ZPN


 • Kainodara

  1,99 USD
  / mėn

ProPrivacy.com Rezultatas
8.5 iš 10

Santrauka

Įspūdingai užtikrindamas vartotojo privatumą ir pasirinkimą, ZPN nemokamai siūlo neįprastai aukštos kokybės VPN paslaugą - jų mokamos galimybės yra dar geresnės.

Greita statistika

 • ProPrivacy.com „SpeedTest“ (vidutinis)
  8 Mbps
 • Jurisdikcija
  JAE
 • Vienalaikiai ryšiai
  5
 • Šalys
  20

funkcijos

ZPN valdo „Vostok Soft FZC“, o jos būstinė yra Jungtiniuose Arabų Emyratuose - plačiau apie tai žemiau. Tai suteikia prieigą prie 272 VPN serverių daugiau nei 20 vietų visame pasaulyje, o visos „Premium“ paslaugos vartotojams leidžiama naudoti iki penkių vienu metu jungčių. ZPN taip pat naudoja įmontuotą ugniasienę visose aktyviose VPN jungtyse, taip suteikiant papildomą saugumą ir stabilumą jų tarnybai. Pavyzdžiui, tai leidžia jiems aktyviai užkirsti kelią jo naudojimui tokiems dalykams kaip paskirstytos paslaugų atsisakymo (DDoS) atakos.

Apsilankykite ZPN »

Greičiai ir atlikimas

Ryšio greitis per ZPN VPN, palyginti su mūsų neapsaugotu bandomuoju ryšiu: nepaisant kelių kritimų, greičiai apskritai buvo gana dideli, o patikimumas - geras. Mums nebuvo sunku naršyti, transliuoti ar atsisiųsti iš nemokamų ar „Premium“ serverių.

zpn_atsisiųsti
zpn_upload
Grafikai rodo didžiausią, mažiausią ir vidutinį kiekvienos vietos / VPN greitį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų naujųjų greičio testų įrašą.

Kaip minėta aukščiau, yra tvirta DNS nuotėkio apsauga ir mes neturėjome problemų dėl mūsų IP testų - išskyrus tai, kad vienas iš Prancūzijos serverių, prie kurių prisijungėme, mūsų buvimo vietos tyrimais pripažintas esantis Italijoje. ZPN savo „DNS“ poreikiams naudoja „Google“.

Kainos ir planai

Yra keturi ZPN naudojimo būdai, o du iš jų yra visiškai nemokami:

Pirma, mobiliajame įrenginyje, naudojančiame „Android“ klientą, turite galimybę naudoti VPN kas valandą, nereikia registruotis ZPN. Tai riboja jus iki dviejų vietų ir atjungia jus po valandos, tačiau atlieka savo darbą labai gerai - tikslinga, kad jis vadinamas „Easy Connect“.

Antra, yra galimybė nemokamai naudotis paslauga bet kuriame įrenginyje, jei esate užsiregistravę ZPN ir 10 GB mėnesio duomenų perdavimo limitas. Pralaidumas taip pat yra ribotas, tačiau jūs turite prieigą prie dar trijų vietų, nei naudodami valandinę „Easy Connect“ parinktį. Lygiavertis eismas yra išjungtas bet kurios nemokamos paslaugos vartotojui.

Vartotojams, norintiems visiškos ZPN paslaugos, yra dar dvi galimybės:

„Mobiliojo“ prenumerata leidžia naudoti paslaugą tik viename įrenginyje, kurio duomenų perdavimo apribojimas yra 50 GB, tačiau yra visos 20 ir daugiau VPN vietų ir nėra jokių apribojimų P2P naudojimui. Tai yra pigiausias būdas įsigyti ZPN. Metinė prenumerata kainuoja tik 1,99 USD per mėnesį.

Galiausiai yra visiška „Premium“ prenumerata. Pirkdami tai periodiškai kas mėnesį, jums kainuos 5,99 USD per mėnesį, tačiau tai yra pigiau, jei mokate kasmet. Be to, tai leidžia sujungti iki penkių vienu metu ir nėra jokių duomenų perdavimo ar pralaidumo apribojimų.

ZPN apžvalga

Mokėjimą gali atlikti „BitCoin“, taip pat „PayPal“ ar kreditinė kortelė, jei norite, suteikdami galimybę pasiekti aukštą anonimiškumo lygį. Įspūdingai, atsižvelgiant į jų siūlomų nemokamų paslaugų lygį, taip pat yra visiškas pasitenkinimas 7 dienų pinigų grąžinimo garantija, kai vartotojai pasineria ir perka prenumeratą..

Saugumas ir privatumas

ZPN rimtai žiūri į skaidrumą, vartotojo pasirinkimą ir saugumą, ir tai atsispindi jų protokolo nuostatoje. Atmesdami PPTP kaip pernelyg nesaugų, jie siūlo L2TP jungtis, tačiau pagrįstai svarbesnes „OpenVPN“ su galimybe ant viršaus pridėti SSL, kad būtų užtikrintas papildomas saugumo ir sudėtingumo lygis. Be to, jie pateikia žiniatinklio sąsają, leidžiančią išsamiai pasirinkti tikslų apsaugos lygį, kurio jums reikia kaip registruotam vartotojui. Tai svyruoja nuo „OpenVPN“ numatytojo „BlowFish-128“ nustatymo iki labai stipraus „AES-256“ šifro. Hash autentifikavimą gali atlikti SHA1 arba MD5, o rankos pakėlimas siekia RSA-2048. Tai yra puikus saugumo lygis, o SSL parinktis taip pat leidžia lengviau apeiti OpenVPN naudojimo apribojimus tam tikrose šalyse.

Nepaisant to, kad jis įsikūręs JAE - šalyje, priešingoje VPN vartotojams, ZPN, kaip VPN serverių, esančių už šalies ribų, operatoriui netaikomi jokie teisiniai apribojimai. Savo tinklaraštyje jie sąžiningai ir greitai praneša apie VPN statusą JAE ir galime patvirtinti, kad tai, ką jie parašė apie VPN naudojimo teisinę padėtį, atitinka kitus nepriklausomus interneto šaltinius. Tai keista padėtis, tačiau ZPN vartotojams kyla įspūdis, kad jie neturėtų tikėtis jokio jurisdikcijos vyriausybės kišimosi..

ZPN taip pat turi didelę beprasmiškumo politiką: nemokamiems vartotojams pralaidumo žurnalai saugomi atsižvelgiant į paslaugų apribojimus, tačiau „Premium“ vartotojams jokie žurnalai nėra saugomi. Tai taip pat reiškia, kad ZPN neturi nieko bendro su valdžios institucijomis, jei būtų pateiktas teismine tvarka tinkamas teisinis prašymas.

Visa tai, kas pasakyta, daro ZPN iš tiesų labai saugų VPN, o vartotojai gali tikėtis aukšto lygio privatumo ir anonimiškumo..

Lengvas naudojimas

ZPN svetainė atrodo gerai, joje lengva naršyti ir jaustis profesionaliai. Informaciją lengva rasti, o svarbūs dokumentai, tokie kaip Privatumo politika ir Naudojimo sąlygos, yra lengvai prieinami ir lengvai suprantami. Tam tikra techninė informacija apie VPN yra nurodoma pirmuosiuose puslapiuose, o vartotojams nemokamai užsiregistravus, jie gali pamatyti (ir kontroliuoti) tikslų jų pasirinkto VPN ryšio lygio saugumą - tai tikrai laukiama savybė. „Ne Premium“ vartotojai taip pat savo sąskaitos skydelyje aiškiai mato, kiek tiksliai jų mėnesio limitai buvo panaudoti.

„zpnim_homepage_600“

Taip pat svetainėje yra reguliariai atnaujinamas tinklaraštis, kuriame yra pranešimų įvairiomis temomis. Greitas naršymas atskleidžia įrašą apie teisinę VPN naudojimo Dubajuje situaciją, specialų pasiūlymą interneto forumų vartotojams ir kelis vadovus, kaip naudotis VPN praktiniais tikslais..

Palaikymas

Vienintelis ZPN asmeninio palaikymo būdas yra internetiniai bilietai, kuriais gali naudotis visi užsiregistravę svetainėje. Mums pasirodė, kad sistemą lengva naudoti, ir mums niekada nereikėjo laukti daugiau nei kelių valandų mandagaus, išsamaus ir naudingo atsakymo: Nors iš pradžių mums kilo problemų, norint pasiekti trečiųjų šalių „OpenVPN“ klientų šifravimo lygio reklamą, palaikymas galėjo per kelias valandas išsiaiškinti ir išspręsti problemą. Nors tai yra funkcionalus, būtų malonu pamatyti daugiau tiesioginio palaikymo galimybių, ir netgi galimybė pridėti failus prie bilietų būtų patobulinimas. Mes taip pat buvome šiek tiek sutrikę, kai pamatydami savo palaikymo pokalbį paslaptingai dingo mūsų bilietų istorija - laimei, vis tiek buvo galima atsakyti el. Paštu..

„zpnim_support_600“

Svetainėje taip pat yra nedideli DUK, tačiau tai nelabai suteikia informacijos apie galimas technines problemas. Šiek tiek naudingesni yra išsamūs ir išsamūs sąrankos vadovai - plačiau apie tai žemiau. ZPN komanda taip pat aktyviai veikia socialiniuose tinkluose, tačiau nėra daug matomos dvipusės sąveikos - pavyzdžiui, jų „Facebook“ puslapyje pastebėjome kelis neatsakytus klausimus..

VPN programinė įranga

Prisijungti

ZPN svetainė tvirtina, kad jūs galite būti registruotas per 45 sekundes, ir tai tikriausiai tikslu. Jūsų bus paprašyta įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį, taip pat el. Pašto adresą, kuris turi būti patvirtintas prieš suaktyvinant paskyrą. Ilgiausiai užtrukome „Captcha“ užpildymas, nors mums labiau reikėjo tai padaryti, nei naudoti robotams užtvindytą VPN paslaugą..

Užsiregistravę gausite gražų el. Laišką, kuriame nurodoma, ką daryti toliau, o daugiau pagalbos pradedant galima rasti spustelėjus patvirtinti savo el. Pašto adresą. Smagu matyti VPT teikėją, kuris padeda naujiems vartotojams žengti pirmąjį žingsnį.

„ZPN Windows VPN“ klientas

ZPN turi švarų, paprastą „Windows“ VPN klientą: vizualiai primena išmaniojo telefono programą, jis veikia gerai ir yra lengvai naudojamas. Serverio pasirinkimas ir prisijungimas yra paprastas ir akivaizdus, ​​ir yra keletas galingų variantų, pasiekiamų per meniu piktogramą kairėje.

ZPN apžvalga

Taip pat yra galimybė automatiškai paleisti VPN naudojant „Windows“, taip pat yra „Kill Switch“, skirtas užkirsti kelią srautui ištrūkti, jei nutrūktų ryšys, ir naudingos DNS ir IPv6 apsaugos nuo nutekėjimo parinktys, skirtos užkirsti kelią galimam nutekėjimui. Apsauga nuo DNS nutekėjimo veikia fiziškai pakeitus „Windows“ tinklo adapterį, kad būtų naudojami ZPN DNS serveriai, o IPv6 apsaugos nuo nuotėkio funkcija veikia visiškai išjungiant IPv6 naudojant VPN ryšį. Jie abu yra šiek tiek „branduoliniai“ variantai, tačiau jie yra daug patikimesni nei kai kurie kiti subtilesni įgyvendinimai, kuriuos matėme.

Klientas taip pat turi galimybę pakeisti VPN naudojamą protokolą ir prievadą, kuris yra naudingas norint tinkamai jį naudoti skirtingose ​​tinklo sąlygose. Taip pat yra žymimasis langelis, kad būtų galima įkelti konfigūracijas iš žiniatinklio įrankio, kaip minėta aukščiau, kad būtų galima neįtikėtinai tiksliai valdyti, kokį tiksliai saugos lygį norite pasiekti savo VPN ryšyje. Galiausiai kliento parinktys suapvalinamos nustatymu įjungti arba išjungti automatinius atnaujinimus, taip pat mygtuku, skirtu nedelsiant patikrinti ir įdiegti naujinimus..

Kitos platformos

ZPN, ne tik pritaikyti „Windows“, „Android“ ir „iOS“ klientams, teikia aukštos kokybės sąrankos vadovus daugumai platformų. Mums buvo ypač malonu pamatyti, kaip pateikiami vadovai, kaip naudotis šia paslauga su trečiųjų šalių „OpenVPN“ klientais „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“, taip pat tvirta palaikymas labai suasmenintiems „OpenVPN“ konfigūracijos failams. Tai dar labiau padidina paslaugų skaidrumą ir leidžia lengvai pastebėti, ar tikrai gaunate tai, kas reklamuojama.

„ZPN Android“ programa

„Android“ programa, kurią galima įsigyti „Play“ parduotuvėje, vizualiai labai panaši į „Windows“ klientą, turinti papildomą valandinę nemokamą VPN versiją, kurią galima įsigyti be registracijos. Naudingos parinktys apima galimybę pasirinkti tarp TCP ar UDP jungčių, taip pat pasirinkti, kurį prievadą jungti, be to, yra ir akumuliatoriaus taupymo funkcija..

„zpnim_android_connected_600“

Kaip ir „Windows“ klientas, galite pasirinkti įkelti konfigūracijos parametrus iš savo žiniatinklio sąsajos. Būtų puiku, jei būtų galimybė automatiškai paleisti VPN telefonu arba automatiškai suaktyvinti apsaugą konkrečiuose tinkluose, tačiau klientas vis dar yra gana galingas ir labai lengvai naudojamas.

Baigiamosios mintys

Turėdamas stiprų klientą, puikų skaidrumą, didelį pritaikomumą ir labai naudingus palaikymo agentus, ZPN siūlo tikrai geras VPN paslaugas už labai prieinamas kainas - ne mažiau kaip viena iš jų, žinoma, yra visiškai nemokama. Ypač svarbu, kad naudojant nemokamą paslaugą, nesijaučiate, kad esate antros klasės pilietis, tačiau pasiūlymo taip pat yra pakankamai, kad būtų galima pateisinti „Premium“ prenumeratos atnaujinimą. Puikios nemokamos paslaugos ir pinigų grąžinimo garantijos derinys reiškia, kad nėra jokios priežasties neišbandyti ZPN - pasinaudokite žemiau esančia nuoroda ir pažiūrėkite, ką manote.

Apsilankykite ZPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me