Pagrindinis kompiuterių failas yra paprasto teksto failas, vadinamas hosts.txt, priskiriantis pagrindinius kompiuterių pavadinimus IP adresams.


Domenų vardų sistema (DNS) yra nuotolinė duomenų bazė, naudojama lengvai suprantamiems ir įsimenamiems žiniatinklio adresams (URL) išversti į jų „tikruosius“ skaitinius IP adresus, kuriuos kompiuteriai gali suprasti: pavyzdžiui, išversti domeno vardas proprivacy.com iki jo IP adreso 198.41.187.186.

Daugelyje operacinių sistemų pagrindinis kompiuterio failas yra išspręstas, o ne DNS užklausos, taigi, jei pagrindinis kompiuterio failas išsprendžia pagrindinio kompiuterio vardą, užklausa niekada nepalieka jūsų kompiuterio. Tai reiškia, kad pagrindinio kompiuterio failą galima redaguoti, kad būtų užblokuoti skelbimų serverių, antraščių, trečiųjų šalių slapukų ir kitų kenkėjiškų programų, reklaminių ir šnipinėjimo programų domenų pavadinimai..

Pvz., Pridedant įrašą „0.0.0.0 ad.doubleclick.net“, Esančiame prieglobos faile, bus užblokuoti visi to„ DoubleClick “serverio pateikiami skelbimai bet kuriame jūsų aplankytame tinklalapyje.

0.0.0.0 yra „nekeičiamas meta adresas, naudojamas netinkamam, nežinomam ar netaikytinam tikslui pažymėti“. Dažnai naudojamas alternatyvus adresas yra 127.0.0.1, kuris yra vietinio serverio adresas, tačiau pirmenybė teikiama 0.0.0.0, nes jis yra yra greitesnis (nelaukia pertraukos) ir netrukdo, jei veikia vietinis žiniatinklio serveris.

Kaip redaguoti pagrindinio kompiuterio failą Windows

 1. Ieškokite „Notepad“, spustelėkite dešiniuoju pelės mygtuku ir paleiskite kaip administratorių.

  Šeimininkai 1

 2. Byla -> Atviras > c: \ windows \ system32 \ draiveriai \ etc \ prieglobos. Po paskutiniu # įveskite: 0.0.0.0 [domeno vardas], pvz. 0.0.0.0 google.com Galima įvesti kelis pagrindinius kompiuterius, kurių kiekvienas yra naujoje eilutėje.

  Šeimininkai 2

 3. Redaguoti -> Sutaupyti.

Atminkite, kad redagavus pagrindinio kompiuterio failą jūsų antivirusinė programa gali sukelti įspėjimą. Jei taip, tada „leiskite“ pakeitimui. Mūsų pavyzdyje, jei dabar lankysitės www.google.com, svetainė bus užblokuota. Norėdami panaikinti pagrindinio kompiuterio blokavimą, ištrinkite jo įrašą arba priešais pridėkite simbolį #.

Kompiuterių failo redagavimo „Ubuntu“ ir „Mac OSX“ instrukcijas galite rasti čia.

Pagrindinių kompiuterių sąrašai

Daugybė svetainių pateikia domenų, priklausančių žinomoms reklaminės ir kenkėjiškos programinės įrangos ir tt domenams, sąrašus, kuriuos galima pridėti prie jūsų prieglobos failo..

Geriausias iš jų, kuriuos aš žinau, yra „StevenBlack“ suderintas pagrindinio failo failas, kuris „sujungia kelis gerbiamų pagrindinių kompiuterių failus ir sujungia juos į vieną sujungtų pagrindinių kompiuterių failą, pašalintu dublikatus“.

Šiuo metu jame yra 27148 unikalių įrašų, sujungtų iš šių „aukštos kokybės“ šaltinių:

 • „Adaway“ pagrindinio kompiuterio failas, reguliariai atnaujinamas.
 • „MVPs.org“ prieglobos failas, pateiktas adresu http://winhelp2002.mvps.org/hosts.htm, atnaujinamas kas mėnesį arba apie jį.
 • Dano Pollocko svetainė http://someonewhocares.org/hosts/ yra reguliariai atnaujinama.
 • Kenkėjiškų programų domenų sąrašas, esantis http://www.malwaredomainlist.com/, reguliariai atnaujinamas.
 • Peteris Lowe tinklalapyje http://pgl.yoyo.org/adservers/, reguliariai atnaujinamas.
 • Čia pateikiu savo nedidelį sąrašą neapdorota forma.

„StevenBlack“ „aukštos kokybės“ šaltinį apibrėžia kaip aktyviai kuruojamą šaltinį: kuo didesnis pagrindinio kompiuterio failas, tuo daugiau reikia kuracijos!

Šeimininkai 3

Faktinis failas saugykloje, kurį norite, yra vadinamas priegloba. Norėdami naudoti, tiesiog supjaustykite & įklijuokite pagrindinio kompiuterio įrašus į pagrindinio kompiuterio failą, tada išsaugokite.

Patalpinta failų ir naršyklės skelbimų blokavimo priemonė

Tie, kurie kreipia dėmesį, gali pastebėti panašumus tarp turinio blokavimo naudojant „Hosts“ failą ir blokavimo sąrašų, kuriuos naudoja naršyklės skelbimų blokatoriai, tokie kaip „AdBlock Plus“ ir „uBlock Origin“.

Pagrindinio failo privalumai

 • Domenų sprendimai vykdomi labai žemu lygiu (taip greitai)
 • Nenaudokite atminties ar apdorojimo galios
 • Blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas visoje OS, ne tik naršyklėje

Pagrindinio failo min

 • Sunku įgalinti / išjungti kiekvienoje svetainėje
 • Gali blokuoti tik visus domenus (ne atskirus elementus)
 • Pagrindinių kompiuterių failų sąrašai paprastai atnaujinami rečiau

Skelbimų blokatorių privalumai

 • Paprastas įjungimas / išjungimas naudojant naršyklę kiekvienoje svetainėje
 • Didesnis detalumas (puslapio elementai, atvirosios kortelės)

Skelbimų blokatorių min

 • Blokuoja tik naršyklės elementus
 • Didelis atminties ir apdorojimo poreikis

Asmeniškai naudoju abu, nes labai nekenčiu skelbimų!

1 patarimas

Pagrindinio kompiuterio failo redagavimas yra puiki tėvų kontrolės programinės įrangos naudojimo alternatyva.

2 patarimas

Naudojant VPN, OS dažnai apeina pagrindinio kompiuterio failo patikrinimą. Tačiau naršyklės „uBlock Origin“ papildinį galima nustatyti naudoti pagrindinius failus, tokius kaip Dano Pollocko ir MVPs.org failai..

„uBlock Origin“

Eikite į „uBlock Origin“ informacijos suvestinę -> Trečiosios šalies filtrai (antras skirtukas viršuje) -> Universalus (maždaug įpusėjus)

Dėkoju skaitytojui „ihavenoname“, kad atsiuntė šį patarimą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me