Ne visada įmanoma įdiegti VPN programinę įrangą tiesiai į „Smart TV“. Tačiau jei jūsų „Smart TV“ gali pasiekti „Google Play Store“ („Android Smart TV“ gali), galite įdiegti VPN programą (jūsų teikėjui) tiesiai į savo išmanųjį televizorių. Tai yra geriausias būdas prijungti savo išmanųjį televizorių, todėl naudokite šį metodą, jei galite. Atminkite, kad ne kiekvienas išmanusis televizorius tai gali padaryti, todėl turėsite pasitarti su gamintoju.

Jei jūsų „SmartTV“ gali pasiekti „Google Play“, atlikite šiuos veiksmus:

Jei turite „Android TV“, tada atlikite toliau nurodytus veiksmus norėdami įdiegti „Android TV“ VPN.

 1. Norėdami įsigyti VPN prenumeratą, šio straipsnio apačioje rekomenduojame 5 geriausius „Smart TV“ VPT.
 2. Atsisiųskite programinę įrangą ir įdiekite „Android“ klientą (.APK failą) į „Android“ išmanųjį televizorių.
 3. Prisijunkite naudodamiesi savo įgaliojimais nuo tada, kai užsiprenumeravote.
 4. Paleiskite programą savo „Smart TV“ ir prisijunkite prie serverio.

Tai yra: jūs dabar apsimetate esąs kitoje šalyje ir galite pasiekti turinį iš to regiono! Jūsų privatumas taip pat apsaugotas dėl VPN šifravimo.


Ar didelis skirtumas tarp Ruizo ir Joshua nėra jūsų šalyje??

Jei bijote praleisti laukiamiausias 2020 m. Bokso rungtynes, tiesiog laikykitės „ProPrivacy“ vadovo, kaip žiūrėti „Ruiz“ ir „Joshua“ rungtynes ​​su VPN ir galėsite liudyti Anthony Joshua bandymą susigrąžinti WBA („Super“). ), IBF, WBO ir IBO sunkiaatlečių titulai iš pasaulio čempiono Andy Ruizo šiame aukšto lygio žaidime.

Prisijungimas per kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį

Dauguma „Smart TV“ savininkų pasirenka prijungti televizorių prie kompiuterio eterneto kabeliu. Tai leidžia jiems dalytis kompiuterio interneto ryšiu (plačiau apie tai vėliau). Tai yra efektyvus būdas naudoti VPN, kad atblokuotumėte apriboto turinio išmaniajame televizoriuje naudojimą. Pvz., Galite naudoti VPN, kad atblokuotumėte „Youtube“ vaizdo įrašus, kurių naudojimas jūsų šalyje yra apribotas, ir atblokuokite jūsų šalyje užblokuotas / apribotas srautinio transliavimo paslaugas. Bet kuris išmanusis televizorius, kuris neleidžia tiesiogiai įdiegti programų, turės naudoti šį metodą (arba VPN maršrutizatorių).

Bendrinimas VPN ryšiu sistemoje Windows

 1. Įsitikinkite, kad kompiuteris prijungtas prie jūsų VPN paslaugos. Jei dar neužsiprenumeravote VPN, - peržiūrėkite mūsų 5 geriausius „Smart TV“ VPN. Mes rekomenduojame „NordVPN“, nes jame yra viskas, ko reikia srautiniam HD turiniui išmaniajame televizoriuje.
 2. Prijunkite savo „SmartTV“ prie kompiuterio naudodami eterneto laidą.
 3. Kompiuteryje atidarykite tinklo ir bendrinimo centrą (Pradėti > Kontrolės skydelis > Tinklo ir bendrinimo centras) ir spustelėkite „Keisti adapterio nustatymus“.
 4. Raskite savo VPN ryšį. „OpenVPN“ jungtys paprastai nėra aiškiai pažymėtos, todėl ieškokite jų su aprašymu „TAP-Win32 adapteris V9“ (arba panašiai). Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Ypatybės“.
 5. Pasirinkite skirtuką „Bendrinimas“ ir pažymėkite laukelį „Leisti kitiems tinklo vartotojams prisijungti per šio kompiuterio interneto ryšį“. Tada išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Vietinis ryšys“ (jei kompiuteryje turite kelis Ethernet prievadus, įsitikinkite, kad pasirinkote tą, prie kurio prijungėte „SmartTV“), tada spustelėkite „Gerai“..
 6. Iš naujo paleiskite „SmartTV“ ir kompiuterį, ir jis turėtų tinkamai veikti.

VPN ryšio bendrinimas OSX (PPTP arba L2TP)

Dalytis ryšiu naudojant OSX yra šiek tiek sudėtingiau, jei norite nustatyti „OpenVPN“, tačiau ši „TunnelBlick“ pamoka parodys, kaip tai padaryti. Mes jums parodysime, kaip jį nustatyti naudojant PPTP ar L2TP ir įmontuotą VPN klientą.

 1. Prisiregistruokite naudoti VPN paslaugą ir nustatykite ją pagal teikėjo instrukcijas. Mes rekomenduojame „NordVPN“, nes jame yra viskas, ko reikia srautiniam HD turiniui išmaniajame televizoriuje.
 2. Išjungę „SmartTV“, prijunkite jį prie „Mac“ USB jungties naudodami eterneto laidą ir adapterį.
 3. „OSX“ atidarykite „System Preferences“ („Apple“ piktograma ekrano viršuje, dešinėje -> Sistemos nuostatos) ir spustelėkite „Bendrinimas“.
 4. a) Nukreipkite žemyn meniu „Dalijimasis ryšiu iš“ ir pasirinkite savo VPN ryšį. b) laukelyje „Naudojantiems kompiuterius“ pažymėkite „USB Ethernet“. c) Pažymėkite „Internet Sharing“ ir pasirodys iššokantis langas. Spustelėkite „Pradėti“ ir (d) „Internet Sharing: On“ rodoma žalia spalva, kad praneštumėte, kad viskas veikia gerai.
 5. Iš naujo paleiskite „SmartTV“.

VPN maršrutizatoriaus metodas

Kai kurie žmonės nori naudoti VPN, kuris yra įdiegtas mirksintame kelvedyje. Tai reiškia, kad visiems jų namuose esantiems įrenginiams, įskaitant jų „Smart TV“, padeda VPN ryšys. Tai ypač paprastas būdas „Smart TV“ prijungti prie VPN paslaugos (ir visų kitų jūsų namų įrenginių)..

Tiesa, kad maršrutizatorių galite blykstelėti patys (jei jis suderinamas), dažniausiai tai daro tik išmintingi žmonės. Taip yra todėl, kad mirksi maršrutizatorius su „DD-WRT“ programinė įranga (arba bet kuria kita trečiosios šalies maršrutizatoriaus programine įranga) "plyta" įrenginys (užrakinkite, kad jis būtų nenaudojamas).

Jei turite mažai techninių žinių, mirksi maršrutizatorius greičiausiai ne jums. Laimei, ten yra kompanijų, siūlančių išankstinio apmokėjimo ir išankstinius maršrutizatorius, leidžiančius paprastą „plug-and-play“ sąranką - „Flashrouters“ yra puikus pavyzdys.

Kai kurios VPN paslaugos (pvz., „NordVPN“ patys parduoda maršrutizatorius, iš anksto įjungtus).

Iš anksto mirksėję maršrutizatoriai

Vienas reikšmingas mirksinčio maršrutizatoriaus naudojimo pranašumas yra tas, kad visi prie interneto prijungti įrenginiai (įskaitant žaidimų pultus, „iPhone“ ir „Android“ telefonus ir, žinoma, jūsų „SmartTV“) bus naudingi, jei bus prisijungę prie VPN, kai prisijungs per maršrutizatorių..

Daugumą VPN galima įsigyti iš anksto atjungus maršrutizatorių pas trečiosios šalies pardavėją „Flashrouters“. Yra du pagrindiniai tipų maršrutizatorių tipai: DD-WRT ir Pomidorai. „DD-WRT“ yra pats populiariausias pasirinkimas, nes tai yra labiausiai pritaikomas „mirksėjimo“ maršrutizatoriaus tipas. Spustelėkite nuorodas, kad gautumėte išsamesnės informacijos apie šių tipų maršrutizatorius.

Mirksinčio maršrutizatoriaus naudojimo pranašumas yra tas, kad jis automatiškai naudojasi VPN paslauga, nesvarbu, kokį įrenginį jungiate prie savo „WiFi“ tinklo. Tai taip pat gali padėti sumažinti naudojamų tinklo kabelių skaičių ir padaryti jį taip, kad jums nereikės žaisti su kompiuterio tinklo nustatymais. Taip pat nesvarbu, ar jūsų kompiuteris nėra arti jūsų „SmartTV“.

DD-WRT maršrutizatorius

Visą suderinamų maršrutizatorių sąrašą galite rasti DD-WRT svetainėje, kur taip pat galite rasti informacijos apie DD-WRT diegimą ir konfigūravimą. Spustelėkite šias nuorodas, kur rasite vadovus, kaip nustatyti PPTP ir „OpenVPN“.

Pomidorų maršrutizatorius

Pilną suderinamų maršrutizatorių sąrašą galite rasti pomidorų maršrutizatorių svetainėje. Jie taip pat turi informacijos apie „Tomato“ diegimą ir konfigūravimą bei „OpenVPN“ nustatymo vadovą..

5 geriausi „Smart TV“ vartotojams skirti VPN

Pavadinimo atvaizdo kreditas: Andrey_Popov / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me