IPVanish

 • stanovenie ceny

  z $ 4,12
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • windows

  • MacOS

  • Android

  • iOS

ProPrivacy.com skóre
8.3 z 10

zhrnutie

IPVanish je poskytovateľ VPN v USA z Orlanda na Floride. Je to zavedená služba VPN, ktorá je známa tým, že poskytuje spoľahlivú a rýchlu službu VPN skúsenosť. IPVanish VPN vlastní a ovláda takmer všetko, ak je "Úroveň 1" sieť servera. Je to výhoda z hľadiska výkonu aj súkromia - pretože to znamená, že do jej infraštruktúry nie sú zapojené žiadne tretie strany. Celkovo považujeme IPVanish za spoľahlivú VPN VPN s vyššou hodnotou za peniaze, ktorá je vhodná na odblokovanie veľkého množstva obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením..

Rýchle štatistiky

 • krajiny
  60
 • Súčasné spojenia
  10
 • jurisdikcie
  USA
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  68,72 Mbps

Recenzia videa

Vezmite si minútu a pozrite si našu recenziu videa IPvanish, kde sa dotýkame bodov, ktoré sú podrobnejšie uvedené nižšie:


Vlastnosti

torrenting
Celkový počet serverov 1140
krajiny 60
Súčasné spojenia 10
Podpora smerovača
Preposielanie portov
Výber portu
Holé kovové alebo virtuálne servery Holý kov
Podporované smerovače Väčšina smerovačov DD WRT

IPVanish poskytuje všetky pokročilé funkcie VPN, ktoré by ste očakávali od špičkovej služby VPN. Tie obsahujú:

 • Používatelia sietí VPN pre systémy Windows, Mac OS X, MacOS, iOS, Android a Amazon Fire
 • Povolenie až 10 súčasných pripojení
 • Ľahko použiteľné rozhranie klienta
 • Neobmedzený počet údajov a žiadne obmedzenie šírky pásma
 • Hlavný vypínač
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Šifrovanie OpenVPN, L2TP a PPTP
 • Zásady nulových protokolov
 • Servery v 60 krajinách
 • Združenie viac ako 40 000 IP adries na 1 000 serveroch>
 • P2P povolené
 • Webový proxy server SOCKS5
 • Zakrývané servery XOR
 • Prijíma PayPal, ako aj kreditné karty
 • Záruka vrátenia peňazí na sedem dní
 • Odblokuje Netflix USA (ale nie BBC iPlayer alebo Amazon Prime)
 • Rozdelte tunelovanie, aby zákazníci zostali chránení a mohli stále používať Netflix, BBC iPlayer alebo iné miestne služby

IPVanish má viac ako 1 000 serverov umiestnených v 60 krajinách po celom svete. Spoločnosť je mimoriadne silná v Európe a USA - má však aj servery na užitočných miestach ako Austrália, Brazília, Japonsko, Ázia a Južná Afrika..

IPVanish nemá servery v Rusku. Ak potrebujete VPN na odblokovanie ruských služieb (napríklad na odblokovanie VK na Ukrajine) - alebo ak potrebujete ruské servery na ochranu osobných údajov - budete sa musieť pozrieť inde. Aby sme boli spravodliví voči spoločnosti IPVanish, mnoho sietí VPN sa rozhodlo prestať poskytovať servery v Rusku z dôvodu nových zákonov, ktoré spochybňujú úroveň ochrany osobných údajov, ktorú je možné sľúbiť na serveroch v krajine. Toto je platné opomenutie.

Proxy SOCKS5

SOCKS5 je všestranný server proxy, ktorý funguje pri akejkoľvek prevádzke. IPVanish je jednou z mála sietí VPN, ktorá pri registrácii do siete VPN poskytuje server proxy SOCKS5 zadarmo. IPVanish VPN tiež poskytuje množstvo vynikajúcich sprievodcov pre použitie SOCKS5 (napríklad s Deluge alebo uTorrent). Výhodou proxy servera SOCK5 sú vysoké rýchlosti, nezabúdajte však na to, že neposkytuje šifrovanie ako klient VPN.

Rýchlosť a výkon

Rýchlosti pripojenia IPVanish testujeme trikrát denne pomocou jedinečnej vedeckej metódy testovania rýchlosti na serveri. Ďalšie informácie o tom, ako tieto testy rýchlosti fungujú, nájdete v časti: Testovanie rýchlosti VPN hotové správne. Ako vždy, IPVanish má momentálne vynikajúcu výkonnosť. Je to jedna z najrýchlejších služieb VPN dostupných na trhu. To je dôvod, prečo je IPVanish tak dobrý pre dátovo náročné úlohy, ako je streamovanie v HD, hranie hier a torrentovanie.

Ako vidíte na nasledujúcom grafe, IPVanish bola v posledných mesiacoch zasunutá medzi niektoré z najlepších VPN na svete - ktoré majú všetky nadpriemerné rýchlosti pripojenia. Priemerne 34 Mbps (na všetkých 4 testovaných serveroch) je skutočne vynikajúci a znamená, že IPVanish je vynikajúci pre úlohy náročné na dáta..

IPVanish rýchlosť sťahovania

Čas vyhľadávania DNS môže spomaliť proces načítania stránky z webového servera. IPVanish v tejto oblasti pôsobil veľmi dobre. Priemerná doba vyhľadávania je iba 0,41 sekundy - čo z hľadiska doby vyhľadávania robí jednu z najrýchlejších VPN na trhu.!

IPVanish DNS vyhľadajte čas

Doby pripojenia IPVanish ho zaradili medzi špičkové VPN. Časy pripojenia VPN sa nezlepšujú!

Čas pripojenia IPVanish VPN

Ako vidíte, IPVanish v týchto testoch dosahuje veľmi dobré skóre a je jednou z mála sietí VPN, ktoré môžu tvrdiť, že patria medzi najrýchlejšie na svete.

Únikové testy

Zistil sa únik IPv4?
Bol zistený únik WebRTC?
Dátové limity
Limity šírky pásma
Zistil sa únik IPv6?
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 209,6
SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 68,72

Pripojil som sa na jeden z VPN serverov IPVanish London, aby som otestoval úniky pomocou ipleak.net. Nezistil som žiadne zistiteľné úniky IP ani úniky DNS. Moja adresa IP sa v Londýne správne zobrazila rovnako ako jediná adresa DNS. Úniky webu WebRTC vykonané v prehliadači Chrome sa tiež v mojom systéme vrátili negatívne.

Môj poskytovateľ internetových služieb nepoužíva adresy IPv6, a preto som nemohol testovať úniky IPv6.

cena

24 mesiacov

+Cloudové úložisko SugarSync s kapacitou 250 GB

65% zľava

$ 4,12
za mesiac

12 mesiacov

$ 6,49
za mesiac

3 mesiac

$ 7,20
za mesiac

1 mesiac

$ 8,00
za mesiac

IPVanish má iba jeden servisný plán, ktorý je možné zakúpiť na tri rôzne obdobia prihlásenia. Spotrebitelia sú odmeňovaní za zaviazanie sa na dlhší čas. Odberatelia majú možnosť získať buď mesačné, trojmesačné, alebo ročné predplatné.

Odber IPVanish sa opakuje. Ak na konci obdobia predplatného nezrušíte sieť VPN - automaticky vám bude znova účtovaný rovnaký poplatok za predplatné.

Všetci účastníci dostávajú sedemdňovú záruku vrátenia peňazí, aby si to rozmysleli, ak si to želajú. To platí dokonca aj o mesačnom predplatnom.

Spotrebitelia môžu za IPVanish platiť mnohými rôznymi spôsobmi, čo je úžasné. Kreditné karty a PayPal sú prijímané rovnako ako niektoré ďalšie virtuálne možnosti. Spoločnosť IPVanish však neakceptuje platby za bitcoíny (alebo iné kryptomeny).

Spracovanie platby

Platby kreditnými kartami spracováva v mene spoločnosti IPVanish poskytovateľ platobných služieb tretej strany Chase pre väčšinu platieb. WorldPay sa používa pre niektoré medzinárodné typy platieb. Platby spracovávajú aj spoločnosti Paypal a Apple, ak ich kupujete pomocou týchto možností.

Toto sú renomované spracovatelia platieb. Navyše, mať platby spravované treťou stranou znamená, že záznamy o platbách a záznamy o predplatnom sú od seba vedené v nezávislej dĺžke - čo má teoreticky určité výhody.

Jednoduchosť použitia

windows
MacOS
Android
linux
iOS
Windows telefón

Vlastné aplikácie IPVanish fungujú dobre na všetkých hlavných operačných systémoch. Poskytujú siete VPN pre používateľov počítačov Mac a Windows a tiež podporujú mobilný telefón s aplikáciami VPN pre Android a iOS. Počítače Mac OS a verzie iOS novšie ako vydanie 10 nemajú prístup k PPTP (čo je v skutočnosti dobrá správa, pretože PPTP je zastaraný a nezabezpečený).

Okrem toho je potrebné poznamenať, že aplikácia iV VPN aplikácie IPVanish beží na šifrovaní IKEv2, nie OpenVPN. Každý, kto sa chce pripojiť cez OpenVPN, to však môže urobiť pomocou softvéru OpenVPN Connect, pretože IPVanish poskytuje konfiguračné súbory .ovpn v oblasti člena..

Obzvlášť sa mi páčila dostupnosť prispôsobená aplikácia Amazon Fire TV - Toto je skutočne jedinečná funkcia, ktorá je v odvetví VPN stále zriedkavosťou. Môžete tiež nainštalovať VPN na blikajúce smerovače a set-top boxy a IPVanish má sprievodcov nastavením, ktoré vám pomôžu.

Tiež vynikajúce: IPVanish pridal k svojej službe zmätené servery XOR (na obídenie brán firewall a skryté použitie VPN). K svojim klientom sa pridalo aj rozdelené tunelovanie - zákazníci tak môžu zostať chránení a stále mať možnosť odblokovať US Netflix alebo sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie. IPVanish tiež dokáže odblokovať videá YouTube, ktoré sú blokované vo vašom regióne.

Zákaznícky servis

Garancia vrátenia peňazí
24-hodinová podpora
Live chat
Dĺžka záruky vrátenia peňazí 7
Skúška zadarmo žiadny

Oddelenie podpory IPVanish zvykol nechať službu trochu. V tejto oblasti sa však IPVanish za posledných niekoľko rokov výrazne zlepšila. V súčasnosti poskytuje spoločnosť IPVanish svojim členom aj nečlenom službu živého rozhovoru 24/7 na svojej webovej stránke. To znamená, že môžete klásť otázky týkajúce sa starostlivosti o zákazníka siete VPN kedykoľvek počas dňa!

Ipvan Live Chat

Ide o skutočne hodnotné zlepšenie služby, ktoré zdôrazňuje, že spoločnosť IPVanish investuje značné prostriedky do zlepšenia a zlepšenia svojich služieb pre svojich predplatiteľov. Mnohokrát som testoval live chat a okamžite som dostal odpoveď. 10/10.

Stránka tiež poskytuje vynikajúcu stránku s častými otázkami.

Najčastejšie otázky je možné vyhľadať a obsahuje pokyny pre väčšinu problémov. Je to vynikajúci zdroj, ktorý je užitočný ako samostatná funkcia aj ako miesto na podporu živého chatu, aby sa účastníci mohli poslať na vyriešenie problémov. K kategóriám podpory a užitočným sprievodcom nastavením sa dostanete prejdením po stránke FAQ.

Možno sa budete chcieť pozrieť na Sprievodcov nastavením, keď sa prihlásite na odber služby, najmä ak máte v úmysle využiť natívnu aplikáciu Amazon Fire TV od IPVanish. Alebo ak chcete nastaviť sieť VPN pre spoločnosť Kodi. Má dokonca sprievodcov nastavením pre OpenELEC, čo znamená, že ho môžete so softvérom Kodi spustiť na Raspberry Pi, ak chcete.

Ak nemôžete nájsť riešenie problému, môžete sa tiež rozhodnúť vyplniť kontaktný formulár a požiadať tím technickej podpory o otázku. Toto je dostupné prostredníctvom odkazu na stránke FAQ, ako aj v päte stránky.

Odpoveď dostanete na svoj e-mail. Odpoveď na tento e-mail príde veľmi rýchlo, pretože podpora je teraz 24/7. Vynikajúci zákaznícky servis všade.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Zatemnenie (utajenie)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana pred únikom WebRTC
Hlavný vypínač
DNS s vlastným hostiteľom / proxy Áno

IPVanish má spoľahlivý softvér, ktorý je vybavený pokročilými bezpečnostnými funkciami. Niektoré z týchto funkcií sú užitočné najmä na mobilných zariadeniach - napríklad funkcia blokovania siete, ktorá vás chráni pred pripojením k nebezpečným otvoreným sieťam bez požiadaviek na heslo (ktoré hackeri niekedy na verejných miestach nastavujú). A ku ktorému by sa vaše zariadenie mohlo automaticky pripojiť.

Okrem toho má killswitch, ochranu proti úniku DNS, režim Xor stealth (scramble), výber portov OpenVPN, automatické pripojenie a spustenie pri štarte. Skutočne kompletná sada funkcií VPN!

Protokoly šifrovania

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPSec
SSTP

IPVanish poskytuje tri rôzne druhy protokolov VPN: OpenVPN, L2TP a PPTP. PPTP je zastaraný šifrovací protokol, ktorý sa už nepovažuje za bezpečný a nikdy by sa nemal používať na ochranu súkromia. Z troch dostupných protokolov vám odporúčame, aby ste sa držali OpenVPN.

IPVanish implementuje Open VPN pomocou šifry AES. IPVanish implementuje AES pomocou 256-bitového kľúča, ktorý je najsilnejšou šifrou používanou v súčasnosti na šifrovanie VPN. Handshake, hash auth, RSA kľúče a Perfect Forward Secrecy sú tiež dôležitými súčasťami celkového šifrovacieho štandardu. Takže tie sa musia tiež analyzovať...

Najslabšou časťou šifrovania OpenVPN IPVanish je handshake HMAC SHA1. však, toto spĺňa naše odporúčané štandardy ochrany osobných údajov. Preto sú všetky potrebné komponenty protokolu na dátovom aj kontrolnom kanáli považované za bezpečné. Skutočne dobrá správa.

Na záver: IPVanish je skvelé pre bezpečnosť dát z hľadiska šifrovania. Dokonca implementuje Perfect Forward Secrecy (DHE-2048).

súkromia

Byť v USA stačí na to, aby niektorých ľudí prepustili z IPVanish. Dôvodom je skutočnosť, že sídlo v USA nie je "ideálne" pre každú spoločnosť, ktorá poskytuje služby ochrany osobných údajov. Prečo? Pretože USA sú domovom CIA a NSA - a sú tiež súčasťou dohody o dohľade nad 5 očami.

V USA sa firmám môžu doručovať rozkazy a gag objednávky, čo znamená, že by sa od nich mohlo vyžadovať, aby údaje odovzdali bez toho, aby ich zverejnili (ide o gag príkaz). To nie je ani zďaleka ideálne. Aby sa však táto skutočnosť napravila, spoločnosť IPVanish implementuje vynikajúcu politiku nulových záznamov. To znamená, že aj keby bol vydaný rozkaz, nemal by mať čo odovzdať úradom.

Napriek tomuto zdanlivo vodotesnému riešeniu je otázka týkajúca sa objednávok roubíka stále významná. Vďaka odhaleniam Snowden vieme, aké sú USA invazívne. To z neho robí ťažký národ, ktorý dôveruje údajom občanov. Je však tiež pravda, že mnoho ďalších krajín má podobné nariadenia o dávkach / utajeniach zavedené - takže to nie je ojedinelý problém pre USA..

Sme presvedčení, že pre väčšinu ľudí bude IPVanish poskytovať viac ako primeranú úroveň súkromia. Každý, kto vyžaduje vyššiu úroveň súkromia, by sa pravdepodobne lepšie držal Tor (nie VPN)..

Sledovače webových stránok

Webovú stránku IPVanish som skontroloval pomocou Badgeru na súkromie, aby som zistil, koľko sleduje. Zistil 16 potenciálnych sledovateľov vrátane analytických služieb Google, spreedly, upsellit, hotjar a doubleclick. Toto nie je nič neobvyklé a nepredstavuje žiadne riziko pre samotnú službu VPN.

Je však potrebné poznamenať, že existujú siete VPN, ktoré majú na svojich webových stránkach iba jeden sledovač, takže 16 je možné považovať za vysokú sumu.

Záverečné myšlienky

IPVanish je jednou z najlepších VPN služieb v okolí a jej ceny sú mimoriadne rozumné. Získate výber obrovského počtu umiestnení serverov a veľa pokročilých bezpečnostných funkcií, ako je napríklad prepínač zabíjania, ochrana proti úniku DNS a blokovanie siete (aby sme vymenovali aspoň niektoré). IPVanish vytvoril vynikajúcu aplikáciu, ktorá sa ľahko používa a ľahko nastavuje. Na používanie siete IPVanish VPN nepotrebujete žiadne špeciálne technické znalosti.

Je škoda, že sa spoločnosť IPVanish vzdala bojov za to, aby bola aplikácia iPlayer k dispozícii. Avšak, pokiaľ nejde o primárnu starostlivosť - IPVanish je vynikajúca, bleskovo rýchla VPN, ktorá je mimoriadne bezpečná. A odblokuje Netflix USA, čo je skvelé! Jej služba ponúka vynikajúce súkromie pre sťahovanie P2P, aplikácie pre internetové telefonovanie, online hry a prístup na webové stránky s obmedzeným prístupom na celom svete. Za 7-dňovú záruku vrátenia peňazí sa oplatí vyskúšať!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me