Prietaisai, tokie kaip žaidimų pultai, daugialypės terpės srautai, išmanieji televizoriai, gali gauti naudos iš VPN geografinės apgaulės pranašumų, tačiau negali paleisti VPN programinės įrangos. Šiame vadove mes parodome, kaip įvairiais būdais reikia bendrinti VPN ryšį.

Kaip bendrinti VPN ryšį

1. Naudokite VPN maršrutizatorių

Tai yra pats lengviausias metodas. Daugelyje vidutinės ir aukščiausios klasės maršrutizatorių šiais laikais yra įmontuotas VPN klientas, kuris turėtų būti sukonfigūruojamas beveik visoms VPN paslaugoms..

Kita alternatyva yra esamo maršrutizatoriaus blykstė naudojant „DD-WRT“ ar „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą, nors nusipirkti iš anksto sukonfigūruotą „DD-WRT“ ar „Pomidorų“ maršrutizatorių iš „Flashrouters“ yra lengviau ir tai garantuoja, kad nepateksite į plytinį maršrutizatorių.!

Atminkite, kad žemos klasės maršrutizatoriai dažnai gali paleisti VPN klientą, tačiau nėra pakankamai galingi, kad tai padarytų greičiu. Jei norite išvengti buferizacijos problemų transliuodami vaizdo įrašų turinį, greičiausiai turėsite išleisti bent 100 USD arba panašiai doralaus VPN maršrutizatoriaus.

2. Bendrinkite VPN ryšį su „Windows“ arba „Mac“ kompiuteriu

Galite bendrinti „Windows“ arba „Mac“ VPN ryšį su ne VPN, turinčiu galimybę prisijungti, naudodami „Wi-Fi“ arba „Ethernet“ laidą. Žemiau pateikiame instrukcijas, kaip tai padaryti. Tai gali būti naudinga, kai nenorite (arba negalite sau leisti) išsilieti į naują maršrutizatorių..


3. Pakeiskite DNS parametrus

Šis metodas iš tikrųjų nenaudoja VPN, nes jis priklauso nuo jūsų įrenginio DNS nustatymų pakeitimo. Tačiau nemažai VPN paslaugų yra nemokama intelektualioji DNS paslauga, kaip jų standartinio VPN paketo dalis.

Jei tai yra jūsų VPN paslauga, beveik bet kuris internetą turintis įrenginys leis jums pakeisti jo DNS parametrus, kad jis atrodytų kitoje šalyje..

Kaip bendrinti VPN be maršrutizatoriaus

Bendrinkite „VPN“ ryšį sistemoje „Windows 10“ per eternetu

1. Kad šis metodas veiktų, kompiuteris paprastai turi būti prijungtas prie interneto per „WiFi“. Jei jūsų kompiuteryje yra du ar daugiau Ethernet kompiuterio prievadų, galite naudoti antrąjį prievadą prisijungdami prie interneto.

2. Prisiregistruokite prie vienos iš aukščiau išvardytų VPN paslaugų, įdiekite ją „Windows“ ir prisijunkite prie VPN serverio. Prijunkite savo įrenginį prie kompiuterio naudodami eterneto laidą. Šiuolaikiniai nešiojamieji kompiuteriai dažnai neturi specialiojo Ethernet prievado, todėl gali reikėti įsigyti USB-C – Ethernet adapterio kabelį ar panašų.

3. Eikite į Pradėti -> Tinklas & internetas -> Statusas -> Pakeiskite tinklo nustatymus -> Keisti adapterio parinktis.

tinklo būsena

4. Raskite savo VPN ryšį. Jei tai yra „OpenVPN“ ryšys, tada jis gali būti pavadintas jūsų VPN teikėjo vardu arba jis gali naudoti bendrąją etiketę „TAP-Windows-Adapter VPN“. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį -> Savybės.

Tinklo jungtys

Spustelėkite skirtuką Bendrinimas ir:

a) Pažymėkite „Leisti kitiems tinklo vartotojams prisijungti per šio kompiuterio interneto ryšį“.

b) Išskleidžiamajame meniu „Pasirinkite savo privatų interneto ryšį“ pasirinkite savo Ethernet ryšį.

Eterneto savybės

Paspauskite Gerai.

Jūsų ne VPN įrenginys dabar turėtų dalytis „Windows VPN“ ryšiu, bet niekada nepakenks jį paleisti iš naujo, kad būtumėte tikri..

Bendrinkite „VPN“ ryšį sistemoje „Windows 10“ per „Wi-Fi“

„Windows 10“ dabar turi savitą galimybę sukurti „WiFi“ interneto prieigos tašką su suderinamais „WiFi“ adapteriais. Tai leidžia bendrinti VPN ryšį su bet kokiu „Wi-Fi“ palaikančiu įrenginiu, naudojant vieną „WiFi“ adapterį (nesvarbu, ar tai būtų USB raktas, „WiFi“ kortelė, ar „WiFi“ lustas, užklijuotas nešiojamojo kompiuterio pagrindinėje plokštėje).

1. Norint, kad tai veiktų, jums reikia suderinamo „WiFiadapter“. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Pradėti -> Komandinė eilutė ir įveskite (arba nukopijuokite ir įklijuokite):

netsh wlan parodymų vairuotojai

Ieškokite eilutės „Palaikomas priglobtas tinklas:“

  • Jei sakoma „taip“, mes galime tęsti šį vadovą.
  • Jei sakoma „ne“, mes negalime. Galite pabandyti atnaujinti savo „WiFi“ tvarkykles, nors gali būti paprasčiau tiesiog gauti naują „WiFi“ raktą. Arba galite naudoti aukščiau aprašytą Ethernet metodą.

Administratoriaus komandinė eilutė

Pasisekė mums! Mums gera eiti.

2. Eikite į Pradėti -> Tinklas & internetas -> Statusas -> Pakeiskite tinklo nustatymus -> Mobilusis interneto prieigos taškas. Įjunkite mobiliojo interneto prieigos tašką ir užsirašykite jo SSID nustatymus (tinklo pavadinimą ir tinklo slaptažodį)..

Mobilusis interneto prieigos taškas

3. Įjunkite savo VPN.

4. Eikite į Pradėti -> Nustatymai -> Tinklas & internetas -> Statusas -> Pakeiskite tinklo nustatymus -> Keisti adapterio parinktis.

Tinklo būsena

5. Atminkite, kad dabar galite pamatyti viešosios interneto prieigos taško ryšį. Jis bus vadinamas „Local Area Connection * xx“ ir pažymėtas kaip „Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter“.

Raskite savo VPN ryšį. Jei tai yra „OpenVPN“ ryšys, tada jis gali būti pavadintas jūsų VPN teikėjo vardu arba jis gali naudoti bendrąją etiketę „TAP-Windows-Adapter VPN“. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį -> Savybės.

Tinklo jungtys

Spustelėkite skirtuką Bendrinimas ir:

a) Pažymėkite „Leisti kitiems tinklo vartotojams prisijungti per šio kompiuterio interneto ryšį“.

b) Išskleidžiamajame meniu „Pasirinkite savo privatų interneto ryšį“ pasirinkite savo viešosios interneto prieigos taško ryšį (vietinio ryšio * xx “).

„wifi 4“ savybės

Palikite įjungtą parinktį „Leisti kitiems tinklo vartotojams valdyti arba išjungti bendrą interneto ryšį“ ir paspauskite Gerai.

6. Prijunkite savo ne VPN įrenginį prie „Windows“ viešosios interneto prieigos taško, kurį sukūrėte per „Wi-Fi“, naudodamiesi SSID informacija, kurią pažymėjote 2.2 veiksme.

Bendrinkite VPN ryšį „macOS“ tinkle per „Ethernet“

Kad šis metodas veiktų, „Mac“ paprastai turi būti prijungtas prie interneto per „WiFi“.

Nei viename „Mac“ nėra daugiau nei vienas įmontuotas Ethernet prievadas, o daugelis neturi. Bet USB-C ir „Thunderbolt“ priedai gali suteikti papildomų Ethernet prievadų. Jei turite dar du Ethernet prievadus, galite naudoti antrą prievadą, kad prisijungtumėte prie interneto, o ne „WiFi“.

Šis metodas naudoja įmontuotą „macOS“ VPN klientą, todėl veikia tik naudojant PPTP, L2TP arba IKEv2 VPN protokolus..

1. Prisiregistruokite prie vienos iš aukščiau išvardytų VPN paslaugų ir rankiniu būdu sukonfigūruokite „macOS“ VPN klientą, kad jis ja naudotųsi. Prisijunkite prie VPN serverio.

VPN sąrankos „mac“

2. Prijunkite ne VPN įrenginį prie kompiuterio naudodami eterneto laidą.

3. Eikite į „System Preferences“ -> Dalijimasis. Tada:

a) Bendrinkite savo ryšį iš: [VPN ryšio, kurį tik nustatėte rankiniu būdu].

b) Kompiuteriams, naudojantiems: [jūsų Ethernet sąsają]. Žemiau pateiktame pavyzdyje mūsų „MacBook“ naudoja „USB – Ethernet“ adapterį.

c) Įjunkite interneto bendrinimą spustelėdami jo žymimąjį laukelį (panaikinkite žymėjimą, jei norite išjungti).

„Macbook“ interneto dalijimasis internetu

Bendrinkite VPN ryšį „macOS“ sistemoje naudodamiesi „WiFi“

Šis metodas reikalauja, kad jūsų „Mac“ būtų prijungtas prie interneto per eterneto kabelį arba antrą „WiFi“ adapterį (pvz., USB raktą). Tada galite prie jo prisijungti per „WiFi“ ir naudotis VPN. Kitaip nei „Windows 10“, „macOS“ negali sukurti „WiFi“ viešosios interneto prieigos taško naudodamas vieną „WiFi“ adapterį, nebent jis būtų prijungtas prie interneto per atskirą adapterį.

Vėlgi, šis metodas veikia tik su įmontuotu „macOS PPTP“. L2TP ir IKEv2 klientas. Ne „OpenVPN“.

1. Prisiregistruokite prie vienos iš VPN paslaugų, veikiančių su „macOS“, ir rankiniu būdu sukonfigūruokite VPN klientą, kad jis ja naudotųsi. Prisijunkite prie VPN serverio.

2. Prijunkite ne VPN įrenginį prie kompiuterio naudodami eterneto laidą.

3. Eikite į „System Preferences“ -> Dalijimasis. Tada:

a) Bendrinkite savo ryšį iš: [VPN ryšio, kurį tik nustatėte rankiniu būdu].

b) kompiuteriams, naudojantiems: „WiFi“.

c) Spustelėkite „WiFi“ parinktis ...

dalijimasis internetu

d) Patikrinkite savo tinklo nustatymus ir pasirinkite savo naujojo interneto prieigos taško SSID slaptažodį. Baigę spustelėkite „Gerai“.

sukonfigūruoti interneto bendro naudojimo tinklą

e) Įjunkite interneto bendrinimą spustelėdami jo žymimąjį laukelį (panaikinkite žymėjimą, jei norite išjungti).

interneto dalijimasis mac

Apgaulės jūsų vieta naudojant VPN intelektualiąją DNS paslaugą

Informacija apie tai labai skiriasi pagal įrenginį, tačiau paprastai nėra sunki. Daugelyje VPN paslaugų, siūlančių intelektualųjį DNS, pateiktos išsamios įvairių populiarių įrenginių, kurie nėra VPN, sąrankos instrukcijos.

pakeisti DNS parametrus expressvpn

Aukščiau galime pamatyti „ExpressVPN“ intelektualiojo DNS instrukcijas. Tol, kol turite galiojantį intelektualiojo DNS serverio IP, beveik bet kuris pagamintas internetą turintis įrenginys gali sukonfigūruoti jį naudoti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me