VPT žemė

 • Kainodara

  4,17 USD
  / mėn

ProPrivacy.com Rezultatas
1 iš 10

Santrauka

„VPN Land“ yra Kanados VPN tiekėjas, daugiau nei 10 metų dirbantis šiame sektoriuje. Deja, per tuos metus jie vystėsi šiek tiek lėtai.

„VPN Land“ yra iš Kanados veikianti VPN tarnyba, kuri didžiuojasi, kad turi daugiau nei 10 metų patirtį šioje srityje ir taip pat teikia „Blacklogic“ VPN paslaugas. Painioti, tačiau nepavyko rasti jokių esminių skirtumų tarp dviejų bendrovių ir abi naudojame tą patį turinį ir programinę įrangą.

Greita statistika

 • ProPrivacy.com „SpeedTest“ (vidutinis)
  21 Mbps
 • Jurisdikcija
  Kanada
 • Vienalaikiai ryšiai
  5
 • Šalys
  4

Kainodara & Planai

„VPN Land“ turi tris pagrindinius paketus. Iš jų metinis paketas yra protingai įkainotas ir yra kainų spektro viduryje, tačiau kitos jų paslaugos yra labai brangios, ypač jų „Premium“ sąskaita. Jie taip pat siūlo parduoti du skirtingus maršrutizatorius, kuriuose veikia DD-WRT ir VPN, kurie yra pagrįstos kainos. Jei perskaitysite jų TO, ypač 26 punktą, galėsite reikalauti 10 USD vertės kredito.


VPNLand_Pricing „VPNLand_RouterPricing“
VPN žemės kainodara „VPN Land Router“ kainodara

funkcijos

„VPN Land“ valdo 107 serverius, tačiau, laimei, jie yra įsikūrę 4 pagrindinėse šalyse Kanadoje, JAV, JK ir Nyderlanduose, iš kurių visas, išskyrus Ameriką, leidžia kankintis. Tai puiki žinia, nes ji suteikia galimybę pasiekti daug geografinės vietovės turinio.

Aplankykite „VPN Land“ »

Saugumas & Privatumas

Šiuo metu „VPN Land“ teikia tik L2TP, PPTP ir SSTP šifravimą, tačiau jie sako, kad „OpenVPN“ yra proceso metu. Tam jie teikia atitinkamai 128 168 ir 256 bitų šifravimą. Deja, būdami Kanadoje ir peržvelgę ​​savo TOS bei PP, jie saugo daug informacijos byloje, įskaitant keletą pagrindinių ryšio žurnalų, kuriuos saugo 5 dienas - jau neminint to, jie atvirai pareiškia, kad prireikus bendradarbiaus su valdžios institucijomis. šiek tiek nusivylimo.

Tinklalapis

„VPT žemės“ svetainė yra jauki ir aiškiai išdėstyta, joje visa svarbi informacija pateikiama vos vienu paspaudimu. Be to, lengva naršyti, kad surastumėte jums reikalingą informaciją, ir jie turi žinių bazę klientams, kuri padeda išspręsti visas svarbias jūsų problemas..

VPNLand_Homepage

Palaikymas

„VPN Land“ teikia daugybę palaikymo tipų, įskaitant telefoną ir „Skype“. Nors jie teigia, kad palaiko 24/7/365 palaikymą, mes pastebėjome, kad yra daug kartų, kai jų palaikymo tarnyba yra pažymėta kaip „Away“, ir jūs iš tikrųjų negaunate atsakymo tik vėliau tą pačią dieną. Kai jie atsakys, jų pateiktos techninės žinios yra tinkamos.

VPNLand_Support

Procesas

Prisijungti

Registracija į sąskaitą yra gana nesudėtinga, tačiau norint įvesti duomenis reikia daug informacijos, apie kurią kalbėjome "Saugumas & Privatumas" jie nesielgia taip gerai, kaip galbūt galėtų. Po to yra paprastas jūsų mokėjimo rūšies pasirinkimo ir apdorojimo reikalas. Deja, skirtingai nei kiti paslaugų teikėjai, sąskaitos iškart negaunate (iki 12 valandų), nes jiems reikia laiko įsitikinti, kad nėra apgaulingos veiklos, turinčios privalumų ir trūkumų..

„Windows VPN“ klientas

Priešingai nei dauguma paslaugų teikėjų, „VPN Land“ neturi vienos programinės įrangos, vietoj jų yra atskira L2TP ir SSTP jungčių programinė įranga - šiek tiek erzina, jei jūsų paprašysite. Taip pat nėra atskiros užduočių juostos piktogramos (nors ir matoma tinklo parametruose), kad būtų galima greitai pastebėti jūsų ryšio būseną ir informaciją, jau neminint to, kad jis pažymėtas kitu prekės ženklu - „Blacklogic“. Programinėje įrangoje nėra nieko papildomo ir mes pastebėjome, kad iš tikrųjų visa tai yra įmontuotas VPN ryšio įrankis, kuris nėra problema, tačiau, kaip minėta, nieko papildomo neduoda (tai patvirtina tai, kad jų programinė įranga yra tik pakeista „Microsoft Connection Manager“ versija).

„VPNLand_Software“

Našumas (greičio, DNS ir IP testas)

Mes davėme „VPN Land“ savo įprastą testą, kurį atliekame VPT teikėjams. Greičio testo rezultatai, kaip parodyta žemiau esančioje lentelėje, nebuvo įspūdingi. Jų DNS nuotėkio testai taip pat nebuvo per daug žadantys, nes turėjome 5 serverius, JAV įsikūrusią prieglobos svetainę, nesvarbu, kurioje vietoje buvome prisijungę, bet peržiūrėję jų programinę įrangą priėjome išvados, kad tai įvyko dėl jų DNS naudojate. Mes taip pat pastebėjome, kad jų svetainėje, kai mes buvome prisijungę prie jų JK serverių per SSTP, ji pasakė, kad esame Kanadoje, atidžiau apžiūrėję nustatėme, kad taip yra todėl, kad serveris iš tikrųjų buvo Kanadoje, tačiau jie naudojasi kažkokiu IP vietos klastojimu..

VPNLand_NoVPN VPNLand_L2TP VPNLand_SSTP
Nėra VPN greičio L2TP ryšio greitis SSTP ryšio greitis.
VPNLand_IPsue
VPN žemės IP leidimas

Kitos platformos

„VPT Land“ savo svetainėje rodo, kad didžiuojasi palaikydami kelias platformas, tačiau aiškiai trūksta „Blackberry“, „Linux“ ir „DD-WRT“ instrukcijų. Mes davėme „L2TP“ paslaugai testą mūsų „Android“ telefone, prijungtame prie jų JK serverių, ir rezultatai buvo panašūs kaip ir kompiuteryje.

„VPNLand_NoVPN_Android“ „VPNLand_L2TP_Android“
Nėra VPN „Android“ „VPN Land L2TP“ ryšys „Android“

Išvada

Apskritai apie „VPN Land“ nerandama daug teigiamų dalykų, išskyrus gana mažą kainą ir greitį, tačiau nėra nieko išskirtinio, kad jie išsiskirtų iš minios..

Mums patiko

 • Gana pigus metinis VPT

Mes nebuvome tokie tikri dėl to

 • Programinė įranga
 • Jų klientų aptarnavimas

Mes nekentėme

 • Jų prieštaringi teiginiai

Aplankykite „VPN Land“ »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me