Jei neseniai įsišaknijote „Android“ telefoną ar svarstote, ar neturėtumėte šaknies „Android“ telefono, jums gali kilti klausimas, kokios yra geriausios šakninio „Android“ programos ten..

„Android“ robotas

Nors įsišaknijusių telefonų rinkoje nėra labai daug ypač naudingų programų, yra keletas programų, kurios yra ypač populiarios. Šiame vadove mes paaiškinsime jums naudingiausias programas, skirtas šakniniams „Android“ telefonams.

Atminkite, kad prieš įdiegdami bet kurias programas ar mirksėdami įrenginį nauju ROM, ROM moduliais ar bet kokio tipo ROM modifikacijomis, atlikite „Nandroid“ atsarginę kopiją iš savo ROM (visų duomenų, saugomų „Android“ įrenginio NAND „flash“ atmintyje), kopiją. Tai leis jums grąžinti savo telefoną į ankstesnę būseną, jei kas nors nutiktų blogai.

Geriausios šaknies programos androidams

 1. Titano atsarginės kopijos
  Titano logotipas


  Ši programa yra ypač populiari priemonė įsišaknijusiems „Android“ telefonams. Tai vartotojams leidžia kurti atsargines kopijas savo atmintyje - įskaitant sistemos failus ir vartotojo programų duomenis, taip pat asmeninius duomenis, tokius kaip vaizdo įrašai, nuotraukos ir kontaktai - į pasirinktą išorinį saugojimo įrenginį. Sėkmingai įsišaknijus telefonui, labai rekomenduojama sukurti atsarginę telefono atsarginę kopiją („Nandroid“ atsarginė kopija). Tai atlikę galėsite atkurti savo įrenginį tada, kai ką tik jį įsišaknijote. Tai gali būti gelbėjimo priemonė, jei vėliau kažkas nutiks. Blykstė jūsų ROM atmintyje taip pat leidžia atkurti kitą telefoną visiškai tokioje pačioje būsenoje, kurioje buvo senasis telefonas, - jei jį reiktų pakeisti dėl praradimo ar vagystės.

 2. Xposed karkasas
  „Xposed“ skirtas „Android“ logotipui

  Ši programa leidžia įdiegti modulius, leidžiančius tinkinti „Android“ įrenginio išvaizdą ir funkcionalumą. Gražus dalykas, susijęs su „Xposed“, yra tai, kad jums nereikia atlikti daugybės pakeitimų visoje sistemoje, kad gautumėte kelis iš tikrųjų norimus modusus - vietoje to galite pasirinkti, kuriuos konkrečius modelius norite įdiegti. Peržiūrėkite šį straipsnį, kad pateiktumėte populiarių „Xposed Framework“ modifikacijų sąrašą.

 3. Žali
  „Greenify“ logotipas

  Šią populiarią programą galima rasti „Google Play“ parduotuvėje. Tačiau žinoma, kad daug geriau veikia šakninis įrenginys, kuriame veikia „Xposed Framework“. Tai taupo akumuliatorių ir sumažina RAM naudojimą (padaro jūsų įrenginį greitesnį), naudojant „Android“ savąsias funkcijas, kad automatiškai nenaudojamos programos žiemotų žiemą. Ši programa turėtų būti naudojama tik vadovaujantis jos kūrėjo patarimais.

 4. „SuperSU“
  Super SU logotipas

  Ši programa leidžia jums valdyti, kurioms programoms suteikiama (ir kurioms ne) prieiga prie supervizoriaus. Kai šakninis įrenginys yra gyvybiškai svarbus, reikia kontroliuoti, kurios programos turi visišką šaknų leidimą, ir ši programa leidžia jums tai padaryti.

 5. ROM tvarkyklė
  „ROM Manager“ sąsaja

  Ši programa yra naudinga tiems, kurie nori būti informuoti apie naujus ROM, kurie išleidžiami „Android“ įrenginiams. Programa pateikia visų jūsų įrenginyje galimų populiarių ROM atmintinių sąrašą. Programa taip pat leidžia atsisiųsti ROM, todėl jums nereikės patiems ieškoti ROM.

 6. Šakninė ugniasienė Pro
  Šakninės ugniasienės logotipas

  Ši programa gali sutaupyti pralaidumo, jei neleidžiama tam tikroms programoms prisijungti prie interneto.

 7. Sistemos programų valiklis
  Sistemos programų šalinimo priemonė „Pro“

  Ši naudinga programa leidžia lengvai ir greitai ištrinti nepatikimą programinę įrangą, kurią jūsų telefone įdiegė gamintojas.

 8. „Trickster Mod“
  apgaulingo mod logotipas

  Ši programa yra populiari, nes ji leidžia jums pergudrauti „Android“ telefoną, kad jis būtų greitesnis. Be to, jei norite, kad akumuliatorius ilgiau tarnautų, jį galima pamerkti į viršų. Nors rinkoje yra daug tokio tipo programų, ši programa turi geriausią vartotojo sąsają ir palaikymą.

 9. „Apps2SD“
  „Apps2SD“

  Ši programa leidžia vartotojams lengvai perkelti duomenis iš vidinės atminties į SD kortelę. Tai naudinga perkeliant programas (pvz., Didelius žaidimus), įskaitant visus obb failus (paprastai juos rasite „Android Data obb“ telefono vidinėje atmintyje). Naujesnės „Android“ OS versijos („8.0 Oreo“) leidžia žmonėms perkelti programas į SD, tačiau ji ne visada veikia su visomis programomis.

 10. „SoftKeyZ“

  „SoftKeyZ“

  Ši programa nėra nemokama, tačiau ji yra populiari. Tai leidžia tinkinti „Android“ įrenginio išvaizdą. Jame yra daugiau nei 150 temų, iš kurių galite pasirinkti, kad galėtumėte pakeisti visų telefono naršymo mygtukų išvaizdą.

 11. „DiskDigger Pro“
  „DiskDiggerPro“ logotipas

  Tai yra nuostabi įsišaknijusių telefonų programa, leidžianti atkurti duomenis. Jei netyčia ištrinsite nuotrauką ar kitus duomenis, ši programa suteikia jums galimybę ją susigrąžinti ir gali būti absoliutus gelbėjimo veiksnys.

 12. „Solid Explorer“
  „Solid Explorer“ programa

  Šis failų naršyklė žymiai palengvina failų perkėlimą dėl dvigubos skydelio funkcijos. Naudodami šią programą jums nebereikės atsiminti failų kelių, kad galėtumėte perkelti failus, galite juos tiesiog vilkti ten, kur norite..

 13. SD tarnaitė
  SD tarnaitė

  Tai dar vienas įrankis, skirtas tvarkyti failus telefone. Tai ypač naudinga norint išvalyti nepageidaujamus vaiduoklių failus, kabamus jūsų įrenginyje, ir padėti jums maksimaliai išnaudoti kiekvieną atmintį..

 14. Magisk
  „Magisk“ logotipas

  Ši programa leidžia jums paslėpti šaknį, kad galėtumėte naudoti programas ir paslaugas, kurios yra specialiai sukurtos neveikti įsišaknijusiems telefonams. Tai leis jums atlikti tokius veiksmus, kaip žiūrėti „Netflix“, nepaisant to, kad turite įsišaknijusį telefoną. Verta paminėti, kad atrodo, kad naujausia versija sulaiko blogų atsiliepimų programų parduotuvėje dėl įkyrių skelbimų.

 15. Taskeris
  „Tasker“ logotipas

  Ši programa gali būti gana bauginanti tiems, kurie nėra protingi. Tačiau tai yra naudingas įrankis, kuriuo galės džiaugtis daugelis žmonių, norėdami automatizuoti įvairias sistemos ir programų lygmens užduotis.

 16. Rec
  Ekrano įrašymo įrenginio logotipas

  Ši naudinga programa leidžia įrašyti ekraną į įsišaknijusį telefoną. Tai nuostabu, jei norite įrašyti save žaidžiant žaidimus ar dalytis problemomis ieškant techninės pagalbos.

 17. Greitas perkraukimas (su šaknimi)
  Greitas perkraukimas

  Ši programa leidžia paleisti taip, kaip nepritaikyta „Android“. Tai leidžia paleisti į atkūrimą arba paleisti į įkrovos tvarkyklę. Paprasta programa, kurią visi turėtų perkrauti arba greitai išjungti telefoną.

 18. „Viper4Android“
  „Viper4Android“ logotipas

  Ši puiki programa leidžia valdyti „Android“ telefono garso nustatymus. Reikia suskubti garsumu? Ši programa skirta jums! Be to, tai turi ekvalaizeris, daugybė efektų ir galimybė skirtingai paveikti garsą per ausinių išvestį ar „Bluetooth“..

 19. Wakelock detektorius
  Wakelock detektoriaus sąsaja

  „Wakelocks“ yra dažniausia prietaiso baterijų išeikvojimo priežastis. Ši programa stebi, ar nėra budinčių blokų, ir įspėja jus, kai programa išnyksta iš šieno tinklo. Puikus būdas nustatyti, kur eina akumuliatoriaus energija, ir kaip sustabdyti jo išsekimą.

Norėdami užtikrinti, kad jūsų „Android“ įrenginys būtų saugus ir privatus, peržiūrėkite mūsų geriausią „VPN Android“ vadovą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me