Kas yra OpenELEC?

„OpenELEC“ yra „Linux“ pagrindu sukurta operacinė sistema (OS), specialiai sukurta medijos atkūrimui. Daugelis žmonių naudoja „OpenELEC“, kad paleistų „Kodi“ - naudodami jį kaip numatytąją vartotojo sąsają. „OpenELEC“ yra populiarus, nes yra "tiesiog pakankamai operacinės sistemos" kad darbas būtų atliktas. Tai taip pat gali paleisti ypač greitai. Dėl mažo dydžio jis gali būti paleistas iš „flash“ atminties kortelės ar bet kokio minimalaus priedėlio, esančio priedų dėžutėje, sąrankos. Kai kurie žmonės ją įdiegia tokiuose įrenginiuose kaip „Raspberry Pi“, leidžiančiame turėti tikrai nešiojamą „Kodi“ sistemą.

Ne taip sunku, kaip atrodo

Failų perkėlimas ir kitos paprastos užduotys iš pradžių gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, nes „OpenELEC“ neturi vietinių failų naršyklės. Tačiau įdiegus naujas saugyklas ir priedus tampa gana lengva, kai įvaldysite keletą paprastų „Linux“ komandų. Šiame vadove mes paaiškinsime, kaip nustatyti ir naudoti VPN „OpenELEC“, įskaitant visas komandas, kurias reikia įvesti..

Kodėl man reikia „Kodi“ VPN?

„Kodi“ VPN yra naudingas dėl daugelio priežasčių. Pirma, jis suteikia privatumą ir saugumą šifruojant visus jūsų duomenis ir slepiant tikrąjį IP adresą. Tai neleidžia jūsų IPT žinoti apie tai, ką padarėte internete, be to, IPT JAV negalės parduoti savo interneto naršymo įpročių trečiosioms šalims. Privatumas, kurį suteikia VPN, reiškia, kad „Kodi“ vartotojai gali laisvai prieiti prie bet kokio turinio, nebijodami būti aptikti.

VPT taip pat leidžia žmonėms apsimesti esąs kitoje šalyje. Tai nuostabu, jei norite atblokuoti turinį, kuriam paprastai taikomi geografiniai apribojimai. Tai leidžia jums pasiekti užsienio sporto varžybas, televizijos kanalus ir prenumeratos paslaugas, kurios kitu atveju jūsų „Kodi“ sistemoje būtų neprieinamos.

Kaip įdiegti VPN OpenELEC sistemose

Norėdami prisijungti prie VPN OpenELEC sistemoje, turite nustatyti VPN ryšį rankiniu būdu. Negalite tiesiog atsisiųsti savo VPN programinės įrangos iš svetainės. Tai nereiškia, kad tai labai sunku - tai tiesiog reiškia, kad reikia šiek tiek daugiau pastangų. Pirmiausia turite gauti „Zomboid“ saugyklą. Žingsnis, kurio reikia norint įdiegti „Zomboid“:


 1. Norėdami įdiegti reikiamą programinę įrangą į „OpenELEC“ sistemą, ją reikės prijungti prie kito kompiuterio per „Secure Shell“ (SSH) protokolą. Pradėkite atsisiųsdami „PuTTY“ į tą kompiuterį. Tai yra sąsaja, reikalinga norint susisiekti tarp kompiuterio ir „OpenELEC“ sistemos.
 2. Įdiegę „PuTTY“, paleiskite programą ir nustatykite Ryšio tipas į SSH.
 3. Dabar jūs turite pakeisti kai kuriuos savo „OpenELEC“ sistemos parametrus. Pagrindiniame „Kodi“ puslapyje spustelėkite krumpliaračio piktograma. Dabar spustelėkite „OpenELEC“parinktis dešinėje.

  Įdiekite VPN „OpenELEC“

 4. Dabar spustelėkite Paslaugos skirtuką iš sąrašo kairėje pusėje. Sąraše raskite SSH ir spustelėkite Įgalinti SSH variantas. Slankiklis taps baltas, kai jis bus įjungtas - jei jis pilkas, spustelėkite jį dar kartą.

  Nustatykite VPN „OpenELEC“

 5. Dabar grįžkite atgal į nustatymų puslapį. Pasirinkite Sistemos nustatymai variantas. Spustelėkite Priedai skirtuką ir tada Nežinomi šaltiniai. Kai jums pasakys, kad naudoti trečiųjų šalių programinę įrangą gali būti rizikinga Taip. Jums reikalingas VPN tvarkyklė yra patikimas, todėl jums nereikia jaudintis. Tačiau kai baigsite nustatyti VPN, galbūt norėsite sugrįžti ir vėl jį išjungti, kad ateityje neįdiegtumėte nepatikimos programinės įrangos..
 6. Grįžkite į nustatymų puslapį ir spustelėkite Sistemos informacija mygtuką. Suraskite savo „OpenELEC“ įrenginio IP adresą ir užsirašykite jį. Aš jį pašalinau ekrano kopijoje dėl privatumo.
  Įdiekite VPN „OpenELEC“
 7. Įveskite OpenELEC sistemos IP adresą Pagrindinio kompiuterio vardas lauke PuTTY kompiuteryje. Dabar spustelėkite Atviras mygtuką programos apačioje.

  kaip sukonfigūruoti VPN OpenELEC

 8. Tada jums bus pasiūlyta jūsų prisijungimo informacija. Numatytasis vartotojo vardas yra šaknis o slaptažodis yra openelec. Įvedant tekstą nebus rodomos žvaigždutės, tačiau teisingai įvedėte išsamią informaciją. Kai įvesite duomenis, paspauskite Įveskite klavišą klaviatūroje. Dabar galėsite valdyti savo „OpenELEC“ sistemą.
 9. Prisijungę įveskite šią teksto komandą tiksliai taip, kaip parašyta čia:
  valdiklis https://github.com/Zomboided/service.vpn.manager/archive/master.zip
 10. Kai tik failas bus atsisiųstas, grįžkite į savo „OpenELEC“ sistemą ir eikite į pagrindinį „Kodi“ ekraną
 11. Spustelėkite Priedai skirtuką, po kurio eina langelio piktograma kito ekrano viršuje, kairėje.
 12. Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo ir pasirinkti Pagrindinis aplankas kitame atidarytame ekrane. Dabar pasirinkite meistras.zip. Tai įdiegs VPN tvarkyklę.
 13. Įdiegę „OpenVPN“ VPN tvarkyklę, ekrano viršuje, dešinėje, gausite pranešimą.

Kaip nustatyti VPN tvarkyklę, skirtą OpenVPN

Dabar, kai įdiegėte „OpenVPN VPN Manager“ į savo „OpenELEC“ sistemą, galite joje nustatyti savo VPN ryšį. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Pagrindiniame „Kodi“ puslapyje užveskite pelės žymeklį virš Priedai skirtuką ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „VPN Manager“, skirtas „OpenVPN“.
 2. Spustelėkite Nustatymai ir iš sąrašo pasirinkite savo VPN teikėją. Jei dar neužsiprenumeravote VPT, peržiūrėkite mūsų 5 geriausius VPN
 3. Dabar įveskite savo VPN prisijungimo informaciją (vartotojo vardą ir slaptažodį).
 4. Pasirinkite VPN jungtys skirtuką ir spustelėkite parinktį, kad pasirinktumėte pirmąjį pageidaujamą serverį.
 5. Iššokantis langas bandys prisijungti prie jūsų VPN teikėjo. Jei jūsų pasirinkta prisijungimo informacija yra teisinga, pasirodys visų galimų serverių sąrašas. Galite pasirinkti bet kurį jums patinkantį serverį kaip pagrindinį VPN serverį. Galite pasirinkti iki 10 serverių, kuriuos norite slinkti. Taip pat galite bet kada pakeisti šias serverio vietas.
 6. Dabar galite išbandyti savo VPN ryšį. Norėdami daugiau sužinoti apie „VPV tvarkyklę“, skirtą „OpenVPN“ programai, spustelėkite čia.

Rankiniu būdu nustatykite VPN „OpenNPN“ VPN tvarkyklėje „OpenELEC“

Daugybė populiarių rinkoje esančių VPN automatiškai pasiekiami „VPN Manager“ (privačios interneto prieigos, „IPVanish“, „VyprVPN“, „Nematomos naršymo“ VPN, „NordVPN“, „tigerVPN“, „HMA!“, „PureVPN“, „LiquidVPN“, „AirVPN“, „CyberGhost“, „Perfect Privacy“, „TorGuard“, „HideIPVPN“, „Lime“, „Lime“). Neribotas, „BTGuard“ VPN, „ExpressVPN“, „SaferVPN“, „Celo VPN.ht“, „TotalVPN“, „WiTopia“, „proXPN“, „Windscribe“, VPN.ac, VPNSecure, IVPN (neišbandytas), SecureVPN.to (neišbandytas), RA4W (neišbandytas) ir VPNArea (neišbandytas)..

Tačiau jei užsisakote VPN, kuris nėra nurodytas 2 veiksme "Kaip nustatyti VPN tvarkyklę, skirtą OpenVPN " (aukščiau), tada vis tiek galite rankiniu būdu nustatyti savo VPN ryšį. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Pirmiausia turėsite atsisiųsti konkrečius failus iš savo VPN svetainės. Šie failai leis prisijungti prie VPN tinklo. Paprastai šie failai minimi „Linux“ diegimo vadove, pateiktame jūsų VPN svetainėje. Jums reikia .crt failas ir vienas (ar daugiau) .ovpn byla. Jei nerandate šių failų, kreipkitės į juos tiesiai į VPN.
 2. Pagrindiniame „Kodi“ meniu spustelėkite krumpliaračio piktograma viršuje kairėje.
 3. Pasirinkite Failų tvarkyklė parinktį ir spustelėkite Pridėti šaltinį.
 4. Įvestame laukelyje įveskite savo VPN konfigūracijos (URL pateikia jūsų VPN) failų vietą ir nurodykite šaltinio pavadinimą.
 5. „Kodi“ priedų puslapyje dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite mygtuką „VPN Manager“, skirtas „OpenVPN“ Pridėti.
 6. Pasirinkite Nustatymai ir tada Vartotojo apibrėžta vertė mažesnė VPT teikėjas.

  Konfigūruokite VPN į „OpenELEC“

 7. Slinkite žemyn ir spustelėkite Vartotojo nustatytas importavimo vedlys variantas.

  Įdiekite VPN „OpenELEC“

 8. Dabar pasakykite VPN tvarkytuvei, kur rasti jūsų teikėjo failus. Jie turėjo būti atsisiųsti į jūsų Pagrindinis aplankas, todėl naršykite ten ir įsitikinkite, kad įkelėte juos visus.
 9. Jūsų paklaus, ar norite, kad VPN tvarkyklė atnaujintų serverio failus. Tai automatiškai ištaiso nutrūkusias nuorodas. Spustelėkite Taip.
 10. Baigę vedlį, eikite atgal į VPN tvarkyklės nustatymų puslapį ir pasirinkite norimus VPN serverius iš VPN jungtys skirtukas.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: „OpenELEC“ logotipas

Norėdami pamatyti kitus „Kodi“ vadovus, spustelėkite toliau pateiktas nuorodas:

 • VPT Kodi
 • 50 geriausių „Kodi“ priedų
 • Galutinis „Kodi“ vadovas tiesioginiams ventiliatoriams
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me