„Netflix“ galima įsigyti daugiau nei 190 vietų visame pasaulyje, o kiekviena šalis turi visiškai skirtingą TV laidų ir filmų katalogą. Tai reiškia, kad kai kurie vartotojai gauna srautinį turinį, nepaisant to, kad moka tuos pačius mėnesinius abonentinius mokesčius.


Iš pradžių tai gali atrodyti slegiantis, bet nenusiminkite! Pakeitę „Netflix“ regioną, galėsite atrakinti visą papildomą turinį - iš esamos „Netflix“ paskyros. Viskas, ko jums reikia, yra pigi internetinė paslauga, vadinama virtualiu privačiu tinklu (VPN)..

Kaip pakeisti „Netflix“ regioną

Iš tikrųjų labai lengva pakeisti „Netflix“ regioną, kad atblokuotumėte daugiau turinio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikti šiuos veiksmus:

 1. Pasirinkite VPN, kuris veikia su „Netflix“.

  Labai nedaug VPN iš tikrųjų dirba su „Netflix“. Mes rekomenduojame „ExpressVPN“, nes jie vartotojams teikia greitus serverius 94 šalyse, teikia fantastišką klientų palaikymą ir yra patikimi „Netflix“ atblokavimo įrankiai..

  Peržiūrėkite mūsų geriausių „netflix“ VPN sąrašą.

 2. Prenumeruokite VPN ir atsisiųskite VPN programinę įrangą.

 3. Įdiekite VPN ir prisijunkite naudodami savo kredencialus.

  Mes užsakome keletą platformai skirtų diegimo vadovų, įskaitant „Windows“, „Mac“, „Linux“, „iOS“, „Android“ ir „Smart TV“..

 4. Prisijunkite prie VPN serverio šalyje, kurioje norite pasiekti „Netflix“.

  Ar tu žinai? JAV yra daugiau turinio nei niekur kitur, o daugelis teikėjų turės specialius serverius, skirtus JAV „Netflix“. Peržiūrėkite mūsų „Notflix“ įrankį, kad gautumėte daugiau informacijos apie „Netflix“ katalogų dydžius.

 5. Prisijunkite prie savo „Netflix“ paskyros ir mėgaukitės visu papildomu turiniu!

Ne visi VPN veikia su „Netflix“

Svarbu, kad žinotumėte, jog su „Netflix“ dirba tik viena ranka pilna VPN teikėjų. Žr. Mūsų „Netflix“ VPN vadovą, kuriame pateikiamas sąrašas paslaugų, garantuojamų dirbant su „Netflix“.

Ar aš turėsiu prisijungti prie naujos „Netflix“ paskyros?

Ne. Kadangi „Netflix“ veikia visame pasaulyje, jums nereikia atšaukti „Netflix“ ir registruoti sąskaitą kitur. Tiesiog prisijunkite prie VPN serverio šalyje, kurią norite pasiekti, ir jūsų IP adresas pasikeis. Būtent šį IP adresą „Netflix“ naudoja norėdama nustatyti, kuri turinio biblioteka jums tarnaus.

Naudingi „Netflix“ vadovai

Geriausias „Netflix 2020“ VPN | BANDYTA & PATIKRINTA [DAILY]

Kaip gauti JAV „Netflix“ „Android“, „iPhone“ ir „iPad“

Kaip žiūrėti amerikietišką „Netflix“ išmaniajame televizoriuje

Ar galiu žiūrėti „Netflix“ užsienyje?

Taip. Eidami atostogauti galite prisijungti ir žiūrėti „Netflix“ kaip įprasta. Jei jūsų aplankytoje šalyje nėra „Netflix“ arba turite labai ribotą pavadinimų katalogą, galite apsimesti, kad grįžote namo, naudodami VPN. Tai leis jums prisijungti prie „Netflix“ kaip įprasta ir žiūrėti visas laidas, kurias galite rasti namuose. Tiesiog atlikite aukščiau aprašytą žingsnį.

Kodėl „Netflix“ fiksuoja turinį regionuose?

Didelis kiekis „Netflix“ yra perkamas ir licencijuojamas iš trečiųjų šalių turinio gamintojų. Tai yra tie autorių teisių savininkai, kurie vykdo licencijavimo apribojimus, priversdami „Netflix“ nerodyti tam tikrų laidų ar filmų tam tikruose regionuose.

Priklausomai nuo to, kur gyvenate ir kur keliaujate, įmanoma, kad ribotą laiką galėsite pasiekti visą katalogą, į kurį esate įpratę grįžti namo. Tai sako „Netflix“ savo svetainėje:

Jei keliaujate ilgesnį laiką arba keliaujate į šalį, esančią ne Europos Sąjungoje, galite pastebėti, kad galimi pasirinkimai keičiasi. Europos Sąjungos šalims ribotą laiką teikiame tą patį turinį, kaip ir jūsų gimtojoje šalyje. Mes jums pranešime, kai pasibaigs ribotas laikotarpis, ir turėsite prieigą prie šalies, į kurią keliaujate, TV laidų ir filmų. Kai tai atsitiks, būtinai pranešime jums.

help.netflix.com/en/node/24853

Žinoma, naudojant patikimą VPN, aukščiau pateiktas teiginys nutildomas, nes bet kuriuo metu galite pasiekti visą turinį iš namų (arba bet kurios jūsų pasirinktos didelės „Netflix“ bibliotekos)..

Kuri „Netflix“ biblioteka yra pati geriausia?

Vos prieš porą metų atsakymas į šį klausimą visada buvo JAV biblioteka. Tačiau per pastaruosius kelerius metus „Netflix“ išleido daug pinigų licencinėms sutartims, leidusioms iš tikrųjų padidinti savo katalogus kitur.

JAV vis dar yra vienas geriausių katalogų pasaulyje, ir dauguma žmonių linkę atblokuoti šį „Netflix“. Tačiau, kaip matote žemiau esančioje lentelėje, Kanada ir Japonija dabar taip pat turi didžiulius katalogus.

„TitlesDiff“ biblioteka su „Netflix USPrice“
Jungtinės Valstijos 5864 0 7,99 USD
Kanada 5879 +15 6,31 USD
Japonija 4982 -882 5,90 USD
Jungtinė Karalystė 5835 -29 7,73 USD
Indija 5607 -257 7,80 USD
Australija 5434 -430 7,91 USD
Prancūzijoje 4156 -1708 m 9,39 USD
Vokietija 4377 -1487 m 9,39 USD
Ispanija 3848 -2016 metai 9,39 USD
Egiptas 1982 m -3882 10,30 USD

Vieną dalyką, kurį verta atsiminti, yra tai, kad nors trys pagrindinės „Netflix“ bibliotekos turi beveik vienodą pavadinimų skaičių, šie filmai ir TV programos iš tikrųjų keičia nemažą sumą iš vienos šalies į kitą. Tai reiškia, kad naudodamiesi VPN naršydami tuos katalogus galite atrakinti daugybę malonių staigmenų! „Netflix“ sąskaitos kaina taip pat keičiasi įvairiose šalyse.

Ar JAV „Netflix“ vartotojai gali gauti naudos iš VPN??

Jei esate JAV gyventojas - ir manote, kad visa tai jau turite - žemiau pateikiamas populiarių TV laidų, kurias galite atblokuoti naudodamiesi VPN, sąrašas!

„ShowCountries“ galima rasti
Šeimos vyrukas Šią linksmą animacinę seriją galima įsigyti „Netflix“ Kanadoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Švedijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Izraelyje, Italijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Slovakijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje, Graikijoje, Lenkijoje, Honkonge, Singapūre, Tailande..
Daktaras kas Šį populiarų britų mokslinį filmą galima rasti „Netflix“ Australijoje, Jungtinėje Karalystėje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Ispanijoje, Švedijoje, Rumunijoje, Šveicarijoje.
Kalėjimo bėgliai Šią greito tempo „FOX“ televizijos laidą galima rasti „Netflix“ Kanadoje, Belgijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Honkonge, Izraelyje, Italijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Singapūre, Slovakijoje, Pietų Korėjoje, Ispanijoje, Šveicarijoje , Tailandas, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Švedija.
Sulaužytas Šią kultinę britų televizijos laidą galima rasti „Netflix“ tik JK.
Džekas Airis Šis veiksmo kupinas trileris galimas tik „Netflix Australia“.
Anarchijos vaikai Šią trilerio laidą galima rasti „Netflix“ Australijoje, Belgijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Honkonge, Vengrijoje, Izraelyje, Italijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Singapūre, Slovakijoje, Pietų Korėjoje, Ispanijoje, Švedija, Šveicarija, Tailandas, Jungtinė Karalystė.
Titanai Šį DC visatos super herojų šou galima pamatyti „Netflix“ Argentinoje, Australijoje, Belgijoje, Brazilijoje, Kanadoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Honkonge, Vengrijoje, Indijoje, Izraelyje, Italijoje, Japonijoje, Lietuvoje, Meksikoje, Nyderlanduose, Lenkija, Rumunija, Rusija, Singapūras, Slovakija, Pietų Korėja, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Tailandas, Jungtinė Karalystė.

Ar nemokamame VPN galima atblokuoti „Netflix“ bibliotekas?

2020 metais, 95 proc. iš VPN nebeatblokuoja „Netflix“

Mūsų patirtis rodo, kad atsakymas į šį klausimą iš esmės yra ne. „Netflix“ praleidžia daug laiko ir pinigų blokuodama IP adresus, priklausančius VPT. Dėl to labai sunku VPN tiekėjams išlaikyti „Netflix“ atblokavimą.

Nemokamos VPN paslaugos paprasčiausiai negali leisti laiko, pinigų ir pastangų, reikalingų „Netflix“ atblokavimui, ir dėl šios priežasties nėra žinomų nemokamų paslaugų, kurias galėtume atlikti..

„Netflix“ VPN, kuriems mes rekomenduojame visus sunkiai dirbti, kad būtų užtikrinta prieiga prie pasirinktų „Netflix“ katalogų - jie tai daro naudodamiesi slaptų metodų rinkiniu, kad „Netflix“ nebepastebėtų. Suteikti prieigą prie „Netflix“ tapo sudėtinga, o norint išlaikyti prieigą šiems VPN kainuoja daug pinigų.

Atblokuokite „Netflix“, jei norite nemokamai įsilaužti

Aukščiausio lygio VPN, kuriuos rekomenduojame naudoti „Netflix“, visiems siūloma arba pinigų grąžinimo garantija, arba trumpi nemokami bandymai. Tai nėra nuolatinis sprendimas, tačiau jei norėjote nemokamai atblokuoti „Netflix“, galite jais pasinaudoti ir gauti laikiną prieigą..

Mes rekomenduojame išbandyti „ExpressVPN“. Tai ne tik viena iš pirmaujančių paslaugų rinkoje, bet ir nemokama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Būk atsargus!

Kai kuriems VPN pinigų grąžinimo garantija bus taikoma tik tuo atveju, jei, naudodamiesi VPN, neviršysite tam tikro duomenų limito. Taigi, prieš pradėdami bet kokią paslaugą, būtinai perskaitykite taisykles ir nuostatas, jei ketinate pasinaudoti šiuo metodu.

Ar aš turėsiu problemų dėl „Netflix“ regiono pakeitimo

Atminkite, kad esate mokantis abonentas ir vertinamas „Netflix“ klientas

Ne. Jūs esate mokantis abonentas ir esate labai vertinamas „Netflix“ klientas. Dėl šios priežasties „Netflix“ niekada nebaudžia savo abonentų už tai, kad naudojasi VPN. „Netflix“ norėtų rodyti visas TV laidas ir filmus kiekvienoje šalyje, tačiau dėl licencijų apribojimų, kuriuos jai nustato trečiųjų šalių turinio gamintojai, ji to negali padaryti.

Reikia pastebėti, kad „Netflix“ stengiasi sustabdyti žmones apeiti šiuos geografinius apribojimus, todėl „Netflix“ sunkiai dirba, kad blokuotų pačius VPN. Tačiau nė vienam vartotojui niekada nebuvo atšaukta jo sąskaita arba jam nebuvo skirta baudų už tai, kad jis naudojo VPN „Netflix“ žiūrėti. Neatmetama galimybė atblokuoti „Netflix“ ir žiūrėti daugiau laidų, nes jūs esate mokami abonentai.

Turėdamas problemų?

Jei kyla problemų, tikėtina, kad jūsų naudojamas VPN paprasčiausiai nesugeba atblokuoti „Netflix“. Daugelis VPN neatblokuoja „Netflix“. Mes rekomenduojame prisijungti prie vieno iš mūsų rekomenduojamų „Netflix“ VPN teikėjų.

Jei jau esate užsiprenumeravę rekomenduojamą VPN, tada galite atlikti kelis veiksmus, kad jis veiktų:

 1. Prisijunkite prie kito serverio toje pačioje šalyje.

  VPN, kuriuos mes rekomendavome atblokuoti „Netflix“ tik tam tikruose serveriuose. Bendraukite su savo paslaugų teikėju ir sužinokite, kurie serveriai šiuo metu atblokuoja „Netflix“.

 2. Atjunkite savo VPN ir vėl prijunkite.

  Atnaujinus jūsų VPN IP adresą atitinkamame serveryje, šią problemą galima išspręsti.

 3. Kreipkitės į klientų palaikymo tarnybą.

  VPT palaikymo komanda visada padės išspręsti jūsų problemas, todėl būtinai pasikalbėkite su jais, jei negalite patys išspręsti problemos..

Jei atlikote aukščiau nurodytus veiksmus ir vis dar kyla problemų, mūsų „Netflix“ VPN trikčių šalinimo vadove pateikiame keletą išsamesnių trikčių šalinimo būdų..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me