Šioje „ARCTIC Accelero Hybrid III“ apžvalgoje ir vadove aš jums parodysiu, kaip surinkti jį su „AMD Radeon RX480“, pažiūrėsime į kai kuriuos palyginimo rezultatus ir įvertinsime, ar verta jų gauti, jei žiūrite į visavertį entuziastą. viena vandens aušinimo galimybė.


Pliusai

  • Puiki kompanija su puikiais produktais
  • Individualizuoto GPU aušinimo garantija negalioja
  • Vizualiai nepatrauklus
  • Ne geriausiai suprojektuotos VRM šiluminės skylės

MINUSAI

  • Keletas blogų dalykų
  • Ateik čia

Apie ARCTIC

ARCTIC (iš pradžių „Arctic Cooling“) yra Šveicarijos įmonė, kuri veikia nuo 2001 m. Ir teikia entuziastų aušinimo sprendimus asmenims visame pasaulyje. Neatliksiu išsamios jų apžvalgos, nes yra daugybė kvalifikuotų įmonių, tokių kaip „Linus Tech Tips“ ir „JayzTwoCents“. Tačiau įmonė buvo tokia maloni, kad pateikė mums keturis „Accelero Hybrid III“ - 140 mm leidimus, kuriuos galėtume naudoti su mūsų „Ethereum Mining Rig“. „Accelero Hybrid III“ yra AIO GPU aušinimo sprendimas vandenyje, kuris leidžia jums naudotis visais vandens aušinimo privalumais be vargo ir rezervuarų išpylimo..

Kadangi jau daugiau nei trejus metus savo namų asmeniniame kompiuteryje veikia „Freezer i30“, pasižymintis puikiu našumu ir be jokios degradacijos, aš labai tikėjausi „Accelero Hybrid III“. Man malonu pasakyti, kad tai nenuvylė.

Kainodara

„Accelero Hybrid III“ laikrodžiai yra 99 USD. Palyginti su kitais aušinimo sprendimais rinkoje, tai yra tas pats rutulinis parkas, kaip ir kiti, ir vandens blokai. Žinoma, kai naudojate vandens blokelius, turite turėti visą aušinimo kontūrą, tuo tarpu tai yra beveik „plug and play“.

ARCTIC kainodara

ARCTIC taip pat parduoda daugybę kitų vandens aušinimo sprendimų, taip pat oro aušintuvų, kurių našumas yra geresnis, palyginti su standartinėmis versijomis.

Vaizdo įrašų diegimas

Pažvelkite į žemiau esantį vaizdo įrašą ir pamatysite, kaip lengva surinkti „Accelero Hybrid III“.

ARCTIC reikalauja žymiai vėsesnių temperatūrų (iki 42–46 ° C), taip pat žymiai tylesnio darbo. Per šią apžvalgą man buvo malonu patirti, kad abu šie teiginiai yra ne tik teisingi, bet ir aušintuvas žymiai pateisino mano lūkesčius! Peržiūrėkite aukščiau esantį vaizdo įrašą, jei norite pamatyti visus šiuos dalykus sau.

Palaikymas

Apskritai, ARCTIC komandos palaikymas buvo fantastiškas. Deja, didžiausia apmauda buvo ta, kad jie nepateikia bendrų vaizdo plokštės instrukcijų. Nors tai nebuvo problema man, tiems, kurie pirmą kartą naudojasi AIO aušintuvu, tai gali sukelti problemų. Laimei, „YouTube“ yra daugybė vadovėlių, nukreiptų būtent į tai.

Montavimas ir testavimas

Apskritai, „Accelero Hybrid“ su RX 480 surinkimo procesas man pasirodė labai paprastas uždavinys, kuris man užtruko maždaug 30 minučių (neįskaitant 60 minučių terminių klijų džiūvimo laiko)..

Pradėsite nuo pradinio aušinimo tirpalo išmontavimo. „RX480“ modelyje tai vyksta taip. Šeši maži varžtai plastikiniam dangčiui. Keturi varžtai GPU aušinimo blokui. 11 galinių varžtų ir du priekiniai varžtai, skirti šilumnešiui ir ventiliatoriui. Tik nusėdę iki PCB, pagrindinį GPU lustą turėsite išvalyti popieriniu rankšluosčiu.

RX480 vandens aušinimo agregatas

Baigę išmontavimą, galite pradėti AIO vandens aušinimo surinkimą. Pirmiausia išlyginkite PCB, pateikdami vandens aušinimo bloką ir pasirinktinę užpakalinę radiatorių. Dabar GPU uždėkite nedidelį terminio junginio / pastos lukštą. Išlyginkite bloką, PCB ir radiatorių bei prisukite kartu, naudodami pateiktus varžtus, spyruokles ir poveržles. Įsitikinkite, kad kiekvieną varžtą keletą kartų pasukite vienu metu, sukdami pagal laikrodžio rodyklę. Jūs turite tai padaryti, kad šiluminis junginys būtų paskirstytas tolygiai, o blokas ir radiatorius sėdėtų tinkamai. Surinkę, atsargiai pabandykite perkelti aušinimo bloką, kad jis tvirtai priglustų.

Dabar turėsite pridėti VRM radiatorių. Deja, RX480 jie pateikia bendrą rinkinį. Norėdami išsiaiškinti, kur turi patekti radiatoriai, galite pasižiūrėti, kur yra originalios radiatoriaus šilumos pagalvėlės. Sužinokite, kur įdėsite kiekvieną šaldytuvą, ir sukurkite sau diagramą (mentalinę ar ant popieriaus). Užtepkite kiekvieną šilto kriauklę nedideliu kiekiu šiluminių klijų, įsitikinkite, kad ji stovi vietoje ir su ja nesujungiate jokių elektrinių komponentų. Kai šiluminė pasta išdžius, galite pridėti šaldymo ventiliatoriaus VRM.

Prijunkite ventiliatorius ir dabar galite įterpti GPU į savo sistemą.

Spektaklis

Aš išbandžiau „ARCTIC Accelero Hybrid III“ veikimą naudodamas keletą skirtingų etalonų ir mūsų pasirinktinį „testą“ - „Ethereum“ kasybą. Etalonams, kuriuos naudojau: „PassMark“ ir „3D Mark“. Atsargų našumas buvo atitinkamai 74C ir 81C, o naudojant AIO sistemą - tik 38C ir 40C.

Tačiau patikimiausias bandymas yra „Ethereum Mining“. „Ethereum Mining“ reikalauja, kad GPU veiktų 100%, 24/7. Neatlikau testavimo nepalankiausiomis sąlygomis, nes tai labiau atspindėtų GPU našumą, o ne aušinimą. Žinoma, galite naudoti geresnį aušinimo efektyvumą, kad pasiektumėte geresnį GPU našumą.

„Accelero Hybrid III“ - „RX480 Performance“

Rezultatai rodo, kad „Accelero Hybrid“ kol kas yra puikus aušinimo sprendimas. Deja, aš neturiu jokių vandens aušinimo sprendimų, su kuriais būtų galima palyginti, tačiau sprendžiant iš rezultatų; Aš rekomenduočiau visiems. Net ir nustačius 10% ventiliatoriaus greitį, temperatūra neviršijo 45C! Be to, sistema taip pat veikė žymiai tyliau. Jei jūsų kompiuteris nėra užrakinamas spintelėje, niekada nenorėtumėte jo naudoti tokiu dideliu greičiu, nes tai gana gąsdina..

Kiti produktai

Kartu su GPU aušinimu (tiek oru, tiek vandeniu), ARCTIC taip pat parduoda procesorius ir atminties aušinimo sprendimus bei priedus, kurie jums padės. Jie taip pat parduoda monitorių laikiklius, ausines ir keletą kitų daiktų. Jei norite pažvelgti į bet kurį iš jų, apsilankykite ARCTIC svetainėje.

ARCTIC išvada

Apskritai, ARCTIC „Accelero Hybrid III“ yra puikus sprendimas, jei norite pasiekti geresnį ir tylesnį savo GPU aušinimą. Ar tai būtų „AMD Radeon RX 480“, kaip man, ar kitas palaikomas GPU. Tačiau nerekomenduočiau to daryti, jei planuojate naudoti AIO ne tik komponentuose, nes jis gali sugesti, o tinkintos VRM šiluminės nuorodos yra didžiulė išeitis. Tokiu atveju jums geriau naudoti individualią vandens aušinimo sistemą. Apibendrinant galima pasakyti, kad vieno ar dviejų GPU atveju „Accelero Hybrid III“ yra fantastiškas, o ARCTIC taip pat turi daugybę kitų AIO aušinimo sistemų, kurių veikimas, panašu, yra panašus..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me