Vyriausybinė priežiūra per pastaruosius keletą metų Amerikoje buvo svarbi tema. NSA šnipinėjimas daro įtaką ne tik technikos milžinams, tarptautinėms bendruomenėms ir pasaulio lyderiams, bet ir beveik kiekvienam piliečiui..

Įskaitant tikriausiai jus.

Taip tu.

Kaip jūs klausiate?

Kaip NSA šnipinėja tave


Pridėkite šią infografiką prie savo svetainės naudodami žemiau pateiktą kodą:

Kaip NSA šnipinėja tave
Infographic by https://proprivacy.com

NSA šnipinėja jūsų telefono skambučius ir tekstinius pranešimus

NSA metaduomenų rinkinys iš vidaus telefonų įrašų, kitaip žinomas kaip „Patriot Act“, yra jos pretenzija į šlovę, nes tai yra vienas iš pirmųjų svarbių atskleidimų, kuriuos atskleidė Glenas Greenwald ir „The Guardian“..

Amerikos visuomenę sužavėjo žinia, kad kiekvieną dieną be leidimo NSA rinko milijardus tekstinių pranešimų, prietaisų buvimo vietos ir skambučių informacijos, pavyzdžiui, skambinančiųjų ir gavėjų tapatybės - pirmiausia ne numatytų taikinių, bet nekaltųjų. Amerikiečiai, kurių duomenys buvo pasklidę paieškoje.

Daugelis žmonių mano, kad praėjus trejiems metams NSA nutraukė didelę telefoninių įrašų kolekciją.

Taip nėra.

Nors prieštaringai vertinamas „Patriot Act“ 215 skirsnis buvo panaikintas 2015 m. Birželio 1 d., Kai buvo pakeistas į pakeistą redakciją, pasivadinusią JAV laisvės įstatymu, birželio 2 d., Jo pakeitimas yra užpildytas teisinėmis spragomis, leidžiančiomis apeiti naujus įstatymus ir tęsti masiškai spausti amerikiečius, jei jie to norėtų.

Ir jūs žinote, kad jie tai daro.

NSA šnipinėja jūsų el. Laiškus, pokalbius ir naršymo internete istoriją

Netrukus po to, kai paaiškėjo, kad egzistuoja „Patriot Act“, Greenwald supažindino pasaulį su XKEYSCORE - NSA įrankiu, kuris kaupia duomenis apie beveik viską, ką vartotojas daro internete..

IP adresai, el. Pašto adresai, naršymo istorija, naršyklės slapukai, internetiniai pokalbiai, balso skambučiai, nuotraukos, „Skype“ seansai, vartotojo vardo ir slaptažodžio poros, veikla socialinėje žiniasklaidoje, prisijungę klavišų paspaudimai ... visa tai ir dar daugiau yra surinkta tolimoje NSA interneto stebėjimo programoje, kurių daugiau nei 700 serverių visame pasaulyje per dieną surenka daugiau nei 20 terabaitų duomenų.

Kaip ir „Patriot Act“, „XKEYSCORE“ yra „skirtas“ stebėti užsienio taikinius. Tačiau kai amerikietis bendrauja su kuo nors kitoje šalyje, jie duomenų bazėje yra pažymimi kaip dalyvaujantys užsienio ir užsienio ryšiuose ir gali reikalauti, kad jų asmeniniai internetiniai duomenys būtų ieškomi pagal „sans“ orderį..

NSA šnipinėjimas gali nustatyti jūsų draugus, šeimą ir socialinius tinklus

Naudodama duomenis, surinktus iš minėto „Patriot Act“ ir „XKEYSCORE“ programų, NSA gali lengvai sudaryti sudėtingesnius amerikiečių socialinio rato grafikus, įskaitant jų bendraminčių ir kolegų, jų kelionių kompanionų, jų buvimo vietos ir kitos labai privačios informacijos identifikavimą..

Kad sudarytų šiuos grafikus, NSA renka informaciją iš tokių dalykų kaip banko kodai, „Facebook“ profiliai, keleivių žurnalai, medicininio draudimo informacija, rinkėjų registracijos sąrašai, GPS vietos duomenys ir mokesčių bei turto įrašai..

Jie netgi gali kurti socialinio tinklo profilius, naudodamiesi tokiomis užklausomis, kaip „travelsithith, hasFather, sentForumMessage, dirba“, kai nuskaito savo duomenų bazes.

Nors vėl dėmesys sutelkiamas į užsienio tikslus, nekaltų amerikiečių, kurie pateko į interesų turinčio asmens ar organizacijos kontaktų grandinę, skaičius nėra ribojamas..

NSA stebi jūsų finansines operacijas ir kreditinių kortelių pirkimus

Telefono ir interneto paslaugų teikėjai nėra vienintelės organizacijos, kurios bendradarbiauja su NSA. Be jūsų telefonų įrašų ir interneto naudojimo, banko sąskaitos ir kreditinės kortelės taip pat lengvai stebimos ir prieinamos be jokių garantijų.

NSA filialas, vadinamas „Follow the Money“ (FTM), renka informaciją iš daugiau nei 25 000 finansinių įmonių, įskaitant bankus, kazino ir pavedimų agentūras, sandorių tinklų. Tada ji saugo šią informaciją NSA duomenų banke, pavadintame „Tracfin“, kuriame yra milijonai įrašų.

Apytiksliai apskaičiuota, kad 84% tų duomenų gaunama iš kreditinių kortelių operacijų.

VISA teigia, kad jie „nežino apie neteisėtą prieigą prie [savo] tinklo“ ir kad „informaciją apie sandorius teikia tik atsakydami į teismo šaukimą ar kitą galiojantį teisinį procesą“, tačiau Snowden paskelbti NSA pristatymai tvirtai rodo priešingą informaciją..

Faktiškai NSA kaupiama finansinė informacija peržengia tiek daug ribų, kad net jų kolega iš Didžiosios Britanijos ir dažnas bendradarbis GCHQ yra susirūpinęs dėl šio akto, pripažindamas, kad didžioji dalis surinktos „turtingos asmeninės informacijos“ nėra susijusi su jų tikslais. “.

NSA gali pasiekti jūsų asmeninę interneto kamerą

Nors nėra patvirtinta, ar NSA pati vykdo tokią praktiką (nors tai atrodo labai tikėtina), jie turi prieigą prie internetinės kameros vaizdų, kuriuos galima rasti jos stebimo partnerio GCHQ duomenų bazėse, kurie yra žinomi „Yahoo“ kompiuterinių kamerų šnipinėti..

Programinė įranga, pavadinta „Optic Nerve“, prasidėjo 2008 m. Ir, kaip pranešama, vis dar buvo aktyvi 2012 m. Nors neaišku, ar ji vis dar veikia, tai, ką jiems pavyko surinkti per tą laiką, kelia pakankamai didelį nerimą, nes daugiau nei 1,8 milijardo kamerų atvaizdų „Yahoo“ klientai visame pasaulyje rinko tik per šešis mėnesius.

Iš pradžių optinis nervas buvo skirtas naudoti automatinio veido atpažinimo eksperimentams, stebėti esamus taikinius ir atrasti naujus. Vietoj to, kas penkias minutes jie iš įrašų išsaugojo vieną vaizdą - 3–11% jų buvo seksualiai išreikšti nekaltų vartotojų vaizdai.

Kikeris? Norėdami tapti nauju taikiniu, turėjote turėti tik naudotojo vardą, panašų į žinomą taikinį, ir nėra JK įstatymo, kuris pašalintų šalies piliečius ar piliečius iš šalių, priklausančių „Penkių akių“ aljansui (įskaitant JAV), iš savo paieškos užklausų. ir duomenų bazės.

NSA stebi internetinių žaidėjų bendravimą

Ar turėtų įvykti kokia nors staigmena, kad net tokios nekenksmingos internetinės pramogos kaip MMORPG yra saugios nuo smalsių NSA akių?

Atsakymas yra ne, taip neturėtų būti.

NSA, manydama, kad teroristų tinklai gali naudoti internetinius žaidimus slaptai bendraudami, NSA vykdo stebėjimą ir renka milijonų viso pasaulio vartotojų duomenis iš virtualių žaidimų serverių, įskaitant vartotojo buvimo vietą, tapatybę ir veiklą, pvz., Balso ir teksto pokalbių žurnalus..

Taigi, taip, jūsų laikas, praleistas žaidžiant „World of Warcraft“, „Second Life“, „Xbox Live“ ir panašiai, yra saugomas ir registruojamas NSA. Heck, tas mielas elfas, su kuriuo kalbėjote, gali būti net NSA agentas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me