Šiame straipsnyje aptariama, kaip įdiegti VPN „Chromebook“. Išsamią diskusiją apie tai, kodėl norite naudoti VPN „Chromebook“ ir kurį „Chromebook“ VPN turėtumėte pasirinkti, skaitykite 5 geriausiose „Chromebook“ VPN paslaugose..

Kaip aptarta tame straipsnyje, yra trys būdai, kaip paleisti VPN „Chromebook“

  1. Naudokite „L2TP / IPsec“ klientą, integruotą „Chrome“ OS.
  2. Naudokite „Chrome“ naršyklės priedą.
  3. Naudokite „Android“ programą („Chromebook“ įrenginiuose, palaikančiuose šią funkciją).

Jei naudojate „Android“ programas, tik „L2TP“ / „IPsec“ ryšys apsaugos visą „Chromebook“. „Chrome“ naršyklės priedas apsaugos įprastą „Chromebook“ veiklą, bet ne „Android“ programas, o „Android“ VPN - tik kitas „Android“ programas..

Šiose instrukcijose daroma prielaida, kad jūs jau esate prisijungę prie VPN paslaugos.

Pastaba apie „Chromebook“ skirtą „OpenVPN“

Teoriškai „Chrome“ OS palaiko „OpenVPN“ protokolą, tačiau ji niekada negalėjo tinkamai importuoti įprastų „OpenVPN“ sertifikatų. Jei naudojate savo VPN serverį, jį ir „Chromebook“ galite sukonfigūruoti prisijungti per „OpenVPN“, tačiau tai nėra šio vadovo taikymo sritis..


L2TP / IPsec (ir PPTP) naudojimas

Integruotas L2TP / IPsec VPN klientas yra „standartinis“ būdas paleisti VPN „Chromebook“ įrenginiuose. Todėl patogu, kad dauguma VPT palaiko šį protokolą!

Atminkite, kad L2TP / IPsec parametrai yra vienodi visose platformose, todėl net jei VPN aiškiai nepalaiko „Chromebook“ kompiuterių, galite naudoti L2TP / IPsec nustatymus, pateiktus bet kuriai kitai platformai, norėdami paleisti VPN „Chromebook“ įrenginyje..

„Chrome“ OS nebepalaiko PPPT. O kadangi PPTP nėra saugus VPN protokolas, vis tiek nėra jokios priežasties naudoti PPTP VPN „Chromebook“ įrenginyje! Jei turite seną „Chromebook“ įrenginį ir tikrai turite naudoti PPTP, instrukcijos, kaip tai padaryti, yra beveik identiškos toliau pateiktoms.

1. Prisijunkite prie „Chromebook“.

2. Spustelėkite tinklo piktogramą ekrano apačioje (šalia jūsų paveikslėlio).

3. Pasirinkite Nustatymai.

„Chromebook L2Tp 0“

4. Pasirinkite Tinklas -> Pridėti ryšį -> Pridėti privatų tinklą.

2 „Chromebook“ sąranka

5. Užpildykite savo VPN tarnybos pateiktą informaciją (kaip pažymėta, jos nebūtinai turi būti susijusios tik su „Chrome OS“, todėl galite tiesiog naudoti bendrus, pateiktus kitoms platformoms).

Spustelėkite Prisijungti. Ta-da!„Chromebook L2Tp 2“

Norėdami peržiūrėti VPN būseną ir prisijungti / atsijungti, eikite į „Nustatymai“ -> Tinklas -> VPT.

„Chromebook“ sąranka 1

„Android VPN“ programos naudojimas

„Android“ VPN programos bus apsaugokite tik kitas „Android“ programas „Chromebook“ įrenginyje, o ne „Chrome“ naršyklėje.

Norint juos naudoti, reikia turėti „Chromebook“, palaikančią „Google Play Store“ ir „Android“ programas. Paprastai tai reiškia, kad turite „Chrome“ OS 53 ar naujesnę versiją. Jei „Chromebook“ galima paleisti „Google Play“ parduotuvę, tačiau ji dar neįdiegta, įdiekite ją vadovaudamiesi šiomis instrukcijomis.

Tada tiesiog atidarykite „Play Store“ ir atsisiųskite ir įdiekite tinkintą VPN programą, kaip ir bet kurią kitą programą. Beveik neabejotinai jūsų bus paprašyta prisijungti naudojant kredencialus, kurie buvo sukurti prisijungiant prie VPN paslaugos, nors daugelis „Android“ VPN programų siūlo trumpą nemokamą bandomąją versiją..

Arba galite rankiniu būdu nustatyti „OpenVPN“ naudodami „OpenVPN“, skirtą „Android“, arba „OpenVPN Connect“. Visas instrukcijas, kaip nustatyti „Android“ skirtą „OpenVPN“, galite rasti skyriuje Kaip įdiegti „VPN“ „Android“, kuriame taip pat yra instrukcijos, kaip sukonfigūruoti programą, kad ji veiktų kaip žudymo jungiklis.

Yra keletas būdų, kaip „Android“ programas patekti į „Chromebook“ įrenginius, kurie oficialiai nepalaiko (arba nevisiškai palaiko) šią funkciją, tačiau tai nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį..

„Chrome“ naršyklės plėtinio naudojimas

„Chrome“ OS naršyklė yra operacinė sistema, todėl „Chrome“ naršyklės VPN priedai gali veikti kaip tikri VPN klientai.

Tai yra, išskyrus tai, kad naujesnės „Chrome“ OS versijos palaiko „Android“ programas. Jie veikia atskirame „Android“ posistemyje ir nebus naudingi iš „Chrome“ VPN naršyklės papildinio.

Daugelis tokių naršyklės priedų saugiai užšifruoja ryšį naudodamiesi HTTPS. Visada verta patikrinti, ar taip yra su jūsų VPN teikėju, nes kai kurie iš viso neturi šifravimo. Jie vis dar gali būti naudingi apgaudinėjant jūsų vietą, tačiau nesuteikia jokios saugumo ar privatumo naudos.

1. Atidarykite „Chrome“ internetinę parduotuvę. Įsitikinkite, kad pasirinktas mygtukas Plėtiniai, ir ieškokite norimo VPN priedo. Arba jūsų VPN teikėjas greičiausiai pateiks jums tiesioginę nuorodą į „Chrome“ plėtinio atsisiuntimo puslapį.

1 „Chrome“ plėtinys

2. Spustelėkite Pridėti prie „Chrome“ arba spustelėkite spragtelėjimą, kad būtų pateiktas išsamus plėtinio aprašymas. Tada spustelėkite Pridėti prie „Chrome“ -> Pridėti plėtinį.

„Chrome“ plėtinys

3. „Chrome“ užduočių juostoje pasirodys plėtinio piktograma. Tiesiog spustelėkite jį, kad atidarytumėte VPN priedą.

„Chrome“ plėtinys 3 1 E1512652754512

Atminkite, kad „Chrome“ plėtinys apsaugo tik tai, ko jūs pasiekiate „Chrome“ naršyklėje. Tai neapsaugos „Android“ programų.

„Chromebook“ naudojimas su VPN maršrutizatoriumi

Užuot įdiegę VPN „Chromebook“, galite jį įdiegti į savo maršrutizatorių (atsižvelgiant į tai, kokį maršrutizatorių turite). Daugelyje šiuolaikinių maršrutizatorių yra įmontuotas VPN klientas, kurį paprastai galite konfigūruoti per maršrutizatoriaus administratoriaus puslapį.

Taip pat galite mirksėti maršrutizatoriais naudodami trečiųjų šalių programinę-aparatinę įrangą, tokią kaip DD-WRT ir Tomato, kuriose yra VPN klientas. Iš tiesų, kai kurie paslaugų teikėjai siūlo maršrutizatorius, kurie iš anksto mirksi, iš anksto sukonfigūruotus jų tarnybai.

Norėdami išsamiai aptarti šio pranašumus ir trūkumus, skaitykite penkis geriausius VPN maršrutizatorius. Čia taip pat turime vadovą, kaip nustatyti „OpenVPN“ DD-WRT maršrutizatoriuose.

Išvada

Beveik visos VPN paslaugos palaiko L2TP / IPsec, todėl VPN naudoti „Chromebook“ yra labai lengva. Naudoti „Chrome“ naršyklės priedą, be abejo, dar lengviau, jei taip pat nereikia apsaugoti „Android“ programų, veikiančių jūsų „Chromebook“.

Atvaizdo kreditas: Autorius: Konstantinas Savusia / „Shutterstock“.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me