„Kindle Fire“ užrakinta „Amazon“ parduotuvėje. „Amazon“ neleidžia vartotojams pirkti programinės įrangos iš „Google Play“ programų parduotuvės. Dėl šio apribojimo labai sunku gauti turinį į „Kindle“ įrenginį (išskyrus turinį, kurį teikia „Amazon“). Laimei, tačiau programas galima perkelti į „Kindle Fire“ (yra šio straipsnio vadovas vėliau).


Tiesa, kad dar visai neseniai „Amazon“ savo parduotuvėje neturėjo VPN - dabar ji jų turi („ExpressVPN“, „PureVPN“, „IPVanish“, „PrivateVPN“, jei norite paminėti kelis). Tačiau jei užsiprenumeruojate „Kindle“ VPN, kurių parduotuvėje nėra programinės įrangos, vis tiek galite naudoti VPN, į savo „Kindle“ įdiegdami trečiųjų šalių „OpenVPN“ programinę įrangą. Įdiegę galėsite sukonfigūruoti „OpenVPN“ programinę įrangą dirbti su pasirinktu VPN teikėju. Vėliau paaiškinsime, kaip tai padaryti, šiame vadove.

Jei nerimaujate, kad tai skamba sudėtingai - atsipalaiduokite, nes taip nėra. Be to, kad ir kurį VPN užsiprenumeruotumėte, turėsite sąrankos vadovą, kuris padės atlikti procesą! Tačiau jei jums tai rūpi - visada galite tiesiogiai susisiekti su VPN prieš pirkdami prenumeratą, kad gautumėte ramybės ir įsitikintumėte, jog gausite visą reikiamą pagalbą.

„ExpressVPN“, geriausias „Kindle“ VPN, turi išsamius sąrankos vadovus ir visą parą veikiančių tiesioginių pokalbių palaikymą.

Jei tai yra dalykas, su kuriuo nenorite susidurti, rekomenduojame greitai išsiaiškinti jus dominantį VPN „Amazon“ parduotuvėje, prieš pradėdami prenumeruoti..

Jei VPN „Amazon“ parduotuvėje turi programinę įrangą, galite atlikti šiuos paprastus veiksmus:

 1. Prenumeruokite norimą „Kindle“ VPN
 2. Eikite į „Amazon“ parduotuvę ir atsisiųskite VPN programinę įrangą
 3. Paleiskite programinę įrangą ir prisijunkite naudodami kredencialus
 4. Prisijunkite prie VPN serverio ir pradėkite prieigą prie anksčiau užblokuoto turinio.

Atidarykite „Kindle“ VPN programinės įrangos diegimo vadovą

Norėdami padėti jums, apžvelkime ir tai, kaip nustatyti VPN naudojant trečiosios šalies „OpenVPN for Kindle“. Tai yra daug sudėtingesnis nei ankstesnis metodas, tačiau leidžia naudoti VPN, kuriame nėra programinės įrangos „Amazon App“ parduotuvėje. Tiesiog atlikite šiuos veiksmus naudodami „Kindle“:

 1. Vilkite „Kindle“ pranešimų juostą žemyn. Pasirinkite Daugiau sekė Įrenginys ir įjunkite "Leisti įdiegti programas iš nežinomų šaltinių."
  įdiekite VPN „Kindle Fire“
 2. Atsisiųskite „ES File Explorer“ iš „Amazon Appstore“. Ši programa nemokama.
 3. Atsisiųskite „OpenVPN“ diegimo programą į savo stalinį kompiuterį.
 4. Prijunkite „Kindle“ prie kompiuterio ar „Mac“ naudodami USB laidą, tada vilkite ir upuść OpenVPN diegimo programą (icsopenvpn0529.apk) į aplanką „Kindle's Downloads“..
 5. Paleiskite „Kindle“ ir naudokite „ES Explorer“, kad pereitumėte į aplanką Atsisiuntimai. Bakstelėkite .apk failą ir įdiekite jį.
 6. Prisijunkite prie „Kindle“ VPN paslaugos, jei to dar nepadarėte.
 7. Tada nustatykite „OpenVPN“ programinę įrangą „Kindle“ su savo VPN „OpenVPN“ konfigūracijos failais. Šiuos failus pateiks jūsų VPN teikėjas. Norėdami juos nusiųsti į „Kindle“, turėsite juos atsisiųsti į asmeninį kompiuterį, išpakuokite juos ir išsiųskite sau el. Paštu. Atidarykite el. Laišką „Kindle“ ir atsisiųskite .ovpn failus. Dabar juos galite importuoti iš atsisiuntimų aplanko į „OpenVPN“ programinę įrangą. Jūsų VPN turės sąrankos vadovą, kuris padės atlikti šį veiksmą!

Šalutinis VPN programos įkėlimas į „Kindle Fire“

„Amazon“ vartotojams neleidžiama patekti į „Google Play“ parduotuvę. Tai labai apriboja tai, ką jie gali pasiekti savo įrenginyje. Tačiau gera žinia yra tai, kad galite "šoninis krūvis" šias programas į „Kindle Fire“. Tai apima VPN programas.

Jei norite iš naujo įkelti programą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Kad galėtumėte šalinti bet kurias programas, turite paruošti „Kindle“. Norėdami pradėti, braukite žemyn viršutine naršymo juosta ir spustelėkite Nustatymai. Meniu „Nustatymai“ ieškokite Programos Meniu.
 2. Įjungti Programos iš nežinomų šaltinių.
 3. Atidarykite „Android“ skirtą programą ir ieškokite „ES File Explorer“. Tai nemokama programa, todėl galite ją atsisiųsti veltui. Es File Explorer
 4. Paleiskite „ES File Explorer“ ir bakstelėkite Nauja mygtuką apačioje, norėdami sukurti naują aplanką. Sukurkite aplanką pavadinimu Programos, įkeltos iš šono šaknyje. Čia įkelsite .APK failus šone.
 5. Atsisiųskite „SnapPea“ („Desktop to Android“ tvarkyklė) APK failą tiesiai iš „SnapPea“ naudodami šią nuorodą.
 6. Dabar naudokite „SnapPea“, kad į APD įdėtumėte visus kitus APK failus, kuriuos norite įdiegti „SideLoaded“ programos aplankas, kurį sukūrėte anksčiau.
 7. APK failus galite atidaryti naudodami ES failų naršyklę ir įdiegti juos, kaip ir bet kurį kitą failą. Visą vadovą rasite čia.

Norėdami įdiegti jau turimą programą kitame „Android“ įrenginyje (pvz., Kurį gavote iš „Google App Store“), tiesiog sukurkite APK failo atsarginę kopiją „Kindle“. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Įdiekite programos atsarginę kopiją & Atkurti „Android“ įrenginyje.
 2. Paleiskite atsarginę kopiją & Atkurkite programą ir pasirinkite visas programas, kurias norite sukurti atsarginę kopiją iš savo įrenginio, kad galėtumėte perkelti į „Kindle Fire“. Paspauskite mygtuką „Atsarginė kopija“ apačioje.
 3. APK failai bus saugomi „App Backup“ nurodytame kataloge (mūsų atveju / storage / sdcard0 / App_Backup_Restore /, patikrinkite programos nustatymus, kad pamatytumėte, koks yra jūsų saugojimo katalogas). Sukūrę atsarginę jų kopiją, prijunkite įrenginį prie kompiuterio per USB ir nukopijuokite juos.
 4. Nukopijuokite tuos failus į „Kindle“ (į Programos, įkeltos iš šono katalogas, kurį sukūrėte anksčiau)
 5. Kaip ir anksčiau, naudokite ES failų naršyklę, kad surastumėte APK failą ir įdiegtumėte programą.

Jei norite sužinoti, kaip įdiegti VPN ant ugniakuro, skaitykite straipsnį apie ugniasienės VPN.

VPN diegimas maršrutizatoriuje

Gaukite VPN DD-WRT maršrutizatoriui yra daug lengvesnis būdas prijungti „Kindle“ prie VPN serverio. VPN mirksėjęs maršrutizatorius automatiškai prijungia visus jūsų namuose esančius įrenginius prie VPN serverio (įskaitant „Kindle“)..

Kiekvienas iš geriausių 5 „VPN for Kindle“ straipsnių VPN teikėjų savo svetainėje turi instrukcijas, kaip įdiegti VPN maršrutizatoriuje. Maršrutizatorių, kuriuos aptarnauja kiekvienas VPT, diapazonas taip pat yra nurodytas kiekvienoje svetainėje. Prieš prisiregistruodami naudoti paslaugą, patikrinkite, ar turite tinkamą VPN įmonės maršrutizatoriaus tipą ir tipą.

Norėdami nusipirkti paruoštą VPN maršrutizatorių, galite apsilankyti Flashrouters.com.

„ExpressVPN“ - geriausias „Kindle“ VPN - parduoda iš anksto atjungtą maršrutizatorių su jo svetainėje įdiegtu VPN. Tai padės apsaugoti visus jūsų namų įrenginius naudojant VPN.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: Erlo Brownas / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me