Pripažinkime: yra keletas dalykų, kurie kelia gėdą, nei „Google“ paieškos istorija. Štai kodėl jūs periodiškai išvalote savo naršyklės istoriją tuo atveju, jei kas nors prašo naudoti jūsų kompiuterį, tik norėdami sužinoti, kad jūsų paskutinė paieška buvo "paslaptingas raudonas guzas ant rankos" o aitvarų skraidymo entuziastų forumas yra pirmoji svetainė, kuri pasirodo įvedant laišką "k".


Išvalydami naršyklės istoriją, galėsite šiuos dalykus laikyti paslaptyje, tiesa?

Neteisinga.

O kas, jei mes jums pasakėme, kad išvalę naršyklės istoriją iš tikrųjų neištrinate „Google“ paieškos istorijos? Tai, kad išvalysite naršyklės istoriją, pašalins tik tai, kas saugoma jūsų asmeniniame kompiuteryje, ir tai jokiu būdu nepaveiks istorijos, kurią „Google“ išsaugojo jų serveriuose.?

Dar blogiau, kas būtų, jei mes jums pasakytume, kad „Google“ žmonių paieškos istorija saugoma nuo 2005 m?

Taip, sakiau "2005 metai".

Leisk tam nuskendti minutę.

Ar jūs padarėte siaubingą atgarsį visiems gėdingam dalykui, kurio tada tikriausiai ieškojote? Gerai. Toliau pereikime prie šio galutinio ProPrivacy.com vadovo, kaip visam laikui ištrinti „Google“ paieškos istoriją, kad galėtumėte pašalinti didelę dalį savo skaitmeninio pėdsako, pagerinti internetinį privatumą ir, - ačiū Dievui, atsikratyti tų suspaudimų - vertos paieškos amžiams.

Kaip atsisiųsti „Google“ žiniatinklio istoriją prieš ištrinant

Nors jie ja nesididžiuoja, „Google“ turi funkciją, leidžiančią atsisiųsti visą paieškos istoriją prieš ją ištrinant. Nors tai iš pradžių gali atrodyti gana keista, tačiau ji neduoda sentimentalumo, o tai aš išsamiau apžvelgsiu šiame vadove. Dabar čia yra paprasti veiksmai, kuriuos turite atlikti norėdami atsisiųsti ir išsaugoti „Google“ paieškos istoriją:

 1. Eikite į „Google“ paskyros puslapį „Mano veikla“.
 2. Viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite vertikalią elipsę, tada spustelėkite "Kita „Google“ veikla."
  „Google“ archyvas
 3. Slinkite puslapiu žemyn, kol pasieksite temą "Atsisiųskite ankstesnes paieškas." Spustelėkite "Sukurti archyvą."
 4. Pasirinkite duomenis, kuriuos norėtumėte įtraukti. Jis automatiškai pasirenka viską, bet jei ieškote tik to, kas jums seka, galite rasti ketvirtą iš apačios.
 5. Tinkinkite savo archyvo formatą. Pasirenkami failų tipai yra .zip, .tgz ir .tbz, o jūsų archyvo dydis gali būti 1 GB, 2 GB, 5 GB, 10 GB arba 50 GB..
 6. Pasirinkite norimą pristatymo būdą. Galite atsiųsti kaip atsisiuntimo nuorodą el. Paštu arba papildomai įtraukti į „Drive“, „Dropbox“ arba „OneDrive“.
 7. Spustelėkite "Sukurti archyvą." Patikrinkite savo el. Pašto adresą arba internetinę atsarginę kopiją ir įsitikinkite, kad archyvas buvo gautas.

Kaip ištrinti ir išjungti „Google“ paieškos istoriją

Dabar, kai jūsų „Google“ paieškos istorija yra saugiai sukaupta el. Laiške ar internetinėje atsarginėje kopijoje, pagaliau galite pradėti ištrinti ir išjungti funkciją. Mes žingsnis po žingsnio apžvelgsime kiekvieną procesą dviejuose žemiau pateiktuose skyriuose.

Ištrinkite „Google“ istoriją

Norėdami išvalyti veiklos žurnalus, atlikite šiuos keturis veiksmus:

 1. Grįžkite į puslapį „Mano veikla“. Spustelėkite vertikalią elipsę ir pasirinkite "Ištrinti veiklą iki."ištrinti „Google“ paieškos istoriją
 2. Į "Ištrinti pagal datą," pasirinkti "Visą laiką."
 3. Tiesiogiai žemiau esančiame skyriuje palikite "Visi produktai" atrinkta. Arba, jei norite ištrinti tik ką nors konkretaus, tai galite padaryti šiame išskleidžiamajame meniu. Nepaisant to, mes primygtinai rekomenduojame viską ištrinti!
 4. Spustelėkite "IŠTRINTI". Spustelėkite "Gerai" kitame puslapyje, kai „Google“ paragins persvarstyti.

Jei pasiseks, nebereikės matyti jokių žurnalų puslapyje „Mano veikla“.

Išjungti „Google“ veiklos registravimą

Norėdami neleisti „Google“ sekti bet kokios būsimos jūsų veiklos paieškos sistemoje, išjunkite jos galimybę tai padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Grįžkite į puslapį „Mano veikla“. Spustelėkite vertikalią elipsę ir pasirinkite "Veiklos kontrolė."išjungti „Google“ duomenų rinkimą
 2. Braukite mėlyną jungiklį šalia "Žiniatinklis & Programos veikla" į kairę.
 3. Pasirodys iššokantis langas "Pristabdyti internetą & Programos veikla?". Atidžiai perskaitykite pateiktą informaciją ir spustelėkite "PAUZĖ."
 4. Jei pasiseks, perjunkite šalia "Žiniatinklis & Programos veikla" bus pilka ir aiškiai pasakys, kad veikla buvo pristabdyta.
 5. Jei ir toliau slinksite žemyn, jums bus pateiktos galimybės pristabdyti "Vietovių istorija," "Informacija apie įrenginį," "Balsas & Garso veikla," "„YouTube“ paieškos istorija," ir "„YouTube“ žiūrėjimo istorija." Jei jungikliai yra pilki, palikite juos. Jei jie yra mėlyni, perbraukite juos į kairę, kad sustabdytumėte.
 6. Jei pasiseks, visi jungikliai bus pilki ir aiškiai pasakys, kad veikla buvo pristabdyta.

Skirtingai nuo jūsų paieškos istorijos ištrynimo, „Google“ veiklos registravimo išjungimą galima pakeisti. Tačiau savo skaitytojus tai atgrasome, nes visi, kuriuos jie praranda sustabdydami visas aukščiau išvardytas funkcijas, yra suasmeninti paieškos rezultatai (ir visa su jais susijusi tikslinė reklama)..

Kodėl turėčiau išvalyti „Google“ istoriją?

Jei šio vadovo įžangoje pateiktų priežasčių nepakako, kad įtikintumėte visam laikui ištrinti naršymo istoriją, ir jums reikia šiek tiek daugiau įtikinamumo, štai jūs ją turite.

Per paieškos istoriją „Google“ žino viską apie jus. Jis žino kiekvieną vaizdą ir nuorodas, kuriuos spustelėjote, kiekvieną jūsų aplankytą svetainę ir viską, ką kada nors įvedėte į jų paieškos variklį..

Naudodamiesi šiais duomenimis, kuriuos jie kaupia ir saugo daugiau nei dešimt metų, jie gali sudaryti nepaprastai tikslų jūsų vaizdą. Tai apima jūsų amžių, lytį, kalbas, iš kur esate, pomėgius ir pomėgius, mokyklą, kurioje lankėtės, ir daug daugiau. Naudodamiesi šiuo profiliu, jie gali jus nukreipti į konkrečius skelbimus ir nukreipti jus į tam tikras svetaines.

Neskamba per daug paranojiškai, tačiau tai gana toli į Orvelo teritoriją. O kas, jei ši didžiulė informacija apie jus kada nors patektų į netinkamas rankas? Jūs esate skolingi sau, kad imsis reikiamų saugos priemonių ir įsitikins, kad naršymas internete yra kuo saugesnis ir privatesnis.

Kiti būdai pagerinti jūsų internetinį privatumą

„Google“ paieškos istorijos ištrynimas yra tik internetinio privatumo ledkalnio viršūnė. „ProPrivacy.com“ pateiktame „Ultimate Privacy Guide“ aprašyme išsamiai paaiškinsime, kaip pagerinti jūsų internetinį privatumą, čia yra keletas įkandimo dydžio patarimų, kuriuos galite atsisakyti iš šio straipsnio:

Naudokite anonimišką paieškos variklį

Neabejotinai „Google“ yra internetinių paieškos sistemų karalius, tačiau tai nėra vienintelis pasirinkimas. Aš nesiūlau naudoti „Yahoo!“ arba Bingas, čia. Aš verčiau jus domėtis paieškos sistemomis, kurios nestebi ar nežiūri jūsų vykdomos paieškos žurnalų, pvz., „StartPage“ ar „DuckDuckGo“..

Ištrinkite nenaudojamas paskyras

Visi turi senas forumų, internetinių parduotuvių svetainių ir panašių paskyrų paskyras, kurias pamiršo ar kurių atsisakė. Tai pavojingas žingsnis, nes jei kas nors sugeba įsilaužti į vieną iš šių paskyrų, jis gali lengvai ja naudotis, kad įsilaužtų į svarbesnes paskyras, tokias kaip „Gmail“ ar „Facebook“. Taigi aš rekomenduoju naudoti atsisiųstą „Google“ paieškos istoriją (sakiau, kad tai gali būti naudinga!), Kad patikrintumėte svetaines, kuriose turite senas paskyras. Vėliau galėsite juos atsisakyti ir ištrinti.

Prisiregistruokite gauti VPN paslaugą

Kai jūsų „Google“ mano veiklos funkcija bus švari ir išjungta, būsimai naršymo veiklai ateityje galėsite suteikti papildomą saugumo dozę, prisiregistruodami su VPN teikėju. Gera paslauga (pvz., „ExpressVPN“ ar „NordVPN“) padės naudoti aukščiausio lygio šifravimą ir jūsų žinioje bus daugybė skirtingų serverių visame pasaulyje..

Peržiūrėkite išsamų „ProPrivacy.com“ VPN apžvalgų skyrių, kad surastumėte jums geriausią VPN, arba perskaitykite mūsų puslapį apie VPN pradedantiesiems, kad sužinotumėte viską, ką jums reikia žinoti apie tai, kas jie yra ir kaip jie veikia..

Kaip ištrinti „Google“ paieškos istorijos išvadą

Atsižvelgiant į tai, kad paieškos sistemų milžinas jūsų duomenis saugo daugiau nei dešimtmetį, atėjo laikas paskelbti gerą „Google“ paieškos istoriją. „My Activity“ funkcijos ištrynimas ir išjungimas ne tik panaikins tikslinę reklamą ir atsikratys jūsų gėdingesnių paieškų, bet ir žymiai pagerins jūsų privatumą internete. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip padidinti internetinį saugumą, maloniai skaitykite mūsų vadovuose. Arba, jei turite kokių nors savo patarimų, kuriuos galite pridėti, padėkite kolegoms skaitytojams, palikdami juos komentarų laukelyje žemiau.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me