VPN mokykloje - kodėl?

Kai vaikai lanko mokyklą, jiems dažnai draudžiama patekti į socialinės žiniasklaidos svetaines mokyklos „Wi-Fi“ tinkle. Pirmiausia tai siekiama sustabdyti skaitmeniniu būdu perduodamus įrašus klasėje. Socialinės medijos svetainės, tokios kaip „Facebook“, „Instagram“ ir „Snapchat“, gali būti labai blaškomos, kai jos prieinamos mokykloje, tačiau visada bus keletas tėvų, kurie nori, kad jų vaikas galėtų siųsti žinutes..

Kai kurie tėvai mėgsta dienos metu registruotis su savo vaiku, o ne kiekvienas iš tėvų gali sau leisti susimokėti už tai, kad jų vaikas turėtų duomenis ar sudarytų telefono sutartį. Šiems tėvams kurjerių paslaugos, teikiamos socialinės žiniasklaidos platformose, gali būti tikra palaima, tačiau tik tuo atveju, jei jų vaikai gali naudotis tomis paslaugomis dienos metu.

Daugumai žmonių tai gali atrodyti nereikšminga, tačiau galimybė pranešti savo vaikui, kad vėluojate pasiimti jų, ir kad jie neturėtų jaudintis ar prašyti susitikti parduotuvėje už kampo, kad sutaupytų laiko - yra svarbiau, nei galite pamanyti. Dėl paprastos ekonomikos ir mokyklų tinklo administratorių nustatytų paslaugų ir svetainių apribojimų kai kuriems tėvams šiuo atžvilgiu nėra taip pasisekė, kaip kitiems.

Dėl šios priežasties tėvai gali kreiptis į VPT. Naudodami VPN, vaikai gali apeiti interneto apribojimus, kuriuos mokyklos teikia paslaugoms. Tai leidžia jų vaikui patekti į užblokuotas svetaines, kad su jais būtų lengva susisiekti, kol jie yra mieste.


VPN mokykloje

Ar tai legalu?

VPN naudojimas beveik neabejotinai kenkia mokykloms ir tai gali padėti jūsų vaikui bėdoje su mokytoju. Tai yra daug labiau tikėtina, jei jie yra pastebėti piktnaudžiaujantys savo galia ir patenka į ribotas vietas, būdami mokyklos patalpose. Mokyklos blokuoja socialinę žiniasklaidą, žaidimų svetaines, srautinio transliavimo svetaines, turinį suaugusiesiems ir daugybę kitų paslaugų, kad vaikai nesiblaškytų ir nežiūrėtų su amžiumi netinkamos medžiagos..

Naudodamas įrenginį, įgalintą VPN, vaikas gali apeiti visas šias blokus, tai reiškia, kad jie gali padaryti daug dalykų, kurie jiems nėra skirti daryti mokyklos valandomis. Atsakingas vaikas gali būti pakankamai protingas, kad tik pasinaudodamas VPN praneštų tėvams, kai su jais susisiektų; tačiau kiti vaikai mokykloje gali žaisti „Minecraft“ (yra ir kitų žaidimų) arba parodyti savo draugams vaizdo įrašus, kurie gali būti sulaikyti ir konfiskuoti jų telefoną ar įrenginį.

Nepaisant to, daugelyje šalių VPN naudoti nėra neteisėta. Tiesą sakant, yra labai mažai šalių, kuriose VPN naudoti draudžia įstatymai ir dėl to jūsų vaikas gali patekti į bėdą. Kita vertus, tikrai yra dalykų, kuriuos jūsų vaikas gali padaryti naudodamas VPN, kurie galėtų juos nukreipti į bėdą dėl įstatymų...

Atblokuoti draudžiamą turinį mokyklose ar kolegijose

Daugelis mokyklų riboja „WiFi“ ryšį, todėl tam tikros svetainės yra užblokuotos jų mokiniams. Žinoma, mokyklose švietimas yra pats svarbiausias dalykas. Tačiau mes manome, kad mokyklos turėtų skatinti mokinius atsipalaiduoti per pertraukas ar prastovas, o įpratimas naudotis savo mėgstamomis internetinėmis paslaugomis leis jiems tai padaryti. Jei jūsų mokyklos „WiFi“ tinkle yra apribotos svetainės, VPN gali padėti atblokuoti šias paslaugas ir dar daugiau!

  • Atblokuokite „Netflix“ programą mokykloje
  • Atblokuokite „SnapChat“ programą mokykloje

Ar vaikas gali pažeisti įstatymą naudodamas VPN??

VPN naudojimas nėra neteisėtas daugelyje tautų, o VPN naudojimas mokykloje nėra specialiai neteisėtas. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kurioje šalyje gyvenate, yra dalykų, kuriuos vaikas galėtų padaryti su VPN, kurie gali būti neteisėti. Kai kuriose šalyse IPT vyriausybės vardu blokuoja LGBT medžiagą, seksualinį turinį, azartinius žaidimus (ir kitą religiškai nesuderinamą turinį) ar politiškai ginčijamą interneto svetainės turinį..

Kai vaikas naudojasi VPN, jis gali pasiekti ne tik mokyklos užblokuotą turinį, bet ir IPT ir vyriausybės užblokuotą turinį. Dėl šios priežasties yra tikėtina, kad vaikas gali patekti į vyriausybės užblokuotas svetaines ir šis poelgis (užuot naudojęsis VPN) gali sukelti jiems rimtų problemų su valdžios institucijomis.

Vaikas naudojasi VPN

O kaip JAV?

Net JAV kompiuteriu išmanantis vaikas gali naudoti įgaliotinį, kad atsidurtų nieko gero. Vaikas galėjo naudoti VPN, norėdamas nuslėpti savo tapatybę, ir tai galėtų sudaryti sąlygas tokiam elgesiui, kaip elektroninės patyčios. Tačiau vėlgi neteisėtas yra elgesys, kuriuo vaikas užsiima, o ne pats VPT naudojimas.

Ar VPN naudojimas mokykloje yra neteisėtas - išvada

Jei tėvai ar globėjai gali pasitikėti savo vaiku, kad mokykloje nepiktnaudžiauja VPN, tai yra efektyvus būdas apeiti svetainių blokus. Svarbu, kad tėvas / globėjas pabrėžtų pasitikėjimą savo vaiku ir paaiškintų, kad naudojant VPN viskam, išskyrus kontaktus su jais, gali kilti daug problemų tiek mokykloje, tiek už jos ribų..

Dienos pabaigoje, jei vaikas mokykloje bus sugautas naudojant VPN, gali būti konfiskuotas jo telefonas ir gali tekti pasikalbėti su savo vaiko mokytoju. Jei vaikas parodys, kad nesugeba atsakyti už prieigą prie užblokuotų svetainių, greičiausiai turėsite pakeisti slaptažodį VPN tarnyboje, kad jūsų vaikas negalėtų pasiekti. Priešingu atveju jie vėl gali būti sugauti naudojant VPN, todėl mokykla gali imtis tolesnių veiksmų.

Vaizdo kreditai: Beždžionių verslo vaizdai / Shutterstock.com, thodonal88 / Shutterstock.com, wavebreakmedia / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me