VPT meistras


 • Kainodara

  3,95 USD
  / mėn

ProPrivacy.com Rezultatas
2 iš 10

Santrauka

„VPN Master“ yra maža JAV įsikūrusi virtualiojo privataus tinklo (VPN) įmonė. Tai yra baisus VPN, pateiktas norint prisijungti ir nesuteikiantis jokių garantijų dėl privatumo ir šifravimo. VPT kaina yra pigesnėje rinkos dalyje, tačiau tikrai nėra verta tų pinigų, kurių ji prašo. Ši paslauga turi funkcijų, kurių bendrovės svetainė nereklamuoja, ir net tiesioginio pokalbio sistemos klientų aptarnavimo personalas nežino apie prieinamas galimybes. Tačiau VPN funkcijos šiaip ar taip neveikia.

Šioje apžvalgoje sužinosite gerų ir blogų taškų apie „VPN Master“, kaip prisiregistruoti naudotis paslauga ir ko galite tikėtis nusprendę naudoti.

Greita statistika

 • ProPrivacy.com „SpeedTest“ (vidutinis)
  5 Mbps
 • Jurisdikcija
  JAV
 • Vienalaikiai ryšiai
  1
 • Šalys
  14

Aplankykite „VPN Master“ »

VPN pagrindinė kainodara ir planai

„VPN Master“ nėra ypač brangus, ypač jei planuojate vienerių metų planą. Vis dėlto, paslauga neturi pusės funkcijų, rastų panašios kainos VPN, todėl mes apskritai nerekomenduojame šios paslaugos.

„VPNMaster“ kainodara

Jūs gaunate pigesnį mėnesinį tarifą, jei prisiregistruojate ilgesniam laikotarpiui. Tačiau jūs turite sumokėti už visą prenumeratos laikotarpį iš anksto.

Bendrovė renka mokėjimus per „PayPal“, tačiau jūs galite atsiskaityti kredito kortele per tą sistemą, net jei neturite „PayPal“ sąskaitos. Žemiau nurodytas mokėjimo tipo logotipų sąrašas buvo paimtas iš „VPN Master“ svetainės.

Šiame mokėjimo būdų sąraše nėra „Bitcoin“, tačiau už jį galite sumokėti už „VPN Master“ paslaugą.

VPN pagrindinės funkcijos

Įmonės paketo ypatybės:

 • Serveriai 14 šalių
 • Patentuota programa, kurioje veikia „Windows“ PPTP
 • Galima rankiniu būdu nustatyti PPTP ir 2 sluoksnio tuneliavimo protokolą (L2TP)
 • Nėra veiklos žurnalų
 • P2P leidžiama naudoti vokiečių, rusų ir lenkų serveriuose
 • Nėra duomenų pralaidumo apribojimų

„VPN Master“ serverių tinklas yra JAV, Kanadoje, JK, Nyderlanduose, Vokietijoje, Prancūzijoje, Islandijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Rumunijoje ir Rusijoje..

Daugelis VPN paslaugų leidžia vienu metu sujungti kelis įrenginius. Tačiau „VPN Master“ leidžia sujungti tik vieną įrenginį vienu metu.

Aplankykite „VPN Master“ »

Ar „VPN Master“ yra saugus

„VPN Master“ reklamuoja tik savo PPTP serverius. Sistema naudoja 128 bitų „Microsoft point-to-point“ šifravimą (MPPE). PPTP nėra labai saugus protokolas. Tai buvo viena iš ankstyviausių VPT išrastų sistemų ir turi nemažai silpnų vietų. Susirūpinimas dėl PPTP nesaugumo paskatino „Microsoft“ išrasti „Secure Socket Tunneling Protocol“ (SSTP) jį pakeisti. Vienas PPTP pranašumas yra tai, kad jį galite įdiegti beveik visur, įskaitant išmaniuosius televizorius, priedus ir maršrutizatorius. Tačiau tas perkeliamumas mažėja. Kai „Apple“ pakeitė „Mac“ operacinę sistemą iš „Mac OS X“ į „macOS“, ji pašalino PPTP palaikymą.

„OpenVPN“ yra daug geresnis VPN protokolas nei PPTP, o dauguma VPN paslaugų koncentruojasi į tą protokolą. Viena neįprasta „VPN Master PPTP“ diegimo ypatybė yra ta, kad įmonė sukūrė tam skirtą programą. Paprastai tikimasi, kad vartotojas sukuria VPN ryšį naudodamas įrenginio tinklo nustatymus.

„OpenVPN“ diegimas apima tik prieigą prie vieno serverio. Panašu, kad tai yra nauja paslauga ir niekas įmonėje neturi daug informacijos apie jai naudojamą šifravimą. Paslaugos žurnalas taip pat neteikia šios informacijos.

Galiausiai sužinojau, kad sistema naudoja „Advanced Encryption Standard“ (AES) šifravimą su 256 bitų raktu. Tačiau neturint jokios informacijos apie rankos paspaudimą ir autentifikavimą, neįmanoma pasakyti, ar „OpenVPN“ yra saugus šioje platformoje.

Ar „VPN Master“ yra privatus?

Privatumo politikoje stebėtinai nutylima apie duomenis, kurie perduodami per VPN paslaugą. Visa privatumo politika yra susijusi su duomenimis, kuriuos „VPN Master“ renka apie svetainės lankytojus, ir išsamią informaciją apie mokėjimą, kurią ji renka pirkimo vietoje. Tai rūpi, nes jūs tiesiog negalite pasakyti, ar šis VPT teikia duomenų privatumą, ar ne.

Pagrindinė VPN svetainė

„VPN Master“ svetainė nėra labai patraukli. Pagrindiniame puslapyje pateikiami svarbiausi paslaugos duomenys, tačiau kituose puslapiuose nėra daugiau informacijos, todėl informacija apie paslaugą yra labai menka.

„VPN Master Webstie“

Bendrovė valdo tris domenus: vpnmaster.com, vpnmaster.org ir vpnmaster.info. Svetainės .com puslapiai turi „VPN Master“ logotipą, tačiau .info puslapiai turi antraštę, kurią teikia interneto paslaugų įmonė, kurioje yra „VPN Master“ svetainė. Tai apima kasos ir palaikymo puslapius. Pagrindinis puslapis yra .com adreso ir .org puslapiuose, kuriuose taip pat rodomas „VPN Master“ logotipas, yra puslapiai Apie mus, Privatumo politika ir Paslaugų teikimo sąlygos..

Svetainėje yra narių zona, kurioje galite patikrinti savo sąskaitą.

Jūs negausite prieigos prie šios svetainės skilties, kol neužsisakysite paslaugos. „Serverio būsenos“ puslapis yra dar viena svetainės dalis, skirta tik abonentams. Šiame puslapyje nėra išvardyti visi serveriai ir jų būsena, o tik pranešama apie paslaugų teikimo nutraukimus.

Pagrindinis VPT klientų aptarnavimo skyrius

Nors visi klientų aptarnavimo puslapiai yra vpnmaster.info domene, palaikymo el. Pašto adresas yra [apsaugotas el. Paštu]

Pagrindinis greito atsakymo kanalas yra tiesioginių pokalbių sistema. Tai galima pasiekti per geltoną pranešimą, esantį dešinėje svetainės dešinėje. Kiekvieną kartą, kai lankiausi svetainėje, radau šią pagalbos tarnybą.

Norint pradėti pokalbį, nereikia įvesti savo vardo ar el. Pašto adreso, tiesiog įveskite klausimą.

Palaikymo tarnyba nebuvo pakankamai išmananti apie sistemą. Jos atsakymas į techninius klausimus apie sistemai naudojamą šifravimą buvo ilgas tylėjimas. Kiekvieną kartą teikdama pasiūlymus dėl galimų VPN parinkčių, ji tiesiog sutiko su manimi, todėl reikėjo daugiau viktorinos, norint sužinoti tiesą..

Kitas palaikymo kanalas yra palaikymo bilieto forma. Tai galima pasiekti pagrindiniame meniu pasirinkus palaikymą, tada palaikymo meniu susisiekus su mumis.

Taip pat turite galimybę susisiekti su palaikymo komanda el. Paštu. Kai iškeliate palaikymo bilietą svetainėje, atsakymus į savo klausimus galite pasiekti naudodamiesi svetainės kliento sritimi. Jums taip pat bus išsiųstas el. Laiškas, kai bus paskelbtas atsakymas. Techninės pagalbos personalas dirba labai greitai ir aš visada gavau atsakymus į mano problemas per pusvalandį nuo užklausos išsiuntimo.

Tinklalapio žinių bazė nėra labai informatyvi.

Procesas

Prisijungti

Spustelėkite jus dominantį prenumeratos laikotarpį iš trijų pagrindinio puslapio kainų laukelių. Taip pradedamas pirkimo procesas.

Prenumeratos formoje reikia nurodyti jūsų adresą ir telefono numerį, taip pat vardą ir el. Pašto adresą. Svarbu įvesti tikrąjį el. Pašto adresą, nes svetainėje nėra atsisiuntimo puslapio, todėl el. Paštu gausite nuorodas į programinę įrangą ir serverio adresų sąrašą..

Slinkite žemyn, kad užpildytumėte mokėjimo informaciją, tada spustelėkite mygtuką "Užpildykite užsakymą" mygtuką.

Sumokėję už paslaugą gausite el. Laišką su savo sąskaitos informacija ir nuorodomis į programinės įrangos atsisiuntimus.

Pagrindinis VPN „Windows“ VPN klientas

Galite atsisiųsti dvi „Windows“ programas. Vienas iš jų yra pritaikyta PPTP programa. Įdiegimo failas turėtų sukurti PPTP programos nuorodą jūsų darbalaukyje.

Turite prisijungti naudodami kredencialus, pateiktus pasveikinimo el. Laiške.

Yra labai nedaug nustatymų, kuriuos reikia spręsti.

Programos viršuje esančiame išskleidžiamajame sąraše turite pasirinkti serverį. Tai suteikia galimybę prisijungti prie 14 šalių. JK yra du serveriai, o JAV - dešimt.

Sistemos pranešimą gausite, kai bus užmegztas VPN ryšys.

Bandant prisijungti prie abiejų JK serverių, visų JAV serverių ir Kanados serverio, nepavyko užmegzti darbinio ryšio su šia programa.

„OpenVPN“ programą galite pasiekti naudodamiesi tinklalapiu. Atsisiuntę diegimo failą, spustelėkite jį, kad programa būtų įdiegta. Įdiegimo programa turėtų pateikti darbalaukio nuorodą į „OpenVPN Connect“.

Programa veikia sumažintu režimu. Darbastalio sistemos dėkle ieškokite rakto skylės piktogramos. Spustelėkite piktogramą, kad gautumėte programos meniu.

Meniu yra parinkčių, kaip pasirinkti, ar norite paleisti naudodamiesi vartotojo duomenų diagramos protokolu (UDP) ar perdavimo valdymo protokolu (TCP). Meniu kalbą taip pat galite pakeisti „Nustatymų“ ekrane.

Turite tik vieną serverį, kuris yra Nyderlanduose.

Našumas (greičio, DNS, „WebRTC“ ir „IPv6“ testai)

Bandžiau išbandyti VPN PPTP paslaugą. Nepaisant bandymų prisijungti prie dviejų serverių JK, vieno Kanadoje ir dešimt JAV, aš negalėjau užmegzti jokių prasmingų ryšių iš šios paslaugos. Nepavyko prisijungti prie Kanados serverio ir trijų iš dešimties JAV serverių. Likusiu atveju nė vienas puslapis nebus įkeltas mano naršyklėje, kai tik būčiau prisijungęs prie VPN.

VPN Master paslaugos greičio testai buvo atlikti naudojantis OpenVPN per UDP. Tačiau ši paslauga siūlo serverį tik vienoje vietoje (Nyderlandai). Aš išbandžiau įprastą ryšį su JK, tada tą patį ryšį su „VPN Master“ serveriu, valdančiu ryšius. Abiem atvejais aš padariau penkis bandomuosius bandymus su testmy.net iš Karibų jūros vietos. Aš išbandžiau tikrąją „VPN Master“ serverio vietą IPLocation.net. Jis buvo Haarleme, Šiaurės Olandijoje.

„Vpnmaster“ atsisiuntimo testasGrafikai rodo didžiausią, mažiausią ir vidutinį kiekvieno serverio ir vietos greitį.

VPT veikė gerai, tačiau rezultatai buvo anomalūs (VPN niekada neturėtų pagreitinti jūsų interneto greičio).

Aš prisijungęs prie VPN pagrindinio serverio Nyderlanduose patikrinau, ar nėra domenų vardų sistemos (DNS) nuotėkių naudojant „ipleak.net“. Šis testas parodė penkis DNS skambučius. Dvi iš šių DNS nuorodų buvo padarytos į serverius Nyderlanduose, tačiau kiti trys susisiekė su serveriais Dominikos Respublikoje, o tai suteikė mano tikrąją vietą.

Bandymų svetainė doileak.net taip pat aptiko DNS skambučius Dominikos Respublikoje. Ta svetainė taip pat pastebėjo, kad mano operacinės sistemos laiko juostos nustatymas skyrėsi nuo mano numanomos vietos laiko juostos.

Negalėjau patikrinti, ar nėra IPv6 nuotėkio, nes mano interneto paslaugų teikėjas (IPT) nenaudoja IPv6 adresų.

Prisijungęs prie „VPN Master“ serverio, bandžiau prisijungti prie „Netflix“. Nors galėjau patekti į svetainę ir naršyti turimus vaizdo įrašus, turinio pateikimo sistema pastebėjo VPN ir užblokavo prieigą.

Kitos platformos

„VPN Master PPTP“ programą galima naudoti „Windows“ ir „Android“ įrenginiuose. „Mac OS X“, „iOS“ ir „Linux“ programėlių savininkai gali rankiniu būdu nustatyti PPTP arba L2TP VPN. „MacOS“ kompiuteriuose rankiniu būdu galima nustatyti tik L2TP.

Galite įdiegti „OpenVPN Connect“ programą „Windows“.

Pagrindinė VPT apžvalga: Išvada

Atsižvelgiant į tai, kad PPTP ryšiai neveikia, o „OpenVPN“ paslauga siūlo tik vieną vietą, sunku suvokti, kaip kas nors galėtų gauti naudos iš šio VPN prenumeratos..

Man patiko:

 • Programa PPTP
 • Priima „PayPal“ ir „Bitcoin“
 • Internetinis pokalbis palaikymui
 • Labai greitas techninis palaikymas

Nebuvau toks tikras dėl:

 • Internetinių pokalbių kompiuteris nieko nežinojo

Aš nekenčiau:

 • PPTP neveikė
 • Tik viena „OpenVPN“ vieta
 • Grąžinimo laikotarpis tik 24 valandos
 • Vienu metu leidžiama tik viena jungtis

„VPN Master“ dirba mandagūs ir meilūs žmonės. Todėl apmaudu, kad ši paslauga neveikia ir kad informacijos apie teikiamą šifravimo ir privatumo lygį yra labai mažai..

Tinklalapyje nepaaiškinta, kad „OpenVPN“ yra prieinamas, ir ten neminimas „Bitcoin“, kol nepasieksite mokėjimo.

„VPN Master“ turėtų atsisakyti beprasmės ir pasenusios PPTP VPN paslaugos ir sutelkti dėmesį į išplėstinį „OpenVPN“ diegimą. Prieš pradėdama rinkti pinigus iš klientų, įmonė turi nuodugniai išbandyti šią paslaugą ir įsitikinti, ar ji veikia.

Aplankykite „VPN Master“ »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me