Kas keletą metų technologijos suteikia naujų galimybių ir patirtis mūsų gyvenime. Panašu, kad kita puiki siena yra Daiktų internetas!


Internetas sužavėjo didelėms įmonėms, tokioms kaip „Amazon“ ir „Google“, taip pat pradedantiesiems ir išradėjams mėgėjams. Pirmosios dvi grupės labai reklamuoja savo gaminius, todėl šis straipsnis yra apie pastarąją.

Mes surinkome keletą labiausiai įkvepiančių daiktų interneto projektų. Kai kurie yra naminiai ir jūs galite pasidaryti patys, kai kurie yra profesionalūs produktai, tačiau visi yra puikūs ir juos verta patikrinti.

„Petcube“

Niekada nesidomėkite, kas vėl yra „Fido“! Naudodami „Petcube“ galite stebėti savo augintinį, kai esate toli, ir prireikus bendrauti.„Petcube“

Jei esate treniruočių viduryje, naudokite „Petcube“, jei norite išduoti gydomuosius patiekalus, kai tinkamas laikas. Galite kalbėtis su savo augintiniu per skyrių, kad jis praneštų, jog patvirtinate (ar ne!) Ar jų veiksmus. Suaktyvinkite įmontuotą lazerį, kad galėtumėte žaisti, arba pasinaudokite debesų įrašymo paslauga, kad galėtumėte stebėti geriausius vyro draugus, kai negalite to padaryti patys..

Net nebūdami namuose, jūsų augintiniai niekada nesijaus vieniši su „Petcube“.

Žvilgsnio laikrodis

Mūsų dienos sukasi aplink laiką.Žvilgsnio laikrodis

Tai lemia, kur einame, ką darome, ką matome ir kaip planuojame ateitį. „Glance Clock“ gali padėti jums maksimaliai išnaudoti laiką. Tai yra išmanusis laikrodis, kuris įspėja jus, kai to reikia, ir leidžia tiksliai žinoti, kaip turėtumėte praleisti dieną. Jis gali būti naudojamas kaip bendras žadintuvas arba laikmatis. Ji taip pat siunčia priminimus apie susitikimus ir įvykius. Tai jums pasakys, kada jūsų namuose atsidaro durys ar koks oras lauke.

Nesvarbu, ką turite žinoti, žvilgsnio laikrodis gali jus gerai pažinti. Jo šviesus ir spalvotas dizainas užtikrins, kad niekada nešvaistysite savo brangiausio turto - laiko.

Revio

„Impulse“ yra artėjantis ir artėjantis motociklo aliarmas, kuris daro daugiau nei standartinis aliarmas.Revio

Jis siunčia įspėjimus, kai liečiamas dviratis, savininkui suteikiant galimybę įjungti signalizaciją, apžiūrėti jo dviratį ar pasidalyti perspėjimu su valdžios institucijomis. Jei kas nors kiltų su dviračiu, GPS funkcija juos susektų. Impulsas taip pat apsaugo savininką važiuojant. Jei įvyksta avarija, „Impulse“ siunčia pagalbą, pranešdama valdžios institucijoms apie jų tikslią vietą. Techninę įrangą lengva įdiegti ir ją galima paslėpti po sėdyne, todėl ją nustebina potencialūs vagys.

Ideali darbo vieta

Susipažinkite su „Altizen“, išmaniąja stovinčia darbo vieta.Ideali „Altizen“ darbo vieta

Jei esate pavargęs skaudėti nugarą ar kovoti, kad kiekvieną popietę po pietų pabudtumėte prie savo stalo, laikas suabejoti jūsų darbine padėtimi. Vienu mygtuko paspaudimu galite pereiti nuo sėdėjimo iki stovėjimo, o tas ataskaitas atlikti savo viršininkui.

Darbo vietoje yra integruotas intelektas, kuris seka jūsų veiklą ir dienos metu sudegintas kalorijas. Kai ji sužinos, kad jums reikia šiek tiek greičiau išpumpuoti kraują, jūsų darbo vieta kils progai. Jaučiatės šiek tiek geriau, o jūsų kūnas įvertins veiklą.

Spiningas

„Spinn“ suteikia tikrai nepakartojamos kavos patirties.Spinn kava

Tai daro viską, ką mėgsta jūsų barista. Jis malina pupeles ir gamina įvairius gėrimus, įskaitant kavą, espresso ir kapučino. Įrenginį galima valdyti išmaniuoju telefonu, nes jis yra prijungtas prie „WiFi“ ir rūpinasi viskuo už jus. Jis turi įmontuotą vandens filtrą ir pašalina kitų automatinių kavos aparatų atliekas. Be to, ją galima suporuoti ir su Alexa.

Rytas su greitesniu kavos puodeliu, kuris skanesnis už brangią kavinę, gali būti vienas geriausių daiktų internetinės plėtros pokyčių..

Džiaugsmas

Ar visi jūsų brangūs šeimos prisiminimai yra išsibarstę skirtinguose įrenginiuose? Vestuvių nuotraukos planšetiniame kompiuteryje, vaikų gimtadienio nuotraukos sename telefone ir paskutinės atostogos nešiojamajame kompiuteryje? Tai nereikalingas dalykas, į kurį niekada nepatenkame.Džiaugsmas

Dabar nesunku sutvarkyti visus prisiminimus vienoje vietoje, kuri vizualiai stulbina. „Joy“ nuotraukų albumas importuoja jūsų nuotraukas ir vaizdo įrašus, saugiai sukuria jų atsargines kopijas ir susistemina juos jums pagal skoningas sklaidas, kurias smagu peržiūrėti ir bendrinti. Tai kelia nuotraukų albumo nostalgiją ir dalijimąsi socialine žiniasklaida.

Tai yra visų mūsų sentimentalių vaizdų saugojimo ateitis.

Droneseed

„DroneSeed“ dirba su komerciniais miškais, kad miško atkūrimas būtų greitesnis, saugesnis ir efektyvesnis.„DroneSeed“

Tai yra vienintelė FAA patvirtinta tokio tipo tarnyba. Naudodami dronų komandą, jie šiuo metu sugeba purkšti miškus dėl invazinių rūšių ir apsaugoti esamą augmeniją. Dėl patikimų darbuotojų trūkumo ir pavojingo kraštovaizdžio jie šiuo metu dirba tiesdami naujus medžius iš oro. Tai yra pasiekimas, galintis turėti didžiulį poveikį ekosistemoms, kurioms jos reikia. Jie taip pat suteikia įžvalgų klientams, kurie jiems padeda orientuotis į miškininkystės ateitį.

„GymTrack“

„Gymtrack“ pateikia sporto salių savininkams duomenis, kurie tiksliai parodo, kaip nariai naudojasi jų įranga.„GymTrack“

Šie duomenys gali būti naudojami siekiant užtikrinti tinkamą įrangos pirkimą ateityje ir leidžia greičiau pakeisti nepakankamai naudojamą ar nepopuliarų treniruotės įrenginį. Sporto salių išdėstymą galima patobulinti žinant, kurios mašinos yra populiariausios, todėl taip pat lengviau sutrumpinti laukimo laiką. Sporto versle kliento išlaikymas gali būti sudėtingas. Tačiau naudodamiesi „Gymtrack“ vartotojai gali būti tikri, kad girdi, ko nori jų klientai. Turėdama galimybę tinkinti pateiktus duomenis „Gymtrack“ nenuvils.

„Foodini“

„Foodini“ yra ateitis, kokią įsivaizdavome.„Foodini“

Tai leidžia vartotojams atspausdinti tikrą maistą, pagamintą iš šviežių ingredientų. Nors prietaiso dar nėra, jis žada valdyti sudėtingus ir daug laiko reikalaujančius maisto ruošimo veiksmus, leisdamas daugiau žmonių namie gaminti patiekalus be nusivylimo. Nors idėja atrodo futuristiška ir beveik linksmesnė nei naudinga, tačiau ši technologija turi galimybių pagerinti daugybę žmonių. Ši technologija galėtų būti naudojama gyvybiškai svarbiai mitybai tose vietose, kur jos nėra. Ypač didelio bado atvejais tokius spausdinimo įrenginius kaip „Foodini“ galėtų pasiūlyti sprendimas.

Mėgstamo patiekalo spausdinimo idėja yra arčiau, nei jūs manote!

Samsara

Ieškai būdo, kaip lengvai valdyti ir vertinti transporto parkus? „Samsara“ turi intuityvią technologiją, kurios ieškote. Pasirinkę IoT šliuzus, aplinkos monitorius, fotoaparato modulius ir įvesties modulius, galite prisijungti ir užkariauti.Samsara

Jų naujausiuose parko stebėjimo šliuzuose yra realiojo laiko GPS ir greitaeigis 4G LTE belaidis ryšys, leidžiantis lengvai prijungti jutiklius, vaizdo įrašus ir programas. Jame yra įmontuota „WiFi“ interneto prieigos taškas, užtikrinantis našumą kelyje, ir yra FMCSA sertifikuotas ELD, dirbantis kelias valandas.

„Samsara“ tvarkyklės programa veiks bet kuriame šiuolaikiniame „Android“ ar „iOS“ įrenginyje, todėl sąranka taps prieinama ir teikiamos prisijungimo galimybės, nes varžybos.

ICON

Kam reikalingas priedas, kai vietoj to galite turėti „ICON Home“? Įrenginys akimirksniu prisijungia prie bet kurio namo ir pagerina kasdienį našumą ir saugumą bet kokio dydžio šeimoms.ICON Smarthome

Jutiklinio ekrano sąsaja gali būti programuojama taip, kad rodytų jums reikalingiausią informaciją - orą ar artėjančius šeimos susitikimus ir sužadėtuves. Jis sinchronizuojamas su keliais kalendoriais, todėl daugiau niekada nepraleisite susitikimo.

„ICON Home“ leidžia lengvai valdyti savo vidaus aplinką, užtikrinant patogumą visą parą. Jis taip pat turi judesio jutiklį ir gali būti valdomas išmaniuoju telefonu, kad būtų patogiau.

Kittyo

Katės gali būti išdykusios, bet jūs galėsite neatsilikti nuo savo kailinių kačių su Kittyo. Šis prietaisas leidžia jums žiūrėti, kalbėtis su juo, žaisti su juo ir net įrašyti savo katę, nesvarbu, ar esate kitame kambaryje, ne biure ar keliaujate savaitgalį..Kittyo

Tiesiog įdėkite įrenginį į optimalią namų erdvę, atsisiųskite nemokamą programą, prisijunkite prie „Wi-Fi“ ir būsite pasiruošę. Naudokite savo išmanųjį telefoną, kad galėtumėte išduoti kačių gydomąsias medžiagas, įrašyti ir dalytis vaizdais iš beprotiškos katės vaizdų, valdyti lazerį, kad katė susižavėtų ir dar daugiau. Nei tau, nei tavo katei niekada nebus nuobodu.

Nello

Galimybė užsisakyti bet kurį daiktą iš bet kurios vietos ir pristatyti jį iki jūsų durų yra patogi, bet nebūtinai tiems, kurie gyvena butuose. Jei jūsų namuose nėra „buzz“ pristatymo asmens, jie pereis prie kito pristatymo. Nebent turite „Nello“, kuris dirba su viena populiariausių pristatymo paslaugų planetoje.Nello

Naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu galite valdyti savo domofoną, belaidžiu būdu atidaryti priekines duris ir grįžti namo, laukdami pakuotės. Jei nerimaujate dėl vagystės, galite pridėti neprivalomą draudimą. Butų gyventojai pagaliau gali užsisakyti pasitikėdami.

Humavox

„Humavox“ keičia savo prietaisų įkrovimo būdą gerai, nesvarbu, ar tai būtų išmanieji telefonai, ausinės ar medicininė įranga. Jų produktai sukurti atsižvelgiant į įsitikinimą, kad niekada neturėtume išsikrauti akumuliatoriaus, susidoroti su nusivylimo įkrovimu ar būti apriboti įkrovimo dėl savo techninių galimybių.Humavox

Jų belaidė įkrovimo platforma ETERNA naudoja radijo dažnio bangas, kad belaidžiu būdu įkrautų jūsų mėgstamą įrenginį. Tačiau tai, kas „Humavox“ iš tikrųjų skiriasi nuo konkurencijos, yra tai, kad jų platformai nereikia tikslios įkrovimo vietos.

Įkrovimo procesas yra natūralesnis ir efektyvesnis.

Lapas

Ūkininkavimo ateitis jau čia.LAPAS

Naudodami LEAF galite auginti įvairias žoleles, vaisius ir daržoves naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis. LEAF yra auganti tara, leidžianti visų įgūdžių sodininkams auginti savo produktus be kenksmingų chemikalų ar pesticidų ir taupyti pinigus proceso metu. Jūsų augalai augs automatiškai, tiksliai kontroliuodami temperatūrą ir drėgmę. Maistinės medžiagos dozuojamos automatiškai, ir jūs galite užkabinti lapą prie vandens šaltinio. Yra anglies filtras, kuris apsaugo nuo keistų kvapų, o jūsų išmanusis telefonas kontroliuoja viską.

Dar niekada nebuvo taip lengva užauginti tikrą ir sveiką maistą!

„Cue Sport“ jutiklis

Sportininkai visada ieško būdų pagerinti savo žaidimą, o naudojant „Cue Sport Sensor“ tai padaryti dar niekada nebuvo taip lengva..Sportininkų intelekto žetonų sporto jutiklis

Šis lengvas ir suderinamas jutiklis yra suderinamas su šalmais, galvos juostomis ir kaukolės dangteliais. Tai kaupia duomenis ir padeda sportininkams nustatyti tendencijas ir patobulinimus, kad jie galėtų tapti geriausia savęs versija.

„Cue“ stebi greitį, atstumą, įvykio vietą, smūgio sunkumą ir dar daugiau. Tai idealiai tinka naudoti komandoje ar individualiai, jis tinka futbolininkams, ledo ritulininkams ir futbolininkams.

Jei norite maksimaliai išnaudoti savo laiką lauke, gali padėti „Cue Sport Sensor“.

„Yuktix IoT“ platforma

„Yuktix“ keičia Indijos žemės ūkį įgyvendindama daiktų internetinius projektus. Įdiegus ne tinklelį, saulės energiją naudojančią automatinę orų stotį ir oro kokybės stotį, naudojama 16 jutiklių, kurie stebi įvairius duomenis, kurie akimirksniu dalijasi, kad suprastų dabartines augimo sąlygas ir geriau progresuotų..Yuktix

Duomenys kaupiami jutikliais, per „Yuktix“ įrenginį perduodami į debesį ir rodomi „Yuktix“ programoje. Jutikliai renka duomenis, susijusius su atmosferos temperatūra, drėgme, slėgiu, vėjo greičiu, dirvožemio temperatūra ir aplinkos triukšmu.

Duomenys bus įmanomi nei per pastarąsias šešias valandas, nei apie pastarųjų 24 valandų vidurkį, arba apie praėjusią savaitę. Stotis užtikrina tikslius žemės ūkio matavimus ir vaizdavimą, kurio neįmanoma vizualiai stebėti, todėl pagerėja galutinio derliaus kokybė.

Belaidis pagreičio matuoklis

Šiame išsamiame Damono Kohlerio vadove galite sukurti savo belaidį pagreičio matuoklį su pora XBees ir dar keliais priedais..„Damon Kohler“ belaidis akselerometras

Turėsite sukonfigūruoti ir atnaujinti „XBees“ programinę-aparatinę įrangą, kad paleistumėte ir tada pradėtumėte sujungti visus komponentus. Paleidus keletą Python kodų, tau turėtų būti gera eiti.

Šiame vadove rasite visą specifinę informaciją kartu su keliais esminiais patarimais, kurie gali būti naudingi, jei susidursite su problema ar dviem. Kam naudosite savo akselerometrą?

Sporto įrangos jutikliai

Bandant įgyti pranašumą prieš varžybas sporto arenoje, daugelis kreipiasi į sporto analizę.Ilinojaus universiteto sporto įrangos jutikliai

Galėdami atsekti kiekvieną kamuolio judesį ir žaidėjai daro bei analizuoja juos, treneriai gali patobulinti savo treniruotes, o žaidėjai - patobulinti viską. Jutiklių naudojimas žaidėjų avalyne ir žaidimo rutulyje vis labiau traukia. Šie jutikliai gali sekti kelių centimetrų judėjimą ir apibūdinti trajektoriją ir orientaciją.

Su jutikliais dar yra daug galimybių tobulėti, tačiau atsiliepimai ir jaudulys buvo vilčių teikiantys. Vieną dieną sporto įrangos jutikliai gali būti naujas normalus dalykas.

Projektas ABBIE

„ABBIE“ yra Harvardo universiteto Wyss instituto projektas, kurio tikslas - sukurti automatizuotą anafilaksijos ankstyvo nustatymo ir gydymo prietaisą. Daugeliu atvejų anafilaksija gali būti greitai išgydoma, išvengiant rimtų komplikacijų ar net mirties. Bet jei nežinoma alergija smogia arba epinefrinas nepasiekiamas, pasekmės yra sunkios. Projekto „ABBIE“ tikslas yra sukurti nešiojamąjį prietaisą, kuris pajustų anafilaksijos simptomus ir automatiškai suleistų epinefriną - koncepciją, kuri galėtų išgelbėti gyvybes visame pasaulyje..Harvardo universiteto projektas ABBIE

Šiuo metu galima licencijuoti šią technologiją, todėl siekiant geriau suprasti, kaip anafilaksiją nustatyti ankstyviausiose stadijose, vykdomi nuodugnesni tyrimai..

Krypties antenos modulis

Krypties antenos modulis yra mechaniškai valdoma antena, turinti išmaniąsias spindulių formavimo galimybes. Ankstyvieji prototipai jau buvo patenkinti, tačiau darbuose yra daug patobulinimų.Northeastern universiteto režisuotas antenos modulis

Modulį galima pritvirtinti prie visureigių robotų su mechaniniais komponentais, kurie palaiko ir vadovauja jo fiziniam judėjimui. Pagrindinis vairuotojas teikia antenos parametrų valdymą. Išplėtimo modulis bus suderinamas su „ZigBee“, „WiFi“ ir „Bluetooth“ siųstuvais. Reikėtų pažymėti, kad ankstyvieji prototipai buvo riboti naudojimo paprastumu ir tvirtumu dėl mažiau nei idealios įrangos, tačiau ateities modeliai rodo daugiau vilčių. Antena taip pat puikiai tinka susisiekti esant trikdžiams, iki 50 000 aukštesnė už komercinius įrenginius.

Protinga energija pastatuose

Kraštovaizdžiai kadaise buvo gaminami tik iš medžių ir kalvų, bet dabar buvo įprasčiau ir tikimasi pamatyti kraštovaizdį, užpildytą architektūra.Protinga energija pastatuose

Reikia sutikti, kad pastatai dabar yra tiek pat mūsų pasaulio, kiek gamta, ir geriausias būdas užtikrinti, kad jie abu gyventų harmoningai, yra sukurti išmaniąją energiją. Šis eksperimentas patikrino tikrąjį LEED aukso sertifikuoto ekologiško biuro pastato efektyvumą, o rezultatai buvo stebėtini. Aplinkai draugiškesni pastatai gali sunaudoti daugiau energijos nei standartiniai pastatai, atsižvelgiant į jų centralizuotą valdymą. Sužinokite, kaip čia kaupiami duomenys.

Tinklo „Internet Place“ bet kurioje vietoje mygtukas

Čia yra įdomus projektas, kuris leis jums paspausti savo mygtuką „lengva“.„Familab“ išmanusis mygtukas

Turėsite užsisakyti „Amazon Dash Button“ ir skirti šiek tiek laiko programavimui. Sąranka apima „Amazon Shopping“ programos atsisiuntimą ir „Dash Button“ meniu pasiekimą. Tai leis jūsų telefone rasti mygtuką, bet nieko jo nepasirinksite. Tiesiog įsitikinkite, kad jis prijungtas prie jūsų telefono. Tada įdiekite keletą bibliotekų su „Python“. Kodą galite pritaikyti pagal savo skonį. Kai kurie naudoja savo naują mygtuką kaip laikmatį arba norėdami įjungti ir išjungti apšvietimą.

Jei galite tai sugalvoti ir užkoduoti, tai gali padaryti jūsų mygtukas!

10 USD „pasidaryk pats“ „Smart“ mygtukas

Norite išbandyti savo jėgas IoT projekte, kuris buvo sukurtas atsižvelgiant į naujokus?„Pasidaryk pats“ „Smart“ mygtukas, kurį sukūrė paprasti internetiniai dalykai

Šis „pasidaryk pats“ „Smart Smart“ mygtukas nereikalauja jokio kodavimo ar litavimo. Tai taip pat yra neįtikėtinai prieinama kaina. Šis išmanusis mygtukas gali išsiųsti išmaniojo telefono pranešimą, SMA, el. Laišką ar automatinį telefono skambutį, jūs atspėjote, paspausdami mygtuką.

Vadovėlis yra lengvai sekamas ir dalijamas į visas dalis, suvirškinamas į dalis, pradedant medžiagomis ir įrankiais, baigiant programinė įranga. Tai yra puikus daiktų internetinis projektas pradedantiesiems. Tai sustiprins jūsų pasitikėjimą savimi ir turėsite ką įdomaus parodyti.

Sąvoka

Būsto turėjimas yra labai atsakingas.Sąvoka

Bet kai ne visada stebite dabartinę jo būklę, kaip galite būti tikri, kad nieko blogo nevyko?

Naudodami „Notion“, jūs visada žinosite dabartinę savo namų būklę. Jutiklis veikia daugiau nei kitos namų apsaugos sistemos. Užuot pranešę tik tada, kai atidaromos durys, sužinokite, ar atidaromas seifas pistoletui, kai vaikai yra vieni namuose, ar išsijungia anglies monoksido aliarmas. Sužinokite apie vandens nutekėjimą, kol nepadaroma perteklinė žala arba jei kambaryje tampa keista arba šilta.

Šis internetinis įrenginys apsaugos jūsų namus ir šeimą nuo įvairių galimų nelaimių.

Tinkamas mastelis

Norite į savo rytinę rutiną įtraukti šiek tiek humoro?Pradinės valstybės skalė

Šis vadovėlis išmokys jus nulaužti vonios kambario skalę, kad tave padrąsintų arba išjuoktų, kad valgai tą papildomą spurgą. Tai yra idealus projektas tiems, kurie ką tik įeina į internetinį internetą ir reikalauja „Wii“ balanso plokštės, „Raspberry Pi“ ir internetinės duomenų analizės platformos..

Tai užtrunka mažiau nei pusvalandį, ir jūs galite užprogramuoti mastelį, kad tekstiniu pranešimu pasakytų ką norite. Kitą paskyrimą pas savo asmeninį trenerį galėsite atšaukti dėl naujos kalbančios vonios kambario skalės.

Skaitmeniniai raktai

Atsisveikink su erzinančiu savo klavišų pasisveikinimu ir pasveikink su skaitmeniniais klavišais.„DigitalKeys“

Ši technologija leidžia paversti bet kokias duris ar užraktus intelektualiu prieigos tašku. Išmaniuosiuose užraktuose yra įmontuotos SIM kortelės ir mažyčiai modemai, kurie leidžia jas atrakinti išmaniuoju telefonu. Galėsite mėgautis ir patogumu, ir saugos veiksniais.

Nesvarbu, ar nuspręsite naudoti skaitmeninius raktus namams, darbe ar abiems, galite būti tikri, kad niekas neturi pavogto jūsų rakto kopijos ir kol turėsite savo išmanųjį telefoną, visada galėsite greitai ir lengvai pasiekti savo kelionės tikslą, nereikia imtynoti keliolikos klavišų.

den

Jie sako, kad nėra prasmės išradinėti rato, tačiau tokiu atveju Denas pasielgė teisingai.den

Jie paėmė paprastą namų apyvokos elementą, šviesos jungiklį ir išradė mūsų namų apšvietimo idėją. Galite ne tik valdyti jungiklius, kai nesate namuose per savo išmanųjį telefoną, bet taip pat galite stebėti duomenis, prijungtus prie kiekvieno jungiklio. Sužinokite, kiek laiko šviečia lemputė, kada paskutinį kartą ji buvo įjungta ir kiek energijos ji naudoja. Taip pat galite nustatyti apšvietimą laikmačiu. Taupysite laiką, taupysite energiją ir šiek tiek palengvinsite kasdienybę naudodami „Den“ produktus.

Žaidimas Golfas

Reikia patobulinti savaitgalio golfo žaidimą? Žaidimo golfas yra daiktų internetas, leidžiantis tai įgyvendinti.Žaidimas Golfas

Tiesiog užfiksuokite jį ant savo drabužių ir žiūrėkite, kaip duomenys kaupiasi. Jums nereikia naudoti išmaniojo telefono, kad įrašytumėte savo statistiką, taigi sutaupysite duomenis ir telefono gyvenimą. Prietaisas registruoja kiekvieną kadrą.

Baigę žaisti, galite peržiūrėti kiekvieną žaidimą iš naujos perspektyvos. Galite pasidalyti savo įspūdinga statistika su pasauliu arba naudoti ją kaip mokymo vadovą, kad patobulintumėte savo žaidimą. Taip pat galite konkuruoti su draugais šalia jūsų arba atskiruose kursuose, esančiuose už tūkstančių mylių.

Šis įdomus internetinis įrenginys leis jums mėgautis golfo žaidimais naujame lygyje.

Matavimas

„Measurence“ teikia duomenų pagrįstas įžvalgas, kurios padeda augti plytų ir skiedinio vietoms.Matavimo kištukas

Per penkias minutes galėsite surinkti duomenis. Sužinokite apie naujų mažmeninės prekybos vietų potencialą stebėdami pėsčiųjų eismą arba sužinokite, kokios reklamos rūšys sukuria didžiausią įsibėgėjimo procentą. Nustatykite, ar orai turi įtakos jūsų pardavimams, ar jūsų judriausi laiko tarpsniai atitinka išorės srautą.

Anksčiau tokių tikslių duomenų nebuvo galima gauti tokiu patogumo lygiu. Pridėję savo įmonės „Measurence“ galite pamatyti, kokių galimybių praleidžiate realiuoju laiku, ir padidinti srautą bei pelną.

Petzi

„Petzi Treat Cam“ yra įdomus ir paprastas būdas pranešti savo mažyliams, kad niekada nesate per toli nuo jų.Petzi

Prietaisas puikiai tinka gyvūnams, kuriems kyla atskyrimo nerimas. Tiesiog naudokite savo išmanųjį telefoną, kad akimirksniu kalbėtumėte su savo augintiniu naudodamiesi aukštos kokybės garsu ir įsitikinkite, kad netrukus būsite namuose. Jei jie yra to žavio dalyko viduryje, greitai užfiksuokite nuotrauką, kad galėtumėte išsaugoti ar bendrinti. Jei jie nepadarė jokio sunaikinimo jums nedalyvaujant, apdovanokite juos už elgesį gydydami iš „Petzi Treat Launcher“.

Šis daiktų internetinis įrenginys yra geriausias būdas dalyvauti jūsų gyvūno dienoje, net jei jo nėra.

„SmartSantander“

Mes turime išmaniuosius telefonus, išmaniuosius namus, išmaniuosius automobilius ... kodėl gi ne išmanųjį miestą?„SmartSantander“

„SmartSantander“ sukūrė koncepcijos bandymo planą. Projekto vizijoje yra 20 000 jutiklių, kurie išbandys įvairias technologijas keturiose atskirose vietose. Kiekvienas eksperimentinis įrenginys leis vartotojams kurti naujas programas ir sugebėti pašalinti technines ir socialines kliūtis, kurios riboja IoT idėjos sklaidą..

Nors dauguma daiktinių internetinių projektų orientuojasi į vieną rezultatą, „SmartSantander“ tikisi pakeisti visą internetinę interneto ateitį, plačiau ją priimdama ir laukdama visuomenės.

Saugaus daiktų interneto projektas

Kadangi mūsų dienas labiau skatina technologijos, daugelis baiminasi, kad esame nukreipti į lūžio tašką.Stanfordo universiteto saugi internetinė interneto svetainė

Projektas „Saugus daiktų internetas“ tikisi apriboti grėsmes jas identifikuodamas, planuodamas ir užkirsdamas kelią. Šis projektas yra bendros Stanfordo universiteto, UC Berkeley ir Mičigano universiteto pastangos. Kartu jie sutelkia dėmesį į tai, kaip išmokti integruoti didelius naujų duomenų srautus su esamais, kaip išsaugoti ir apsaugoti vartotojų saugumą ir kaip padaryti naujas interneto programas prieinamas tiems, kurie turi visų tipų technologinius pagrindus..

Iš esmės projektas „Saugus daiktų internetas“ pirmiausia bando patekti į ateitį ir įsitikinti, kad tai puiki vieta mums visiems..

Galios žymės

„PowerTags“ yra internetinė interneto platforma, skirta palaikyti prijungtus įrenginius. Platforma gali valdyti tinklus ir stebėti, ar nėra klaidų ar grėsmių. Tam naudojama tvirta programinė įranga, realaus laiko vietos nustatymo sistema, prie trečiųjų šalių IoT prijungti įrenginiai ar jutikliai ir užtikrinamas interneto ryšys su įrenginiais, kurių kitu atveju būtų be.Maitinimo žymės

Galėdami sujungti kelis IoT įrenginius, darbuotojai gali būti efektyvesni, įmonės gali būti labiau apsaugotos, o šeimos gali būti sinchronizuotos. „PowerTags“ pagrindinis dėmesys skiriamas sveikatos pramonei, kur jų platforma gali padėti surasti pacientus masinių avarijų metu ar apsaugoti pacientus, kurie kitaip klaidintų ar galėtų sau pakenkti..

Energingai

Kaip verslas, jūsų energijos išlaidų apmokėjimas yra tik dar viena sąskaita. O kas, jei galėtumėte sumažinti kainą iki 30%?Energingai

„Energyly“ sako, kad galite naudoti moderniausią aparatinę įrangą, patogią analitiką ir programą mobiliesiems. Sužinosite, kurioms mašinoms sunaudojama standartinė energija, o kurios - jūsų pelnui.

Sužinoję, kurios jūsų verslo dalys sunaudoja daugiausiai energijos, galite būti iniciatyvūs taupydami pinigus ir didindami efektyvumą. Turėsite stebėjimą realiuoju laiku, energijos sąnaudų stebėjimą ir istorinius energijos duomenis, kurie padės suprasti jūsų įmonės energijos poreikius.

„Inventrom“ („Bolt IoT“)

„Bolt“ yra IoT sprendimas verslui ir individualiems projektams.„Bolt IoT“

Tai yra platforma, leidžianti valdyti kelis įrenginius ir saugiai rinkti duomenis, nesvarbu, ar esate biure, ar visame pasaulyje. Gausite įžvalgų vizualizuodami ir mokydamiesi kompiuterio, kurie padės patobulinti kasdienes užduotis.

„Bolt“ užtikrina greitą ryšį tarp įrenginių ir jų debesies bei saugumą, naudodamas įmontuotas apsaugos priemones. „Bolt“ yra visiškai pritaikomas, tai leidžia valdyti įrenginius per programas ir leidžia greitai padidinti prijungiamų įrenginių skaičių, ar tai keliolika, ar milijonai.

Ploud.io

IP projektai keičia viską, taip pat ir tai, kaip šeimos vykdo savo kasdienę veiklą.Ploudas

dib yra išmaniojo tinklo prietaisų įrenginys. Jos tikslas - linksminti ir transliuoti aukštos raiškos skaitmeninį turinį įvairiais tikslais. Galite naudoti asmeninę balso balsu teikiamą pagalbą savo namams arba naudoti tiesioginėms vaizdo konferencijoms, pavyzdžiui, „Skype“. Įrenginys taip pat gali padėti vaikams atlikti namų darbus, atsisiųsdamas mokomąjį turinį ir patogumui prijungdamas kelis tinklo įrenginius prie belaidžio interneto. Jis turi FLASH arba atvirkštinio CDN technologiją, kuri perskirsto duomenis suprantant sudėtingus srautinio perdavimo ir naršymo modelius.

dib permąsto masėms skirtą internetą.

„FarmX“

„FarmX“ jutikliai matuoja dirvožemio, augalų ir aplinkos kintamuosius, stengiantis taupyti vandenį ir padidinti derlių.„FarmX“

Augintojai gali užtikrintai drėkinti naudodamiesi prieinamais duomenimis, o tai suteikia pasėliams stresą realiu laiku. Sistema gali sutaupyti vartotojų pinigus, nes išvengsite vandens ir trąšų švaistymo ir sumažinsite darbo sąnaudas. Tai taip pat taupo laiką nuotoliniu būdu stebint laukus, todėl augintojams ir darbuotojams to nereikia. Visi šie veiksniai kartu sukuria aukštesnės kokybės produktą. Prietaisų skydelis pabrėžia problemines vietas ir išnaudoja visas kiekvieno auginimo sezono galimybes. Atsisiunčiama programa palaiko augintojus nuolatiniame ryšyje su savo lauku.

Farmobile

IoT ir žemdirbystė yra dvi pramonės šakos, kurios atrodo, kad pasauliai yra atskirti, tačiau iš tikrųjų puikiai tinka vieni kitiems.Farmobile

„Farmobile“ leidžia ūkininkams realiuoju laiku sekti kelias mašinas ir registruoti daugiau duomenų nei varžybose. Stebėdami veiklą, nesvarbu, ar jie lauke, ar ne, ūkininkai gali padidinti veiklos efektyvumą ir naudoti istorinius ūkio duomenis, kad pagerėtų kiekvienais metais. Ūkininkams taip pat priklauso jų elektroniniai lauko įrašai, todėl jie turi teisę parduoti duomenis patvirtintiems trečiųjų šalių pirkėjams.

Tai suteikia „Farmobile“ aiškų pranašumą prieš jų konkurenciją, nes ūkininkai gali sukurti naują pajamų srautą tiesiog atlikdami tai, ką jau daro.

Semios

„Semios“ yra daiktų internetinis projektas, sukurtas tik sodams.Semios

Jis naudojamas valdyti ir apsaugoti kiekvieną medį ir jo vaisius. Jutiklių, stebinčių kenkėjų, šalčio, ligų ir drėkinimo poreikius, tinklas. Skirtingai nuo panašių sistemų, tvirtas „Semios“ tinklas leidžia įrenginius naudoti beveik bet kur, todėl nereikia atsiminti duomenų planų. Vienas įdomiausių sistemos pranašumų yra galimybė stebėti kandžių kenkėjų vystymąsi. Šie duomenys padeda nustatyti, kiek išsiskiria sintetinis feromonas, ir tai trukdo kandžių reprodukcijai. Tai sumažina kenkėjų skaičių iki minimumo ir sumažina pesticidų, reikalingų sodui apsaugoti, skaičių.

Hykso

Internetinių projektų galimybės sporte dar tik prasideda.Hykso

„Hykso“ yra sukurtas padėti kovotojams maksimaliai padidinti savo treniruočių laiką per savo programą, o tai suteikia galimybę treniruojamiems kovotojams realiuoju laiku pamatyti jų smūgio rezultatus ir įvertinti jų progresą kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį. Komplekte esantys perforatoriai gali sekti rankų judesius 1000 kartų per sekundę. Šie surinkti duomenys leidžia suprasti įtaisų skaičių, tipą ir greitį. Vartotojai gali palyginti savo greitį, smūgių skaičių ir intensyvumą su kitais kovotojais, kad žinotų, kur jie stovi prieš varžybas.

Oomnitza

„Oomnitza“ leidžia vartotojams valdyti turtą taip, kaip negali jokia kita programinė įranga.Oomnitza

Kadangi jis integruotas su trečiųjų šalių teikėjais, galite ir toliau naudoti dabartinius įrankius. Turto duomenis galite atnaujinti ir valdyti iš savo išmaniojo telefono. Programinė įranga padidina produktyvumą ir padidina darbo laiką. Integruotas prietaisų skydas leidžia pamatyti modelius ir geriau valdyti turtą. Dirbdami su „Oomnitza“, IT darbuotojai gali sutaupyti daug darbo valandų. Įrenginiai taip pat tarnauja ilgiau ir kainuoja mažiau.

Įmonės gali veikti greičiau, išplėsti pelną ir laikui bėgant padidinti savo pajamas naudodamos „Oomnitza“.

Flic

„Flic“ buvo sukurtas taip, kad būtų dar lengviau atlikti užduotis.Flic

Jis suderinamas su tūkstančiais įrenginių ir gali būti nustatytas per 10 sekundžių. Tai taip pat trunka iki dvejų metų, nekeičiant akumuliatoriaus. Paprasčiausiai spustelėję mygtuką Flic, galite atlikti daugybę veiksmų, pavyzdžiui, įjungti ir išjungti šviesas, leisti mėgstamą garso takelį, paskambinti į tarnybą ar surasti savo telefoną. Mygtukai yra belaidžiai ir atsparūs oro sąlygoms, todėl juos galima praktiškai naudoti bet kur ir prireikus perkelti.

Jie yra paprastas ir prieinamas būdas padaryti bet kuriuos namus protingesnius ir efektyvesnius.

Miesto pulsas

„CityPulse“ teikia novatoriškas išmaniųjų miesto programas.Miesto pulsas

Jų integruotas požiūris į žmonių internetą ir daiktų internetą suteikė jiems pranašumą prieš panašius projektus. Naudodamas surinktą informaciją, „CityPulse“ leidžia miestams padidinti veiklos efektyvumą, efektyviai keistis informacija su savo piliečiais ir tobulinti vyriausybės paslaugas. Nukentėjusiųjų gyvenimo kokybė žymiai pagerėja. „CityPulse“ siūlo daugiau nei 100 „Smart City Use“ atvejų, iš kurių galima mokytis ir iš ko mokytis, kartu su keliomis ataskaitomis, kurias reikia ištirti. Projektas nepriekaištingai sujungia žiniomis pagrįstą skaičiavimą ir patikimumo testus.

Kai kalbama apie išmaniuosius miesto duomenis, „CityPulse“ visa tai sugalvojo.

Daiktų interneto prietaisai ir projektai

Internetas keičiasi ir tobulėja. Daiktų internetas tikriausiai bus didžiausias pokytis, kurį pamatys mūsų karta. Aukščiau mes išvardinome keletą puikių projektų, kurie, tikimės, įkvėpė ir išmokė jus apie tai, ko galime tikėtis!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me