„Netflix“ galima įsigyti beveik visur, jų paslaugą galite pasiekti daugiau nei 190 pasaulio šalių. Dėl to dauguma žmonių gali prisijungti prie „Netflix“ nieko nereikia.

Deja, daugelis darbo vietų, mokyklų, universitetų ir kolegijų blokuoja „Netflix“ savo „WiFi“ tinkluose. Tiesą sakant, kadangi „Netflix“ yra toks pralaidumo srautas, net viešos „WiFi“ interneto prieigos taškai pradeda riboti prieigą prie „Netflix“.

Jei mokykloje ar darbe kyla problemų atjungiant „Netflix“, skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip juo naudotis.

Ko tau reikia?

„Netflix“ atblokavimas mokykloje ar darbe yra labai lengvas - viskas, ko jums reikia, yra pigi internetinė paslauga, vadinama virtualiu privačiu tinklu (VPN)..


VPN yra internetinis įrankis, leidžiantis išvengti interneto blokų ir apribojimų. Naudodami VPN, galite lengvai apeiti blokus, kuriuos įdėjo tinklo administratoriai, norėdami žiūrėti mėgstamas „Netflix“ laidas, taip pat prieiti prie kitų svetainių.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų pradedančiųjų vadovą VPN.

Kaip atblokuoti „Netflix“ mokykloje ar dirbti su VPN

Norėdami žiūrėti „Netflix“ mokykloje ar darbe, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Pasirinkite VPN, kuris veikia su „Netflix“.

  Atkreipkite dėmesį: „Netflix“ blokuoja daugybę VPT, todėl svarbu laikytis labai specifinių paslaugų.

 2. Prenumeruokite VPN paslaugą.

  Mes rekomenduojame prisiregistruoti prie „ExpressVPN“, nes jie yra greiti, o tai yra būtina norint transliuoti HD formatu, turi serverius visame pasaulyje ir yra patikimi..

  Yra ir kitų VPN paslaugų, kurios gali atblokuoti „Netflix“, pažiūrėkite į mūsų „VPN for Netflix“ puslapį, kuriame rasite geriausių sąrašą.

 3. Atsisiųskite VPN programinę įrangą ir įdiekite ją į savo įrenginį.

  Norėdami padėti, turime keletą įrenginių, skirtų „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“ ir „Fire TV Stick“, diegimo vadovus.

 4. Prisijunkite prie VPN naudodamiesi kredencialais.

 5. Prisijunkite prie VPN serverio savo šalyje arba kitoje šalyje, kurioje yra „Netflix“.

  Ar tu žinai? Papildomą „Netflix“ turinį galite atblokuoti prisijungę prie kitos šalies serverio!

 6. Atidarykite „Netflix“ ir pradėkite transliacijų transliacijas - nepaisant to, kad vis dar esate blokuojamoje vietoje!

  Kyla problemų? Peržiūrėkite mūsų „Netflix“ VPN trikčių šalinimo vadovą, kuriame rasite bendrų taisymų.

Ne visi VPN veikia su „Netflix“

Svarbu, kad žinote ne visas VPN paslaugas, atblokuokite „Netflix“. Iš tikrųjų tik nedaugelis VPN gali apeiti „Netflix“ VPN draudimą. Paslaugų, kurioms garantuojamas „Netflix“ atblokavimas, sąrašą rasite mūsų „Netflix“ VPN vadove.

Naudingi „Netflix“ vadovai

Kaip gauti JAV „Netflix“ „Android“, „iPhone“ ir „iPad“

Geriausias „Netflix 2020“ VPN | BANDYTA & PATIKRINTA [DAILY]

Sumuškite „Netflix“ VPN bloką - „Netflix“ tarpinio serverio klaidos pranešimo trikčių šalinimo patarimai

Kaip VPN atblokuoja „Netflix“ mokykloje ar darbo „WiFi“ tinkle?

Prisijungus prie VPN, užmezgamas užšifruotas ryšys tarp jūsų ir teikėjo serverio. Tai gali būti laikoma tuneliu, slepiančiu jūsų tinklo veiklą nuo tinklo administratorių ir leidžiančiu apeiti ugniasienių nustatytus filtrus, atblokuojant ribojamas svetaines, tokias kaip „Netflix“.

Atminkite, kad nors bet koks gerbiamas VPN gali pažadėti privatumą visiems, stebintiems interneto srautą, tik konkretūs VPN galės praeiti „Netflix“ tarpinio serverio aptikimo funkciją, todėl protingai rinkitės teikėją..

Ar galiu atblokuoti „Netflix“ mokykloje ar nemokamai?

Tikriausiai ne. Nors yra keletas nemokamų VPN paslaugų, jos paprastai yra ribojančios ryšio greitį ir atsisiuntimo apribojimus. Tai daro juos netinkamus transliuoti laidas „Netflix“. Be to, labai ribotas skaičius VPT iš tikrųjų dirba su „Netflix“, o dauguma nemokamų paslaugų patenka į šią kategoriją.

Bet kur yra valia, ten yra kelias. Jei norite nemokamai apeiti interneto ryšio apribojimus, kai kurios VPN paslaugos siūlo pinigų grąžinimo garantijas arba nemokamus bandomuosius veiksmus. „ExpressVPN“, kuri yra viena geriausių paslaugų rinkoje, siūlo nerizikingą 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Kyla problemų?

VPT teikėjai nuolat žaidžia su „Netflix“ katės ir pelės žaidimu, o VPN paslaugos, kuriomis galima naudotis „Netflix“, nuolat tobulėja. Jei kyla problemų, išbandykite kelis toliau pateiktus metodus arba peržiūrėkite mūsų „Netflix“ VPN trikčių šalinimo vadovą, kuriame rasite papildomų taisymų.

Prisijunkite prie kito VPN serverio

Jei esate prisijungę prie vieno iš šiame vadove esančių VPN ir negalite pasiekti „Netflix“, taip gali būti todėl, kad turite prisijungti prie konkretaus serverio.

„Netflix“ reguliariai blokuoja VPN IP adresus, todėl dauguma VPT atsisakė bandymo jį atblokuoti. Keli teikėjai, kurie atblokuoja tik tam tikrus katalogus. Taigi, norėdami sužinoti, kurį serverį turite naudoti, turėsite pasitikrinti su savo VPN.

Slėpti savo VPN srautą

Jei jau jungiatės prie tinkamo „Netflix“ VPN serverio, tačiau vis tiek kyla problemų, gali būti, kad vietinio tinklo administratorius blokuoja VPN srautą. Tokiu atveju rekomenduojame pabandyti naudoti VPN užtemimo funkciją.

Tai technologija, skirta leisti apeiti tokio tipo administratoriaus blokus. Jei ir toliau susidursite su problemomis, verta kreiptis į savo teikėjo palaikymo tarnybą, nes daugelis siūlo pagalbos teikdami išsamias tiesioginių pokalbių ir el. Pašto paslaugas. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų vadovą, kaip paslėpti VPN srautą.

Kita galimybė yra pabandyti naudoti „Netflix“ VPN, teikiantį „Shadowsocks“, nes žinoma, kad tai veikė kai kuriems vartotojams. „Shadowsocks“ yra alternatyvus būdas sukurti tunelį įgaliotajam serveriui (HTTP tarpiniam serveriui), kurį teikia keli VPN. Verta paminėti, kad „Shadowsocks“ nėra tas pats, kas „SOCKS5“. Vienintelis „Netflix“ VPN, kuris šiuo metu teikia „Shadowsocks“, apie kurį mes žinome, yra „PrivateVPN“ .

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me