 1. Prisijunkite prie savo VPN paskyros ir paspauskite „Prisijungti“.

„Android“ diegimas 7

Kaip patikrinti savo VPN

Nesvarbu, kokį VPN naudojate, „Android“ pranešimų juostoje rodys mažą klavišo piktogramą, kai ji bus prijungta. Tai leidžia akimirksniu žinoti, kad esate apsaugotas.

„Android“ Vpn raktas

Norėdami gauti papildomą patvirtinimą, galite atlikti IP nuotėkio testą ...

Patikrinkite, ar VPN nėra IP nutekėjimo

„Android“ yra daug mažiau jautri DNS ir „WebRTC“ nutekėjimams nei stalinių kompiuterių platformos. Prisijungę vis dėlto turėtumėte patikrinti, ar nėra IP nuotėkio. Dėl viso pikto.

Atminkite, kad asmeniniam naudojimui - [RFCxxxx] IP yra tik vietiniai IP. Jie negali būti naudojami asmeniui ar įrenginiui identifikuoti, todėl nėra IP nuotėkio.

Įgalinti žudymo jungiklį

1 metodas (7 ir naujesnės versijos „Android Nougat“)

Naujesnėse „Android“ versijose dabar yra įmontuotas nužudymo jungiklis, veikiantis su bet kokiu VPN. Tai apima „Android“ integruotą PPTP / L2TP programą, „Android“ skirtą „OpenVPN“ ir pritaikytas programas. Jei jūsų įrenginyje veikia „Android Nougat 7+“, naudokite šį metodą.

1. Įsitikinkite, kad VPN yra išjungtas, tada eikite į savo įrenginio nustatymus. „Samsung Galaxy S8 +“ juos galite rasti „Nustatymuose“ -> Ryšiai -> Daugiau ryšio nustatymų -> VPN, tačiau tai gali skirtis atsižvelgiant į įrenginį.

2 ant krumpliaračio piktogramos šalia programos ar jungties, kuriai norite nustatyti žudymo jungiklį.

„Android“ 1 nužudymas

3. Įjunkite abu "Visada - VPN" ir Blokuoti jungtis be.

„Android Kill 2“

4. Patvirtinkite, kad norite savo VPN sunaikinimo jungiklio

„Android Kill 3“

Ir ta-da! Gana grožis, eh?

2 metodas

Jei naudojate senesnę „Android“ versiją, niekada nebijokite! Galite sukonfigūruoti „OpenVPN“, kad „Android“ veiktų kaip žudymo jungiklis. Tai gali būti ne visai taip saugu kaip aukščiau pateiktas metodas, nes neapsaugo jūsų, jei „OpenVPN“, skirta „Android“, sugenda, tačiau jis vis tiek yra gana efektyvus.

 1. Redaguokite konkretų ryšį skirtuke „Profiliai“ (žr. Aukščiau).
 2. Eikite į „Advanced“ skirtuką ir pažymėkite „Persistent Tun“ bei nustatykite „Connection retries“ į „Unlimited“.

„Ovpn Android 3“

Dabar turite „OpenVPN“ nužudymo jungiklį, skirtą „Android“.

Išvada

Naudoti specialią VPN programą iš „Google Play Store“ yra lengviausias būdas įdiegti VPN telefone. Tačiau kiti metodai vargu ar yra sunkūs.

Vaizdo kreditas: Autorius .elcic / Shutterstock.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me