Tapti skaitmeniniu klajokliu yra daugelio žmonių, užaugusių globalizacijos amžiuje, gyvenimo tikslas.

Bet tai logiškai gali būti sudėtinga.

Kai aplink jus dings šiltas biuro, kuriame pilna specialiųjų funkcijų žmonių, kokonas, pagrindiniai reikalavimai atlikti darbą gali tapti iššūkiu.

Pastovaus interneto ryšio radimas, darbo ir išlaidų, valiutos keitimo kursų stebėjimas, skrydžių planavimas, apgyvendinimas ir panašiai - kasdieniai darbai tampa dalykais, apie kuriuos daugumai žmonių reikia galvoti tik einant atostogauti. Tai, kaip gerai juos atliksite, tiesiogiai paveiks jūsų profesinę sėkmę, komforto jausmą ir galiausiai tai, ar galite priversti skaitmeninį klajoklių gyvenimo būdą veikti.

Nesijaudinkite, nesvarbu, ar galvojate pakeisti ar skaitmeninis klajoklis nori tobulinti jūsų žaidimą, mes jus aprūpinome.


Paprašėme 15 skaitmeninių veteranų veteranų pasidalinti savo komercinėmis paslaptimis apie geriausias technologijas, įtaisus ir vietas, kad galėtų atlikti darbą kaip klajokliai.

Contents

Svarbiausi interviu iš „Digital Nomad“

15 interviu yra daug suvirškinami, todėl, norėdami gauti trumpų išvadų, peržiūrėkite šią dažniausiai pasitaikančių atsakymų į kiekvieną klausimą santrauką.

Kokios programos yra naudingiausios dirbant skaitmeniniu klajokliu?

Šioje kategorijoje buvo labai daug įvairovės, ko ir reikėjo tikėtis. Bet vienas bendras visų klajoklių, kurių mes paprašėme, ir tikriausiai visų keliautojų, yra bendras dalykas - fotografuoti ir įkelti juos į internetą. Ir, be abejo, esminis žingsnis tarp: redagavimas. Šioje kategorijoje yra aiškus nugalėtojas. Kaip pasakė Dave'as Deanas: "jei bendrinate nuotraukas internetu iš mobiliojo įrenginio, o nenaudojate Snapsis pirmiausia juos turėtumėte redaguoti."

Kita dažna klajoklių problema, kurios klausėme, buvo teksto kūrimas ir tvarkymas. Tam atrodo dvi dažniausiai naudojamos priemonės Gramatika ir Scrivener. Pirmasis turi naršyklės plėtinį, kuris automatiškai nurodo klaidas rašant, o antrasis puikiai tinka organizuoti ilgus tekstus, pavyzdžiui, romaną, arba didelius kiekius trumpų užrašų.. Asana taip pat gerai valdė laiką.

Kokios yra neįkainojamos kelionių programėlės?

Įpakavimo kubeliai daugeliui klajoklių atrodo neįkainojama ir tikriausiai dėl geros priežasties. Turėti daugiau daiktų ir nešiotis mažesnę kuprinę yra neginčijami pranašumai. Pakuotės kubeliai tampa visiškai nesvarbūs, nes jei jums pavyksta pasiimti mažesnę kuprinę tik vienam skrydžiui, jūs tikriausiai jau sutaupėte kubelių kainą ant bagažo mokesčių.

Išmanieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai ir įvairūs jų priedai taip pat yra labai populiarūs. Šių prietaisų esmė yra universalumas ir perkeliamumas, kurie yra akivaizdūs pranašumai kelyje, o išorinės baterijos, maitinimo adapteriai, maršrutizatoriai ir triukšmą slopinančios ausinės daro juos dar patikimesnius..

El. Skaitytojai taip pat yra puikūs. Daugybė žmonių romantizuoja tikrų knygų kvapą ir lytėjimą, tačiau rimti skaitytojai tikriausiai pasirinks tūkstančius knygų, kad atitiktų nešiojamojo kompiuterio bagažo reikalavimus.

Koks yra geriausias visų laikų skaitmeninių klajoklių kelionės tikslas?

Neabejotinas laimėtojas čia Tailandas. Šalis dešimtmečius buvo visų rūšių turizmo priešakyje ir atrodo, kad užuot ją sugadinusi ar tapusi per daug įprasta, ji tapo prieinamu rojumi įvairiausiems keliautojams. Čia ypač paplitę skaitmeniniai klajokliai ar žmonės, norintys gyventi ir dirbti šiltesniame klimate, kuriuos traukia šventoji tropinių paplūdimių trejybė, pigus apgyvendinimas ir spartus internetas.

Balis taip pat yra labai populiarus kaip palyginti prieinamas tropinių rojus. Galiausiai keliautojams, ieškantiems tradiciškesnio vakarų didmiesčio, pasižyminčio puikiomis kainomis, gyva kultūra ir naktiniu gyvenimu bei žmonių iš viso pasaulio amalgama., Berlynas yra ta vieta, į kurią reikia eiti.

Dave'as Deanas iš per daug adapterių

„Dave“ nešiojamas kompiuteris „Belize 1 1024X518“

Dave'as Deanas yra pagrindinis per daug keliautojams skirtų technologijų svetainės „Too Many Adapters“ vadovas. Kelyje daugiau nei šešerius metus jis rašo apie keliones ir technologijas iš bet kurios pusės, turėdamas pusiau padorų internetą ir puikų vaizdą.

Technika

Sunku susiaurinti iki trijų puikių klajoklių rašytojų ir tinklaraštininkų programų, bet turbūt turėčiau įtraukti šias, kurias aš naudoju visą laiką:

 • Greičiausias: niekas negadina tokios darbo dienos, kaip pašėlęs „Wi-Fi“, todėl aš visada naudojuosi „Speedtest“, norėdamas patikrinti greitį, prieš pradėdamas eiti į kavinę ar įėjimo į viešbutį kambarį..
 • „LastPass“: iš esmės neįmanoma sugalvoti ir atsiminti unikalių, tvirtų slaptažodžių kiekvienoje mano naudojamoje svetainėje ir internetinėje tarnyboje, todėl aš atsisakiau bandymo ir pradėjau naudoti šį slaptažodžių tvarkytuvą. Leidau jam sukurti labai stiprius atsitiktinius 16 ar daugiau simbolių slaptažodžius viskam ir tereikia atsiminti vieną pagrindinį programos slaptažodį. Jis automatiškai užpildys prisijungimo ekraną beveik bet kurioje svetainėje ar programoje, prisijungs prie „Chrome“ ir kitų naršyklių bei sinchronizuos staliniuose ir mobiliuosiuose telefonuose..
 • Snapsis: jei bendrinate nuotraukas internetu iš mobiliojo įrenginio ir nenaudojate „Snapseed“ norėdami pirmiausia jas redaguoti, turėtumėte būti. Tai galinga, tačiau labai lengva naudoti ir užtrunka tik keletą sekundžių, kad beveik bet kuri nuotrauka atrodytų geriau - be dirbtinio vaizdo, kurį gausite naudodami fasuotus filtrus, pvz. „Instagram“. Paimkite jį iš „App“ ar „Play“ parduotuvių.

Programėlės

 • „Hootoo“ kelionių maršrutizatorius: ši maža programėlė yra tokia naudinga. Aš tai dažniausiai naudoju „Wi-Fi“ signalo stiprinimui, kai esu per toli nuo artimiausio maršrutizatoriaus (ty, beveik visuose viešbučio kambariuose, kuriuose kada nors gyvenu), ir kaip nešiojamą bateriją, kad mano telefonas būtų maitinamas ilgomis kelionių dienomis. Tai daro daugiau nei jūs - galite naudoti jį norėdami siųsti failus į USB diską ir iš jo, arba srautinį vaizdo įrašą iš USB disko į savo įrenginius - ir tai kainuoja mažiau nei 50 USD „Amazon“. Visiškas sandėris.
 • „Olixar“ 4-USB kelioninis adapteris: šis mažas aksesuaras leidžia įkrauti iki keturių USB įrenginių iš vieno maitinimo lizdo ir pridedamas su užsegamais kištukiniais adapteriais, kurie veikia ~ 150 pasaulio šalių. Jei konkrečioje kelionėje keliauju be nešiojamojo kompiuterio, tai dabar yra vienintelis įkroviklis, kurį man reikia pasiimti.
 • „Shure SE 215“ triukšmą izoliuojančios ausinės: Aš jau kelis kartus pamečiau ir pakeičiau šias ausines, nes man labai nepatinka keliauti be jų. Jie turi puikų garsą, pašalina didžiausią išorės triukšmą be aktyvaus triukšmo pašalinimo iš akumuliatoriaus baterijų ir elgiasi su bet kokiu piktnaudžiavimu. Tik norėčiau, kad nepalikčiau jų lėktuvuose!

Vietos

Mano poreikiai dėl skaitmeninės klajoklių kelionės vietos bėgant laikui keičiasi, todėl negaliu suteikti jums vienos geriausios vietos - niekada neradau nė vienos vietos, kurioje būtų viskas, ko man reikia. Bendruomenei, už prieinamą kainą pragyvenimui ir tinkamam maistui aš paprastai ruošiuosi Čiangmajus arba Saigonas, ar kažkur panašiai Playa del Carmen Meksikoje. Jei aš eisiu po kai kuriuos vakarietiško gyvenimo patogumus, neišleisdamas viso likimo, Lisabona yra puiki vieta kartu su kitais Portugalijos ir Ispanijos miestais Porto, Granada, Madridas, ir kiti. Vis dėlto esu gana lanksti ir išsiaiškinau, kad tol, kol internetas ir galia yra patikimi, galiu padaryti, kad dauguma pasaulio vietų man bent jau kurį laiką padėtų.!

Erin iš „Niekada nesibaigiantis kelione“

Simonas ir Erinas iš „Niekada nesibaigiantis kelione“

Erin McNeaney ir Simon Fairbairn yra skaitmeninių klajoklių pora, kurie pardavė viską, kas jiems priklausė, ir 2010 m. Paliko JK, kad galėtų amžinai keliauti po pasaulį. Jie rašo apie savo lėtas keliones aplink pasaulį, skanų vegetarišką maistą, kurį jie valgo, ir klajoklių gyvenimo „Niekada nesibaigiant kelionei“ pakilimus ir nuosmukius. Jie yra „iOS“ programos „Trail Wallet“, kuri padeda keliautojams išlaikyti biudžetą, ir knygos „Nešiojamieji keliautojai“, išmokančio supakuoti šviesą bet kuriai kelionei, kūrėjai..

Technika

 • Aš naudoju Gramatikos naršyklės plėtinys patikrinti savo rašybą ir gramatiką tinklaraščių žinutėse „Wordpress“ ir bet ko, ką rašau internete.
 • Scrivener yra nuostabi knygų rašymui ir kitiems dideliems rašymo projektams. Tai leidžia vienoje vietoje laikyti užrašus, kontūrus, tyrimus ir tikrąjį juodraštį bei lengvai jį tvarkyti. Galite eksportuoti galutinį darbą įvairiais formatais, įskaitant .mobi, publikuoti „Amazon“.

Programėlės

 • „Kindle Paperwhite“: Aš daug skaičiau ir galimybė revoliucijai laikyti tūkstančius knygų mažesniame nei minkštas viršelis įrenginyje.
 • Pakavimo kubeliai: Tai leidžia mums susitvarkyti drabužius ir taupyti vietą bagaže. Tai yra viena iš priežasčių, dėl kurių mes galime visą dieną keliauti turėdami tik po vieną nešiojamą dydžio kuprinę. Čia daugiau rašėme apie tai, kaip naudoti pakavimo kubelius.
 • „iPhone 7“: Nežinau, kaip mes kada nors keliavome be telefono (pirmus kelerius metus tai darėme kaip skaitmeniniai klajokliai). Mes naudojame jį kaip nuorodas, kaip „WiFi“ prieigos tašką, fotoaparatą, nešiojamąjį kompiuterį ir dar daugiau.

Vieta

 • Ubudas, Balis: Ubudas yra mūsų mėgstamiausia skaitmeninių klajoklių kelionių vieta. Tai prieinama kaina (nuomojomės dviejų miegamųjų namą su asmeniniu baseinu), jį supa gražūs ryžių laukai, jame yra nuostabaus maisto (ypač vegetarams), daug jogos užsiėmimų, belaidis internetas yra geras, jei nuomojatės kur nors su šviesolaidžiu..
 • Keiptaunas, Pietų Afrika: Tai nėra taip pigu kaip SE Azijoje, tačiau už panašią gyvenimo kokybę ji yra daug labiau prieinama nei Europa ar JAV. Peizažas yra įspūdingas, o nuostabi vieta yra tarp kalnų ir jūros. Šiame rajone galima nuveikti tiek daug, tiek paplūdimiuose, žygiuose, maisto turguose, piknikuose, vyno daryklose, pasivažinėjimuose pakrante, pamatyti pingvinus, naršyti ir neįtikėtinuose restoranuose. Neigiami dalykai yra gana brangios nakvynės vietos (vienintelė reali galimybė buvo „Airbnb“) ir gana lėtas „Wi-Fi“ (vis dėlto tobulėja)..
 • Koh Lanta, Tailandas: Viena iš geriausių vietų darbui prie paplūdimio. Tai graži sala, kuri nėra per daug išsivysčiusi, tačiau joje yra visi reikalingi įrenginiai, įskaitant darbo erdvę.

Gary iš visko visur

Gary Arndtas iš „Viskas visur“

Gary Arndtas yra apdovanojimus pelnęs tinklaraštininkas ir kelionių fotografas, nuo 2007 m. Keliaujantis po pasaulį. Kelionės nuvežė jį į 190 šalių ir teritorijų „Keliautojo šimtmečio“ klube ir 120 Jungtinių Tautų šalių. Jis taip pat aplankė daugiau nei 335 UNESCO pasaulio paveldo objektus ir visas 50 JAV valstijų.

Jo tinklaraštis „Viskas visur“ plačiai laikomas vienu populiariausių kelionių tinklaraščių pasaulyje. 2010 m. Žurnalas „Time“ paskelbė jį vienu iš 25 populiariausių tinklaraščių internete ir pelnė aukso medalį „Kelionių tinklaraščio“ kategorijoje Šiaurės Amerikos kelionių žurnalistų asociacijos (NATJA) apdovanojimuose. Jis yra vienas labiausiai apdovanotų kelionių fotografų per šį dešimtmetį. Jis buvo paskelbtas 2014-ųjų metų SATW kelionių fotografu, taip pat 2013 ir 2015-ųjų metų fotografu NATJA. Jis yra vienintelis kelionių fotografas, kurį abi organizacijos pavadino metų fotografu. Jis taip pat yra 3 kartus apdovanotas „Lowell Thomas“ apdovanojimu kelionių iliustracijose ir 2x „Northern Lights“ apdovanojimu fotografijoje.

Technika

 • „Adobe Lightroom“ nuotraukų redagavimui
 • „Google Chrome“
 • Microsoft word

Sąžiningai sakau, kad naudojuosi daug interneto programų, todėl realiai naudojamų programų skaičius visą laiką mažėja.

Programėlės

 • Mano „iPhone“ yra svarbiausias įtaisas, su kuriuo keliauju. Aš pradėjau keliauti 2007 m., Kol nebuvo išleistas „iPhone“, ir tai visiškai pakeitė tai, kaip aš keliauju.
 • Mano kamera („Sony a7rii“)
 • Mano nešiojamas kompiuteris („MacBook Pro 15“")

Vietos

 • Yra gera priežastis, kodėl Tailandas išpopuliarėjo. Tai pigu, infrastruktūra gera, oras - puikus. Atsižvelgiant į tai, manau, kad tai taip pat buvo padaryta mirtinai.
 • Berlynas taip pat yra puikus miestas skaitmeniniams klajokliams Buenos Airės, ir daugelyje mažesnių JAV miestų.
 • Kai visame pasaulyje internetas tampa spartesnis, vietų, kuriose galite dirbti, skaičius iš tikrųjų atveria. Eiti ir dirbti tokioje vietoje, kaip Samoa nebėra klausimas.

Erikas iš „Notes from the Road“

Eriko Gaugerio pastabos iš kelio

Erikas Gaugeris gyvena Portlande. Jo internetinis dienoraštis notesfromtheroad.com yra sukurtas naudojant didelio formato 4x5 kamerą, rankomis dažytus eskizus, akvarelės žemėlapius ir kelionių užrašus..

Technika

Sąmoningai laikau savo rašymą keliaudamas visiškai organiškai. Būdamas kelyje rašau išskirtinai žurnaluose. Yra kažkas, kas man labai svarbu. Gyvendami namuose, mes visą laiką esame priešais ekranus. Kelionės mus atitolina.

Nepaisant to, aš naudojuosi programomis keliaudamas, o ypač yra trys, kurios sudaro didelę dalį mano kelionių srauto.

 • Pirmasis yra Pasaulio rūkas. „Fog of World“ yra žemėlapių programa, kuri tarsi ištrina rūką, kai jūs einate ar važiuojate per sritis. Tai puikus darbas dokumentuojant ten, kur buvote, ir jūs galite jį aktyviai naudoti keliaudami, kad suprastumėte, kokias miesto sritis esate apėmęs, tačiau tai taip pat puikus istorinis įrašas.
 • Antrasis yra „eBird“ programa. Tai yra programa, leidžianti įrašyti matytas paukščių rūšis bet kurioje vietoje. Duomenys įkeliami į „eBird“, kur ornitologai naudoja pastebėjimus duomenų tyrimui. Aš nuolat vedu „eBird“ įrašus keliaudamas, ir tai yra vienas didžiausių mano džiaugsmų keliaujant.
 • Galiausiai naudoju programą, vadinamą „FlashCards“, o tai leidžia man pasidaryti sau tinkinamas viktorinas. Aš padarysiu „flash“ korteles, pavyzdžiui, apie visas drugelių rūšis regione. Sėdėdamas lėktuve ar autobuse galiu atidaryti programą, kuri man duos drugelio nuotrauką ir penkis atsakymus su atsakymų variantais. Tai tikrai padeda sugriežtinti jūsų tapatybės nustatymo įgūdžius naujame regione.

Programėlės

Kai keliauju, kopijuoju daugybę kuprinių krepšininkų svorio taupymo metodų, o tai reiškia, kad turiu viską kuo mažiau. Laikantis šio požiūrio, viskas, ką nešiojatės su savimi, turi būti nuosekli, patikima ir taisoma kelyje.

 • „Mijello Fusion“ vandeniui atsparios akvarelės paletė: Aš metų metus naudoju tą pačią neperšlampamą akvarelės paletę. Tai yra pakankamai didelis, kad būtų galima išlaikyti tvirtą dažų rinkinį, o kai jį uždarau, nei vienas iš šlapių dažų neišeina. Aš tai laikau savo fotografinėje kuprinėje ir galiu ją išsitraukti bet kurioje kavinėje ir tiesiog pradėti piešti.
 • Patagonijos keistos kelnės: Patagonija sukuria puikią porą greitai džiūstančių kelnių, atliekančių tiek daug skirtingų funkcijų keliaujant. Galite atsikratyti eidami pietauti į juos, bet ir žygiuodami į juos. Jei turite tikrai geras, daugiafunkcines kelnes, turite mažiau pakuoti.
 • Smagūs šaldiklio slankiojantys krepšiai: Šie krepšiai su šaldikliais geriau veikia organizuojant įrankius nei visi komercinių organizatorių produktai. Aš juos religingai naudoju organizuodamas smulkią įrangą ir tualeto reikmenis. Savo automobilio gale taip pat laikau tai, ką vadinu „vagonais“. Aš maždaug dešimt iš jų laikau džipo gale, kad visi, kurie tyrinėja ar vaikšto su manimi, turėtų po truputį dienos išgyvenimo rinkinį. Iš esmės tai yra mažas šaldytuvo krepšys su mitybine juostele, alyvuogių pakelio, pakelio apsaugos nuo saulės, pakelio servetėlių ir pakelio drėgnų servetėlių. Žmonės keliaudami visada pamiršta daiktus. Aš pastebėjau, kad neturint vieno dalyko žmonės gali jaustis nepatogiai ar norėti pasisukti anksti. Kai duosiu jiems raketą, jiems gera eiti.

Vietos

Internete pilna žmonių, kurie ieško patarimų apie geriausias vietas bet kada, bet aš niekada apie tai negalvojau, ir aš apskritai atsisakau kelionių. Man patinka galvoti, kad bet kur gali būti geriausia vieta, tai daugiau apie jūsų nuotaiką ir pasaulėžiūrą. Jei esate geros nuotaikos, esate organizuotas, motyvuotas ir džiaugiamės, kad ten galite būti, tai yra geriausia vieta. Kai kurios vietos gali būti patogesnės, tačiau manau, kad keliautojui svarbu išmokti jaustis patogiai bet kurioje vietoje. Ten yra tokia prasmė, kad kai kuriose vietose yra karšta arba vis artėjama, o aplink šias vietas labai daug šurmulio ir visi ten važiuoja kelerius metus. Aš tikrai norėčiau vengti tų vietų, o vietoj to pasižiūrėti į žemėlapį ir pasakyti, kur noriu eiti?

Danas iš neaptverto turgaus

Danas ir Audrey iš „Uncornered Market“

Danielis Noll ir Audrey Scott yra vyro ir žmonos pasakojimų komanda už apdovanojimus pelniusį kelionių tinklaraštį „Uncornered Market“. Praėjus daugiau nei 10 metų ir po 90 šalių, jie vis dar vyksta ... ir vis dar vedę.

Technika

 • Kišenė (jei norite išsaugoti straipsnius, kad galėtumėte perskaityti vėliau)
 • Evernote
 • Asana

Programėlės

 • Silikoniniai ausų kištukai: miegas yra būtinas, labai svarbu atsikratyti triukšmo
 • Pakavimo kubeliai: organizacija yra svarbiausia
 • „iPhone“ baterija / dėklas kaip tai: visi traukia mane. Šiek tiek nepatogu, bet visiškai verta, ypač jei „iPhone“ yra jūsų dalykas

Vietos

Mes eitume su Tailandas - Bankokas / Chiang Mai: greitas internetas, nebrangus apgyvendinimas, pasakiškas (& pigus) maistas. Arba galbūt Oašakoje, Meksikoje dėl panašių priežasčių, įskaitant nuostabų maistą.

Nora Dunn iš „The Professional Hobo“

„Nora Dunn Professional Hobo“

Nora Dunn buvo skaitmeninis klajoklis, prieš tai net nebuvo daiktas; net galite ją vadinti „pioniere“" pramonėje ar kelionių tinklaraščių „močiutė“!

2006 m. Ji pardavė viską, kas jai priklausė (įskaitant užimtą finansinio planavimo praktiką) Kanadoje, ir nuo to laiko gyvena visame pasaulyje. Ji parodo populiarią kelionių svetainę „Profesionalus hobo“, kurioje mokoma, kaip visą laiką keliauti finansiškai tvariu būdu, o jos knygose yra tokių darbų kaip „Kaip gauti nemokamą apgyvendinimą visame pasaulyje“ ir „Darbas kelyje: netradicinis vadovas iki galo“ -Laiko laisvė.

Technika

Aš niekur nesu toks pat patyręs kaip kiti tinklaraštininkai ir skaitmeniniai klajokliai, esu tikras. Mano geriausios programos yra labiau susijusios su kelionėmis, o ne su tinklaraščių rašymu ar rašymu. Jie yra:

 • „Trail“ piniginė: lengvai stebint išlaidas keliomis valiutomis
 • XE valiuta: dažnai keičiantis vietoms / valiutoms, gali tekti sekti
 • Miesto žemėlapiai: internetinė / neprisijungusi žemėlapių programa, naudojanti jūsų telefono GPS (o ne duomenis / „wifi“) jūsų buvimo vietai sekti - patogu, pasirūpinkite, kad taksi vairuotojai nevažiuotų jūsų toli nuo oro uosto arba kad jūs nevaikščiojate neteisingai kryptis

Programėlės

Išskyrus savo nešiojamąjį kompiuterį, kuris, manau, savaime suprantamas:

 • Hoboroll. Aš esu didžiulis kūrybinių pakavimo įrankių mėgėjas ir kiekvieną dieną naudoju savo „Hoboroll“. Tai segmentinis krepšys, skirtas sutalpinti daugybę daiktų, kurie vėliau užsidarys ir suspaudžiami. Peržiūrėkite mano galutinį skaitmeninių klajoklių pakavimo sąrašą.
 • Išmanusis telefonas. Tai ne tik telefonas; tai taip pat nejudanti kamera, vaizdo įrašymo įrenginys, žemėlapis, tyrimo įrankis, kūno rengybos stebėjimo priemonė, išlaidų stebėjimo priemonė ir dar daugiau. Peržiūrėkite, kokią kitą elektroniką rekomenduoju čia.
 • Priekinis žibintas. Nors man to nereikia visą laiką, kai tai darau neįkainojama viskuo: nuo žygių po dykumą iki vakaro / nakties, iki vidurnakčio žygių iki vonios kambario tose vietose, kur man nepažįstama

Vietos

Aš beveik 11 metų, kaip skaitmeninis klajoklis, buvau vienišas vilkas, dažnai teikdamas pirmenybę gyventi pusiau kaime ir gauti nemokamą apgyvendinimą su namiškiais, savanoriauti ir pan., Gyvendamas labiau „vietiniu“ būdu. Tačiau per pastaruosius metus aš atsidūriau keliose skaitmeninių klajoklių interneto vietose Ubud (Balis) ir Čiangmajus (Tailandas). Iš dviejų, sakyčiau, Čiangmajus yra geriau įsitvirtinęs atsižvelgiant į infrastruktūrą / internetą / klajoklių bendruomenę, tačiau Ubudas už prizą už galimybę naudotis nuostabia gamta pasiima prizą. Jie abu mėgsta jaukią vietinę kultūrą, virtuves ir yra pigūs pragyvenimui; Chiang Mai suteiks jums dar keletą būtybių patogumų.

Agness ir Cez iš „Etramping“

Agness Cez ištrėmimas

Esame Agness ir Cez, du geriausi draugai, kurie nusprendė palikti nuo 9 iki 5 metų ir pradėti gyvenimą kaip skaitmeniniai klajokliai. Mes keliavome po pasaulį ir tai darysime tol, kol negalėsime judėti arba jie sakys, kad negalime. Net tada mes tikriausiai bandysime išsiaiškinti, kur galime nuvykti. Eikite į „eTramping“, norėdami pamatyti, ką mes sutinkame ir kaip jūs galite tai padaryti patys.

Technika

 • Gramatika: Svarbiausia skaitmeninių klajoklių patogumo programa yra gramatika. Tikriausiai todėl, kad esame pora rašytojų ir tvarkome tinklaraštį. Mes visi darome gramatikos klaidų. Nesvarbu, kiek pastangų įdėjote, visada yra kažkas, ko pasiilgote ar ko nesirenkate, o gal net nežinote. Gramatika tai ištaiso, pranešdama mums, kur yra klaidos ir kaip jas ištaisyti. Tai panašu į „Microsoft Office“ rašybos patikrinimą, išskyrus gramatikos pavyzdžius. Tai ne visada teisinga, todėl turite nuolat stebėti, ką keičiate. Be to, paslėptas turinio perskaitymas vis dar yra gera idėja, tačiau gramatika tikrai palengvina procesą..
 • Pepo: „Pepo“ yra programa, leidžianti susisiekti su keliautojais ir savo sričių ekspertais. Viskas susijusi su ekspertų patarimais ir todėl neįkainojama tiems, kurie nori užsidirbti pragyvenimui internete. Tai vieta, kur tikrai galima susisiekti su žmonėmis, kurie jau įgyvendino savo svajones gyventi skaitmeninį klajoklių gyvenimą, ir gali atsakyti į bet kokius klausimus.
 • A populiariausias VPN: Mes gyvenome Kinijoje (abu) ir žinome baisų jausmą, kai bandėme tikrinti jūsų el. Laiškus naudodami „Gmail“, tik norėdami sužinoti, kad Didžioji Kinijos ugniasienė neleidžia jums to daryti. Yra tiek daug kitų mums reikalingų internetinių paslaugų, kurių mes negalėtume pasiekti be VPN. Tiesą sakant, yra net gandų, kad „Skype“ yra pakeliui į blokavimą. Tai yra viena iš svarbiausių paslaugų skaitmeniniams klajokliams, norintiems susisiekti su draugais ir šeima namo. Yra nemokamų VPT, tačiau mokami visada yra geresni - ypač jei taip pat norite naudoti didesnio pralaidumo paslaugas, tokias kaip „YouTube“ ir „Netflix“. Geras VPN yra gelbėjimo priemonė.

Programėlės

 • Stručio pagalvė: Kai skraidote tiek, kiek turime, skraidymas tampa tuo, kuo esate linkęs šiek tiek bijoti, o ne jaudinančia hiperboline patirtimi: „Aš esu milijonas mylių virš žemės, važiuoju milijonu mylių per sekundę“. Tai nepatogu, o ilgų skrydžių metu miegoti gali būti vargo. Visi bent jau yra išbandę tipinę kelioninę kaklo pagalvę. Problema ta, kad jos yra šiukšlės. Jūsų kaklas per daug pasilenkia, pradeda skaudėti ir galiausiai tiesiog atsisako minties miegoti (nebent esate labai pavargęs). Stručių pagalvė tai sustabdo ir net turi šaunų vardą.
 • Kelionės adapteris: Skaitmeninių klajoklių patogumas netampa geresnis. Taip yra todėl, kad kai esate linkęs visur eiti kaip skaitmeninis klajoklis, taip pat esate linkęs nešiotis savo elektros prietaisus. „Travel Adapters“ reiškia, kad galėsite juos prijungti visur, kur esate. Geras kelioninis adapteris yra toks pat svarbus skaitmeniniam klajokliui, kaip atsuktuvas statybininkui. Mes linkę pastebėti, kad geras kelioninis adapteris yra mažas, lengvas ir nesukelia erzinančio garsinio triukšmo. Daugybė pigesnių modelių džiugins juos naudojant. Tai leidžia miegoti šalia jūsų įkrovimo telefono, lyg būtumėte kambaryje, kuriame pilna uodų. Tai tikrai yra kažkas, į ką turėtumėte investuoti, o ne skirti biudžetą.
 • El. Skaitytojas: jūs tikriausiai atpažįstate pavadinimą „Kindle“, tiesa? Populiariausias „Amazonės behemoto“ produktas. Na, tai nebūtinai turi būti „Kindle“, tačiau tam tikras „E-skaitytojas“ paprastai yra geras pirkinys. Be to, kad galite skaityti, kol laukiate tam tikrose vietose (galbūt traukinių stotyje ar oro uoste?), Taip pat galite įkelti tam tikrą informaciją apie savo darbą ir perskaityti projektą nepatirdami akių. Tai yra tobulas, jei jūs einate į tolimą kelionę ir jums reikia kažko, kad nervintumėtės. Pavyzdžiui, viena iš pirmųjų „Cez“ kelionių traukiniu Kinijoje buvo 21 valandos bilietas. Jiems tiesiog nebuvo likusių vietų. Na, „e-Reader“ programa būtų tikusi kaip būdas padaryti šią kelionę šiek tiek greitesne. Ar bent jau atrodo.

Vietos

Šiuo metu viena mėgstamiausių mūsų vietų buvo skaitmeniniai klajokliai Kinija. Tai pigu, patogu (palyginti) ir jūs turite gerą prieigą prie interneto - tol, kol turite VPN. Kinija iš tikrųjų turi tam tikrų problemų, tačiau iš esmės ji yra viena iš lengvesnių vietų gyventi ir judėti, jei tik turite vizą. Tai turbūt sunkiausia pasiekti, jei esate „grynas“ skaitmeninis klajoklis, dirbantis laisvai samdomų klientų klientams internete.

Mes ten kurį laiką faktiškai mokėme anglų kalbą, ir tai apėmė mus „Visa“ fronte. Tu
Paprastai mokytojas gali dirbti ne visą darbo dieną, tai patenkins jūsų vizų poreikius ir suteiks pakankamai laisvo laiko kitiems projektams vykdyti. Be to, nepaisant taršos, apie kurią dažnai pranešama, Kinija turi - tai, kas, mūsų manymu, yra gražiausių pasaulio įžymybių ir vaizdingų vietovių. Be to, pastaraisiais metais šalis investavo didžiulę pinigų sumą į infrastruktūrą, o tai reiškia, kad keliauti tik darosi vis lengviau.

Jei norite gyventi kur nors brangiau, tada Taivanas taip pat yra puikus statymas. Šalia žemyno, jūs vis dar turite daug naudos iš Kinijos, atėmus vargo dėl vizų. Taip pat santykinai lengviau peršokti ir į Pietų Korėją ar Japoniją.

Stefanas ir Sebas iš „Nomadicboys“

Stepono ir Sebo nomadiniai berniukai

„Nomadic Boys“ yra gėjų pora Stefanas (graikas) ir Sebastienas (prancūzas), kurie susitiko Londone 2009 m. Jie pasitraukė iš gyvenimo ir darbo 2014 m. Ir nuo to laiko keliauja, visą laiką dirbdami skaitmeninių klajoklių savo gėjų kelionių tinklaraštyje - „Nomadic Boys“..

Technika

 • XE valiuta: Kai jūsų banko sąskaita yra JK ir turite klientų, naudojančių Kanados / JAV dolerius ar eurus, jums reikia programos, kuri padėtų jums visiems kalbėti ta pačia kalba. XE yra toks svarbus siunčiant el. Laiškus, apimant citatas ir vėliau, kai keliamos sąskaitos.
 • „Skyscanner“: tai yra mūsų programa, skirta pradėti tyrimą, norint patikrinti ir palyginti visas mūsų planavimo skrydžio galimybes. Mums tai patinka, nes jame yra visos biudžetinės / mažos sąnaudos / vietinės oro linijos, apie kurias jūs kitaip nežinotumėte.
 • „Instagram“: „Instagram“ tapo daug daugiau nei tik socialinės žiniasklaidos kanalu. Kiekvienas klientas ir prekės ženklas yra apsėstas ir mano, kad tai yra svarbiausias socialinės žiniasklaidos tikslas. Taip pat ten, kur mus suranda daugybė kompanijų, yra taip svarbu investuoti reikiamą laiką į savo „Instagram“ galeriją. Tai beveik tapo mūsų "portfelis" kaip influenceriai.

Programėlės

 • Nešiojamieji kompiuteriai / išmanieji telefonai: Sebui tai yra viskas, kas nėra „Apple“. Jis mano, kad „Apple“ yra velnias ir verčia įsigyti naujausią „Samsung“ išmanųjį telefoną. Tačiau Stefanas yra „Apple“ vergas ir didžiuojasi turėdamas „MacBook Air“ bei naujausius „iPhone“.
 • Fotoaparatai: „Seb“ vaizdo įrašams turi „Sony 6500“. Stefanas naudoja savo „iPhone“ nuotraukoms socialinėje medijoje, taip pat „Panasonic TZ100“.
 • Pakavimo kubeliai: tai tapo tokia svarbi pakuojant. Tai puikus būdas susitvarkyti daiktus krepšyje ir užtikrinti, kad viskas būtų gerai išdėstyta, niekas nebūtų pamiršta ir lengvai pasiekiama. Komplektą pigiai galite nusipirkti „Amazon“ ir mes tikrai juos rekomenduojame.

Vieta

Tailandas! Labiausiai myli Čiangmajus, dėl kurių mes sutinkame. Tačiau gėjų skaitmeniniams klajokliams Bankokas yra kur kas geresnis. Ten labai nebrangu gyventi, nuostabus internetas, puikus transporto mazgas Azijoje ir viena geriausių gėjų scenų Azijoje. Mes grįžtume prie širdies plakimo (ir tikrai svarstome!)

Charli iš „Wanderlusters“

Charli iš „Wanderlusters“

Charli Moore yra nuotykių entuziastė, nuo 2011 m. Nepriklausanti nuo buvimo vietos. Laisvai samdoma rašytoja ir kelionių tinklaraščio „Wanderlusters“ redaktorė, ji mėgsta adrenalino aukštumas ir traškų žemės riešutų sviestą. Stebėkite ją „Instagram“, kad pamatytumėte savo klajones.

Technika

 • Asana. Aš, kaip laisvai samdomas vertėjas, nuolat keisčiausi projektus ir dažnai stengiuosi sekti savo „daryti“ sąrašus, todėl naudojuosi programa, vadinama Asana padėti man laikytis nustatytų terminų. Iš esmės tai padėjo man organizuoti savo darbo eigą ir padėjo padidinti produktyvumą. Aš negalėčiau be jo gyventi.
 • Debesuota. Aš taip pat negalėčiau gyventi be Debesuota. Trumpai tariant, tai mano tinklaraštis yra saugus ir įkeliamas kuo greičiau; tai, ką žino kiekvienas tinklaraštininkas, yra gyvybiškai svarbu, jei norite gerai reitinguoti ir išlaikyti savo skaitytojus savo svetainėje.
 • „TrustedHouseSitters“. Be jokios abejonės, mano paskutinis pasirinkimas yra tas, kuris, mano manymu, teikia didžiausią vertę, mano narystė didžiausioje pasaulyje namų ir naminių gyvūnėlių priežiūros platformoje Patikimi namai. Man 30 metų ir praėjo šiek tiek laiko, kai man labai patiko apsistoti nebrangiame būste. Per „TrustedHousesitters“ aš randu galimybių gyventi nemokamai visame pasaulyje. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mano sėdėjimo užsienyje vadovą.

Programėlės

Tai skambės neįtikėtinai nuobodžiai, bet pirmoji yra mano miego kaukė. Kai pirmą kartą pradėjau keliauti, man buvo sunku miegoti skrydžiuose ir stengdavausi atsipalaiduoti būdamas naujoje lovoje. Tada aš nusipirkau miego kaukė ir išmokiau save kaukės nešiojimąsi miegoti. Dabar galiu miegoti bet kur ir bet kada. Tai gelbėtojas.

Aš, kaip tinklaraštininkė, esu rašytojas ir fotografas ir nuolat turiu savo fotoaparatą prie rankų, tik tuo atveju, jei pastebėčiau geriausią kadrą. Mano Voratinklio fotoaparatų dėklas leidžia man laikyti fotoaparatą pritvirtintą prie mano kuprinės ar kuprinės dirželio, kad keliaudamas galėčiau laisvų rankų įranga būti laisvas, o fotoaparatas būtų išjungtas ir pasiruošęs užfiksuoti veiksmą.

Gera pora triukšmą slopinančios ausinės tai yra kažkas, be ko tikrai negaliu gyventi. Galimybė įsijungti ar paskęsti ypač erzinančiame triukšme gali padaryti skirtumą tarp mėgavimo skrydžiu ir kiekvienos minutės treniruotės, jei oro laikas.

Vietos

Kadangi aš atostogauju nemokamai, kai keliauju namu ir sėdžiu su naminiais gyvūnais, man pasisekė apsistoti keliose vietose, kur daugumai skaitmeninių klajoklių buvo galima tik pasvajoti. Aš kitaip vertinu tai, kas sukuria puikią darbo aplinką. Aišku, bendro darbo erdvės yra puikios, tačiau manau, kad tai skatina atsiriboti ir šiek tiek investuoti į save, ir tai tikrai padeda man padidinti savo produktyvumą. Man tokios vietos kaip Sent Kitsas & Nevis, Molokai Havajai, ir Naujosios Zelandijos Koromandelio pusiasalis yra idealūs.

John Michael Eubank

John Michael Eubank

Šiuo metu Buenos Airėse, Argentinoje, nuotoliniu būdu dirbu kaip „Secom, Inc“ - telekomunikacijų tiekėjo Kolorado pietryčių JAV (JAV) pagrindinis tinklo inžinierius. Nusprendžiau įkurti tinklaraštį apie asmenybės tobulėjimą, bendruomenės gyvenimą ir keliones, rašydamas kartą per savaitę pirmadieniais per nuotolinę metų kelionę. 12 miestų visame pasaulyje + 1 mėnuo kiekviename mieste = vieneri nuostabios perspektyvos metai.

Technika

 • Vidutinis: mano tinklaraštis yra čia. Tai elegantiška rašymo sąsaja, kuri išnyksta iš jūsų kelio. Visiškai nemokama. Puiki rašymo bendruomenė. Sulaukiu daug motyvacijos iš kitų rašytojų, kurie skelbiasi laikraščiuose, pavyzdžiui, Benjamino Hardy, Ryano Holiday ir visų, rašančių „Misijai“..
 • „Google“ nuotraukos: Čia automatiškai kaupiamos visos mano darytos nuotraukos. Kai man reikia įkvėpimo apie ką rašyti, aš tiesiog atveriu savo naujausias nuotraukas.
 • Miškas: Tai programa, užrakinanti mano telefoną tam tikram laikotarpiui. Aš, kaip skaitmeninis klajoklis, turiu išlaikyti pusiausvyrą tarp savo ir draugų ir šeimos narių poreikio laisvai blaškytis. Aš skyriau 30 minučių – valandą rašymui, nusistačiau laikmatį Miške ir turiu protinę laisvę žinoti savo telefoną, kad jis negali atitraukti mano dėmesio, kol nebaigsiu rašyti.

Programėlės

 • Analoginė bagažo skalė. Turėjau skaitmeninę skalę, tačiau ji nebeveikė. Tai leidžia man iš savo turimos bagažo vietos išnaudoti maksimalų naudingumą, nemokėdamas oro linijoms per didelių per didelių mokesčių.
 • „PowerCube Extended“ - Pagaminta „Allocacoc“, rasta „Amazon“: tobulas 5-ių lizdų prailginimo laidas, kuris lengvai valdo milžiniškas gremėzdiškas elektros plytas. Gelbėtojas oro uostuose. Yra įvairių tarptautinių stilių, ne tik Šiaurės Amerikos, stilių.
 • „Google Chromecast“. Visada malonu, kai galiu išmesti skaidrių paketą į ekraną, skirtą verslui, ar filmą, skirtą filmų vakarui, ir aš jį naudoju kiekvieną rytą, norėdamas transliuoti muziką į savo televizorių.

Vietos

Čiangmajus, Tailandas yra skaitmeninių klajoklių prieglauda. Tailando maistas yra pigus ir skanus, nuoma sudaro apie pusę jo ekvivalento JAV. Galite aplankyti daugybę netoliese esančių gražių parkų ir šventyklų, o pigus skrydis yra milijonas nuostabių salų ir paplūdimių. Man patiko klaidžioti pirmyn ir atgal tarp labiau turistinės senamiesčio teritorijos ir gausių kavinių bei darbo vietų Nimman rajone. Iš esmės, puiki vieta susitikti su kitais klajokliais ir emigrantais bei pabendrauti, bendradarbiauti ir kurti.

Laurence Norah iš „Visatos paieškos“

Laurence ir Jessica Norah iš „Visatos paieškos“

Buvęs IT kūrėjas ir įgijęs informatikos laipsnį, Laurence Norah šiandien yra profesionalus fotografas iš kelionių & tinklaraštininkas, kuris su žmona Jessica tvarko du tinklaraščius: fotografija & su nuotykiais orientuotas ieškant visatos & poros orientuojasi į prabangias nepriklausomas kelionių kates. Jis yra labiausiai sekamas kelionių tinklaraštininkas „facebook“, turintis daugiau nei milijoną sekėjų. Jis taip pat veda internetinius fotografijos kursus.

Technika

Manau, kad naudojuosi „Dropbox“, „Snapseed“ ir Google žemėlapiai labiausiai. „Dropbox“ leidžia man gauti dokumentus iš bet kurio įrenginio, kuriame esu, saugiai saugo juos visus ir sukuria atsargines kopijas bei leidžia dalintis jais su tinklaraščių partneriu (ir žmona!) Jessica. „Snapseed“ yra neįkainojama norint greitai redaguoti nuotraukas kelyje. „Google Maps“, be to, būčiau pasiklydęs.

Programėlės

Aš visada keliauju su a maitinimo juosta, a multitool, ir lipni juosta. Ne visai aukštųjų technologijų dalykai, bet man visada reikia, kad reikia daugiau elektros lizdų, nei yra prieinama, ir turiu galimybę daug ką sutalpinti kelyje - naudodamas savo daugiafunkcinę įrangą arba naudodamas juostinę juostą - ne kartą tai buvo naudinga..

Vietos

Geriausia kelionė turbūt yra Tailandas. Maistas puikus, žmonės draugiški, pragyvenimo išlaidos pagrįstos, o spartus internetas lengvai prieinamas.

Maiklas Vėžlys iš „Time Travel Turtle“

Maiklas Vėžlys iš „Time Travel Turtle“

Michaelas Turtle'as dešimt metų dirbo televizijos ir radijo reporteriu Australijoje, prieš tai nusprendęs atsikratyti visų savo daiktų ir neribotą laiką keliauti po pasaulį. Jis įkūrė savo tinklaraštį „Time Travel Turtle“, kad papasakotų sutiktų žmonių istorijas, aptiktas vietas ir patirtas kultūras. Jis daugiau nei šešerius metus keliauja ir rašo ir neketina sustoti!

Technika

Manau, kad „dienoraščių“ sąvoka labai pasikeitė per tą laiką, kai aš tai dariau, ir dabar labai svarbu užsiimti ne tik rašymu. Akivaizdu, kad fotografija yra labai svarbi, tačiau vaizdo ir garso įrašai taip pat yra labai naudingi. Dėl šios priežasties dažniausiai naudojuosi programa „Adobe Lightroom“ - ir aš taip pat naudoju „Photoshop“, „Premiere“ ir Klausymas gana daug kuriant daugialypės terpės turinį. Savo rašymui naudoju Scrivener kaip būdas organizuoti visus mano įvairius tinklaraščio įrašus ir mintis. Aš naudoju „Google“ el. Pašto programą Pašto dėžutę visą mano korespondenciją organizuoti ir palikti sau priminimus.

Programėlės

Mano įtaisas numeris vienas - negalėčiau be jo gyventi - yra maitinimo adapteris Turiu tai, kad prireiks bet kokio tipo kištuko, įeis į bet kurį lizdą, taip pat turi du USB įkroviklius. Tai puikiai tinka įsitikinti, kad visa mano įranga visada yra įkraunama. Aš taip pat turiu rinkinį „Bluetooth“ ausinės kurie yra gana pigūs (ir atrodo šiek tiek niūrūs), tačiau yra skirti mankštai, todėl yra fantastiški visoms situacijoms, tokioms kaip žygiai, bėgimas, miegas ar darbas. Ir aš taip pat mažytė kuprinė kuris sulankstomas iki kortelių dėžutės, kurią galiu išsitraukti ir naudoti kaip dienos krepšį, dydžio, jei noriu tik su savimi nešiotis vandens buteliuką ar megztinį - ir tai man padeda išpakuoti visa kita iš mano didesnės įprastos dienos pakuotės..

Vietos

Šiomis dienomis praleidžiu didžiąją laiko dalį Azijoje ar Europoje. Azijoje man labai patinka Bankokas kaip darbo vieta. Tai labai gerai sujungta kelionėms, tačiau joje taip pat yra nebrangus apgyvendinimas, geros prekybos įstaigos ir nuostabus maistas. Tai taip pat padeda, kad skaitmeniniai klajokliai visada praeitų pro šalį, todėl yra gyva bendruomenė. Kalbant apie Europą, joje tikrai yra daug galimybių Londonas tinklų ir įkvėpimo, ir aš ten lankau gana reguliariai - bet tai akivaizdžiai nėra pigu. Dėl labiau prieinamų ir atpalaiduojančių miestų man labai patiko laikas, kurį praleidau Talinas ir Berlynas.

Linda Martin iš „Indie Travel Podcast“

Linda Martin yra naujosios Zelandijos gyventoja ir nuolatinė keliautoja, kuri nuo 2006 m. Vasario mėn. Keliauja po pasaulį su savo vyru Craigu. 2006 m. Pabaigoje jie pradėjo „Indie Travel Podcast“ dalytis patarimais ir istorijomis apie savarankiškas keliones; jie taip pat vadovauja svetainių kūrimo ir prieglobos verslui „Performance Foundry“.

Technika

Asmeniškai man viskas atrodo labai paprasta - jei rašau savo telefone, aš linkęs naudoti numatytųjų užrašų programa! Paštas ir „Safari“ yra kitos dvi programos, kurias dažniausiai naudoju tinklaraščių rašymui. Aš rasiu savo nešiojamame kompiuteryje Scrivener tikrai naudinga tvarkant užrašus, ir aš suplanuoju įrašus tiesiai į „WordPress“, o ne einu per programą. Laiko valdymo sistema taip pat gana svarbi - mes naudojame Wrike.

Programėlės

Nežinau, ką daryčiau be savo Pakurti - tai mano laisvalaikio praleidimo įrenginys. Dėl darbo, mano „Roost“ nešiojamojo kompiuterio stovas išlaiko sveiką laikyseną, kol dirbu. Mūsų podcast'ui - „Zoom H2“ įrašymo įrenginys padeda mums įrašyti kelyje.

Vietos

Viena iš mano mėgstamiausių šalių, kurią aplankiau kaip skaitmeninę klajoklę, buvo Kolumbija. Abiejuose radome puikias darbo vietas Bogota ir Medeljinas - nors turiu pasakyti, Medeljine orai buvo daug geresni! Maistas ir apgyvendinimas buvo priimtinos kainos, o žmonės buvo labai draugiški abiejuose miestuose.

Chase'as Guttmanas

Chase'as Guttmanas

Tris kartus gavęs apdovanojimą ir pirmąjį amerikietį pelnęs „Metų jaunojo kelionių fotografo“ apdovanojimą, prestižinį tarptautinį konkursą, įvertintą muziejaus kuratorių ir žurnalų redaktorių, Guttmanas paskelbtas geriausiu kelionių fotografu pasaulyje „Condé Nast Traveler“, „Kylančia žvaigžde“, paskelbtas „Instagram“, ir laimėjęs 2017 m. „Walter Cronkite“ apdovanojimas už puikų pasakojimą ir tyrinėjimą - viso gyvenimo pasiekimų garbė. Neseniai pasirodžiusi jo knyga „Drono fotografijos vadovas“ buvo viena iš pirmųjų, parašyta šia tema ir sulaukė kritinio pripažinimo iš tokių leidinių kaip „Travel + Leisure“, „The Telegraph“, „Business Insider“, „The Daily Mail“ ir „New York Post“..

Technika

Keliautojai už pagalbą planuojant visus mano didžiuosius nuotykius, vykstančius keliuose, Dangaus gidas kad paskatino mane atsigręžti į naktinį dangų ir Gražus „Planet HD“ už įkvepiantį klajones ir meilę kultūroms visame pasaulyje.

Programėlės

Mano trys neįkainojamiausi įtaisai kelyje yra mano fotoaparatas, mano dronas, ir mano kompiuteris.

Vietos

San Franciskas yra vienas iš mano mėgstamiausių miestų pasaulyje, nes jis yra nuostabiu atstumu nuo gražiausių žemyno vaizdų.

Migelis iš „Travelsauro“

„Miguel Travelsauro“

Sveiki, aš esu Migelis, nuotykių keliautojas ir pėsčiųjų mėgėjas. Pastaruosius penkerius metus keliauju po pasaulį, visada stengiuosi tyrinėti ir pasivaikščioti po atokiausius regionus. Sekite mane savo tinklaraštyje „Travelsauro“ ir mėgaukitės įdomiais nuotykiais tokiose vietose kaip Papua, Timoras, Himalajai, Afrika ir Karibai!

Technika

Aš pats nenaudoju daugybės programų. Tačiau manau, kad „Vėliau“, „Grammarly“ ir „Google Analytics“ yra labai naudingi. aš naudoju Vėliau skirtas „Instagram“. Tai labai palengvina įrašų planavimo ir paskelbimo bei žymų nustatymo užduotis. Gramatika puikiai tinka mano angliškų tekstų tikrinimui. Aš nesu anglo kalbėtojas, todėl man to būtinai reikia. „Google Analytics“ yra svarbi srauto tikrinimo programa, išsami pagal šalį, kalbą, amžių, straipsnius ir kt.

Programėlės

Mano nešiojamas kompiuteris yra pirmasis, be abejo. Priešingu atveju suspėti su visais darbais būtų sunku. Antroji vieta atitenka mano DSLR fotoaparatas. Aš myliu fotografiją, todėl man labai svarbu, kaip atrodo mano įrašai. Aš daugiausia rašau apie žygį pėsčiomis, todėl, be visos praktinės informacijos, žmonėms patinka parodyti, kaip atrodo takai, vaizdai į kalnų viršūnes, slėnius ir pan..

Kitas neįkainojamas įtaisas yra mano pora žygio batų. Pirmas dalykas, kurio klausiu kur nors nuvažiavęs, yra: „Koks čia aukščiausias kalnas?“ Aš užlipu ant jo ir rašau straipsnį apie patirtį.!

Vietos

Visada stengiuosi nuvažiuoti sumuštą kelią, todėl niekada nebūdavau per ilgai populiariose klajoklių vietose, tokiose kaip Čiangmajus arba Balis. Mano mėgstamiausia vieta skaitmeniniams klajokliams būtų San Pedro de la Laguna Gvatemaloje. Vieta tiesiog įspūdinga. Tai nedidelis miestelis priešais milžinišką ežerą, apsuptą ugnikalnių. Galite mėgautis įspūdingais saulėtekiais ir saulėlydžiais. Be natūralaus grožio, tai yra nebrangi vieta ir, nors interneto ryšys nėra puikus, jis yra priimtinas tol, kol nereikia daug įkelti. Yra nedidelė keliautojų, nuotykių ieškotojų ir kitų skaitmeninių klajoklių bendruomenė, todėl labai lengva susidraugauti, pabendrauti ir pan..

Jeremy Scott Foster iš „Travel Freak“

Jeremy Scott Foster iš „Travel Freak“

Jeremy Scott Foster yra kelionių rašytojas, fotografas ir profesionalus nuotykių ieškotojas. Jis 7 metus keliauja po pasaulį, klausinėja sunkių klausimų ir proceso metu pažįsta tiek pasaulį, tiek save.

Jo nuotykių kelionių dienoraštis „travelFREAK“ nuvežė jį į daugiau nei 35 šalis šešiuose žemynuose - jis vedė ledynus Naujojoje Zelandijoje, vakarėdavo iki saulėtekio Juodkalnijos paplūdimiuose, Kinijoje dėstė anglų kalbą, užkariavo aukščiausią pasaulyje gumulėlį, apkeliavo Europą. traukiniu ir užlipo į didžiąsias Gizos piramides.

Technika

Trys programos, kurios šiuo metu yra gyvybiškai svarbiausios mano verslui, yra Asana už komandos bendradarbiavimą, Google dokumentai turinio bendradarbiavimui ir „Wave Apps“ klientams sąskaitų faktūrų išrašymui. Atsižvelgiant į tai, verslas visada vystosi, todėl jie gali pasikeisti bet kurią sekundę!

Programėlės

Aš, be abejo, negaliu niekur keliauti be savo išmaniojo telefono. Aš naudoju „Google Pixel 2 XL“ (fotoaparatas yra puikus), o naudodamas „T-Mobile“ palaikau ryšį daugiau nei 140 pasaulio šalių. Redaguoti nuotraukas „Wacom Intuos“ yra neįkainojama mano darbo proceso dalis. Galiausiai aš niekada nevažinėju be muzikos, o „Jaybird X3“ yra mano mėgstamiausi dalykai.

Vietos

Jų yra labai daug visame pasaulyje -Bukareštas, Chiang Mai, Playa del Carmen...bet aš manau Medeljinas, Kolumbija yra pati geriausia. Čia yra ryški skaitmeninių klajoklių scena, nuostabus maistas ir, svarbiausia, viena geriausių kavų pasaulyje!

„Digital Nomad Tech“, dalykėlių ir vietų aprašymas

Kiekvienas keliautojas turi skirtingus poreikius ir pageidavimus, o kiekviena kelionė reikalauja skirtingos įrangos ir pritraukia skirtingus žmones. Tačiau skaičiai yra išmintingi, taigi, jei norėtumėte praleisti laiką kaip klajokliai ar atostogauti sunkiai dirbant ir vis dar neapsisprendę dėl detalių, tiesiog atsisiųskite „Snapseed“, paimkite kelis pakavimo kubelius ir keliaukite į Tailandą. O ir nepamirškite atsinešti VPT!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me