Supernetas


ProPrivacy.com Rezultatas
5 iš 10

Santrauka

Atnaujinimas: Ši VPN paslauga nebeveikia.

„Freeware“ visada sukelia greitą džiaugsmo galvą, ypač kalbant apie VPN - „Supernet“ nėra išimtis. Jūs įsivaizduojate, kad ekonomiškiausias pasirinkimas taip pat gali būti geriausias. Na, tiesa, tai tiesa, bet VPT paslaugos tam tikru laipsniu paprastai yra maždaug koreliuojamos su kaina su kaina. Skaitykite toliau ir sužinokite apie šį kainos ir kokybės santykį bei daugiau apie „Supernet“.

funkcijos

Naršant „Supernet“ svetainę atrodo, kad paslaugą teikia patronuojanti įmonė, vadinama „Vpnster“, kuri pasiūlė panašų produktą į „Supernet“. Štai kur viskas pasidaro šiek tiek miglota. „Vpnster“ priklauso dar vienai patronuojančiai bendrovei „Roibax LLC“, kuri taip pat teikė trečiąją VPN paslaugą („Hideninja“). Nesijaudinkite, jei ši pastraipa sukėlė tam tikrą netikrumą - neskubant spėlioti - atrodo, kad ši nesąmonė dėl to, kas tiksliai vadovauja, kas atsakinga už bet kokius klausimus, gali būti tyčinė atsakingo asmens ar žmonių. Vis dėlto gali būti, kad painiavos nepašalins.

Vieninteliai šiuo metu turimi serveriai yra įsikūrę ES ir Rusijoje, deja, paliekant didelę pasaulio dalį geografiniu artumu bet kokiam konkrečiam asmeniui, atsižvelgiant į jo efektyvumą, optimalų serverį. Ryškioji pusė yra tai, kad vienu metu jungiamoms linijoms nėra jokių apribojimų arba bent du įrenginiai gali būti sujungti vienu metu. Aš tuo pačiu metu naudodavau „Android“ telefoną ir „Google Chrome“ nešiojamajame kompiuteryje be problemų, greičiausiai dėl neegzistuojančio registracijos proceso.

Greitis ir našumas

Geros žinios, „Supernet“ bandymų metu puikiai pasirodė ir JK, ir JAV serveriuose. Pirmiesiems vidutinis 15 Mbps spartos greitis, kai beveik 5 Mbit / s spartos srautas yra daugiau nei pakankamas, ir tai nėra blogas kritimas iš mūsų bandomojo ISP 30 Mbps ryšio.

JAV greitis buvo - kaip tikėtasi - lėtesnis, tačiau vis dar pakankamai tinkamas, atsižvelgiant į daugelį naršymo ir srautinio perdavimo poreikių, vidutinis atsisiuntimo greitis yra 9 Mbps, o įkėlimo greitis - 4 MB / s (tik apytiksliai nuo vieno iki dviejų Mbps slydimas iš JAV serverio testo, kuriame nėra VPN) ). Apskritai, „Supernet“ yra VPN spartos viduryje ir viršutinėje pakopoje, turinti tik du serverius, kurie dalijasi apkrova, todėl verta pagirti..

Prisijungimas ir atjungimas „Chrome“ naršyklėje ar „Android“ buvo beveik akimirksniu, o ryšiai pasirodė stabilūs, transliuojant vienos valandos HBO vakarietiškos klasikos „Deadwood“ epizodą..

1 mėnuo

0,00 USD
per mėnesį

Kaina

„Supernet“ yra visiškai nemokama VPN paslauga, be jokių paslėptų mokesčių programoje ir aukštesnio lygio prenumeratų. Programinę įrangą galite rasti ir atsisiųsti „Google Play“ parduotuvėje arba „Supernet“ svetainėje. Štai kodėl paslauga nemokama: skelbimai. Tačiau per šią apžvalgą nepadidėjo jokia reklama, o tai buvo gaivus siurprizas perpildytoje 2016 metų rinkodaros aplinkoje.

Daugelis konkurentų siūlo nemokamus planus, tačiau tik kaip laikinus bandomuosius pasiūlymus, kuriems vėliau reikia įsigyti pilną versiją. Be to, šiuose „nemokamuose“ planuose dažnai yra duomenų viršutinės ribos, greičio ribos arba mažiau serverių.

Retai kada teko susidurti su VPN teikėju, siūlančiu visiškai nemokamą programą, kuriai nereikia laisvės. Todėl gali būti verta imti daiktų su druska arba apsvarstyti, kaip kita įmonė nori ar turi užsidirbti iš VPN paslaugų - būti virš lentos ir užtikrinti aukštą privatumo ir saugumo lygį, o „Supernet“ sugeba šias paslaugas teikti nemokamai.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl, arba pažvelkite į geriausių pigiausių (mažiau nei 7 USD per mėnesį) VPN sąrašą..

Lengvas naudojimas

„Supernet“ svetainėje buvo labai lengva naršyti, o informacija paprastai buvo išdėstyta viename ištisiniame puslapyje. Vienas niūrus dalykas būtų per didelis grafikos kiekis pagrindiniame puslapyje. Atkreipkite dėmesį į tai, kad nukreipimo puslapio puslapis kurį laiką slenka žemyn, todėl gali būti sudėtinga įkelti lėtesniu ryšio greičiu arba naudojant mobilųjį įrenginį..

„Supernet“ paleidžiami bent kartą per savaitę atnaujinamuose puslapiuose „Facebook“, „Google+“, „Twitter“ ir VK (nuo 2016 m. Vasario mėn. Vidurio jie vėl paskelbti 2016 3 9). Apgalvotas senų įrašų naršymas rodo, kad dėmesys sutelkiamas ir į bendrą saugumą bei žiniatinklio naujienas, be vidinių paslaugų nutraukimų ar atnaujinamų PSA..

Klientų aptarnavimas

Deja, „LiveChat“ palaikymo šiuo metu nėra. Be to, šiek tiek sudėtinga pereiti į pagrindinės svetainės palaikymo kontaktų sritį. Pirmiausia turite patekti į „Google Play“ parduotuvę, tada rasti nuorodą, kuri padės „Zendesk“. Pats saitas buvo aktyvus, kai pirmą kartą pradėjau rašyti šį kūrinį, tačiau šiuo metu jo nėra. El. Laiškas, kurį anksčiau išsiųsčiau per pagalbos nuorodą, buvo patvirtintas, tačiau atsakymo negavau.

Nereikėtų „Supernet“ daug dėmesio skirti jų palaikymo gerinimui, nes panašu, kad šiuo metu jų nėra (arba dėl tam tikrų priežasčių jos neveikia)..

Privatumas ir saugumas

„Supernet“ yra įsikūrę Rusijoje ir teoriškai gali būti veikiami Rusijos vyriausybės įsikišimo ar kitokio stebėjimo (nors daugumą VPT teikėjų taip pat riboja tos pačios galimybės.

Šiuo metu „Supernet“ siūlo tik penkis serverius, po vieną JAV, JK, Liuksemburge, Rusijoje ir Nyderlanduose. Geografiškai ploni rinkiniai daugumoje Azijos, Australijos, Pietų Amerikos, Afrikos, nors planuojama atnaujinti!

Žvelgiant į „Hola“ fiasko (iš privatumo ir skaidrumo perspektyvos), svarbu atsiminti, kad įmonės kartais elgiasi ne pagal savo vartotojų interesus. Šiuo konkrečiu atveju vartotojų pralaidumas buvo parduotas be jų žinios, todėl jie galėjo būti atsakingi už nusikaltimus, padarytus naudojantis jų IP adresu, nepaisant to, kad minėti vartotojai sąžiningai įdiegė „Hola“ ir naudodamiesi paslauga elgėsi kaip tokie. Tuo nesiekiama atbaidyti jūsų nuo „Supernet“ ar prilyginti Holai (pirštų perbraukimas), tiesiog priminimas apie kruopštumą.

Dabar aptarsime šifravimą pagal tai, kokias išvadas galima padaryti iš „Supernet“ šifravimo protokolų, kaip jie neatskleidžiami ir į atsakymus neatsakyta. Kadangi programinė įranga yra uždarojo kodo dalis (ir dėl neatsakingumo), neaišku, kokios šifravimo formos yra naudojamos „Supernet“ plėtiniuose ir mobiliesiems klientams. APK failo atsisiuntimas pasirodė esąs bevaisis, pavyzdžiui, interneto svetainės nuskaitymas ir parduotuvių atsisiuntimas.

Šiuo klausimu vartotojai, kuriems rūpi privatumas, tačiau vis dar nori gauti nemokamą VPN, turėtų ieškoti tiekėjų, naudojančių OpenVPN, pageidautina su SHA-2 autentifikavimu ir AES-256 bitu, nors numatytasis BF šifras ir SHA-1 duomenų autentifikavimas yra geresnis nei nenaudojant VPN.

Buvo stebėtinai smagu, kad nebuvo jokių paprastų DNS nutekėjimų. Tačiau „Supernet“ kūrimo komanda tinkamai neatsižvelgė į IPv6 ir WebRTC. Šie nutekėjimai būtų kažkas, į kuriuos reikia nedelsiant atsižvelgti, jei jie tikrai yra susiję su anonimiškumu ir saugumu - juo labiau aukštu kiekvieno pažadėto lygio lygiu. Eikite į test-ipv6.com ir patikrinkite buvusįjį, o ipleak.net rodys bet kokį „WebRTC“ nuotėkį ar kitą DNS nutekėjimą.

Tie, kurie neseniai atnaujino „Windows 10“, ypač turėtų ieškoti DNS nutekėjimų, atsirandančių dėl gamyklinių nustatymų.

Baigiamosios mintys

Vartotojai, siekiantys aukšto lygio privatumo ir saugumo, o ne atblokavimo ir būtinybės kelyje, turėtų nuodugniai išnagrinėti kitas paslaugas, nes dabartinė niūri teisinė ir įmonės padėtis kelia keletą svarbių VPT teikėjų susirūpinimą keliančių klausimų dėl „Supernet“. Arba, jei ieškote intuityvaus ir lengvai nustatomo VPN sprendimo (nepamirškite nemokamo!), Tada „Supernet“ gali būti jums tinkamas. Bakstelėkite žemiau esančią nuorodą, kad išbandytumėte juos patys, arba galite laisvai susipažinti su mūsų populiariausių nemokamų VPN visuma, kad gautumėte daugiau galimybių.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me