Daugelis žmonių, gyvenančių už Vokietijos ribų, yra labai suinteresuoti naudotis Vokietijos paslaugomis ir interneto svetainėmis. Norint patekti į apribotas vokiečių svetaines, reikia vokiško IP adreso. VPN leidžia naudoti serverius, esančius Vokietijoje, tai suteiks jums vokišką IP adresą.


Be to, VPN kliento programinė įranga užšifruoja visus jūsų duomenis, perduodama į serverius ir iš jų. Tai reiškia, kad jūsų IPT, vyriausybė, nuomotojas ar darbdavys negali matyti, kuriose svetainėse lankotės. Privatumas ir anonimiškumas naršant!

Taip pat, jei esate atostogaujantis Vokietijos gyventojas, galbūt norėsite atblokuoti svetaines, esančias namuose Vokietijoje. Naudodami patikimą VPN paslaugą, galite suklaidinti savo buvimo vietą Vokietijoje, kad atblokuotumėte visas tas ribotas vokiečių svetaines.

Geriausias Vokietijos IP adresas

 1. „ExpressVPN“ - greičiausias VPN, kurį išbandėme, atjungia viską ir teikia nuostabų aptarnavimą
 2. „NordVPN“ - didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą
 3. Buferiniai
 4. „IPVanish“
 5. VPNA sritis

Kaip gauti vokišką IP adresą

Atlikite šiuos veiksmus, kad nustatytumėte vokišką IP adresą:

 1. Prenumeruokite vieną iš šio vadovo VPN. Norėdami gauti vokišką IP, mes labai rekomenduojame „ExpressVPN“, tačiau šiame vadove mes taip pat įdėjome dar keturias pasaulinio lygio VPN paslaugas, kurios puikiai atliks darbą.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN kliento programinę įrangą.
 3. Prisijunkite prie VPN serverio, esančio Vokietijoje.
 4. Eikite į vokiečių svetainę, kurią norite pasiekti.
 5. Atsisėskite ir mėgaukitės neribota prieiga prie daugybės vokiškų svetainių, kiek jums patinka, dėl naujai įsigyto vokiško IP adreso.

Pasirinkite VPN ir atsisiųskite jų kliento programinę įrangą

„expressvpn“ programų platformos

Atidžiai apžiūrėję mūsų rekomenduojamus VPN, kad gautumėte vokišką IP, turėsite spustelėti savo mėgstamo teikėjo svetainę..

Ta programinė įranga yra prieinama visoms populiarioms platformoms, o su „ExpressVPN“ jums leidžiama ją įdiegti 3 skirtinguose įrenginiuose. Kas mėnesį mokėti už savo VPN kainuos daugiau nei mokėti kasmet. Dėl šios priežasties, jei turite lėšų (ir ketinate naudoti savo VPN ištisus metus), geriau mokėti už metus iš karto.

Po prenumeratos jums bus leista atsisiųsti VPN kliento programinę įrangą. Programinė įranga visada atsisiunčiama labai greitai ir ją lengva įdiegti, tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote teisingą savo platformos atsisiuntimą.

Įsitikinkite, kad pasirinkote „OpenVPN“ protokolą

„ProPrivacy“ rekomenduojame šifruoti „OpenVPN“. „OpenVPN“ yra patikimas VPN šifravimo protokolas, kuris leis jums tinkamai saugoti, todėl pasirinkite jį savo VPN meniu. Kai kurių geografiškai užblokuotų turinių srautinis perdavimas yra neteisėtas, nes pažeidžia autorių teises. Tačiau naudodamiesi „OpenVPN“, net jei nuspręsite peržiūrėti autorių teisių saugomą medžiagą, būsite saugūs - nors mes akivaizdžiai negalime to prisipažinti.

Be to, jei šiame etape (ar bet kuriame kitame) kilo problemų, jūsų VPT teikėjas galės labai greitai tai išspręsti. Šiame vadove esančios pasaulinės klasės VPT turi fantastiškas klientų palaikymo komandas - taigi susisiekite su jais (arba mumis čia, ProPrivacy.com - mes visada mielai padedame).

Prisijunkite prie vieno iš savo VPN serverių Vokietijoje

expressvpn-german-ip-address

Šiame etape kliento programinė įranga jau bus įdiegta į jūsų nešiojamąjį kompiuterį, asmeninį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Kai nustatymuose pasirinksite „OpenVPN“, būsite pasirengę VPN į Vokietiją.

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pasirinkti vieną iš vokiečių serverių iš savo VPN serverių sąrašo. Įsitikinkite, kad pasirinkote greičiausią. Greitesnis dažniausiai yra aukštesniame sąraše. Dabar, kai suradote pageidaujamą Vokietijos VPN serverį, spustelėkite prisijungti. Viskas! Dabar jūs turite vokišką IP adresą ir galite į VPN į Vokietiją pasirodyti ten, kur gyvenate - kada tik norite.

Eikite į bet kurią jums patinkančią vokišką svetainę!

Įdiegę savo VPN, galite eiti ir aplankyti bet ką internete. Galite patekti į bet kurią svetainę bet kurioje savo VPN serverio vietoje, įskaitant, žinoma, Vokietiją! Visi VPN, kuriuos mes įdėjome į šį vadovą, teikia aukščiausią apsaugą, privatumą ir geriausią anonimiškumą. Rezultatas - galėsite aplankyti bet kurias vokiečių ar kitas jūsų norimas svetaines.

Tiesiog prisijunkite prie serverio toje šalyje, kurią norite aplankyti, ir įveskite naršymo juostą norimą aplankyti interneto adresą. Jūsų VPT parodys buvimą toje šalyje - IP adresą ir visus.

Nurodymai, kaip gauti vokišką IP adresą

Gaudami vokišką IP adresą iš užsienio, turite atsižvelgti į kai kuriuos dalykus.

Svarbiausia atsiminti, kad daugelis VPN paslaugų rinkoje yra labai nepatikimos ir nepatikimos. Iš viso visame pasaulyje yra daugiau nei 800 VPT teikėjų, iš kurių galima pasirinkti taškus. Didžioji dauguma tų paslaugų yra siaubingos - lėtos ir nesaugios. Tiesą sakant, kai kurie VPT gali pridėti jūsų saugumo bėdas, užuot juos pašalinę!

Kaip žinoti, kurį VPN pasirinkti??

 1. Pirma, norėdami suklaidinti savo IP adresą į Vokietiją, kad galėtumėte peržiūrėti geografiškai ribotą turinį, turite būti nepaprastai saugūs. Tačiau liūdna tiesa yra tai, kad ne visos VPN paslaugos siūlo šifravimą ir paslaugų lygį, reikalingą saugumui ir privatumui užtikrinti.
 2. Pasirinkdami VPN, kad gautumėte IP adresą Vokietijoje, jums reikia tvirtų serverių ir tvirtos privatumo politikos. Taip pat norėsite VPT su ypač greitais serveriais, kad galėtumėte žiūrėti HD turinį.
 3. Jei norite mėgautis atpalaiduojančia ir nerūpestinga VPN patirtimi, turite ramiai žinoti, kad jūsų VPT labai rimtai vertina privatumą ir saugumą. Štai kodėl jis turėtų pateikti pramonės standartinius šifravimo protokolus, tokius kaip OpenVPN (rekomenduojama) ir taip pat tvarkykite duomenis skaidriai, patikimai ir saugiai. Rezultatas bus interneto be streso patirtis, leidžianti saugiai aplankyti bet kurį jus dominantį turinį iš vokiečių kalbos.

VPT į Vokietiją - išvada

Šiame vadove mes paaiškinome, kaip kiekvienas gali lengvai gauti vokišką IP adresą. Nors mes manome, kad geriausia VPN paslauga norint gauti IP adresą Vokietijoje yra „ExpressVPN“, kad būtumėte nešališki ir suteiktumėte daugybę galimybių, mes įtraukėme kitas keturias puikias VPN paslaugas.

Nors „ExpressVPN“ yra numeris vienas, visi mūsų vadove esantys VPT atlieka neįtikėtiną darbą - atblokuoja vokiškas svetaines. Be to, jie visi teikia bandomąjį laikotarpį arba tam tikrą pinigų grąžinimo garantiją. Taigi jums nereikia bijoti išbandyti savo nerizikingą VPN, kad įsitikintumėte, jog jis atblokuoja jūsų teikiamas vokiečių paslaugas. Be to, visi šiame straipsnyje esantys VPN teikėjai turi puikius serverių tinklus, kurie suteikia pūslelingai aukštą vpn greitį viso jūsų naudojimo metu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me