Naudodami saugią slaptažodžių tvarkyklę su stipriu šifravimu nuo galo iki galo, galite įsitikinti, kad visi slaptažodžiai yra saugūs. Dėl to galite būti tikri, kad slaptažodžiai niekada nėra prieinami niekam, tik sau.


Jei esate panašus į daugumą žmonių, iki šiol tikriausiai leidote naršyklei saugoti slaptažodžius jūsų vardu. Tai gali būti rizikinga, nes jei kas nors naudojasi jūsų kompiuteriu, kai esate ne prie savo stalo, jie gali panaudoti išsaugotus slaptažodžius norėdami pasiekti jūsų asmenines paskyras..

Geros žinios yra tai, kad dauguma papildomų slaptažodžių tvarkytojų leidžia importuoti slaptažodžius iš „Chrome“ ir „Firefox“. Norėdami tai padaryti, jums tereikia eksportuoti visus slaptažodžius kableliais atskirtų verčių (CSV) formatu iš savo naršyklės. Po to galėsite importuoti savo slaptažodžius į slaptažodžių tvarkytuvę ir ištrinti juos iš savo naršyklės - iškart padidindami internetinę apsaugą.

Kaip eksportuoti slaptažodžius į CSV failą iš „Google Chrome“

Daugelis slaptažodžių tvarkytuvų leis jums importuoti slaptažodžius CSV formatu. Tai leidžia išvengti būtinybės visus slaptažodžius įvesti rankiniu būdu. Dėl to jūs galite greitai ir lengvai gauti visus savo slaptažodžius iš „Chrome“ į savo naują slaptažodžių tvarkytuvę. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Paleiskite „Google Chrome“ naršyklę.
 2. Spustelėkite „Chrome“ meniu (trys taškai, esantys ekrano viršuje, dešinėje).
 3. Spustelėkite Nustatymai.

 4. Pasirinkite Slaptažodžiai.
 5. Spustelėkite tris taškus šalia Išsaugoti slaptažodžiai.
 6. Spustelėkite Eksportuoti slaptažodžius ir patvirtinkite, kad norite eksportuoti savo slaptažodžius.
 7. Pasirinkite vietą, kurioje norite eksportuoti slaptažodžius į standųjį diską, ir nurodykite CSV failo pavadinimą.
 8. Dabar spustelėkite Sutaupyti.

Dabar slaptažodžiai saugomi kietajame diske ir gali būti importuojami į slaptažodžių tvarkytuvę naudojant kliento importavimo funkciją.

Atminkite, kad slaptažodžiai, kuriuos atsisiuntėte į standųjį diską, jokiu būdu nėra užšifruoti ar apsaugoti. Dėl šios priežasties rekomenduojama juos importuoti į savo slaptažodžių tvarkytuvę ir nedelsiant ištrinti CSV failą, kad įsitikintumėte, jog slaptažodžiai nesibaigia paprastu tekstu.

Kai slaptažodžiai bus sėkmingai importuoti į slaptažodžių tvarkytuvę, juos galėsite ištrinti ir „Chrome“. Atlikite aukščiau nurodytus veiksmus, kol 4 žingsnis. Slinkite žemyn iki išsaugotų slaptažodžių ir pašalinkite juos po vieną.

Kaip eksportuoti slaptažodžius į CSV failą iš „Firefox“

Slaptažodžių eksportas iš „Firefox“ nėra toks paprastas dalykas kaip ir naudojant „Chrome“. Taip yra todėl, kad „Firefox“ neturi vietinės eksporto funkcijos.

Viena galimybė yra tiesiog pasirinkti kiekvieną savo slaptažodžį po vieną ir rankiniu būdu importuoti į naują slaptažodį. Tačiau tai yra labai daug darbo - ypač jei „Firefox“ turite daugybę slaptažodžių.

Geresnis pasirinkimas yra perkelti prisijungimus iš „Firefox“ į „Google Chrome“ ir atsisiųsti juos kaip CSV failą. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos paprastus veiksmus:

 1. Uždarykite „Firefox“.
 2. Atidarykite „Chrome“ ir spustelėkite tris taškus ekrano viršuje, dešinėje.
 3. Pasirinkite Nustatymai sekė Importuoti žymų nustatymus.
 4. Pasirinkite Mozilla Firefox iš išskleidžiamojo meniu.
 5. Atžymėkite visas dėžutes, išskyrus Išsaugoti slaptažodžiai ir spustelėkite Importuoti.
 6. Dabar atsidarys naujas langas, patvirtinantis, kad importavote savo slaptažodžius. Spustelėkite Atlikta.

Jūsų slaptažodžiai dabar importuoti į „Chrome“, ir jūs galite vadovautis anksčiau pateiktu šio straipsnio vadovu, kad galėtumėte eksportuoti slaptažodžius kaip CSV failą - parengtą naudoti slaptažodžių tvarkytuvėje.

Kai jūsų slaptažodžiai bus importuoti į naują saugių slaptažodžių tvarkytuvę, galite juos ištrinti ir „Firefox“, ir „Chrome“..

Eksportuokite slaptažodžius iš „Firefox“ naudodami FF Password Exporter įrankį

Jei nenorite naudoti „Chrome“, kad galėtumėte eksportuoti savo slaptažodžius iš „Firefox“, galite naudoti programą. Pradėkite spustelėdami šią nuorodą, kad atsisiųstumėte „FF Password Exporter“ programą. „FF Password Exporter“ galima „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“.

Įdiegę programą, paleiskite programą ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite automatiškai aptinkamus „Firefox“ profilius.

Jei tokį turite, įveskite pagrindinį „Firefox“ slaptažodį. Dabar spustelėkite Eksportuoti slaptažodžius ir pasirinkite CSV failo formatą (JSON galima, jei norite). Dabar slaptažodžiai bus eksportuojami į bet kurią vietą, kurią pasirinksite kietajame diske.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me