3D spausdinimas turi užėmė pasaulį audra!3D spausdinimo projektai


Daugelis iš mūsų svajonė turėti 3D spausdintuvą ir apie spausdinimą namuose.

Yra ne tik puikūs namų spausdintuvai, bet ir fantastiniai 3D spausdinimo pokyčiai aplink pasauli!

Šiame sąraše mes surinkome geriausius projektus iš viso pasaulio, o kai kuriuos iš jų galite net išbandyti patys.

Norėdami pamatyti, kas yra parduotuvėje, naudokite žemiau esantį meniu. Jei radote puikų 3D spausdinimo projektą, kurio komplekte nėra, tada praneškite mums komentaruose..

Contents

SLO: 3D spausdinta kamera

3D spausdinta kamera SLO

Peržiūrėkite šią linksmą 3D plėtrą (skirta pun)! Šiame projekte rasite failus 3D spausdinimui savo kamera. Visi pagrindiniai elementai yra įtraukti. Užraktas ir objektyvas yra moduliai, todėl jūs galite juos pakeisti į skirtingus, nereikia iš naujo spausdinti fotoaparato. Mėgaukitės nostalgija dirbant su 35 mm filmu. Sudėtingiausia šio projekto dalis yra objektyvo spausdinimas. Kadangi jis turi būti visiškai lygus, tikėkitės, kad pateiksite daug laiko ir alkūnių riebalų poliravimui. Nors neturėsite visų skaitmeninio fotoaparato patogumų, vis tiek galėsite fotografuoti aukštos kokybės vaizdus naudodami 3D spausdintą fotoaparatą.

Mobilus 3D spausdintuvas

Statybos pramonė išgyvena revoliuciją. 3D spausdinimas yra naudojamas namų statybai per trumpesnį laiką ir už mažiau pinigų. Nors tai dar netapo pagrindine technologija, ji buvo naudojama statant namus tose pasaulio vietose, kur sunku sukurti saugų būstą. „Apis Cor“ yra pirmoji įmonė, sukūrusi mobilųjį 3D spausdintuvą, kurį galima visiškai naudoti vietoje. Bendrovė planuoja toliau plėtoti savo paslaugas, kol visi planetoje galės sau leisti saugų ir prieinamą būstą. Naudodamiesi šiandienos naujomis statybinėmis medžiagomis, namus galite per 24 valandas pastatyti 3D spausdinimu.Mobilus 3D spausdintuvas

Shoetopia

Shoetopia

„Shoetopia“ yra ekologiškas projektas, kurį sukūrė Zuza Gronowicz ir Barbara Motylinska. Koncepcija paprasta, o galimybių - begalė. Kompostuojamiems ir funkcionaliems bateliams gaminti naudojami lankstūs ir biologiškai skaidūs gijiniai siūlai bei natūrali tekstilė. Dėl naudojamos spausdinimo technikos nereikia siuvimo ar klijavimo. Tie, kurie domisi savo batų dizainu, gali naudotis internetine avalynės aplikacija, kur gali paruošti suasmenintą spausdinimo failą, nusipirkti jį, o paskui patys išspausdinti batus arba nusiųsti į vietinį 3D spausdinimo centrą. Nors tai yra įdomus projektas, jis taip pat gali būti naudojamas tiekiant batus mažiau pasiturinčioms pasaulio dalims.

Spalvotos skulptūros

Spalvotos skulptūros

Erikas van Straatenas yra menininkas, įgudęs rankomis nutapyti statulėles. Tačiau išmokęs 3D spausdinimo meno, jis perėmė savo dizainą į naują lygį. Erikas mano, kad nėra jokios kitos technologijos, kuria būtų galima pasiekti hiperrealizmo lygį, kaip tai daro 3D spausdinimas. Jis kuria savo dizainus, tačiau, kai įmanoma, atsižvelgia į prašymus. Viena geriausių 3D spausdinimo savybių yra kiekvieno kūrinio unikalumas, kuris akivaizdus Eriko darbe. Kiekvienas veido bruožas, plaukų užraktas ir aksesuaras buvo sukurti tiksliai. Nors 3D spausdinimą galima naudoti keliais būdais, negalima nepastebėti jo meninės vertės.

Rašalo maistas.

Ar vis dar valgote maistą, kuris buvo užaugintas senamadišku būdu? Kodėl neišbandžius savo skonio pumpurų spausdintame maiste? „Maisto rašalo“ metu galėsite sėdėti ant spausdintų baldų, o spausdintus patiekalus valgyti naudodami spausdintus indus. Pop-up vakarienių serija sujungia meną ir technologijas, kad sukurtų tikrai unikalų vaišių įspūdį. Idėja, kad maistas gali būti spausdinamas, atrodo tarsi kažkas iš ateities, bet turint „Maisto rašalą“ ateitis yra čia. Nors dauguma restoranų ir toliau keps, keps ir keps patiekalus, spausdinto maisto idėja gali prarasti dalį savo stigmos, nes tokios kompanijos kaip „Food Ink“ ir toliau pristato savo kūrybą visame pasaulyje.Rašalo maistas

3D atspausdintas minkštas, keturių kojų robotas

Kalifornijos San Diego universiteto inžinieriai sukūrė pirmąjį tokio tipo robotą 3D spausdinimo pagalba. Nors robotikoje yra daug ką išplėsti, viena bendra problema yra roboto nesugebėjimas naršyti nelygiu reljefu. Tačiau universiteto pagamintas 3D spausdintas robotas gali pralaužti kliūtis ir lengvai valdyti nelygų reljefą, pavyzdžiui, smėlį ar uolienas. Šiuo metu robotas yra pririštas prie oro pompos ir atvirojo kodo lentos, tačiau darbuose yra konstrukcijų, leidžiančių robotui savarankiškai vaikščioti. Šis 3D spausdinimo projektas galėtų pakeisti robotikos pasaulį ir padaryti robotus mūsų kasdienio gyvenimo dalimi greičiau, nei mes manome.Minkštas keturių kojų robotas

3D anglies spausdinimas

Naudojant anglį iš anglies, 3D spausdinimo gamintojai galėjo padėti medicinos pasauliui, automobilių ir aviacijos pramonei ir suburti vietos darbo jėgas. Išsaugant kasybos darbus ir naudojant anglis tikslui, kuris nepažeidžia planetos, laimi visi. „Ramaco Carbon“ pasiryžusi anglis naudoti taupiai ir protingiau. Gavęs 3,7 mln. USD subsidiją, patvirtintą JAV energetikos departamento, „Ramaco Carbon“ stengiasi revoliucionizuoti dalių ir komponentų, kuriuos naudojame kiekvieną dieną, gamybą. „Ramaco Carbon“ įsivaizdavo pasaulį, kuriame anglys yra naudojamos planetai išgelbėti ir atnešti naudos mūsų sveikatai bei bendruomenėms.3D anglies spausdinimas

„3Space Classroom“

„3Space Classroom“

Susipažinkite su Džeimso Madisono universiteto 3SPACE klase, pirmąja bendrojo lavinimo kolegijos 3D spausdinimo klasė šalyje. Nuo pat įkūrimo 2003 m. Jos studentai sukūrė ir pagamino keletą unikalių projektų. Šioje erdvėje yra per daug projektų, kuriuos galima išvardyti, tačiau vieni mėgstamiausių yra „Karūnavimo kubo dėlionė“ ir „Išmanioji žvaigždė“. Jei ieškote kažko šiek tiek kitokio, „Spiralinė vaza“ ar bet kuri meninė skulptūra gali padaryti tą triuką. Atsisiųskite failus ir atsispausdinkite savo darbus arba naudokite projektus kaip įkvėpimą savo kūrybai. Negalime laukti, kol pamatysime, ką mokiniai suprojektuos toliau.

Projektas AME & 3D spausdinta Shelby Cobra

Shelby Cobra

„Oak Ridge“ nacionalinė laboratorija (ORNL) yra atsakinga už du monumentalius 3D spausdinimo projektus. Pirmoji, „Shelby Cobra“, yra 3D spausdinta 194 metų „Shelby Cobra“ važiuoklė ir kėbulas. Projektas parodo galimybę gaminti tvirtas, tačiau lengvas kompozicines dalis. ORNL bendradarbiauja su „TruDesign“ įgyvendinant šį projektą, o „Shelby Cobra“ apkeliavo pasaulį. Tai netgi peržiūrėjo buvęs prezidentas Barackas Obama. Antrasis projektas, AME, yra ORNL ir kelių partnerių, įskaitant „Georgia Tech“, Minesotos universitetą ir Energetikos departamentą, bendradarbiavimas. Tai visiškai funkcinis, iš dalies atspausdintas 3D ekskavatorius. Šie projektai parodo 3D spausdinimo galimybes sunkiuose projektuose.

Pirštinė

Pirštinė

Mobilieji telefonai pakeitė mūsų gyvenimo būdą. Kai manome, kad įrenginys buvo pažengęs tiek, kiek įmanoma, ateina toks projektas kaip „Glove One“. „Glove One“ yra nešiojamas mobiliojo ryšio įrenginys, kuris paverčia jūsų ranką iš telefono atramos į telefoną. Projektas nebus sujungtas per naktį, jei nuspręsite sukurti savo. Kūrėjui prireikė maždaug dviejų mėnesių. Atlikę visus veiksmus, turėsite futuristinį mobiliojo ryšio įrenginį, kuris tikrai pasuks kelias galvas.

3D meno pyragas

Meno pyragas

Tai puikus projektas, kuris tikrai atkreipia jūsų dėmesį. Dinara Kasko suvienijo jėgas su Majamio dailininku Jose Margulis, garsėjančiu 3D skulptūromis iš spalvotų plastikinių lakštų. Kartu jie sukūrė įvairias viliojančias tortus, kurių piešiniai buvo beveik per geri valgyti. Atrodo, kad kiekvieno pyrago viršūnės primena nepakartojamus peizažus. Priklausomai nuo to, kokiu kampu žiūrite kūrinį, pastebėsite tikslius įpjovimus ir gylius, kurių, atrodo, anksčiau nebuvo. Kai kurie geriausi meno dalykai yra kartu, kai naudojama daugiau nei viena prasmė. Derinant įspūdingus vaizdinius elementus su skoniu, šis 3D projektas iš tiesų yra savotiškas.

Mikelio kėdė

Mikelio kėdė

Manoma, kad beveik aštuoni milijonai metrinių tonų plastiko atliekų kasmet patenka į vandenynus. Ką daryti, jei būtų būdas pakeisti plastiką nepakenkiant jo universalumui? Olandų dizaineriai Ericas Klarenbeekas ir Maartje Dros tiki, kad esame arčiau, nei dauguma mano, kad taip darome. Komanda augina dumblius ir vėliau juos apdoroja medžiaga, kuri gali būti naudojama 3D objektams spausdinti. Gamindami ekologišką spausdinimą, jie taip pat naudoja kitas medžiagas. Vienas iš pavyzdžių yra gyva grybienos kėdė, pastatyta ir sutvirtinta grybais ir žaliavomis. Tai kažkas, ką turite pamatyti, kad patikėtumėte.

1800 3D dengtas universalas

Dengtas vagonas

Ioan Florea yra menininkas, turintis unikalų sugebėjimą sujungti dvi, atrodytų, priešingas medžiagas ir sukurti vientisą meno kūrinį. Vienas puikiausių to pavyzdžių yra jo 1800 m. 3D dengto vagono kūrinys. Savo kūrybai menininkas naudoja didelio masto 8 x 4 colių pramoninį 3D spausdintuvą. Šiam konkrečiam gyvenimo dydžio meno kūriniui naudojamas autentiškas dengto vagono medinis rėmas, o viršuje yra 3D spausdintas gabalas. Sudėjus kartu, atrodo, tarsi jie būtų sukurti vienas kitam komplimentams, o viršutinis dangtelis yra kažkoks senas kaip jo pagrindas. Pasitelkite Ioan kūrybiškumą, kad įkvėptumėte savo meno, arba tiesiog ištirkite jo unikalią internetinę galeriją.

Meninės kaukolės skulptūros

Meninės kaukolės skulptūros

Ne visi 3D spausdinti darbai sukurti lygūs. Pamatę šias atspausdintas kaukoles, žinosite jų meninę vertę. Už jų esantis menininkas Joshua Harker yra skulptorius ir išradėjas, tačiau taip pat laikomas 3D spausdinto meno pasaulio pradininku ir vizionieriumi. Filigraniškas dizainas turi vintažinį įspūdį, tačiau kūriniai atrodo kaip kažkas iš būsimos svajonės. Žavingi kūriniai apibūdinami kaip „nedaromi“, tačiau Joshua ir toliau menine realybe daro neįmanomą. Patirkite sau jo portfolio ir pamatysite, kodėl jo darbas buvo taip gerai įvertintas.

Skaitmeninis groteskas II

Skaitmeninis groteskas

Ką gauni sumaišydamas talentingą architektą su septyniomis tonomis atspausdinto smiltainio? Atsakymas yra „Digital Grotesque II“, viso masto 3D spausdinta grota. Sukurtas Michaelas Hansmeyeris, šis kūrinys yra pažangios architektūros šventė, kuri prieš dešimtmetį būtų buvusi manoma neįmanoma. Skaitmeninį groteską II galima apžiūrėti Pompidou centro parodoje „Imprimer le monde“ Paryžiuje. Jei negalite išvykti, yra daugybė nuotraukų, kuriuos galite peržiūrėti internete. Tačiau abejojame, ar nuotraukos tiksliai atspindi nepaprastą detalę ir tekstūrą, kurią parodo kūrinys.

XOCO šokolado spausdintuvas

„XOCO“ šokolado spausdintuvas

Technologinė pažanga palengvino gyvenimą. Pavyzdžiui, sveikatos technologijos išgelbėjo daugybę gyvybių. Bet mes tikrai džiaugiamės, kad yra XOCO, 3D spausdintuvas, gaminantis iš šokolado viską, apie ką galite svajoti. Tai yra idealus produktas 5 žvaigždučių restoranams ir tortų menininkams. Mažas spausdintuvo profilis yra idealus bet kokio dydžio įmonėms. Tai netgi gali rasti vietą jūsų namų prekystalyje. Šiuo metu XOCO neparduodamas, tačiau dizainas atveria duris 3D maisto spausdinimo bangai, kuri pradeda plaukti pramonėje.

Blynas botas

Blynas botas

Jei kada nors norėjote pasigaminti dizainerių blynų savo namų patogumui, „PancakeBot“ yra tai, ko jūs laukėte. Miguelio Valenzuelos suprojektuotas „PancakeBot“ yra ant keptuvės ir spausdina jūsų pačių sukurtą dizainą arba iš maždaug 300 vaizdų bibliotekos. Nauji vaizdai pridedami kiekvieną savaitę. Nesvarbu, ar norite tiesiog smagiai praleisti laiką namuose, ar įtraukti į savo restorano meniu meninius blynus, „PancakeBot“ yra kupinas tikslumo, meno ir staigmenų. Naršykite keisčiausias 3D maisto spausdinimo puses naudodami „PancakeBot“.

Bronzinės saulėgrąžos

Bronzinė saulėgrąžos

3D spausdinimas įvairiais būdais pakeitė pasaulį. Tačiau tai, ką ji padarė meno pasauliui, yra išties įspūdinga. Pakanka pažvelgti į saulėgrąžas - 3D spausdintą skulptūrą, kurią suprojektavo Robas ir Nickas Carteriai, vyro ir žmonos komanda, kurianti meną daugiau nei 20 metų. Įkvėpta Vincento van Gogho 1888 m. Aliejaus ant to paties pavadinimo drobės paveikslų, ši bronzinė statula turi ir modernių, ir istorinių prisilietimų. Atrodo, kad kiekvienas žiedlapis gali būti atgyjantis. Jei norite tikro menininkų 3D spausdinimo galios pavyzdžio, saulėgrąžos yra puiki vieta pradėti.

3D spausdintas griebtuvas

Spausdintas griebtuvas

Susipažinkite su Džeriu, daugiafunkcine robotikos platforma. Kaip ir bet kuris geras robotas, Džeris gali atlikti keletą užduočių, kai kurioms atlikti jis naudoja nuimamąją rankeną. Čia pradedamas 3D spausdinimas. Džerio 3D spausdintas griebtuvas yra sudarytas iš penkių atspausdintų gabalų. Jis veikia kaip atskiras įrenginys ir yra idealus didesniems robotikos projektams. Jėga yra įspūdinga ir tvirta. Sukurtos „Slant“, jų robotinės savybės (tiek atspausdintos, tiek ne) yra sukurtos galvojant apie veikiančius robotus. Slantas nori išmesti robotus iš laboratorijos ir į pasaulį, o 3D spausdinimas padeda.

„Birdsnest Eggcup“

„Birdsnest Eggcup“

Rytas būna grubus. Pusryčiavimas prieš išeinant pro duris gali būti kova. Bet paukščių kiaušinių kiaušinis gali padėti šiek tiek palengvinti tas ankstyvas ryto valandas. Šis žaismingas kiaušinis buvo įkvėptas gamtos ir yra kartu su 3D spausdinimu. Nors lanksti medžiaga yra skirta laikyti vidutinį kiaušinį, ji palaiko daugumą kiaušinių. Sukurtas „Studio Gijs“, kiaušinienė yra puiki dovana draugui ar sau, kad padidintų nuotaiką grubiais rytą. Kiekvienas kiaušinis yra atspausdintas pagal pareikalavimą. Tai yra puikus būdas gauti savo pirmąjį 3D spausdinimo gabalą.

Riešo lūžio protezavimas

Riešo lūžio protezavimas

2007 m. Maža mergaitė susilaužė riešą. Laidoje jam prireiktų šešių savaičių. Tradiciniai liejiniai gali būti skausmingi ir nemalonūs dėvėti. 3D spausdinimo metu sveikatos pramonei atėjus audrai, aktorių spausdinimas atrodė logiškas Anaiso žingsnis. Jos ranka buvo nuskaityta, atspausdinta plona liejinio dalis. Apyrankė buvo padengta vario ir nikelio mišiniu, kad būtų ištirtos kitos gydomosios savybės. Dėl nikelio padengimo, petnešos tapo vėsesnės, o tai padėjo paguosti ir gydyti. Bet tai taip pat buvo eksperimentas, kad būtų panaikintos ribos tarp medicinos ir papuošalų.

Kai kurios šio proceso problemos yra tai, kad delsimas tarp nuskaitymo ir spausdinimo nėra idealus. Lūžio vieta gali būti patinusi, todėl gali būti netikslus atspaudas. Tačiau šie rūbai yra atviri, juos galima nešioti po dušu, o audinių gijimą galima tinkamai stebėti.

Spausdinkite savo miestą

Spausdinkite savo miestą

Spausdinkite savo miestą! yra kvietimas veikti visame mieste ir miesteliuose. Gyventojai raginami buitines plastiko atliekas paversti 3D spausdinimo projektų žaliavomis, pavyzdžiui, viešaisiais baldais. Pradėtas kurti 2016 m., Projektas vis dar yra pradinėje stadijoje. Tačiau pirminiai atsiliepimai buvo teigiami. Piliečiai labiau linkę mažinti savo aplinkos pėdsaką. Amsterdamo savivaldybė buvo pirmoji, kuri priėmė programą ir pastatė bendruomenės stendą iš to, kas kitaip būtų buvusi švaistoma. Jei norite atsinešti „Spausdinti savo miestą“! Jei norite gauti daugiau informacijos, apsilankykite jų svetainėje.

„Toyze“ - atgaivinkite mėgstamiausių žaidimų veikėjus kaip pritaikytus žaislus!

Toyze

Susipažinkite su „Toyze“ - linksma ir greita programa, leidžiančia padaryti asmeninius ir unikalius 3D žaidimų personažus. Kad ir koks būtų jūsų mėgstamiausias žaidimas, galite savo figūrą susikurti taip, kaip jums atrodo tinkama. Pasirinkite iš skirtingų pozų ir dydžių arba pridėkite linksmų aksesuarų, tokių kaip skrybėlės ir akiniai. Kai pritaikysite savo personažą, pateikite savo užsakymą. Tavo figūra bus išsiųsta tiesiai tau. Šiuo metu „Toyze“ yra skirta mobiliesiems žaidimams, tačiau darbuose planuojama įtraukti vaizdo ir kompiuterio veikėjus bei komiksų ir filmų personažus. Turi mėgstamą personažą? Gaukite ranką ant 3D spausdintų atmintinių.

3D atspausdinta šuns kaukolės kaukė

Šuns kaukolės kaukė

Geriausias vyro draugas - jie teikia mums džiaugsmo ir jaukumo. Bet kas atsitinka, kai jiems reikia gydymo? Čia Loca atsidūrė 4 mėnesių šuniukas, kurį taip stipriai įkando kitas šuo, kad lūžo du jos kaulai. Panašiai, kaip balsas padeda rankai ar kojai išgydyti po lūžio, veido kaukė buvo specialiai atspausdinta naudojant kompiuterinę tomografiją, kurią atliko UC Daviso inžinerijos koledžas. Kai kaukė buvo praminta, „Exo-K9“ leido Loca išgydyti per kitus kelis mėnesius, nepatiriant didesnės žalos rizikos. 3D spausdinimas padėjo žmonėms, tačiau dabar jis gali būti naudojamas ir švelnesniems.

Laisvos formos 3D spausdintas namas

Laisvos formos 3D spausdintas namas

3D spausdinimo dėka nekilnojamojo turto ateitis atrodo gana šviesi. WATG Čikagoje įsikūrusi komanda laimėjo pirmąją vietą „Freeform Home Design Challenge“ konkurse. Jų 3D spausdintas namas, pramintas „Kreivės apeliacija“, buvo paskelbtas apgalvotu požiūriu ir stumia voką, kas įmanoma. Namuose yra virtuvė, vonia, svetainė ir miegamasis. Tai leidžia gauti daug natūralios šviesos ir atitinka visus elektros, santechnikos ir apšvietimo reikalavimus, neribojant saulės energijos galimybių. Nors namai gali atrodyti ne vietoje jūsų kaimynystėje, manome, kad tai dizainas, galintis laimėti Amerikos kaimynystės širdis.

Saulės sistemos apyrankės

Saulės sistemos apyrankė

Mes gyvename visuomenėje, kuri vis dar nesiryžta, kai jauna mergina išreiškia susidomėjimą inžinerija ar mokslu. Tačiau pastatyti IT @ SDSU biblioteką tikimasi tai pakeisti. Mergaičių dieną, dieną per Organizacijų inžinierių savaitę, jaunajai viduriniojo amžiaus mergaičių grupei buvo suteikta galimybė susikurti savo pačių atspausdintą 3D apyrankę. Dizainas turėjo būti toks, kokio merginos norėjo, bet taip pat ir toks, kurį 45 kartus buvo galima atspausdinti mažame jų turimame spausdinimo lange. Projektas taip pat reikalavo, kad dizainas būtų susijęs su STEM. Rezultatas buvo apyrankė su visa saulės sistema. Po atspausdinimo merginos taip pat piešė apyrankes. Pažiūrėkite, ką dar daro IT kūrimas, kad įkvėptų jaunus protus!

Projektas AMIE & Pirmasis 3D atspausdintas panardinamasis įtaisas

Karinio jūrų laivyno panardinamasis

Neseniai „Navy“ partnerystė sukūrė pirmąjį 3D atspausdintą povandeninį aparatą. Prototipas buvo surinktas per mažiau nei keturias savaites ir šiuo metu planuojama pagaminti laivynui pritaikomus prototipus, kuriuos bus galima įsigyti jau nuo 2020 m. Projekto partneriai buvo „Oak Ridge National Laboratory“ (ORNL), Karinio jūrų laivyno paviršiaus karo centras, „Carderock“ skyriaus „Disruptive“. Technologijų laboratorija, „Picatinny Arsenal“, Gynybos pažangių tyrimų projektų agentūra, Karinių jūrų oro sistemų vadovybė, Johns Hopkinso universiteto Taikomosios fizikos laboratorija, Karinio jūrų laivyno paviršiaus karo centrai iš Krano, Panamos mieste, Filadelfijoje, Navalo povandeninio karo centras Newportas ir „Portsmouth“ jūrų laivų statykla. Antrasis projektas, susijęs su ORNL, buvo AMIE spausdinimas, vienas iš pirmųjų pasaulyje 3D spausdintų namų, kuris taip pat tarnauja kaip transporto priemonė ir integruota energijos sistema..

Pirmasis 3D atspausdintas tiltas

Pirmasis 3D atspausdintas tiltas

3D spausdinimas infrastruktūroje gali sutaupyti laiko ir pinigų. Taip buvo tik statant pirmąjį pasaulyje 3D spausdintą tiltą Madride. Organizuotas Katalonijos Pažangios architektūros instituto, tiltas buvo 12 metrų ilgio ir 1,75 metro pločio. Naudota medžiaga buvo mikro gelžbetonis. Žaliava perdirbimo metu buvo perdirbta, sumažinant atliekų kiekį ir maksimaliai padidinant konstrukcijos savybes. Nors 3D spausdinimas tradiciškai buvo naudojamas nedideliems projektams, šio tilto įrengimas praplečia 3D spausdinimo galimybes statybų pramonėje..

Biometrinės skulptūros

Biometrinės skulptūros

Monica Horcicova yra čekų menininkė, žinoma dėl savo sudėtingų skulptūrų, kurias visas sukūrė 3D spausdinimo technologija. Menininko temos yra mirties ir gyvenimo metafora. Apžiūrėję jos galeriją, galėsite išsirinkti į savotišką kelionę. Kadangi daugumoje gabalų yra atspausdinti žmogaus kaulai, pradinę reakciją sunku apibūdinti. Meno kūrinys yra gražus, tačiau žalias ir galingas. Nuo sudėtingų detalių iki negabaritinių lauko eksponatų, „Monica“ visiškai naudoja 3D spausdinimo galią. Patirkite savo meno kūrinį patys ir sužinokite, koks gali būti tikslus ir tikslus 3D spausdinimas.

Kinematinė žiedlapių suknelė

Kinematinė žiedlapių suknelė

Moterims, kurios niekina laiką, praleistą tinkamame kambaryje, šis projektas turėtų sužadinti tam tikrą susidomėjimą ir smalsumą dėl mados ateities. Nervų sistemą Bostono dailės muziejus užsakė suprojektuoti suknelę, kuri parodytų mados ir technologijos ryšį. Tiksliam dėvėtojo kūno matavimui buvo naudojamas 3D skenavimas. Įkvėpta natūralių elementų, tokių kaip žiedlapiai ir plunksnos, buvo sukurta „Kinematic“ žiedlapių suknelė. Joje yra daugiau nei 1600 unikalių detalių, tačiau suknelė atspausdinta sukomplektuota ir paruošta dėvėti. Naršykite vaizdus, ​​kad pamatytumėte, kaip atrodo pasirinktinė spausdinta suknelė.

Pirmasis autonominis, visiškai minkštas robotas 4D, Shapeshift įrenginių spausdinimas

4D formos perjungimo įtaisai

Nuotrauka robotas. Ar joje yra dramatiškų kampų, šaltų medžiagų ir aštrių kampų? Harvardo universiteto tyrėjų komanda keičia prielaidą, kaip turėtų atrodyti robotas. Jie sukūrė mažą 3D atspausdintą robotą, kuriame nėra elektronikos ar tradicinių robotų. Laikomas pirmuoju autonominiu, visiškai minkštuoju robotu, projektas buvo pramintas „aštuonkoju“, nes jis primena aštuonkojį. Prietaisą maitina cheminė reakcija, kuri pripučia roboto rankas. Ateities dizainai idealiai galės plaukti ir bendrauti. „Aštuonkojis botas“ buvo sukurtas įkvėpti robotistus ir tyrinėtojus tyrinėti minkštą robotiką.

Atspausdintas „Wi-Fi“

Atspausdintas „WiFi“ ryšys

Įsivaizduokite skalbinių ploviklio buteliuką, kuris liepia jį pakeisti jums. Dabar įsivaizduokite tą pačią koncepciją, tačiau nereikia baterijų ar elektronikos. Jei tai atrodo kaip raganavimas, nustebsite sužinoję, kad tai 3D spausdinimo darbas. Belaidžius jutiklius, įvesties valdiklius ir išmaniuosius komunikacinius objektus galima atspausdinti 3D formatu ir integruoti į mūsų kasdienį gyvenimą. Nors šis projektas turi daug erdvės augimui ir plėtrai, komanda, sudaryta iš dviejų studentų ir vieno Vašingtono universiteto dėstytojo, sukūrė visiškai 3D atspausdintas svorio svarstykles, srauto jutiklius ir anemometrus. Yra keletas prototipų, iš kurių galima semtis įkvėpimo.

Equus

Equus

3D sienos menas nėra neįprasta. Palyginti su paveikslais ar drobės atspaudais, 3D sienų menas suteikia daugybę pranašumų. Pažvelkite į šį Dominiko Raskino sukurtą kūrinį. Panašu, kad 3D atspausdinta arklio galva ir dvi priekinės kojos sprogo iš sienos. Šis kūrinys gali rasti namus įvairiausiais dekoro stiliais. „Equus“ kūriniai yra kelių skirtingų dydžių ir spalvų, kad atitiktų individualius poreikius. Dėl spausdinimo 3D formatu, lengvą vielos rėmo struktūrą lengva pakabinti nepažeidžiant sienų. Apsilankykite svetainėje ir sužinokite, kaip paprasta pasidaryti 3D atspausdinto meno kūrinio, kuris tikrai patraukia dėmesį, pavyzdį.

„Lego Minifig“ raketų adapteris

„Lego“ raketų adapteris

„AirRocketWorks“ bendradarbiauja su mokyklomis, STEM klubais, skautais, bibliotekomis, muziejais ir mokymosi centrais, kad meilė raketoms būtų įvairaus amžiaus ir gabumų. Vienas iš jų projektų lengvai ir linksmai panaudojo 3D spausdinimą, todėl namų raketa tapo praktiška bet kam. Jų 3D atspausdintus raketų adapterius galima naudoti su plastikiniu korpuso vamzdeliu, putplasčio nosine ir lipduko pelekų rinkiniu. Norėdami smagiai susisukti, turite vietos pridėti savo mėgstamą LEGO figūrėlę. Siųskite savo figūrėlę į nepamirštamą žygį su šiuo projektu ir atraskite raketų linksmybes.

Dirbtinė širdis

Dirbtinė širdis

ETH žinios ir ETH Ciurichas pranešė apie pirmosios silikono žmogaus širdies pagaminimą. Galimybė gaminti žmogaus organus transplantacijai yra vienas iš perspektyviausių 3D spausdinimo būdų. Silikoninė širdis tiek iš vidaus, tiek iš išorės labai primena žmogaus širdį. Pavyzdžiui, jis turi dešinįjį ir kairįjį skilvelius ir gali susitraukti, jei reikia, siurbti kraują. Tačiau yra viena pagrindinė prototipo problema. Tai gali trukti tik apie 3000 dūžių, o tai žmogui būtų mažiau nei valanda. Medžiaga negali atlaikyti deformacijos ilgiau. Bet šis pirmas esminis žingsnis 3D organų spausdinimo srityje turėtų neabejotinai įkvėpti inžinierius ir tyrėjus tęsti darbą prie prototipo, kuris vieną dieną galėtų pakeisti žmonių organų donorystę.

3D spausdinta automatinė oro stotis

Automatinė oro stotis

„3D-PAWS“, arba 3D spausdintą automatinę oro stotį, atidarė atmosferos tyrimų universiteto korporacija ir JAV nacionalinės orų tarnybos tarptautinės veiklos biuras. Iniciatyvos tikslas - sukurti pigias, patvarias ir patikimas sistemas, kad būtų galima rinkti ir perduoti duomenis apie orus per kaimo bendruomenes. Vienas iš pagrindinių šių sistemų pranašumų yra tas, kad 3D spausdintus komponentus galima atspausdinti pagal poreikį, kai sistemos sugenda. Naudojant tradicines oro sistemas, keitimas yra brangus, o remontuoti kartais neįmanoma. Galimybė tiksliai stebėti orą saugo gyventojus.

Šviesusis motociklininkas

Šviesusis motociklininkas

Ar jūs praleidžiate šiltas, saulėtas dienas, važinėdamasis plentu ant motociklo? Jei taip, jums patiks šis kitas projektas. „Light Rider“ yra pirmasis pasaulyje 3D spausdintas elektrinio motociklo prototipas. Planuojama sukurti išskirtinę nedidelę „Light Rider“ seriją, kuri bus gatvės teisėta. Dizainas susideda iš kelių koncepcijų į vieną dizainą. Pirmiausia rėmui projektuoti buvo naudojamas patvirtintas aviacijos ir kosmoso metodas. Tada ji buvo atspausdinta 3D formatu, naudojant orlaivio klasės medžiagą. Dviračio galios ir svorio santykis yra lygus superauto, todėl jis puikiai tinka bet kokiam greičio demonui. Dviratis taip pat yra ekologiškas ir neišmeta teršalų. Tvirtesnis, greitesnis ir saugesnis motociklas įmanomas 3D spausdinimu.

3D spausdinti lęšiai

3D spausdinti lęšiai

„Luxexcel“ įskaityta kaip pirmoji ir vienintelė įmonė pasaulyje, galinti sukurti 3D atspausdintus oftalmologinius lęšius. Šiems lęšiams nereikia šlifuoti ar šlifuoti, todėl šiuo metu juos galima įsigyti oftalmologinėse laboratorijose. Tradicinis oftalmologinių lęšių gaminimas apima keletą etapų ir perteklinę medžiagą, o tai lemia didesnes sąnaudas. 3D spausdintos versijos yra tokios pat veiksmingos ir patikimos, tačiau mažesnėmis kainomis. Tačiau sprendimas nebuvo sukurtas atsižvelgiant į kainą. Vietoje to, „Luxexcel“ sukūrė nepriklausomų oftalmologinių laboratorijų ir jų klientų technologiją, kad pasirinktiniai lęšiai būtų prieinami kiekvienam.

3D spausdinti mobilieji telefonai

3D spausdinti mobilieji telefonai

Kinetinis skulptorius Marco Mahleris sujungė jėgas su Henriku Segermanu, Oklahomos valstijos universiteto docentu, kad sukurtų pirmuosius pasaulyje visiškai 3D atspausdintus mobiliuosius telefonus. Jų kūriniai yra švelniai tariant, vienas dizainas turi 1 365 gabalus. Be galimybės 3D spausdinti šiuos mobiliuosius telefonus kai kuriems jie būtų skirti daug laiko ir finansiškai nepasiekiami. Mobilieji telefonai spausdinami pagal užsakymą „Shapeways“, naudojant „Marco“ ir „Henry“ piešinius. Jei norite sukurti unikalų savo namams skirtą daiktą, apsvarstykite bet kurį iš šių 3D spausdintų mobiliųjų telefonų. Jų dizainas yra rafinuotas, o istorija už jų įkvepia.

3D spausdintas nerūdijančio plieno dviratis

Dviračio arka

Šis trijų mėnesių projektas, kurį vedė Pramonės projektavimo inžinerijos 3D pastato lauko laboratorijos studentai, 3D spausdindamas nerūdijančio plieno dviratį naudojo naujausias technologijas. Pažanga leido medžiagas spausdinti betarpiškai ir nereikia jokių atraminių konstrukcijų. „Arc Bicycle“ sveria tiek pat, kiek įprastas dviratis, tačiau pasižymi įspūdingu dizainu ir nepriekaištingu tvirtumu. Šis projekto tipas rodo, kad spausdinant vidutinio ir didelio formato objektus apribojimai mažėja. Formos laisvė leidžia spausdinti beveik bet ką, įskaitant šią patikimą transportavimo formą.

Pirmasis 3D atspausdintas sustiprintas tiltas

3D spausdintas tiltas

Nyderlandai yra pirmasis pasaulyje 3D atspausdinto gelžbetonio, iš anksto įtempto betono tilto, namai. Tiltas yra 8 metrų ilgio ir 3,5 metro pločio. Jo stiprumas buvo išbandytas su penkių tonų kroviniu, daug sunkesniu už kasdienį krūvį, kurį jam reikės atlaikyti. Manoma, kad tai dviračių tako gyventojams dalis ir, manoma, per dieną veža šimtus dviratininkų. BAM Infra vadovaujama komanda bendradarbiavo su Eindhoveno technologijos universiteto tyrinėtojais, siekdama sukurti būdą, kaip spausdinimo metu įterpti plieninį armavimo kabelį. Projektas kainavo mažiau pinigų, sunaudota mažiau medžiagų ir sumažintas išmetamo CO2 kiekis statybų metu.

3D spausdinimas - sniego mašinų konkurencinis pranašumas

Sniego mašinos

Nėra daug pramonės šakų (jei tokių yra), kurioms 3D spausdinimas negali padėti. Vienas tokių verslų, kuris tai suprato, yra „Snow Business“, aukštos klasės sniego gaminimo mašinų gamintojai. Jų mašinų našumas ir ilgaamžiškumas yra lemiamos savybės, galinčios užtikrinti verslą ar jį sunaikinti. Naudodamas 3D spausdintuvus purkštukams gaminti, „Snow Business“ pagreitino plėtrą ir sumažino išlaidas. Dėl šio konkurencinio pranašumo jų produktai yra geriau suprojektuoti, pigesni ir vartotojams labiau patinka. Naudokite jų istoriją kaip įkvėpimą galvodami apie tai, kaip 3D spausdinimas gali padėti jūsų darbui ar verslui.

3D spausdinimas naudojant „Zero-G“ technologiją

Spausdinta erdvė 3D

3D spausdinimas daugiau nėra vien tik laboratorija. Spausdintuvus galima išnešti į lauką, teikiant sprendimus, kurie kažkada buvo manomi neįmanomais. Bet ar 3D spausdintuvai gali veikti kosmose? Tai yra klausimas, kurį turėjo NASA. Jei Tarptautinė kosminė stotis sugebėtų atsispausdinti trimatėje erdvėje, jie turėtų galimybę atspausdinti įrankius pagal pareikalavimą ir geriau veiktų su skrydžio svorio apribojimais. Išbandžius 3D spausdinimo aparatūrą parabolinių skrydžių metu, bandymai buvo pradėti kosminėje stotyje. Rezultatai parodė, kad 3D spausdinimas iš tiesų veikia kosmose, atverdamas duris naujoms misijoms, eksperimentams ir galimybėms.

Gradiento kėdė

Aliuminio gradiento kėdė demonstruoja, kaip aliuminis gali būti naudojamas skaitmeninio amžiaus baldų dizaine. Kėdė yra lengvos aliuminio konstrukcijos, pasižyminti putų pranašumais ir metalo tvirtumu. Dizainas naudoja unikalią spausdinimo techniką, kuri suteikia konstrukcijos tvirtumą ir sumažina reikalingos medžiagos kiekį. Aliuminio gradiento kėdę galima rasti nuolatinėje kolekcijoje, esančioje Viktorijos nacionalinėje galerijoje Melburne, Australijoje, kartu su „Vitra“ dizaino muziejumi Vokietijoje. Galimybė pasigaminti lengvus, tačiau patvarius baldus už prieinamą kainą gali pakeisti baldų pramonę, priversti gamintojus ieškoti vartotojui draugiškų gamybos būdų.Gradiento kėdė

3D spausdinami ginklai

3D spausdinti ginklai

„Defense Distributed“ yra 3D spausdintų ginklų jėga. 2012 m. Liepos 27 d. Įmonė išleido pirmo pasaulyje pasaulyje atspausdinamo rankinio ginklo failus. Susidūręs su savo teisinių ir politinių kovų dalimi, „Defense Distributed“ kreipėsi į „Bitcoin“ bendruomenę dėl finansavimo. Spausdinto ginklo idėja yra revoliucinga, tačiau taip pat prieštaringa. Kompanija vis dar kovoja su JAV valstybės departamentu dėl privačiai generuotų ginklų failų teikimo gyventojams teisėtumo. Netrukus byla galėtų būti perduota Aukščiausiajam Teismui. Jei tai įvyks ir nesvarbu, koks rezultatas, tai tikrai bus galima sutikti su Amerikos žmonių diskusijomis.

Viena taurė per dieną

Viena taurė per dieną

Pavargote gerti savo kavą iš to paties puodelio kiekvieną dieną? Projektą „Viena kavos puodelis per dieną“ jūs įtraukėte. Projektas buvo įdomus ir sėkmingas kūrybiškumo ir greitos gamybos eksperimentas. Projektas buvo atviras bendradarbiavimui, leisdamas kiekvienam pažaisti ir susikurti savo kavos puodelį. Kai buvo išrinkti mėgstamiausi 30 dizainų, jie buvo eksponuojami parduotuvėje ir juos buvo galima įsigyti. Dizainas buvo derinimas tarp supjaustytų puodelių, įdomių, bet nefunkcionalių puodelių ir puodelių, padengtų įvairiomis tekstūros ypatybėmis. Projektas buvo laikomas sėkmingu ir įrodė, kad 3D spausdinimas gali būti įdomus ir įnoringas.

Meshu

Meshu

Meshu pradėjo du projektavimo technologai San Fransiske. Jų dizainas apima linijas, vaizduojančias geografinius duomenis, suteikiant vartotojams unikalų būdą tiksliai nustatyti akimirkas ir prisiminimus, nesvarbu, kur jie įvyko pasaulyje. Papuošalų subtilumas yra jo žavesio dalis. Gavėjas tiksliai žino, kokia yra linija, net jei niekas to nedaro. Kol mes nebepriima užsakymų, Meshu gamino karolius, žiedus, auskarus ir plakatus, skirtus paminėti vartotojų prašymus. Naudokitės jų darbais įkvėpdami savo 3D spausdinimo darbus. Šiuo atveju sentimentaliais tikslais galima naudoti 3D spausdinimą.

Pirmasis metalinis darbalaukio 3D spausdintuvas

Stalinis metalas

Stalinis metalas buvo kuriamas atsižvelgiant į vieną dalyką. Steigėjai norėjo pateikti sprendimą inžinierių komandoms, ieškančioms prieinamų metalinių 3D spausdinimo būdų. Bendrovė siūlo dvi atskiras 3D spausdinimo sistemas. Įmonės gali naudoti šias sistemas viskam, nuo prototipų iki masinės gamybos. „Studio“ sistema skirta inžinieriams ir leidžia vartotojams spausdinti sudėtingas metalines dalis įmonėje. Palyginti su kitomis spausdinimo sistemomis, „Studio“ sistema yra iki dešimties kartų pigesnė. Bet kai jums reikia greičio iš jūsų pusės, gamybos sistema yra ideali. Jis sukurtas pralaidumui ir yra 100 kartų greitesnis nei kitos spausdinimo sistemos. Gamybos sistemą numatyta išleisti 2020 m.

3D spausdinta mikroautobusų transporto priemonė

Mikrokompiuteris

„Kabuku Inc.“ kartu su „Honda Motor Co., Ltd.“ sukūrė 3D spausdintą transporto priemonę. „Toshimaya Corp.“ prireikė individualizuotos transporto priemonės, kuri galėtų būti naudojama tiek pristatymams, tiek reklamai. Tačiau dėl vietinės jų infrastruktūros kai kuriuos pristatymus buvo sunku atlikti. Siauri keliai buvo pagrindinis kaltininkas. „Kabuku“ ir „Honda“ nusprendė sukurti spausdintą automobilį, kuris vis dar tenkino jų poreikius, tačiau buvo tinkamo dydžio. Kūrimo procesas truko tik du mėnesius, o spausdinimą tvarkė „Rinkak“ - 3D spausdinimo tarnyba, priklausanti „Kabuku“. „Toshimaya“ buvo pristatyta originali transporto priemonė, atitinkanti jų dydį, gamybą ir reklamos poreikius.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me