VFEmail


„VFEmail“ yra saugių el. Pašto paslaugų teikėja, įkurta 2001 m. Tai maža nepriklausoma paslauga, kuri buvo labai populiari tarp vartotojų, kol 2020 m. Vasario mėn. Ji patyrė katastrofišką įsilaužimą. Tuo metu įsilaužėlis įsiveržė į paslaugą ir ištrino kiekvieną serverį bei atsarginę kopiją. iš VFEmail. Dėl to vartotojai prarado prieigą prie gautųjų ir viso savo paskyros turinio, įskaitant jų pranešimus, kontaktus, priedus ir išsaugotus failus..

Po išpuolio buvo pranešimų, kad tarnyba greičiausiai niekada negrįš. Tačiau nuo šio momento ji jau veikia ir veikia, o vartotojai gali nemokamai prisiregistruoti arba susimokėti už papildomą sąskaitą..

ProPrivacy.com Rezultatas
8 iš 10

Santrauka

Klausimas, ar protinga atsisakyti prenumeratos ar net pasinaudoti nemokamu planu, yra teisingas. Galų gale nėra tiksliai suprantama, kodėl kažkas nusprendė pulti ir sunaikinti tarnybą (nebuvo išpirkos, kaip dažnai nutinka tokio tipo išpuoliams). Atsižvelgiant į tai, atidaryti „VFEmail“ paskyrą atrodo rizikinga ir gali būti prarasti visi jūsų aplankai.

Nepaisant akivaizdžių problemų - paslauga vėl veikia ir veikia. Taigi, mes manėme, kad geriausia būtų patikrinti, ar galime išsiaiškinti, ar verta apsvarstyti.

Kiek kainuoja VFEmail?

„VFEmail“ vartotojams suteikia galimybę nemokamai naudotis jos teikiamomis paslaugomis. Nemokamas „Vario“ prenumeratos planas suteikia vartotojams 10 MB vietos el. o tai yra labai ribotas saugojimo vietos kiekis. Tačiau vartotojai gali naudotis tokiomis funkcijomis kaip kalendorius, užrašų knygelė, užduočių tvarkyklė, adresų knyga adresams ir aplankas, skirtas failams įkelti ir saugoti. Varis taip pat aprūpintas SMTP / POP / IMAP funkcijomis ir neribotais vienkartiniais adresais. Tačiau nemokamiems vartotojams teks patirti kai kuriuos skelbimus žiniatinklio pašto sąsajoje. Be to, nemokami vartotojai gali siųsti tik 10 el. Laiškų per dieną.

„Premium“ sąskaitą galima įsigyti bronzos, sidabro, aukso arba platinos. Bronza teikia viską, nuo vario plius: PGP šifravimą, patirtį be skelbimų, IP maskavimą, 3 nuolatinius slapyvardžius, filtravimą serveryje. Bronza kainuoja vienkartinį 24,95 USD mokestį ir suteikia 1 Gb atminties.

„Sidabrinė“ sąskaita išplečia tai, ką gausite naudodami „Bronzą“, kad apimtų 3 Gb atminties, 400 el. Laiškų dienos pranešimų kvotą, 8 keičiamus slapyvardžius, reagavimo į iššūkius sistemą, kuri patikrintų, ar siuntėjas yra tikras, ne „us“ pašto dėžutę, esančią Nyderlanduose, ir du pasirinktus pasirinktinius domenus. Sidabras kainuoja 15 USD per metus.

Auksinė sąskaita kainuoja 30 USD per metus, o „Silver“ sąskaitą ji pagerina pridedant 12 keičiamų slapyvardžių, 5 pasirinktinius domenus, 5 vartotojo abonementus, metaduomenų mažinimo funkciją, kuri automatiškai „perrašo jūsų siuntėjo adresą, kad jūsų privatumas būtų apsaugotas nuo žurnalų rinkimo“, FTP saugykla, juodojo sąrašo funkciją ir dviejų pilnų IMAP pašto dėžučių sinchronizavimą IMAP. „Gold“ sąskaitoje yra 5 GB atminties, neribotas pralaidumas ir 600 el. Laiškų per dieną kvota.

Galiausiai „Platina“, kainuojanti 50 USD per metus, teikia tą patį, ką ir auksas, tačiau su 15 keičiamų slapyvardžių, 15 pasirinktinių domenų, 15 individualių paskyrų, 750 pranešimų per dieną kvota ir 20 Gb saugyklos..

funkcijos

 • El. Pašto abonementų sinchronizavimas - SMTP / POP / IMAP suderinamumas
 • Neribotas laikinų vienkartinių adresų skaičius
 • Slapyvardžiai
 • Tinkinti domenai
 • Kalendorius
 • Failų saugojimas
 • Kontaktai
 • Apsauga nuo šlamšto
 • PGP šifravimas
 • Juodojo sąrašo funkcija
 • Iki 20 Gb atminties

Privatumas

„VFEmail“ nereikalauja, kad vartotojai pateiktų kokį nors identifikavimą, kad galėtų užsiregistruoti. Nereikia atskiro el. Pašto ar telefono numerio, tai reiškia, kad galite prisiregistruoti naudodami VPN ar „Tor“ ir gauti privatumą ar anonimiškumą iš paslaugos prisijungę.

Norėdami užšifruoti el. Laiškus su PGP, reikės įsigyti prenumeratą, kuri, atsižvelgiant į aplinkybes (atsižvelgiant į pastarojo meto įsilaužimą), yra neprotinga. Nemokama el. Pašto paskyra nepateiks jokių sąlygų saugių el. Laiškų siuntimui. Vis dėlto visi el. Laiškai saugomi šifruotai.

Tas pats pasakytina apie IP adresų šveitimą. Ši funkcija ir unikali „VFEmail“ metaduomenų užmaskavimo technika yra prieinama tik mokamose sąskaitose. Tame užmaskavime naudojama sistema, norint nuslėpti adresą ir apsunkinti (bet ne neįmanoma) išsiaiškinimą.

Mes patikrinome privatumo politiką ir mielai sužinojome, kad paslauga neregistruoja jokių konkrečių duomenų apie vartotojus, kai jie prisijungia ir naudojasi paslauga. Tačiau įmonė pabrėžia, kad rizikuoja bet kas, naudojantis PGP per savo internetinio pašto sąsają, o ne kaip atskiras klientas, ir kad ji vykdys visus JAV vyriausybės teisinius prašymus dėl prieigos prie savo serverių ir vartotojo abonementų..

Saugumas

Atrodo, kad įmonė teikia saugų TLS / SSL (HTTPS) ryšiams su savo serveriais, nors, pasak „Qualys SSL Labs“, įmonė įvertina tik B. Tai yra žemas balas, palyginti su dauguma populiariausių el. Pašto paslaugų. . „Qualys“ nurodyta priežastis yra ta, kad „serveris palaiko silpnus diferencinių-Hellman (DH) raktų mainų parametrus“.

Tačiau verta paminėti, kad kiek mes galime pasakyti, kad šifro rinkiniai atrodo gerai. O kadangi DH naudojamas tik FS (ne tam, kad apsisaugotų pats keitimasis, taigi Logjam neturėtų būti problema); mes nežinome, kodėl „Qualys“ yra toks atšiaurus.

Tai, kad įmonė neseniai patyrė kritinį įsilaužimą - tai leido įsilaužėjui ištrinti viską, ką įmonė išsaugojo savo serveriuose, yra nerimą keliantis ženklas saugumo prasme. Be to, pakanka, kad įmonė pripažintų, jog jos internetiniame pašte esančius duomenis gali pažeisti sudėtingas veikėjas, pvz., NSA, kad užkirstų kelią daugeliui žmonių (nors tai bent jau parodo, kad įmonė yra sąžininga).

Naudoti šį el. Pašto paslaugų teikėją per trečiosios šalies klientą su „PGP“ tikrai bus daug saugiau ir tai reiškia, kad (tol, kol pasiryžsi rizikuoti naudodamasi neseniai įsilaužtą paslaugą), jis turėtų būti saugus..

Taip pat yra apvaliojo kubo klientas, o vartotojai, naudodamiesi šia galimybe, gali įjungti „Mailvelope“. Tai reiškia, kad galite nemokamai siųsti el. Laiškus naudodami PGP šifravimą, jei žinote, kaip sukurti „Mailvelope“ ir paleisti naudojant „roundcube“ (labai lengva). Kai ją nustatysite, galėsite bendrinti ir gauti viešuosius raktus, importuoti juos į raktų pakabukų rinkinį ir naudoti vokų piktogramą iš „roundcube“ kliento el. Laiško šifruoti ir iššifruoti el. Laiškus naudodami slaptažodį.

iššifruoti slaptažodį

Vis dėlto, nepaisant šios naudingos funkcijos (kuri nėra nieko ypatingo, nes „Mailvelope“ vis tiek suderinamas su dauguma trečiųjų šalių el. Pašto paslaugų teikėjų); vis dar atrodo, kad su „VFEmail“ yra per daug rizikos, kad galėčiau užtikrintai rekomenduoti.

Lengvas naudojimas

Pradėti sąskaitą naudojant „VFEmail“ yra lengva, ir tai galima padaryti neperduodant jokios asmeninės informacijos. Naudotojai gali nemokamai naudotis el. Pašto abonementu, kuriame ramiai šifruojama, bet nėra integruotos PGP funkcijos.

Mes nustatėme, kad žiniatinklio pašto sąsają yra lengva apeiti, o nemokami vartotojai gali naudoti kalendorių, adresų knygą, užduočių funkciją, užrašus ir failų tvarkyklę, kad galėtų saugiai nusiųsti ir saugoti failus savo serveriuose..

importuoti kontaktus

Adresatus galima importuoti iš adresų knygos, o vartotojai gali importuoti iš CSV failo iš bet kurio kito teikėjo.

importuoti kontaktus

Prenumeravę bet kurį mokamą planą, vartotojai gali pradėti naudotis klientu naudodami PGP šifravimą iš žiniatinklio pašto sąsajos. Tačiau vartotojai gali pasirinkti naudoti PGP šifravimą per savarankišką klientą, naudodamiesi POP arba IMAP (net ir nemokamoje sąskaitoje). Tai leis vartotojams tvarkyti savo raktus vietoje ir naudotis paslauga kur kas saugiau.

Vartotojams taip pat suteikiama galimybė prisijungti ir naudoti „RoundCube“ žiniatinklio pašto sąsajos versiją. Tai yra atvirojo kodo žiniatinklio pašto klientas, kuriam gali patikti daugelis privatumo užtikrinančių vartotojų.

apvaliojo kubo el. pašto sąsaja

Į apvaliojo kubo klientą neįtrauktas joks PGP šifravimas, todėl jums reikės naudoti „Mailvelope“, norint išsiųsti PGP užšifruotus el. Laiškus (o vartotojai tai gali padaryti nemokamai).

Klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas galimas tik el. Paštu ir, nepaisant bandymų du kartus, mes visiškai negalėjome gauti jokios įmonės reakcijos. Tai yra blogas ženklas, kuris greičiausiai parodo, kad nors tarnyba vėl veikia ir veikia, ji nėra tinkamai aprūpinta darbuotojais nuo vasario mėnesio patirtų nulaužimų..

Svetainėje yra daugybė gairių ir DUK skyrių. Tačiau negalint išsiaiškinti, ar įmonė įsitikinusi, kad ji ištaisė bet kokį pažeidžiamumą, leidusį jį išnaudoti, labai sunku rekomenduoti šią paslaugą..

Mes apskritai rekomenduotume nesinaudoti šia paslauga - net jei esate pakankamai protingi, kad galėtumėte ja naudotis, be jokio ryšio su įmone.

VFEmail išvada

Apskritai, mes nustatėme, kad šia el. Pašto paskyra yra gana lengva naudotis, ir jei ji dar nebuvo patyrusi katastrofiško įsilaužimo, tai greičiausiai būtų paslauga, kurią galėtume rekomenduoti visiems, norintiems atsitraukti nuo „Google“ ar kitų invazinių el. Pašto paslaugų..

Kalbant apie privatumą ir saugumą, neseniai įvykdytas įsilaužimas kelia pavojaus signalus ir tai, kad jis įsikūręs JAV - ir pripažįsta, kad bendradarbiaus su JAV valdžios institucijomis, jei jam bus įteiktas orderis - yra problematiškas. Net duomenų saugojimas savo Olandijos serveriuose nebėra saugus pasirinkimas dėl „Microsoft VS“ JAV bylos baigties.

Baigdamas norime pasakyti, kad šioje paslaugoje yra per daug skylių, kad šiuo metu galėtume ją rekomenduoti. Kiekvienas, nusprendęs naudoti „VFEmail“, turi žinoti, kad jų el. Pašto duomenims gali kilti nepageidaujamų įsibrovimų ar galimų duomenų praradimo pavojus dėl kito įsilaužimo.

Be to, el. Pašto paslauga atrodo visiškai bepilotė. Neįmanoma niekam pritapti, kad gautumėte atsakymus apie paslaugos būklę po pastarojo meto įsilaužimo. Atsižvelgiant į tai, ką kitur galima rasti už panašią kainą, turime rekomenduoti ieškoti geresnio el. Pašto paslaugų teikėjo kitur.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me