„Kodi“ media grotuvas gali indeksuoti visus jūsų kompiuteryje esančius pramogų failus, sukurdamas centrinę biblioteką, kuri suteikia jums vieną programą, kad galėtumėte pasiekti visus savo vaizdo įrašus ir muziką. Galimybė perduoti „Kodi“ transliuojamą vaizdo įrašą internetu dar labiau išplečia jūsų pramogų galimybes.

Priedai suteikia prieigą prie visų šių papildomų pramogų. Jei esate užsisakę aukščiausios kokybės pramogų paslaugas, tokias kaip „NowTV“, „Netflix“ ar „HBO Now“, galite susieti šias paskyras su savo „Kodi“ grotuvu ir pasiekti jas ten. Kiekvienu atveju jums reikės specialaus priedo, kad jūsų prenumeratos paslauga būtų atliekama per „Kodi“.

Peržiūrėkite mūsų geriausią „Netflix“ VPN vadovą.

Ieškokite „Kodi“ priedų, būkite atsargūs, nes ne visi jie žaidžia pagal taisykles. Žiniasklaidos kompanijoms ir vyriausybėms dabar labai karšta po apykakle apie „Kodi“ dėl priedų, leidžiančių nemokamai naudotis autorių teisių saugoma medžiaga be tų vaizdo įrašų savininkų leidimo.

Taigi galite perskaityti, kad Kodi yra neteisėtas. Tačiau taip nėra. Neteisėtumas kyla dėl kai kurių priedų.


ProPrivacy.com nepripažįsta autorių teisių pažeidimų. Nors mes žinome, kad VPT gali būti naudojami apgaulingoms jūsų buvimo vietoms kitoje šalyje ir tokiu būdu įveikti geografinius apribojimus, jų pagrindinis tikslas yra suteikti jums internetinį saugumą ir privatumą. Visų pirma, todėl mes rekomenduojame naudoti „VPN“ „Kodi“.

Perskaitykite mūsų geriausių „Kodi“ priedų, pateiktų 2017 m. Gruodžio mėn., Sąrašą. Jei dar niekada neįdiegėte papildinio, šioje apžvalgoje galite perskaityti tolesnės užduoties instrukcijas..

Contents

Geriausi „Kodi“ priedai JAV televizijai

1. USTVNow

„USTVNow“ yra prenumeratos paslauga, nukreipianti daugybę Amerikos televizijos stočių. Tai apima CBS, NBC, „Fox News“ ir ESPN. Jei jau turite „USTVNow“ prenumeratą, jums tiesiog reikia prisijungti, kai pirmą kartą paleidžiate priedą. Jei neturite prenumeratos, galite prisiregistruoti naudodamiesi „Kodi“ priedu. Bendrovė siūlo nemokamą bandomąją versiją.

„Stream Super Bowl 53“ CBS su VPN!

2. Film Emporium

Kaip rodo jo pavadinimas, „Film Emporium“ yra puikus filmų šaltinis. Tačiau šis priedas taip pat apima daugybę tiesioginių transliacijų, įskaitant pagrindines JAV ir JK televizijos stotis. Šį priedą rasite „Dandy Media“ saugykloje.

3. „SmoothStreams“

„SmoothStreams“ siūlo daugiau nei 50 kanalų, įskaitant pagrindines JAV sporto transliacijų paslaugas. Be tiesioginių sporto renginių, tokių kaip NFL, NBA ir MLB žaidimų, srautų, galite pasiekti specialius transliuotojus ir visus pagrindinius JAV televizijos tinklus..

Geriausi „Kodi“ priedai britų televizijai

4. „iPlayer“

BBC garsėja visame pasaulyje dėl savo kokybiško programavimo. Galite žiūrėti visus BBC kanalus internete per savo naršyklę, naudodamiesi „BBC iPlayer“. Šis priedas paleidžia „iPlayer“ į „Kodi“. „Kodi iPlayer“ suteikia prieigą prie užsakomų vaizdo įrašų ir komplektuotų rinkinių bibliotekos, taip pat tiesioginių BBC televizijos kanalų srautų.

5. JK turkai

Šis priedas suteikia prieigą prie vieno „Techie“ grojaraščio. Aptariamas genijus gyvena JK, bet yra išgaunamas iš Turkijos, todėl jo vaizdo įrašų kolekcija daugiausia yra iš šių dviejų šalių. Vaizdo įrašų bibliotekos yra taip gerai suskirstytos į kategorijas, kad šis priedas tapo populiarumu visuomenei. Gaukite šį priedą iš „Cerebro“ TV saugyklos.

Geriausi pasaulio televizijos „Kodi“ priedai

6. „Maverick“ televizorius

Naudodamiesi šiuo priedu gausite tiesiogines TV stočių ir vaizdo transliacijų paslaugų transliacijas iš viso pasaulio. Kaip ir tiesioginiuose srautuose, sistemoje yra plati vaizdo įrašų biblioteka, kurią sudaro filmai, dokumentiniai filmai ir fitneso vaizdo įrašai. Šios paslaugos saugyklą galite rasti „Maverick TV“ svetainėje.

7. „StreamHub“

„StreamHub“ turi „Mobdro“, kuris suteikia prieigą prie tiesioginių TV srautų iš viso pasaulio. Šie kanalai apima nemokamas ir papildomas televizijos paslaugas, tokias kaip sportinės franšizės kanalai ir HBO. Ši sistema turi savo saugyklą, kuri dar vadinama „StreamHub“.

8. Itin IPTV

„Ultra IPTV“ apima interneto transliacijos paslaugas iš viso pasaulio. Kanalų bibliotekoje yra specialių paslaugų, tokių kaip sporto renginių transliacija ir naujienų kanalai. Svetainėje taip pat yra daugybė filmų kanalų ir rodomų įvairiomis kalbomis, taigi, jei esate toli nuo namų, naudodamiesi šiuo priedu turite puikių galimybių rasti pramogų savo kalba. „Ultra IPTV“ galite gauti iš „Cazlo“ saugyklos.

9. „SkyNet“

„SkyNet“ yra dar viena plati biblioteka, suteikianti prieigą prie tiesioginių TV kanalų srautų iš viso pasaulio. Šis priedas taip pat apima prieigą prie užsakomųjų pramoginių vaizdo įrašų, kuriuose yra filmai, laidos ir dokumentiniai filmai. „SkyNet“ priedą galima rasti „Maverick TV“ saugykloje.

10. „Cloud TV“

„cCloud TV“ siūlo pramogų biblioteką. Susietas priedas, supakuotas į tą patį saugyklą, vadinamas „cCloud Live TV“. Tai suteikia jums prieigą prie tiesioginių TV stočių srautų iš viso pasaulio. Šį priedą gausite iš „Cazwall“ saugyklos.

11. Didžiausias IPTV

Ši IPTV kanalų kolekcija suteikia prieigą prie pramogų iš viso pasaulio. Šiuos kanalus sudaro tiek nemokamos, tiek aukščiausios kokybės televizijos stotys labai įvairiomis kalbomis. Nors šis priedas gali jus nukreipti į šiuos užsienio kanalus, jis negali jus supainioti su jų regioniniais apribojimais. Šį priedą galite įdiegti iš „Super Repository“.

Geriausi filmų „Kodi“ priedai

12. BOB neišlaisvintas

„BOB Unleashed“, dar žinomas kaip „BOB Unrestricted“, suteikia prieigą prie ilgo srautinio perdavimo paslaugų sąrašo, tačiau daugeliui iš jų reikalinga prenumerata, kurios BOB negali apeiti. Taigi, jei norite maksimaliai išnaudoti šį priedą, turėsite prisijungti prie „premium“ kanalų. „BOB Unleashed“ galima rasti „Noobs and Nerds“ saugykloje.

13. Specto

„Specto“ yra „Exodus“ šakutė, apie kurią galite perskaityti žemiau. Filmų duomenų bazė yra didelis atrakcija, joje taip pat yra vaizdo įrašų iš „Sky TV“ kanalų, nors tai nėra tiesioginis tų stočių kanalas. Priedas internete ieškos alternatyvių šaltinių kiekvienam išvardytam vaizdo įrašui. Kai pasirinksite vieną, meniu pateiks jums parinkčių, iš kurių galėsite žiūrėti, sąrašą.

14. „Safehouse“ filmai

„Safehouse Movies“ laikosi savo pagrindinės veiklos ir tiesiog pateikia filmų sąrašą (daugumoje kitų pagrindinių „Kodi“ priedų yra laidos ir tiesioginiai TV srautai). Šį priedą galima rasti „Dandy Media“ saugykloje.

15. Filmai „Snag“

Šis priedas yra puikus Bolivudo filmų šaltinis. Čia taip pat rasite fantastiškų pramogų iš kitų šaltinių, įskaitant filmus iš Afrikos ir dramas iš Korėjos.

16. SALTAI (srautas iš visų šaltinių)

"SALOS" reiškia "srautas visus šaltinius." Kaip ir dauguma šios filmo kategorijos priedų, SALTS suteikia jums prieigą prie populiarių TV laidų ir dramų. Šį priedą galite rasti „Kodil“ saugykloje.

17. F.U.B.A.R.

F.U.B.A.R. bibliotekoje yra didelis asortimentas, kuriame yra kategorijos, įskaitant vaikų pramogas ir filmus iš Bolivudo. Tai puikus filmų paketas. Priedas yra prieinamas iš „Mucky Duck“ saugyklos.

18. Poseidonas

Poseidonas yra viena iš Kodi žvaigždžių ir yra sveikinamas kaip naujasis Išėjimas. Šį priedą galite įsigyti iš daugelio saugyklų, įskaitant „Kodil“ ir „Noobs and Nerds“.

19. Išėjimas

Išėjimas buvo medžio viršuje, kol nebuvo sustabdytas jo pagrindas „TVAddons.ag“. Dabar galite įdiegti „Exodus“ priedą, tačiau nė vienas iš jūsų pasirinktų vaizdo įrašų nebus paleistas. Nepaisant to, kad „Exodus“ nebenaudojamas, jis vis dar platinamas per „Super Repository“ ir „Kodil“.

20. Sandora

Paktas yra oficialus Exodus pakaitalas. Tačiau daugelį jos nuorodų panaikino uždarę savo prieglobos svetaines, kurios suteikė „Poseidon“ pranašumą lenktynėse siekiant pakeisti „Exodus“. Paktą galima įsigyti iš „Kodil“ ir „XvBMC“ saugyklų.

Geriausi „Kodi“ priedai sportui

21. Pristatymas

Pristatymas yra ypač geras priedas futbolo narkomanams. Sistemos meniu yra Anglijos „Premier League“ lygų lentelė ir yra daug svarbiausių įvykių iš pastarųjų rungtynių. Kiti kanalai teikia su sportu susijusius filmus ir laidas. Pristatymas nėra susijęs tik su sportu; jame taip pat siūlomos pramogos vaikams, komedijos, dokumentiniai filmai ir sezoninis programavimas.

22. Kylančios bangos

„Kylančios bangos“ yra tinkama vieta tiesioginiams sporto renginiams pasiekti, tačiau dažniausiai jas galima įsigyti tik užsiprenumeravus transliavimo kanalą. Kanalai, išvardyti šiame priede, yra „BT Sports“, ESPN, „Fox Sports“ ir „Bein Sports“. Šį priedą galite gauti iš „Mulla Fabz“ saugyklos.

23. „Elektros skliautas“

Kaip ir kylančios bangos, „Elektra“ skliautai yra geras prieigos prie tiesioginių sporto renginių srautas. Per šį priedą taip pat galima rasti naujausių rungtynių svarbiausius elementus.

24. VidTime

„VidTime“ suteikia prieigą prie tiesioginių sporto renginių srautų ir yra geras šaltinis ledo ritulio, krepšinio ir UFC varžyboms. Nors priedas specializuojasi tiesioginių srautų transliacijose, jame yra ir įrašytų rungtynių svarbiausių vietų biblioteka.

25. Futbolas pakartokite

Futbolo kartojimas specializuojasi futbole. Šis priedas nepateikia tiesioginių rungtynių transliacijų, tačiau savo bibliotekoje turi įspūdingą lygų sąrašą, įskaitant „Premier“ lygą, Čempionų lygą, Vokietijos Bundeslygą ir „Serie A“ iš Italijos..

26. „Halow Live TV“

„Halow“ pritraukia gerbėjus su savo įspūdinga nuorodų į tiesioginius sporto renginių srautus biblioteka, kuria ji gali naudotis nemokamai. Šis priedas yra ne tik sportas, bet ir todėl, kad bibliotekoje taip pat yra kanalų, skirtų vaikų pramogoms, filmams ir dar daugiau. „Halow“ taip pat apima radijo kanalus.

27. Sporto manija

Jei mielai mokate už galimybę naudotis pramogomis „Kodi“, tuomet turėtumėte pasidomėti „Sports Mania“. Ši prenumeratos paslauga JK suteikia jums nenutrūkstamą srautinį perdavimą, nes įmonė daug investavo į savo serverio talpą ir vaizdo perdavimo technologiją.

Geriausi „Kodi“ muzikos priedai

28. Bandicoot Vids

„Bandicoot Vids“ specializuojasi tiesioginių įvykių vaizdo įrašuose. Tai nereiškia įvykių transliacijos realiu laiku, kai jie įvyksta, bet tiesioginių pasirodymų, tokių kaip scenos pjesės ir muzikos koncertai, įrašai. Tačiau kanalas taip pat tiesiogiai transliuoja transliacijas, įskaitant sporto renginius. Šis priedas taip pat turi klasikos filmų biblioteką, nors pastaruoju metu jos nėra.

29. MP3 srautai

Tai yra muzikos srautinio perdavimo priedas, kurį galite gauti iš „Super“ saugyklos. Biblioteka yra gerai indeksuota pagal žanrą, o tai suteikia galimybę sudaryti savo grojaraštį.

30. „BeatZ“

„BeatZ“ turi labai didelę muzikos biblioteką, kuri liks be galo linksma. Šis muzikos srautinio perdavimo priedas yra iš savo saugyklos, kurį gamina „Stream Army“.

31. „Rave“ žaidėjas

„Rave Player“ turi puikią muzikos biblioteką, turinčią savitą DJ rinkinių ir miksų skyrių. Ilgi rinkiniai suteikia iš anksto sumaišytą muzikos srautą, kuris tęsis valandas, jums nereikia pasirinkti atskirų melodijų.

32. Muzikos šaltinis

Muzikos šaltinyje yra daugybė įvairių muzikinių pramogų. Priedas suteikia prieigą prie skaitmeninės muzikos failų bibliotekos, taip pat vaizdo muzikos kanalų. Galite prieiti prie skaitmeninių radijo stočių naudodami priedą ir transliuoti DJ rinkinius.

33. „TuneIn“ radijas

„TuneIn“ yra populiari skaitmeninės muzikos programa. Šis priedas suteikia paslaugą prieinamą iš „Kodi“. Norint prisijungti prie sistemos per „Kodi“, reikia „TuneIn“ paskyros. Tačiau sąskaitą galite gauti nemokamai.

Geriausi „Anime“ „Kodi“ priedai

34. „AnimeGo“

„AnimeGo“ yra puikus japonų animacijos šaltinis. Priedas suteikia prieigą prie filmų ir animacinių serialų. „AnimeGo“ šaltiniai siūlo gerą perdavimo greitį.

35. „AnimeFTW.tv“

Šis „anime“ priedas turi didesnę biblioteką nei „AnimeGo“, taigi, jei esate didelis „anime“ ir „manga“ gerbėjas, tai greičiausiai yra geresnis pasirinkimas jums.

36. „KissAnime“

„KissAnime“ yra populiariausias šuo tarp „Kodi“ anime priedų. „AnimeGo“ turi 500 pavadinimų, o „AnimeFTW.tv“ - 700. „KissAnime“ turi daugiau nei 6000. „KissAnime“ yra nuolat atnaujinamas, todėl visada yra šiuolaikinių pramogų, taip pat daug senesnių pavadinimų.

Geriausi „Kodi“ priedai vaikams

37. Filmukai klounas

„Cartoons Clown“ galima įsigyti iš „Super Repository“ ir „Kodil“. Šis priedas yra ne tik geras animacinių filmų šaltinis, bet taip pat turi filmų ir vaikų pasirodymų, kad jūsų vaikai būtų priklijuoti prie ekrano.

38. „CartoonsOn“

„CartoonsOn“ pagrindinis dėmesys skiriamas animaciniams vaikams. Bibliotekoje yra klasikos, serialų ir filmų. Šį „Kodi“ priedą galima rasti „Noobs and Nerds“ saugykloje.

39. Nickelodeon ir Nickelodeon Jr

„Nickelodeon“ ir „Nickelodeon Jr“ yra labai populiarios vaikų TV stotys. Dėl šio priedo šie du kabelinės televizijos kanalai dabar pasiekiami Kodi mieste.

40. Cartoon HD

„Cartoon HD“ turi puikią biblioteką, kurioje yra mokomosios medžiagos kartu su klasikinėmis pramogomis vaikams. Šis priedas yra gerai prižiūrimas ir jame nėra blogų nuorodų. Paslaugą galite pasiekti per „Xunity Talk“ saugyklą.

41. Super animaciniai filmai „Kodi“

„Super Cartoons Kodi“ yra puikus „Dandy Media“ pasiūlymas, kurį galima įsigyti iš pačios bendrovės saugyklos. Šio priedo naršymo struktūra buvo sukurta taip, kad būtų lengva ja naudotis, kad jūsų vaikai galėtų valdyti valdiklius ir pasirinkti vaizdo įrašus.

Geriausi dokumentinių filmų „Kodi“ priedai

42. „Brettus“ dokumentiniai filmai

Jei jums labiau patinka faktiniai vaizdo įrašai, ši šimtų dokumentinių filmų biblioteka suteiks daug minčių. Šis „Kodi“ priedas egzistavo ilgą laiką, turėdamas gerai kategorizuotą biblioteką ir patikimas nuorodas, kurios uždirbo ištikimą sekėjų grupę..

43. „Decado“ dokumentiniai filmai

Tai dar vienas puikus dokumentinių filmų šaltinis. Kaip ir daugelyje pramogų priedų, „Decado“ dokumentika naudoja „YouTube“ kaip vieną iš savo šaltinių. Taigi, jei norite naudoti šią sistemą, turėsite būti įdiegę „YouTube“ priedą. Šis ir kiti palaikantys priedai bus įdiegti automatiškai kartu su „Decado“ dokumentiniais filmais. Šį priedą galima įsigyti „Super Repository“ ir „Kodil“.

44. Filmai veiksmui

Priedas „Filmai veiksmui“ suteikia prieigą prie daugiau nei 2500 filmų ir dokumentinių filmų bibliotekos. Šių filmų šaltiniai yra spaudimo grupės ir aktyvistai, norintys išryškinti priežastį, kad padėtų pakeisti pasaulį. Galite įdiegti šį skelbimą iš numatytojo „Kodi“ saugyklos.

45. NASA „Kodi“ priedas

NASA sukuria daug vaizdo įrašų, tiek aiškindama savo misiją visuomenei, tiek tyrinėjimų ir tyrimų rezultatus. Daug šio vaizdo įrašo gali peržiūrėti visuomenė per šį „Kodi“ priedą. Be vaizdo įrašo, priedas gali pasiekti tiesioginius palydovinių vaizdų srautus. Šį priedą galima naudoti numatytojoje „Kodi“ saugykloje.

Geriausi „Kodi“ priedai „Premium“ kanalams

46. ​​Nemėžio Kodi priedai

„Nemesis“ yra mokama paslauga, naudojanti įvairius vaizdo šaltinius, įskaitant torrentus, per sistemą, vadinamą „Real-Debrid“. Vaizdo įrašai pateikiami aukštos kokybės 4K formatu ir pristatomi dideliu greičiu. Per šį priedą pasiekiamą turinį sudaro filmai, laidos, anime, animaciniai filmai, audio knygos ir suaugusiesiems skirta medžiaga. Peržiūrėkite mūsų geriausią „torrent“ svetainių VPN, kad gautumėte daugiau informacijos apie VPN naudojimą.

47. Vaderio srautai

„Vader Streams“ yra aukščiausios kokybės paslauga, teikianti geriausius kanalus. Tai apima „HBO“, „Hulu“ ir „AMC HD“. Sporto renginiai, už kuriuos paprastai reikia mokėti už žiūrėjimą, taip pat įskaičiuojami į „Vader Streams“ papildomo abonemento mokestį..

48. „UFC Finest“ / „Planet MMA“

„Planet MMA“ yra naujas „UFC Finest“ vardas. Šis papildomas mokestis už vaizdą teikia tiesiogines UFC kovas ir apima kovotojų profilių, ankstesnių kovų, dokumentinių filmų ir su UFC susijusių pramogų biblioteką. Šis priedas prieinamas per „Ares Project“ stebuklingą saugyklą.

49. „SportsAccess“

Norėdami naudoti šį priedą, turite sumokėti abonentinį mokestį, o įmonė priima tik „Bitcoin“. Tačiau šis mokestis suteiks jums galimybę dalyvauti tiesioginiuose renginiuose, įskaitant NBA ir NHL žaidimus, taip pat futbolo varžybose iš viso pasaulio.

50. „FilmOn TV“

Tai yra JK sukurta filmų biblioteka, kuri abonentams pristatoma per naršykles: prieiga prie jos taip pat prieinama per „Kodi“. Norėdami gauti priedą srautui, turite atidaryti „FilmOn TV“ sąskaitą. Šį priedą galite pasiekti per „Cazwall“ saugyklą.

Kaip įdiegti „Kodi“ priedus

Yra trys skirtingi priedai gauti priedą. Galite atsisiųsti papildinio ZIP failą arba saugyklos ZIP failą arba galite prisijungti prie saugyklos internete. Norėdami įdiegti kiekvieną, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

Įkelkite priedą su ZIP failu

Jei ieškant papildinio pradedamas ZIP failo atsisiuntimas, failą turite įdiegti „Kodi“. Pavienis priedas, kuriame taip pat gali būti įdiegtos palaikomosios programos, yra faile su žodžiu "prijungti" jo vardo pradžioje. Saugykloje yra daug priedų, o jo pavadinimas prasidės žodžiu "saugykla."

Pirmas žingsnis

Užrašykite katalogą, į kurį atsisiųstas ZIP failas.

Antras žingsnis

Atidarykite Kodi ir spustelėkite Priedai pagrindinio ekrano šoniniame meniu. Spustelėkite atidaryto langelio simbolį, esantį ekrano priedų viršutiniame kairiajame kampe, kad patektumėte į priedų naršyklę.

„Kodi“ priedai naršyklės prieiga

Trečias žingsnis

Spustelėkite Įdiekite iš ZIP. Naršykite po katalogo struktūrą ir pasirinkite atsisiųstą failą.

„Kodi“ įdiegia priedą iš ZIP failo

Spustelėkite Gerai.

Jei ZIP failas yra įskiepis, jis dabar įdiegs priedą. Jei tai yra saugykla, turėsite įdiegti papildymą iš saugyklos (žr. Žemiau).

Įkelkite priedą iš interneto adreso

Pirmas žingsnis

Paspauskite „Cog“ simbolį pagrindinio Kodi upelio viršuje, kairėje. Tai pateks į nustatymų puslapį.

„Kodi“ nustatymų prieiga

Antras žingsnis

Spustelėkite Failų tvarkyklė piktogramą.

„Kodi File Manager“ prieiga

Trečias žingsnis

Du kartus spustelėkite Pridėti šaltinį.

Kodi pridėti šaltinį

Ketvirtas žingsnis

Ekrane Pridėti šaltinį spustelėkite atitinkamą žodį ir įveskite saugyklos URL. Tai turi prasidėti nuo "http: //" arba "https: //" ir turi turėti brūkšnį ("/") adreso gale.

„Kodi“ pridėkite šaltinio puslapį

Spustelėkite Gerai.

Penktas žingsnis

Įveskite nuorodos pavadinimą ir spustelėkite Gerai.

Sukurtas „Kodi“ saugykla

Šeštas žingsnis

Du kartus paspauskite mygtuką Escape, kad grįžtumėte į pagrindinį „Kodi“ ekraną. Spustelėkite Priedai šoniniame meniu.

„Kodi“ priedų meniu punktas

Spustelėkite atidaryto lango simbolį, esantį viršutiniame kairiajame meniu.

Septintas žingsnis

Pasirinkite Įdiekite iš ZIP failo priedų naršyklėje. Pasirinkite failų tvarkyklėje nustatytą nuorodą ir paspauskite Gerai.

„Kodi“ įdiegia saugyklą

Dabar turite įdiegti priedą iš saugyklos, kurią ką tik padarėte prieinamą sistemai.

Įdiekite ir papildykite iš saugyklos

Pirmas žingsnis

Priedų naršyklėje spustelėkite Įdiekite iš saugyklos.

„Kodi“ priedų naršyklės įdiegimas iš saugyklos

Čia pateiksite galimų saugyklų sąrašą - tiek tų, kurie buvo gauti iš nuorodų, tiek tų, kurie buvo įdiegti iš ZIP failų.

Antras žingsnis

Spustelėkite saugyklą, kurioje yra priedas, kurį norite įdiegti. Jums bus pateiktas priedų tipų sąrašas.

„Kodi“ saugyklos rodyklė

Trečias žingsnis

Slinkite per galimų priedų sąrašą. Spustelėkite norimą.

„Kodi“ pasirenka priedą iš saugyklos

Ketvirtas žingsnis

Paspauskite Diegti informacijos ekrane.

„Kodi“ įdiegia priedą

Daugeliui priedų reikia papildomų programų; jums bus pasakyta apie tai kitame ekrane. Spustelėkite Gerai tęsti.

Pranešimų serija jums pasakys, kad kiekvienas elementas yra įdiegtas.

Išvada

Priedai daro „Kodi“ daug įdomesnį. Jie gali suteikti jums pramogų iš viso pasaulio. Tačiau daugelis kanalų yra apriboti, kad tik žmonėms tose šalyse, kuriose teikiamos kiekvienos paslaugos, leidžiama prie jų prieiti.

Šių regioninių apribojimų galite išvengti įdiegę virtualų privatų tinklą (VPN). VPN leidžia pasirinkti vietą. Kai tik jį įjungsite, kiekvienas, tikrinantis jūsų buvimo vietą, pamanys, kad esate jūsų pasirinktoje šalyje. Šis triukas suteikia prieigą prie visų kanalų, galimų tik kitose šalyse. Peržiūrėkite mūsų geriausią „Kodi“ VPN vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos apie šią technologiją.

Jei norite išplėsti pramogų akiratį, derinkite VPN su „Kodi“.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me