Žmonės nori JAV IP adreso dėl daugelio priežasčių. Kai kurie mėgsta žiūrėti tokias sporto šakas kaip „Major League Baseball“ (MLB), Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ar Nacionalinė futbolo lyga (NFL). Kiti nori naudotis savo internetine bankininkyste, kai atostogauja. Kai kurie netgi nori pasiekti JAV „Netflix“ versiją, norėdami pamatyti didžiulį jos pavadinimų katalogą. Deja, kai dauguma žmonių bando daryti tuos dalykus, jiems kyla įspėjimas apie ribotą priėjimą. Taip yra todėl, kad geografiškai ribotam turiniui taikomi autorių teisių įstatymai, kurie daro jį neprieinamą kitur. Naudojant JAV VPN paslaugą, šią problemą galima išspręsti ir kiekvienas gali padaryti savo IP adresą draugišku JAV.


Šiame vadove paaiškinsime, kaip galite prisijungti prie daugybės žmonių visame pasaulyje, kurie šiuo metu atblokuoja turinį tik JAV, gavę JAV IP adresą!

Gauti JAV IP adresą nesunku!

  1. Prenumeruokite VPN. Norėdami pakeisti savo IP adresą į JAV, mes rekomenduojame „ExpressVPN“, tačiau pažvelkite į geriausias JAV VPN paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti daug.
  2. Atsisiųskite ir įdiekite VPN kliento programinę įrangą.
  3. Prisijunkite prie tinkamo serverio.
  4. Eikite į JAV svetainę, kurią norite pasiekti.
  5. Patogiai mėgaukitės visaverčia prieiga prie JAV svetainių ir paslaugų.

Pasirinkite savo VPN ir atsisiųskite programinę įrangą

Nusprendę dėl vienos iš aukščiau išvardytų paslaugų, apsilankykite jų svetainėje ir užsiprenumeruokite. Jei mokate kas mėnesį, tai jums kainuos šiek tiek daugiau jūsų sunkiai uždirbtų pinigų. Dėl šios priežasties, jei galite sau tai leisti (ir planuojate naudoti savo visus metus, kad gautumėte JAV IP adresą), nurodykite metinę prenumeratą..

Sumokėję už savo VPN, galėsite atsisiųsti VPN kliento programinę įrangą. Tiesiog pasirinkite tinkamą jūsų naudojamos platformos versiją. Visi šiame sąraše esantys VPN leidžia naudoti jį keliuose įrenginiuose. Taigi pirmyn ir įdiekite jį į savo asmeninį kompiuterį ir išmanųjį telefoną ar „iPad“ - visko, ko jums reikia.

„expressvpn“ programų platformos

Įsitikinkite, kad pasirinkote „OpenVPN“

„ProPrivacy“ patariame labai pasirinkti, kad VPN nustatymuose pasirinktumėte „OpenVPN“ šifravimo protokolą. Tai iki šiol yra pats saugiausias VPN šifravimas rinkoje. Kadangi geografiškai apriboto turinio atblokavimas techniškai prieštarauja įstatymams (pažeidžiant autorių teises), „OpenVPN“ yra geriausias būdas išlikti privačiam ir saugiam.

Atminkite, kad nors VPN gali būti naudojami atblokuoti geografiniu būdu apribotą turinį (ir šimtai tūkstančių žmonių tokiu būdu naudoja VPN), jūs tai darote savo pačių rizika! ProPrivacy.com svetainėje mes negalime oficialiai patvirtinti įstatymų pažeidimo. Tačiau, jei norite tai padaryti, šifravimą, kurį turėtumėte pasirinkti, yra „OpenVPN“.

Prijunkite prie savo pasirinkto JAV IP serverio

Dabar, kai jūsų įrenginiuose įdiegta VPN programinė įranga (ir pasirinkote „OpenVPN“), galite pereiti į priekį ir prisijungti prie JAV IP serverio.

Pasirinkite vieną iš JAV vietų iš VPN serverių sąrašo. Pasirinkę dar vieną sąrašą, gausite geriausią greitį. Taigi, nebent jums reikia konkrečios vietos, pasirinkite serverį, esantį aukščiau sąrašo. Kai būsite prisijungę, jūsų VPN taps žalias arba parodys užraktą savo išmaniojo telefono ekrane. Štai kur tu! Dabar turite JAV IP adresą ir galite patekti į bet kurias ribotas JAV svetaines.

expressvpn loacation picker

Pakeiskite savo IP adresą į JAV: sumetimai

Pasirinkdami geriausias VPN paslaugas JAV IP adresui gauti, mes apsvarstėme keletą dalykų (jūsų vardu). Pirma, ne visos VPN paslaugos yra patikimos. Rinkoje yra daugiau nei 800 VPT teikėjų, iš kurių galima pasirinkti, ir daugelis iš jų atlieka baisų darbą teikdami VPN paslaugą.

Kokie yra VPN skirtumai?

  1. Plėšdami savo IP adresą į JAV, kad galėtumėte pasiekti geografiškai ribotą turinį, turite būti saugūs. Deja, ne visi VPT teikia būtinas paslaugas, kad būtų saugūs (nulis registruoja VPN arba nėra naudojimo žurnalų politika yra gyvybiškai svarbi).
  2. Pasirinkdami VPN, kad gautumėte JAV IP adresą, turėtumėte pasirinkti serverius. Be to, tie JAV IP serveriai turėtų būti žaibiški (srautiniam HD turiniui).
  3. Norėdami būti saugus, kai apgaudinėjate savo buvimo vietą JAV, jūsų VPT turėtų pateikti karinio lygio šifravimo protokolus. Be to, įmonė turi patikimai ir saugiai tvarkyti jūsų duomenis.

Eikite į bet kurią jums patinkančią svetainę tik JAV!

Nesvarbu, kurį VPN pasirinkote iš mūsų vadovo, galėsite pasiekti prieigą prie tik JAV turinio. Jei nusprendėte pasirinkti „ExpressVPN“, tai apima galimybę patekti į JAV „Netflix“ katalogą.

Be to, nepamirškite, kad jūsų VPN nėra naudingas tik norint atblokuoti JAV paslaugas ir prenumeratas. Tai taip pat puikiai tinka prieigai prie turinio iš viso pasaulio! Be to, visuose šio vadovo VPT siūlomi bandymo laikotarpiai (ne mažiau kaip septynios dienos). Dėl to galėsite įsitikinti, kad jūsų pasirinktas VPN puikiai veikia to, ko jums reikia.

Kiti būdai gauti JAV IP adresą

Nors naudoti VPN tikrai yra geriausias, privačiausias ir saugiausias būdas gauti JAV IP adresą, yra ir kitų būdų. „SmartDNS“, „Tor“ arba tarpiniai serveriai yra visos galimos parinktys. Tačiau nė vienas iš jų neduos jums patikimumo, ramybės ar patogumo, kurį gausite, jei naudojate VPN, kad gautumėte IP adresą JAV.

„SmartDNS“

„SmartDNS“ labai dažnai naudoja žmonės, transliuojantys geografiniu požiūriu ribotą turinį. Problema ta, kad ji nieko nesiūlo saugumo prasme, ir kadangi autorių teisių saugomo turinio žiūrėjimas yra neteisėtas, tai kelia nerimą. Naudodamiesi „SmartDNS“, jūs nesate užšifruoti, kaip tai darote su VPN. Tai reiškia, kad jūsų IPT ir jūsų lankomos svetainės tiksliai žinos, kas esate. Kai turinio kūrėjai vis dažniau kreipiasi į žmones dėl piratavimo, tai kelia didžiulį susirūpinimą.

Tor

Kita vertus, „Tor“ yra nemokama naršyklė, atliekanti darbą, labai panašų į VPN, teikdama šifravimą, kai apgaudinėjate. Pažadėjęs anonimiškumas verčia jį pasirinkti daugelį žmonių, įskaitant žmogaus teisių aktyvistus, informatorius, žurnalistus ir daugelį kitų. Pasirinkę išėjimo mazgą JAV, kiekvienas gali pasiekti JAV turinį (kaip ir naudodamas VPN ar SmartDNS). Problema ta, kad greitis yra gana lėtas, o tai reiškia, kad jūs patirsite didelius buferius, atsilikimą ir prastą vaizdo kokybę.

Įgaliotiniai

Galiausiai gauname nemokamus tarpinius serverius. Yra daugybė pasirinkimo variantų, kurie tikrai veikia ir gali būti labai prieinami ar nemokami. Tačiau nemokamiems telefonams yra apribojimų, ir nėra neįprasta, kad pasiekiama ta ryšio riba, kol esate mėgstamiausio „Game of Thrones“ serijos viduryje. Dėl nedidelio greičio, abejotinos privatumo politikos ir galimybės trečiosioms šalims prieiti prie jūsų duomenų, tarpiniai serveriai yra visiška rizika.

Niekas neprilygsta VPN

Dienos pabaigoje keli doleriai per metus, kad žinotumėte, jog esate saugūs, nes švaistote savo buvimo vietą užsienyje, nėra tik išdėstymas. Be to, vyriausybėms, siekiančioms šnipinėti, ir kibernetiniams nusikaltėliams, kurie visada siekia perimti duomenis, šių dienų skaitmeninio buvimo užtikrinimas yra neįtikėtinai gera idėja..

Žinoma, nereikia už tai tarti mūsų žodžio. Galite paragauti bet kurių paslaugų, kurias mes paminėjome šiame vadove. Šiame vadove esantys VPN turi pinigų grąžinimo garantijos bandymo laikotarpius, kad galėtumėte juos išbandyti. Taip pat galite išbandyti tarpinį serverį ir netgi atsisiųsti „Tor“. Mes žinome, kad nieko negalima palyginti su pasaulinės klasės VPN paslauga, pavyzdžiui, „ExpressVPN“. Taigi esame tikri, kad grįšite čia ir apžvelgsite penkis geriausius mūsų pasirinkimus!

IP adresas JAV: Išvada

Šiame vadove mes parodėme, kaip kiekvienas gali gauti JAV IP adresą. Norėdami gauti JAV IP adresą, mes rekomenduojame „ExpressVPN“, nes jis suteikia absoliučiai viską, ko jums reikia. Tačiau norėdami įsitikinti, kad turite daugybę galimybių, įtraukėme ir kitas keturias pasaulinio lygio VPN paslaugas.

Šie VPN suteikia prieigą prie nepriekaištingų serverių tinklų, kurie leis jums prisijungti didžiausiu greičiu visuose jų JAV serveriuose - idealiai tinka srautiniam perdavimui HD formatu..

Šifravimas teikiamas per karinio lygio „OpenVPN“. Be to, visus mūsų vadove esančius VPN reguliariai tikrino mūsų komanda. Visi šie VPT turi gerą patirtį, užtikrindami privatumą ir anonimiškumą savo abonentams. Todėl, kad visi mūsų įtraukti VPT yra tikrai puikios paslaugos, dėl kurių jūs nuspręsite, tikrai priklauso nuo jūsų.

Viską apsvarstėme, kad užtikrintai gautumėte saugų JAV IP adresą žinodami, kad viskas veiks tinkamai.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų išsamų JAV VPN paslaugų vadovą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me