„Facebook“ yra didžiausias ir populiariausias internetinis socialinis tinklas pasaulyje. Jis gali pasigirti 1,79 milijardo aktyvių vartotojų ir skaičiuoja. Daugeliui žmonių tai tapo neatsiejama jų kasdienio gyvenimo dalimi. Tai svarbiausia - jei ne vienintelė - vieta, kur jie susibičiuliavo su draugais, skaito naujausias naujienas ir stebi vietos įvykius. Kai žmonės per dieną vidutiniškai apsilanko 13,8 svetainės, galite lažintis, kad staiga praradę prieigą prie svetainės, jie imsis skelbimų, kad sužinotų, kaip atblokuoti „Facebook“..


Jei skaitote šį straipsnį, spėju, kad esate iš tų nelaimingųjų.

Nebijok! Nesvarbu, ar jūsų darbo vieta, ar mokykla uždraudė socialinės žiniasklaidos platformą, ar gyvenate ar lankotės ją cenzūruojančioje šalyje, yra būdų, kaip įveikti barjerą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip lengvai, greitai ir (svarbiausia) saugiai prisijungti prie „Facebook“!

Kaip atblokuoti „Facebook“ naudojant VPN

Geriausias būdas atblokuoti „Facebook“ yra neabejotinai naudojant VPN.atblokuokite „Facebook“ naudodami VPN

Tiems, kas yra naujieji virtualūs privatūs tinklai, paaiškinsiu juos trumpai. VPN leidžia prisijungti prie interneto per serverį, kurį valdo VPN teikėjas. Prisijungę visi jūsų duomenys bus užšifruoti. Dėl to jūs ir jūsų naršymas internete bus veiksmingai paslėpti nuo interneto paslaugų teikėjo. Be to, kadangi visi geri VPN teikėjai turi serverius visame pasaulyje, galite pasirinkti, kad būtų apgaulinga jūsų buvimo vieta, esanti ne jūsų šalyje.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie tai, kaip veikia VPN, skaitykite „ProPrivacy.com“ VPN pradžiamokslyje..

Kalbant apie VPN naudojimą „Facebook“ atblokavimui, reikia atlikti šiuos paprastus veiksmus:

  1. Prisiregistruokite pas pageidaujamą VPN teikėją.
  2. Atsisiųskite ir nustatykite kliento programinę įrangą savo įrenginyje (-iuose)..
  3. Pasirinkite vietą (kur jums priklauso) ir susisiekite.
  4. Savo įrenginyje atidarykite „Facebook“ arba atsisiųskite „Facebook“ programą, jei dar jos neturite.
  5. Mėgaukitės naujai atblokuota prieiga prie „Facebook“!

Kokį VPN teikėją turėtumėte registruoti, visiškai priklauso nuo jūsų ir jūsų konkrečių poreikių. Norite naudoti VPN paslaugą kitiems dalykams nei prisijungti prie „Facebook“? Kita vertus, jei tai tik „Facebook“, kurį norite naudoti VPN, galite patikrinti mūsų geriausių „Facebook“ VPN sąrašą.

Kiti būdai atblokuoti „Facebook“ svetainę

Tor

Asmenys gali atblokuoti „Facebook“ naudodamiesi svetaine „Tor“ - nemokama, atvirojo kodo programinė įranga, kuri kuo arčiau anonimiškumo internete. „Tor“ yra puikus pasirinkimas norint atblokuoti „Facebook“, jei esate aktyvistas, informatorius ar kažkas kitas, reikalaujantis didesnio interneto anonimiškumo. Mes rekomenduotume „Tor“ vartotojams, norintiems prisijungti prie „Facebook“ iš šalių, kuriose labai cenzūruota, arba jei „Facebook“ atblokavimui yra pavojų keliantis elementas. Jei kartu naudosite VPN ir „Tor“, pagerės jūsų internetinis saugumas, todėl galbūt reikėtų apsvarstyti šią galimybę. Svarbu nepamiršti, kad ne visi VPT dirba su „Tor“ ir todėl jums reikės „Tor VPN“ paslaugos, jei norite tai padaryti..

„Tor“ nerekomenduojama naudoti kasdieniems vartotojams, kurie tiesiog nori atblokuoti „Facebook“ iš mokyklos ar biuro. Šiems asmenims būtų geriau naudoti greitesnį, patogesnį VPN.

Tinklo tarpiniai serveriai

Nemokami internetiniai tarpiniai serveriai yra dar viena galimybė „Facebook“ atblokuoti. Tačiau, kaip ir „Tor“, tarpinių serverių naudojimas - nesvarbu, ar jo HTTP, ar „SOCKS“ - turi savo trūkumų. Nors jie yra greiti ir veiksmingi, jie paprastai yra nestabilūs ir jiems trūksta šifravimo ir kitų saugos protokolų. Tiems, kurie nori atblokuoti „Facebook“ nuo darbo ar mokyklos, gali būti gerai. Priešingai, dėl nemokamų interneto tarpinių serverių nestabilumo ir abejotino saugumo jie tampa blogu pasirinkimu asmenims, norintiems prisijungti prie „Facebook“ iš šalių, kuriose platforma yra uždrausta..

Perskaitykite išsamų mūsų straipsnį apie tarpinių serverių ir VPN skirtumus, kad sužinotumėte, kuris variantas yra geriausias pasirinkimas.

Šalys, kuriose blokuojamas „Facebook“

Nuo pat įkūrimo „Facebook“ buvo apribota keliolikoje pasaulio šalių. Tačiau tik trys šalys aktyviai blokuoja socialinės žiniasklaidos platformą:

  1. Kinija: „Facebook“ Kinijoje buvo užblokuotas nuo 2009 m. Ürümqi riaušių, nes aktyvistai naudojasi platforma kaip savo ryšių tinklo dalimi. Nuo tada jį pakeitė „copycat“ (ir griežtai vyriausybės kontroliuojamas) „Renren“.
  2. Iranas: „Facebook“ buvo uždraustas Irane po 2009 m. Rinkimų, nes baiminamasi, kad socialinės žiniasklaidos platformoje bus organizuojami opozicijos judėjimai.
  3. Šiaurės Korėja: „Facebook“, kaip ir kiekviena kita socialinės žiniasklaidos platforma, yra užblokuota Šiaurės Korėjoje. Tai lemia tai, kad dauguma šalies gyventojų neturi galimybės naudotis internetu.

Jei lankotės ar gyvenate šiose šalyse, jūsų galimybės prisijungti prie „Facebook“ per VPN skiriasi. Pirmuosius du galite palyginti lengvai pasiekti naudodamiesi bet kuriuo iš mūsų rekomenduojamų VPN atitinkamai Kinijai ar Iranui. Tačiau Šiaurės Korėją nėra taip lengva sulaužyti, kaip Didžioji Kinijos užkarda ar Irano cenzoriai. Rašymo metu nėra žinomų tiekėjų, kurie galėtų leisti jums pasiekti „Facebook“ iš Šiaurės Korėjos. Be to, visiems, kurie bandys prisijungti prie „Facebook“ iš Šiaurės Korėjos, net ir gavę leidimą, jie bus griežtai baudžiami.

Kaip atblokuoti „Facebook“ mokykloje ir darbe

Dėl blaško „Facebook“ pobūdžio, daugelis biurų, universitetų ir klasių mokyklų uždraudė jį (kaip ir kitas socialinės žiniasklaidos platformas) iš savo tinklų.atblokuoti „Facebook“

Šie blokai paprastai įrengiami atsižvelgiant į geriausius ketinimus. Profesoriai nori, kad jų studentai atkreiptų dėmesį į pamokas, o viršininkai nenori mokėti savo darbuotojams už tai, kad jie žiūri į GIF katėms. Nepaisant to, be galo nelinksma, kai per pertrauką norite pasivyti „Facebook“ sklaidos kanalą, kad patektumėte tik į skaitmeninę sieną..

Geriausias sprendimas? Norėdami prisijungti prie VPN, pakeiskite IP adresą į kitą, kuris nėra jūsų darbo ar mokyklos tinkle. Dar daugiau, kadangi jus cenzūruoja tik tinklas, o ne šalis, kurioje gyvenate, galite prisijungti prie tos pačios šalies VPN serverio. Tai yra geras dalykas, nes arti VPN serverio paprastai pasiekiamas didesnis greitis, o tai visada yra teigiama priemonė naršant „Facebook“!

„Facebook“ išvados atblokavimas

Nesvarbu, ar socialinės darbo vietos užblokuota jūsų darbo vietoje, mokykloje, ar jūs lankotės ar gyvenate šalyje, kurioje cenzūruojama svetainė, yra daugybė priežasčių, kodėl galbūt norėsite atblokuoti „Facebook“. Kaip turėtumėte tai padaryti, visiškai priklauso nuo motyvo. Žmonėms, norintiems apeiti nedidelį bloką, kurį įkūrė jų viršininkas ar profesoriai, gali užtekti internetinių tarpinių serverių. „Tor“ yra labai rekomenduojamas norintiems prisijungti prie „Facebook“ iš vietų, kuriose jie gali būti nubausti. Tuo tarpu VPT sukuria gerą pusiausvyrą tarp greičio, patogumo ir saugumo.

Nepriklausomai nuo jūsų priežasties, kodėl jums reikia atblokuoti „Facebook“, tikimės, kad šis ProPrivacy.com vadovas padės jums rasti geriausią būdą greitai ir saugiai pasiekti populiarųjį socialinį tinklą.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me