W10privatumas


ProPrivacy.com Rezultatas
8 iš 10

Santrauka

W10privatumas
yra nemokamas „Windows 10“ apsaugos nuo šnipinėjimo įrankis, kurį sukūrė vokiečių kūrėjas Bernd Schuster. Intuityvioji programa yra vienas vykdomasis failas, skirtas palengvinti kai kuriuos skausmus, kylančius naudojantis „Windows 10“, leidžiančia vartotojams keletą mygtukų paspaudimais pakeisti privatumo nustatymus, blokuoti reklamas ir išjungti „Windows Update“ funkciją..

Mėgsta

  • Laisvas
  • Nėra įdiegimo
  • Sistemos atkūrimo taško raginimas prieš naudojant
  • 7 kalbos
  • Kategorijos
  • Šviesoforo rekomendacijos
  • Palengvina naršymą registro rengyklėje
  • Platus privatumo pasirinkimas

Nemėgstu

  • Nėra paieškos juostos, kad greičiau rastumėte parinktis
  • Norint išvengti painiavos, vartotojo sąsaja gali būti švaresnė

funkcijos

Nėra įdiegimo

Atsisiuntus „W10Privacy“ net nereikia diegti, kad jis veiktų. Tiesiog paleiskite vykdomąjį failą administratoriaus režimu ir leiskite jam pasiekti registro rengyklę, kad gautumėte visas funkcijas. Tada programinė įranga veikia kaip vieno langelio principas, kad būtų galima pritaikyti visus aukščiau išvardintus parametrus, nereikės pasinerti į kelis meniu ir nerizikuoti pakeisti tai, kas neturėtų būti keičiama..

Pastaba

„Windows Defender“ dažnai pažymi W10Privacy kaip nesaugią ir ragina atšaukti atsisiuntimą. Tai klaidinga vėliava, nes „W10Privacy“ yra visiškai nekenksminga. Tiesiog spustelėkite "daugiau informacijos" padaryti "Bėk" pasirodys mygtukas.

„Windows Protect“ kompiuteris

„Restore point Prompt“

Nors tai yra įmanoma naudojant „Windows 10“, rankinis Windows 10 registro tvarkymas dažnai gali būti iššūkis atsitiktiniam vartotojui. Preferencijos yra paslėptos daugybėje išskleidžiamųjų meniu, kuriuose dažnai gali būti nepažįstama terminija, o jų keitimas kartais gali sukelti nenumatytų padarinių..

Atkurti raginimą

Laimei, kaip rekomenduojama palietus registro rengyklę, „W10Privacy“ automatiškai paragina vartotoją sukurti atkūrimo tašką, kurį vėliau galima naudoti norint atkurti pakeitimus, jei kas nors nutiktų neteisingai..

Spalvotos privatumo parinktys

Numatytoji „Microsoft“ pozicija dėl duomenų apsaugos ir rinkimo buvo abejotina geriausiu atveju pastaraisiais metais, paliekant vartotojui rankiniu būdu persijoti begalinius meniu ir sudėtingą žargoną, kad būtų pasiektas priimtinas privatumo lygis. Iš viso „W10Privacy“ siūlo 316 parinkčių iš 16 kategorijų, kurias sudaro privatumas, programos, telemetrija, paieška, tinklas, naršyklė, paslaugos, „Edge“, „Internet Explorer“, „OneDrive“, užduotys, pataisymai, ugniasienė, „Background-Apps“, „User-Apps“ ir „System- Programos.

spalvotos privatumo parinktys

„W10Privacy“ didžiuojasi tuo, kad yra prieinamas visiems rekomenduojamiems spalvų kodavimo veiksmams, atsižvelgiant į jų šalutinį poveikį sistemai. Naudodamas šviesoforo struktūrą, žalia spalva reiškia, kad vartotojas gali pakeisti nustatymą beveik nepastebėdamas, kad sumažės tiesioginės parinkties funkcijos. Geltona arba geltona spalva yra sąlygiškai rekomenduojama, prieš patvirtindama bet kokius pakeitimus vartotojas turi išnagrinėti pasirinktį, kurią ketina pakeisti. Apriboti rekomenduojami parametrai yra paryškinti raudonai ir gali turėti neigiamos įtakos sistemai, jei jie pasikeis iš numatytosios būsenos.

Paaiškinimai

Terminija nėra draugiškiausia vartotojams, neturintiems patirties, tačiau „W10Privacy“ detalizuoja ir paaiškina, kada žymeklis užvedamas ant parinkties. Šios nuostatos taip pat yra suskirstytos į kategorijas, susidedančias iš „Privatumo“, „Programų“, „Telemetrijos“, „Paieškos“, „Tinklo“, „Internetas“, „Paslaugos“, „Edge“, „Internet Explorer“, „OneDrive“, „Užduotys“, „Pataisymai“, „Užkarda“, „Fono programos“, „Vartotojo programos“ ir „Sistemos programos“. Dėl to žymiai lengviau naršyti, tačiau atrodo, kad nėra paieškos funkcijos, kuri leistų greičiau rasti tam tikras parinktis.

„Windows“ naujinimo išjungimas „Windows 10 Pro / Enterprise“

„Microsoft“ buvo apkaltinta dėl savo griežto požiūrio į „Windows 10“ atnaujinimą, nes pataisos dažnai patraukia vartotojus nepatogiais laikotarpiais. Pastarojo meto atmintyje „Windows 10“ atnaujinimai taip pat sukėlė riziką, nes vartotojai dėl leidėjo klaidų prarado daug duomenų. Deja, „Windows 10 Home“ vartotojai yra užstrigę dėl integruoto atidėjimo, tačiau „Pro“ ir „Enterprise“ vartotojai gali naudoti „W10Privacy“, leidžiančią vartotojams išjungti „Windows“ naujinimą nesidalijant į meniu.

Žinoma, tai kelia galimą saugumo riziką, nes „Microsoft“ nebegalės pataisyti žinomų pažeidžiamumų. Tiems, kurie naudojasi šia parinktimi, rekomenduojama atnaujinti rankiniu būdu, o ne atsilikti.

„Microsoft“ programų išjungimas ir pašalinimas

„Microsoft“ pristato „Windows 10“ su stulbinamu kiekiu pirmosios šalies programų. Jei ji dar nėra teikiama, pavyzdžiui, „OneNote“ debesies paslaugos, žaidimų programa „Xbox“, „Groove Music“, „Camera“ ir „Maps“, „Microsoft“ bando ją jums parduoti „Office“ arba „Windows App Store“ pavidalu. „W10Privacy“ leidžia vartotojams vienu mygtuko paspaudimu išjungti ar net pašalinti „Windows 10“ programas.

Kodėl reikia tinkinti privatumo parametrus „Windows 10“?

„Microsoft“ sulaukė daug kritikos dėl „Windows 10“ pavertimo paslauga, o ne produktu, nustatant labai mažai duomenų, kuriuos ji renka pagal nutylėjimą, apribojimų. Tai daroma vardan labiau suasmenintos patirties, tačiau tai leidžia vienai įmonei sudaryti sudėtingus daugelio asmenų profilius..

Kai kurios iš šių pastangų sulaukė neigiamo viešumo nuo tada, kai debiutavo, pavyzdžiui, „Windows Client Experience Improvement“ programa ir reklamos ID, tačiau kitos yra žymiai mažiau žinomos. „Taikymo telemetrija“ ir „veiklos istorija“ suteikia įmonei galimybę stebėti programų naudojimą, aplankytas svetaines ir tai, kokie failai yra pasiekiami. Nors „Windows“ visada stebėjo sistemų, naudojančių jos programinę įrangą, buvimo vietą, „Windows 10“ turi įprotį įrašyti kalbos atpažinimą ir rašymą ranka, jei įmanoma, kad būtų lengviau atpažinti vartotoją.

Buvo žinomos net naudingos funkcijos, kurios padeda kurti „Windows 10“ vartotojų profilius. Nors klaidų ataskaitos yra inžinieriai, siekiant laiku diagnozuoti ir efektyviai išspręsti problemas, jie taip pat gali suteikti prieigą prie įvairių asmeninių duomenų - nuo aparatinės ir programinės įrangos iki naudojimo.

Galutinės mintys

Numatytieji „Windows 10“ nustatymai yra absoliutus košmaras, susijęs su privatumu, todėl juos reikia pritaikyti, jei vartotojai nori išvengti, kad „Microsoft“ sukurtų jų profilį. „W10Privacy“ yra puiki kovos su šnipinėjimu programa, leidžianti daug lengviau atlikti registro rengyklę ir nerealiems vartotojams, pradedantiems scenoje, daug mažiau bijoti. Vieno kūrėjo sukurta programa yra visiškai nemokama su galimybe aukoti „Schuster“ apatiniame dešiniajame kampe..

Jo šviesoforo sistema ir papildoma informacija yra ypač laukiami, tačiau W10Privacy išsiskiria precedento neturinčiu lengvai prieinamų parinkčių kiekiu. Deja, tai veikia kaip dviejų kraštų kardas, nes dar labiau pastebimas paieškos funkcionalumo trūkumas. Vis dėlto geriau išmokti naudotis daugybe galimybių turinčia programa, o ne naudoti konkurentus, kurie nesiūlo tiek daug, kiek už jūsų kainą..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me