„Apple“ neleidžia „BitTorrent“ programų „App Store“, todėl „iPhone“ ar „iPad“ kankintis yra šiek tiek sudėtingesnės nei kitose platformose. Tačiau gera žinia ta, kad „torrent“ debesies paslaugų dėka galima kankintis „iOS“ įrenginyje.


Kas yra debesies torrent paslauga?

„Debesų torrent“ paslauga yra tarsi draugas, kuris jus kankina. Užuot ėję į namus, kad galėtumėte perkelti pakenktą turinį į USB atmintinę, kai atsisiuntimas bus baigtas, tiesiog perkelkite arba perduokite jį iš nuotolinio serverio į savo iPhone ar iPad naudodami įprastą HTTP.

„Cloud torrent“ paslaugos dažniausiai veikia jūsų naršyklėje, nors įdomu pastebėti, kad „Apple“ iš tiesų leidžia kai kurias debesų „torrent“ programas į „App Store“.

Yra daugybė debesijos paslaugų, iš kurių dauguma veikia daugmaž vienodai. Tai apima „Bitport.io“, „put.io“ ir „Zbigz“, tačiau yra ir daugiau.

Kainos

Įprasta, kad „torrent“ debesyje paslaugos siūlo nemokamas paskyras, dažnai turinčias 1 GB saugyklos limitą. Tai gali būti naudinga, tačiau jūs gaunate tai, už ką mokate. Mes nustatėme, kad daugiausiai nemokamų paskyrų HTTP atsisiuntimo greitis buvo visiškas, bet nenaudingas.

Mokami planai paprastai prasideda nuo maždaug 10 USD per mėnesį už 100 GB saugyklos vietos. Vis dėlto tai gali labai skirtis, todėl verta apsipirkti. Neapmokestinami planai sukuria daug geresnį atsisiuntimo greitį nei nemokami planai ir paprastai yra užtikrinami HTTPS.

Srautas

Išskyrus tai, kad jie veiks jūsų „iPhone“, didelis „torrent“ debesies paslaugų pranašumas yra tai, kad jie gali srautiniu būdu perduoti vaizdo įrašo turinį į jūsų telefoną, kad jo nereikėtų saugoti vietoje.

„Apple“ yra garsus spartietis, perduodamas atmintį savo mobiliuosiuose įrenginiuose, kurie taip pat nepalaiko išorinių SD kortelių. Tai daro šią erdvę taupančią funkciją „iOS“ naudotojų garbei.

Kaip torrent „iPhone“ ar „iPad“

Kai kurios „torrent“ debesies paslaugos (įskaitant mūsų „put.io“ pavyzdį) iš tikrųjų turi „iOS“ programą, tačiau dauguma jų yra pagrįstos tik naršykle. Kadangi tai yra bendras vadovas, mes pirmiausia kreipiame dėmesį į tai, kaip naudotis debesies paslauga per jos žiniatinklio sąsają.

 1. Gaukite sau „torrent“ debesies sąskaitą. Šiame vadove mes naudosime put.io, nes tai labai būdinga tokio tipo paslaugoms. Mums pasirodė, kad ji gerai veikia ir patinka tai, kad joje siūloma „iOS“ programa, tačiau mes ne iki galo apžiūrėjome rinką ir todėl pasirinkome „put.io“ tik dėl aiškinamųjų priežasčių..

  Kad verta, put.io nesiūlo nemokamų paskyrų. Tačiau ji siūlo vienos dienos aukščiausios klasės paslaugos bandymą už 0,99 USD, kuri mums pasirodė daug naudingesnė vertinimo tikslams, nei bet kuri nemokama sąskaita, kurią bandėme..

 2. Prisijunkite prie VPN (nebūtinai būtina, bet visada gera idėja).

 3. Apsilankykite torrent svetainėje. Daugelis žmonių, skaitančių šį straipsnį, jau turės mėgstamiausią, bet jei dar nesinori kankintis, tada tavo draugas yra „Google“ (arba pasirinkta privati ​​paieškos sistema)..

 4. Ieškokite norimo turinio.

  1337x svetainė

 5. Suraskite nuorodą „Magnetas“, ilgai ją paspauskite ir „Kopijuoti nuorodą“. Kai kurios „torrent“ debesies paslaugos taip pat leidžia įklijuoti .torrent failus, tačiau daugeliui jų reikia „Magnet“ nuorodos.

  atsisiųskite torrent naudodamiesi magneto nuoroda

 6. Naršyklėje prisijunkite prie „torrent“ debesies paskyros ir raskite lauką „Pridėti naują torrentą“ (tai gali būti vadinama kažkuo kitu). Ilgai spauskite -> Įklijuokite „Magnet“ nuorodą. Žemiau kaip tai darome „put.io“.

  put.io naujas pervedimas

  Teoriškai galite naudoti bet kurią naršyklę. Verta paminėti, kad „Firefox“, skirta „iOS“, geriausiai veikė mums, nes „Safari“ ir „Chrome“ atsisiuntimo proceso metu padarė keletą klaidų.

 7. „Torrent“ pradės atsisiųsti į „cloud torrent“ paskyrą. Norėdami perduoti jį vietoje „iPad“ per HTTP, tiesiog paspauskite susijusį atsisiuntimo mygtuką.

  put.io failų sąrašas

  Kaip alternatyva, paprastai įmanoma srautiniu būdu perduoti vaizdo įrašo turinį naršyklės lange.

  naktis gyvų mirusiųjų torrentas

 8. Kaip „iDevice“ savininkas, jūs tikriausiai jau gerai žinote, kad „iOS“ failų tvarkymas nėra toks tiesus, kaip kitose platformose. Laimei, failai („iOS“ įmontuota failų tvarkyklės programa) suteikia prieigą prie „Firefox“ atsisiuntimo aplanko, kuriame galite lengvai pasiekti naujai atsisiųstus torrentus..

  parsisiųsti rodomi Firefox

  Patogus patarimas: „VLC for Mobile“ yra 100% nemokama ir atvirojo kodo programa, kuri paleis beveik bet kurį vaizdo įrašo failą, kurį galite įmesti..

  Kaip jau buvo pažymėta, iš tikrųjų put.io taip pat siūlo „iOS“ programą. Tai leidžia naršyti failus, saugomus jūsų „put.io“ paskyroje, perkelti juos vietoje į „iPhone“ ar „iPad“ arba (filmų failų atveju) juos transliuoti srautiniu būdu..

  Kitaip tariant, tai pakeičia poreikį atlikti 7 veiksmus & 8 aukščiau naršyklėje. Jums vis tiek reikės atlikti aukščiau pateiktus 1–6 veiksmus, jei norite perkelti failus į savo sąskaitą.

Kaip apsaugoti „iPhone“, kai kankinate?

VPN padės apsaugoti jus „iPhone“, kai kankinate. VPN naudojimo pranašumai yra šie:

 • Slepia jūsų tikrąjį IP adresą nuo bendraamžių, kurie kitaip gali tiksliai pamatyti, kas esate. Tai ypač kelia nerimą, kai manote, kad autorių teisių gynėjai reguliariai stebi žmonių, kurie kenkia jų intelektinei nuosavybei, IP adresus ir imasi veiksmų prieš juos.
 • Slepia tai, ką atsisiuntėte iš savo interneto tiekėjo (IPT).

Išsamią diskusiją šia tema skaitykite geriausiuose „Torrenting“ VPN.

Vis dėlto „iPhone“ ar „iPad“ kankinimasis skiriasi, nes kankinate ne tiesiogiai. „Cloud torrent“ paslauga veikia kaip tarpininkas, o tai reiškia, kad:

 • Kolegos mato „torrent“ debesies serverio IP adresą, o ne jūsų tikrąjį IP.
 • Vietinius pervedimus greičiausiai slepia HTTPS (dažniausiai tai nėra nemokamų paskyrų atvejis, tačiau tai yra gana standartinė funkcija daugumos „premium“ „torrent“ paskyrų funkcijai)..

Taigi, jei norite, kad VPN būtų tik apsisaugoti kankinant „iPhone“, tuomet reikalingas VPN yra mažiau svarbus. Tačiau vis tiek rekomenduojame naudoti VPN, nes:

 • VPT atblokuos torrentų svetaines, kurias vis dar turite aplankyti, kad pirmiausia rastumėte torrentus.
 • VPN paslėps jūsų tikrąjį IP adresą nuo jūsų lankomų torrent svetainių ir kas žino, kokius įrašus jie registruoja?
 • VPT paslėps jūsų tikrąjį IP adresą nuo „torrent“ teikėjo (nors greičiausiai jame bus jūsų mokėjimo informacija, jei įsigysite priemokos planą).

Manome, kad bet kokiu atveju visuose savo įrenginiuose turėtumėte naudoti VPN. Daugelyje VPN paslaugų teikiama „iOS“ programa, tačiau mūsų geriausios rekomendacijos pateikiamos geriausiose „iPhone“ ir „iOS“ skirtose VPN programose.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me