Šeštadienį Anthony'as Joshua sugrįš į ringą ir kovos su dabartiniu sunkiasvorių bokso pasaulio čempionu Andy Ruizu - neabejotinai laukiamiausiomis 2020 m. Sunkiosios atletikos varžybomis. Rungtynių metu AJ grįš į ringą norėdamas pamatyti, ar jis gali atgauti WBA ( Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių titulus, kuriuos jis birželio mėnesį prarado „Ruiz“.


Dėl pirmojo apmaudo sukrėtimo ir baimės šis sutapimas sukelia daugybę „Buzz“ garsų visame pasaulyje - tai reiškia, kad daugelis žiūrovų kreipsis į VPN, kad atblokuotų konkursą ir pamatytų, ar „Ruiz“ gali dar kartą padaryti tai, kas atrodo neįmanoma..

Kaip transliuoti „Ruiz Vs Joshua 2“ su VPN

Naudodamasis VPN, kiekvienas gali apsimesti esąs užsienio valstybėje, kad atblokuotų oficialų „Ruiz VS AJ“ srautą. Tai taupo jums medžioti nelegalų srautą ir garantuoja, kad staiga nepaliksite tamsoje su nutrūkusia upeliu.

Naudodamiesi VPN galite apsimesti, kad esate JK, JAV, Kanadoje ar net Ispanijoje, kad atblokuotumėte „Joshua VS Ruiz 2“ naudodami DAZN ar „Sky Sports“. VPT veikia paslėpdamas tikrąjį jūsų IP adresą ir pakeisdamas jį vietiniu IP adresu jūsų reikalaujamoje šalyje.

Todėl galite mokėti už oficialią srautinio perdavimo paslaugą ir žiūrėti ją taip, kaip tai darytų vietinis. Norėdami atblokuoti Anthony Joshua VS Ruiz su VPN, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

  1. Prenumeruokite vieną geriausių VPT. Norėdami atblokuoti „Ruis Vs AJ“, mes rekomenduojame „NordVPN“, nes jis yra greitas ir turi serverius visame pasaulyje, kur jums jų reikia norint transliuoti kovą.
  2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN programinę įrangą.
  3. Prisijunkite prie serverio norimoje šalyje.
  4. Eikite į transliacijos paslaugą, kuri transliuoja kovą, ir užsiprenumeruokite
  5. Stebėkite Joshua Vs Ruizą savo VPT dėka.

Kur galiu internete pamatyti Joshua Vs Ruiz?

DAZN

Geriausias būdas daugumai žmonių transliuoti „AJ Vs Ruiz 2“ turbūt bus per internetinę sporto transliacijų tarnybą DAZN. DAZN turi teises į pakartotinį mačą JAV, Austrijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Šveicarijoje, Kanadoje, Italijoje, Ispanijoje ir Brazilijoje.

Tai reiškia, kad kiekvienas gali naudoti VPN, norėdamas prisijungti prie vienos iš tų šalių serverio, kad atblokuotų DAZN ir gautų mėnesio prenumeratą. Vieno mėnesio prenumeratos kaina kainuoja nuo 10 USD iki 20 USD, atsižvelgiant į tai, kurią šalį pasirinkote. Tačiau mes paprastai rekomenduojame Kanadą, kuri jums kainuos apie 15 USD, jei norite žiūrėti kovą.

Be to, „DAZN“ klientai iš už JAV ribų šiuo metu gali gauti nemokamą 30 dienų bandomąją versiją. Tai reiškia, kad tol, kol užsiprenumeruosite DAZN Kanadą ar Ispaniją, galėsite stebėti kovą su angliškais ar ispaniškais komentarais, faktiškai nemokėdami nė cento.

„Sky Sports“ kasa

Kiekvienas, kuris nori žiūrėti kovą per Jungtinės Karalystės „Sky Sports“ transliuotoją, gali tai padaryti internetu, nusipirkdamas „Box Office“ mokamo renginio renginį „NowTV“..

„NowTV“ parduos prieigą prie mokesčio už žiūrėjimą kovos už vienkartinį 24,99 USD mokestį. Bet kas, užsisakęs kovą per „NowTV“, gali ją pasiekti tiesiogiai savo asmeniniame kompiuteryje, „Mac“, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Kada Joshua Vs. Ruizas 2?

Numatoma permaina įvyks specialiai tam skirtoje arenoje Ad Diriyah mieste, Saudo Arabijoje..

Tikimasi, kad pagrindinis renginys prasidės gruodžio 7 d., Šeštadienį, 9 val. GMT, o pasivaikščiojimai žiediniais maršrutais prasidės nuo 8:30 iki 20:45 GMT..

Kam tikimasi laimėti?

Po sukrėtimo, kurį sukėlė pradinė kova, teisinga pasakyti, kad dėl šio sutapimo vyksta daug diskusijų. Daugelis pašnekovų tiki, kad Joshua buvo bloga naktis ir kad jis lengvai atgaus titulus. Tačiau kai kurie bokso ekspertai tvirtina, kad „Ruiz“ yra tikras sandoris ir kad įmanoma, kad Joshua atsidurs bėdų pasaulyje šeštadienio vakarą.

Ką mes žinome, yra tai, kad Joshua numetė nemažai svarų į priekį šiai kovai. Tikimasi, kad tai padarys jį veržlesnį ir sugebės susitvarkyti su „Ruiz“ rankos stiliumi. Tačiau realybė yra tokia, kad šios kovos rezultatą sunku pavadinti, todėl „Clash on the Dunes“ privalo būti stebimas bet kurio bokso fanatiko..

Anot knygnešių, AJ yra mėgstamiausia laimėti su koeficientais 4/11. Tai reiškia, kad statant 11/5 statymą ant neįgaliojo Ruizo, gali būti puikus būdas padaryti vakarą šiek tiek įdomesnį. Galų gale, jei jis tai padarė kartą, jis gali tai padaryti dar kartą!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me