Suliejimas


Abine's blur
slaptažodžio tvarkyklė yra sukurta tam, kad žmonės galėtų apsaugoti savo internetines paskyras stipriais, unikaliais slaptažodžiais. JAV teikiama paslauga buvo prieinama nuo 2014 m. Tačiau iš tikrųjų tai yra naujai sukurta programa, kuri iš pradžių buvo vadinama „DoNotTrackMe“; kuri iš pradžių buvo paleista dar 2011 m. Šioje „Blur“ slaptažodžių tvarkyklės apžvalgoje nuodugniai pažvelgsime į visus šios paslaugos aspektus, pradedant nuo to, kaip lengva naudoti „Blur“, kiek saugi yra jos privatumo politika..

ProPrivacy.com Rezultatas
9.1 iš 10

Santrauka

Dėl ankstesnio įsikūnijimo kaip stebėjimo blokavimo programos, „Blur“ yra unikalus universalių slaptažodžių tvarkyklė, teikianti keletą neįprastų priedų. Tai apima sekimo blokavimą, maskuojamus el. Laiškus, maskuojamas kreditines korteles ir slaptų telefonų numerių funkcijas. Tai yra daugialypė privatumo programa, kuri gali būti naudinga žmonėms, ieškantiems geresnio privatumo ir saugumo internete.

Akivaizdu, kad Abine's Blur tikrai atrodo kaip laimėjimas dėl privatumo internete. Taigi, ar paslauga yra visa tai, ko reikia? Ar tai privalomas pratęsimas kiekvienam, kuris šiuo metu stengiasi įsiminti unikalius slaptažodžius? Ar verta atsisakyti kitų populiarių stebėjimo blokavimo plėtinių, skirtų?

Apžvalga

Kaip ir kiti slaptažodžių tvarkytojai, „Abine Blur“ yra įrankis, leidžiantis interneto vartotojams automatiškai apsaugoti savo paskyras stipriais slaptažodžiais, nereikia jų visų atsiminti..

Šiais laikais vartotojai turi atsiminti daugybės paskyrų slaptažodžius. Ir nebent visos šios sąskaitos turėtų unikalius, sudėtingus slaptažodžius - interneto vartotojai atsivertų galimybę įsilaužti. Slaptažodžių tvarkytojai, tokie kaip „Blur“, siekia išspręsti šią problemą leisdami vartotojams nustatyti patikimus slaptažodžius, kuriuos jis atsimena jų vardu.

Interneto vartotojai, nusprendę naudoti „Blur“, gali tai padaryti nemokamai arba sumokėdami už priemokos sąskaitą. Be to, visi vartotojai nemokamai gauna 30 dienų priemoką, pirmą kartą atsisiuntę plėtinį. Geriausia, kad svarbiausios funkcijos - slaptažodžių tvarkymas, apsaugos nuo sekimo ir užmaskuoti el. Laiškai - yra prieinamos be naujovinimo į aukščiausios klasės. Visiems, norintiems naudoti kortelių maskavimo funkciją nemokamoje versijoje, teks mokėti 2 USD mokestį kiekvieną kartą.

Tiems, kurie mėgsta plėtinį, investuodami 39 USD per metus pagerinsite paslaugą, pridėdami slaptažodžio atsarginę kopiją, sinchronizuodami įrenginį, ir saugų telefono numerį, kuris persiųs jūsų tikrąjį numerį. Be to, mokėdami 14,99 USD per mėnesį arba 99 USD per metus, vartotojai gali naudotis Neribota „Blur“ versija - joje neribotą maskuojamų kreditinių kortelių funkciją galima naudoti be jokių paslėptų išlaidų.

Abine blur ypatybės

 • Plėtinį galima naudoti visose platformose („Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“, „Opera“ ir „Safari“)
 • Tinklo stebėjimo priemonės blokavimas
 • Maskuojami el. Laiškai
 • Slaptos kreditinės kortelės (priemokos)
 • Paslėpti telefonų numeriai (priemoka)
 • Slaptažodžio sinchronizavimas visuose įrenginiuose
 • Automatiškai užpildyti slaptažodžiai
 • Importuoti ir eksportuoti slaptažodžius funkcija
 • Automatinis užraktas, kad slaptažodžiai būtų saugūs
 • Piršto atspaudo atrakinimas („Android“ ir „iOS“)
 • Atkurti sąskaitą su atsargine slaptafraze
 • Šifravimas nuo galo iki galo

Prisijungti

Gauti sąskaitą naudojant „Blur“ yra labai paprasta, tiesiog pateikite el. Pašto adresą ir slaptažodį ir esate pasirengę pradėti naudoti plėtinį.

Sumažinkite slaptažodžio tvarkytojo registracijos formą

Paslauga taip pat prašo jūsų įsidiegti atsarginę slaptafrazę, kad galėtumėte atkurti paskyrą, jei pamiršite pagrindinį slaptažodį. Prisijungęs „Blur“ prašo atsisiųsti „Chrome“ ar „Firefox“ plėtinį; kuris nukreipia jus į „PlayStore“, kur galite gauti programą. Įdiegę ją, galite laisvai pradėti naudoti programinę įrangą, kad apsaugotumėte savo paskyras slaptažodžiu, kurio jums nebereikia atsiminti.

Suliekite slaptažodžių tvarkytuvės atsargines frazes

Pirmas dalykas, kurį pastebėjote įdiegę „Blur“, yra tas, kad plėtinys iškart pradeda blokuoti stebėtojus jūsų lankomose svetainėse. Tai pastebima, nes (kaip ir kitos takelius blokuojančios programos, tokios kaip „Privacy Badger“) šalia piktogramos plėtinio užduočių juostoje rodomas mažas skaičius..

Albine Blur slaptažodžio tvarkyklės plėtinys naršyklėje

Kaip galite pasakyti iš aukščiau esančio paveikslėlio, „Blur“ rodo tą patį numerį kaip ir „Privacy Badger“. Tai atskleidžia, kad jis veiksmingai pastebėjo ir užblokavo tą patį stebėtojų skaičių tinklalapyje, kuriame lankėmės.

Lengvas naudojimas

Įdiegę plėtinį ir jau atlikdami sekimo blokavimą, vartotojai gali pradėti spustelėję Blur piktogramą savo įrankių juostoje. Tai padarius, atsidarys langas, kuriame galima pasiekti keturias pagrindines funkcijas: „Accounts“, „Wallet“, „Masking“ ir „Tracking“. Tos funkcijos gali būti įjungiamos arba išjungiamos kiekvienoje jūsų lankomoje svetainėje. Spustelėjus bet kurią iš šių funkcijų, atidaromas langas, kuriame galite pakeisti nustatymus ir įgyvendinti nuostatas. Paspaudę ant Maskavimas leidžia pasirinkti iš Maskuojami el. Laiškai, Užmaskuotos kortelės, arba Užmaskuoti telefonai. Užmaskuoto telefono numerio funkcija galima tik su visiškai apmokama paskyra ir teikia labai panašias funkcijas kaip „Google Voice“.

Ištrinkite slaptažodžio tvarkyklės el. Laiškus, korteles, užmaskuotus telefonus

Paspaudus ant Piniginė leidžia nustatyti automatinį kortelių informacijos pildymą, tapatybių užpildymą ir adresų automatinį užpildymą, taip pat funkciją „Maskuotos kortelės“. Tai leidžia jums lengviau atsipūsti per internetines formas, nereikia nuolat pildyti savo duomenų. Pridėkite kortelę yra paprasta ir tai galima padaryti naudojant nemokamą „premium“ bandomąją versiją.

suliečia slaptažodžio tvarkyklės mokėjimo ekraną

Kai kortelė bus pridėta prie prietaisų skydelio, galite pasirinkti automatiškai užpildyti išsamią informaciją, kad būtų patogiau naudotis, arba naudokite užmaskuotų kortelių funkciją, kad padidintumėte saugumą..

Paspaudus ant Sąskaitos atidaro informacijos suvestinę, kur galite įvesti savo paskyrų slaptažodžius ir kredencialus. Jei nustatote naują slaptažodį, galite naudoti stiprią slaptažodžio pasiūlymo funkciją.

Slaptažodžiai ir automatinis užpildymas

Užuot rankiniu būdu įvedę slaptažodį į informacijos suvestinę, pradėjome apsilankę prisijungimo puslapyje, kuriame reikia slaptažodžio. Šiuo tikslu nusprendėme apsilankyti „Facebook“ ir išsiaiškinti, ar slaptažodžio tvarkyklė automatiškai paragins mus išsaugoti slaptažodį būsimiems bandymams prisijungti..

Bandymas prisijungti prie „Facebook“ iškart sukūrė „Blur“ iškylantįjį langą, kuris mums pranešė, kad slaptažodžio tvarkytuvei buvo nustatytas laikas ir užraktas. Dėl to mes turėjome įvesti savo slaptažodį, kad galėtume įvesti „Facebook“ prisijungimo duomenis.

slaptažodžių automatinis užpildymas

Kai „Blur“ atrakinta, jums siūloma pridėti slaptažodį prie saugyklos:

pašto adreso automatinis užpildymas

Spustelėjus „Spustelėkite, jei norite pridėti“, atsidarys kitas iššokantis langas, kuriame galėsite rankiniu būdu įvesti savo duomenis, kad ateityje galėtumėte automatiškai užpildyti. Tačiau jei tiesiog įvesite kredencialus ir slaptažodį į formą, „Blur“ paklaus, ar norite automatiškai išsaugoti šią informaciją savo slaptažodžio saugykloje.

pridedant slaptažodį, įskaitant slaptažodžių generatorių

Išsaugoję sąskaitą galite grįžti į prisijungimo puslapį, kur „Blur“ automatiškai užpildys duomenis prisijungimo puslapyje ir sėkmingai prisijungs..

Mes nustatėme, kad procesas yra ypač lengvas ir tikrai tinkamas pradedantiesiems, ieškantiems slaptažodžio tvarkyklės, kuri veikia be pastangų. Ir jei dėl kokių nors priežasčių atsitiktų neteisingai įvedę slaptažodį, „Blur“ perspės jus, kai tik prisijungimas nepavyks, leisdamas atnaujinti slaptažodį nereikia ieškoti meniu.

Maskavimas el. Paštu ir „Android“ programa

Tada įdiegėme „Blur“ „Android“ ir norėdami patikrinti klientą bei išbandyti el. Pašto maskavimo funkciją. Ši funkcija veikia puikiai ir leidžia siųsti el. Laišką atsitiktinai sukurtu adresu, kuris stebuklingai persiunčiamas į jūsų tikrąjį gautuosius.

užmaskuotas el. pašto ekranas

Ši funkcija yra tikrai naudinga ir yra fantastinis šaltinis, atsižvelgiant į tai, kad ji nemokama. Kalbant apie pačią „Android“ programą? Mums pasirodė, kad juo lengva naudotis, ir tai, kad jis automatiškai sinchronizuojamas su jūsų naršyklės versija, puikiai tinka pradedantiesiems. Vartotojams, norintiems, galima nustatyti pirštų atspaudų atrakinimą - naudinga, nes programa greitai užsiblokuoja, reikalaudama nuolat įvesti slaptažodį.

Importuojami slaptažodžiai

Kiekvienas, norintis importuoti savo slaptažodžius iš kitos slaptažodžių tvarkyklės, gali tai padaryti naudodamas CSV failą arba tiesiogiai iš daugelio paslaugų, įskaitant 1Password, Dashlane, KeePass, LastPass, PasswordWallet ir RoboForm. Mes išbandėme senų slaptažodžių importą naudodami .CSV failą ir nustatėme, kad jis veikia be kliūčių.

slaptažodžių importavimas į slaptažodžių tvarkyklę

Taip pat įmanoma eksportuoti jūsų duomenis, todėl „Blur“ visada prašo jūsų slaptažodžio, prieš leisdami jums tęsti. Vartotojai gali pasirinkti eksportuoti kaip sulietų duomenų atsarginę kopiją, norėdami atkurti paskyrą, arba naudodami CSV failą, kad perkeltumėte jūsų slaptažodžius į kitą paslaugą..

Dviejų faktorių autentifikavimas galimas naudojant paskyros nustatymus, tačiau vartotojai gali pasirinkti naudoti tik tokias autentifikavimo programas kaip „Authy“, „Google Authenticator“ ar „FreeOTP“. SMS autentifikavimas ir fizinė 2FA per „Yubikey“ šiuo metu negalimi, o tai yra gėda.

Automatinis užraktas

Norėdami padidinti saugumą, vartotojai gali pasirinkti, kaip dažnai jie prašomi įvesti slaptažodį. Automatinio užrakinimo funkcija leidžia nustatyti, kad „Blur“ atsijungtų kaskart paleidus naršyklę ir kas 15 minučių. Tai užtikrins, kad jei paliksite kompiuterį ilgesniam laikui, slaptažodžiai nebus prieinami. Slaptažodžio saugos funkcija leidžia nustatyti, kad „Blur“ reikalautų slaptažodžio, net jei kompiuteris yra naudojamas, jį galima nustatyti kas 15 minučių veikti.

Taip pat galima patikrinti automatizuotas „Blur“ padarytas atsargines kopijas; tai gali leisti naudoti versijas, kad pasiektumėte anksčiau naudotą slaptažodį. Saugumo sumetimais šias atsargines kopijas galite ištrinti, jei norite.

automatiniai atsarginiai slaptažodžiai

Taip pat pasirūpinama tuo, kas tikisi sinchronizuoti savo slaptažodžius per savo įrenginius.

Be pagrindinio prietaisų skydelio nustatymų puslapio, visi, norintys įkalbinėti nustatymus, kuriuos pagal numatytuosius nustatymus suteikia suliejimas, gali tai padaryti spustelėję savo piktogramą naršyklės įrankių juostoje, po to - Nustatymai. Tai padarius, atsidarys šis langas:

naršyklės slaptažodžio nustatymai

Vartotojai gali atnaujinti šiuos nustatymus kiekvienai atskirai lankomai svetainei ar visoms svetainėms. Spustelėję Tvarkyti ignoruojamus sąrašus, galite patikrinti, kurios svetainės turėjo specifinių funkcijų, pavyzdžiui, išjungtą „Automatinio kredito kortelės pildymas“. Žemiau galite pamatyti, kaip ji atrodo išjungus nustatymą.

Tiems, kurie nori naudotis užmaskuota kreditinės kortelės funkcija, „Blur“ suteikia galimybę sukurti laikiną „degiklio“ kortelę, kurią naudojate pirkdami internetu. Kiekvieną kartą naudodamasi užmaskuotos kortelės funkcija, „Abine“ veiks kaip tarpininkas ir atliks operaciją taip, kad tik „Abine“ kada nors turės prieigą prie jūsų tikrosios kortelės informacijos. Todėl ši suklastota kortelė leidžia apsipirkti niekada neperduodant realių duomenų internetiniams prekybininkams - dėl to sukčiavimo apsimetant yra daug sunkiau..

Suliečia slaptažodžio tvarkyklės automatinį užpildymą

Galimybė tinkinti, kurioms svetainėms leidžiami duomenys, užtikrins, kad niekada netyčia nepateiksite jums nepatinkančių duomenų.

Apskritai, mes pastebėjome, kad „Blur“ yra ypač lengva naudoti, ir atsižvelgiant į visas jo teikiamas funkcijas net ir nemokamoje versijoje - tai tikrai yra

Privatumas ir saugumas

Įsikūrimas JAV nėra idealus privatumo požiūriu, nes bet kuriai JAV įsikūrusiai įmonei galioja orderiai ir gag orderiai. Tai reiškia, kad Abine galėjo būti priverstas slapta pradėti teikti JAV valdžios institucijoms bet kokius duomenis. Pridėkite tai prie to, kad „Blur“ yra visiškai uždaro šaltinio platforma, ir jums gali kilti tam tikrų abejonių dėl paslaugos naudojimo. Tai, kad jis yra uždaras šaltinis, reiškia, kad jūs turite pasitikėti Abine, kaip jis daro su jūsų duomenimis. Taip yra todėl, kad neįmanoma pasakyti, ar jame yra pažeidžiamumų, ar galinių durų, kurios gali suteikti įmonei prieigą prie jūsų pagrindinių slaptažodžių.

Firma teigia neturinti prieigos prie jūsų pagrindinio slaptažodžio ar atsarginės slaptafrazės, išskyrus šifruotą formatą. Tai gali būti tiesa, tačiau kadangi ši paslauga yra uždaras šaltinis, naudojantis paslauga visada bus pasitikėjimo elementu. Nesvarbu, ar norite patikėti įmonei atlikti tuos veiksmus, kurie, jos tvirtinimu, visiškai priklauso nuo jūsų ir jūsų asmeninės grėsmės modelio.

Jei norite naudoti įmonę, kuri siūlo 100% skaidrumo, turėsite pasirinkti slaptažodžių tvarkyklę, kuri savo saugumą gali įrodyti atlikdama atvirojo kodo auditą. Nepaisydami to, galime pereiti prie Abine Blur teiginių analizės.

Privatumo politika

Patikrinome privatumo politiką norėdami patikrinti, kaip įmonė elgiasi su jūsų duomenimis. Abine teigia, kad niekam neparduoda vartotojo duomenų. Tačiau ji teigia, kad dalijasi duomenimis su trečiosiomis šalimis, dėl kurių ji sudarė sutartį dėl savo paslaugų teikimo. Be to, Abine'as turi pakankamai informacijos apie vartotojus. Tačiau kai kurie sukaupti duomenys saugo paslaugą, tačiau, jei tai nėra absoliučiai būtina teikiant paslaugą, šie duomenys nelaikomi šalia asmeninės informacijos.

Vienas dalykas, kurį mes pastebėjome, yra tas, kad įmonė teigia, kad ji tvarko „Blur“ įrašą. Neaišku, ar tai reiškia, kad jis saugo jūsų IP adresą, ar tiesiog užrašo šalis, iš kurios atsisiuntėte plėtinį.

Taip pat verta paminėti, kad kadangi „Blur“ naudojate automatiniam slaptažodžių užpildymui svetainėse, plėtinys įgauna telemetriją apie jūsų lankomas svetaines ir tokiu būdu vykdo tam tikrą stebėjimo lygį. Tačiau įmonė tvirtina niekada nebendraujanti su šiais duomenimis ir jų nepardavusi.

Be to, įmonė teigia niekada negavusi „įsakymo dėl nacionalinio saugumo ir FISA teismas iš mūsų nereikalavo saugoti paslapčių“. Vis dėlto, ar jūs tikite, kad šis pareiškimas priklauso nuo jūsų, vis dėlto verta paminėti, kad jei jis gaus įsakymą dėl gag, tai nebus leista niekam pasakyti, todėl labai tikėtina, kad privatumo politika išliks ta pati.

Kita vertus, mes galime manyti, kad sakinys yra orderio kanarėlė (nors mes nesame tikri, ar jis toks yra), ir jei tas sakinys kada nors išnyks iš privatumo politikos, gali būti teisinga manyti, kad jam buvo įteiktas orderis ir gag įsakymas.

Apskritai privatumo politika atrodo tvirta ir ji nekelia jokių konkrečių pavojaus signalų, tai reiškia, kad atrodo, kad ši paslauga saugiai tvarko duomenis tik teikiant paslaugą..

Šifravimas ir saugumas

Pagal numatytuosius nustatymus „Abine Blur“ yra iš anksto nustatytas saugoti visus jūsų duomenis debesies serveriuose. Tačiau vartotojai, kurie nori tik kada nors saugoti slaptažodžius vietoje, gali tai padaryti prisijungę prie „Paskyros“ > Nustatymai > Atsarginė kopija & Sinchronizuoti. Duomenų saugojimas vietoje reiškia, kad jei kas atsitiks jūsų kompiuteriui arba jei jūsų interneto naršyklės vietiniai failai bus ištrinti ar sugadinti, galite prarasti visus savo slaptažodžius. Tačiau tai paprastai laikoma saugiausiu slaptažodžių saugojimo būdu, nes tai sumažina riziką, susijusią su jų buvimu „Blur“ serveriuose..

Turint tai omenyje, verta paminėti, kad slaptažodžius „Blur“ serveriuose reikia saugoti visiškai saugiai, nes visi jūsų duomenys yra užšifruoti naršyklėje prieš įkeliant juos į debesį. Jūsų išsaugoti slaptažodžiai ir automatinio kredito kortelių numeriai šifruojami jūsų įrenginyje naudojant saugų AES-256 šifravimą..

Atsarginė slaptafrazė veikia kaip antrinis atkūrimo slaptažodis, pridedamas prie privačiojo rakto, naudojamo šifruoti jūsų duomenis. Šie duomenys ir jūsų atsarginė slaptafrazė niekada nepalieka jūsų prietaiso nešifruoto, skaitomo. Tai reiškia, kad „Blur“ darbuotojai jokiomis aplinkybėmis negali pasiekti jūsų slaptažodžių ir, net jei įmonei įsilaužta, jos serveriuose yra tik užšifruota jūsų slaptažodžio versija. Apie tai, kaip veikia sistema, mums papasakojo įmonė:

Kai sinchronizuojami jūsų duomenys su „Abine“, jie pirmiausia užšifruojami, o tada atsarginė slaptafrazė užšifruojama naudojant pagrindinį slaptažodį. Šie užšifruoti objektai yra tai, kas siunčiama Abine. Jūsų pagrindinis slaptažodis taip pat niekada nebus siunčiamas Abine. Autentifikavimui naudojame maišos procesą, todėl mes (Abine) niekada nežinome jūsų pirminio pagrindinio slaptažodžio, mes žinome tik pagrindinio slaptažodžio vienos pusės funkcijos išvestį. “

Šis kodavimas iki galo turėtų užtikrinti, kad jūsų duomenys visada būtų saugūs. Tačiau verta paminėti, kad pamiršę slaptažodį ir pametę atsarginę slaptafrazę negalėsite atgauti prieigos prie savo slaptažodžių, jie bus prarasti amžiams. Esant tokioms aplinkybėms, įmonė turės iš naujo nustatyti pagrindinį slaptažodį ir sukurti naują atsarginę slaptafrazę, tai reiškia, kad turėsite iš naujo pradėti saugoti slaptažodžius „Blur“ saugykloje..

Saugumo trūkumai?

Tiesa, kad „Blur“ 2018 m. Pabaigoje sulaukė tam tikros neigiamos spaudos dėl aptikto pažeidžiamumo, ši problema, kuri buvo perkelta iš ankstesnio programos pavadinimo „MaskMe“, nuo to laiko buvo pataisyta. Saugumo trūkumas įsilaužėliams galėjo suteikti prieigą prie šių duomenų:

 • Somer vartotojų el. Pašto adresai
 • Kai kurių vartotojų vardai ir pavardės
 • Kai kurių vartotojų slaptažodžio patarimai (bet tik iš senosios „MaskMe“ programos)
 • Kiekvieno vartotojo paskutinis ir sekundės paskutinis IP adresai, naudojami prisijungiant prie „Blur“
 • Kiekvieno vartotojo užšifruotas suliejimo slaptažodis (visiškai užšifruotas, todėl nėra naudingas ir nenaudojamas norint pasiekti žmonių slaptažodžius).

Nors saugumo trūkumas buvo rimtas, gera žinia yra ta, kad dėl visiško „Blur“ naudojamo šifravimo, įsilaužėliai būtų galėję pasiekti tik žmonių užšifruotą pagrindinį slaptažodį (tik šifruotu formatu, todėl nėra naudingi), tai reiškia, kad jie negalėjote gauti prieigos prie žmonių kreditinės kortelės duomenų, slaptažodžių ir kitų duomenų, saugomų jų skliaute. Laimei, nors šis pažeidžiamumas buvo susijęs su „Blur“ vartotojais, tai nepadarė didelės žalos.

Įspėjimai apie įrenginį ir vietą

Dėl papildomo saugumo „Blur“ siunčia pranešimą jums bet kada, kai prisijungiate prie savo slaptažodžių iš naujo įrenginio ar vietos. Tai reiškia, kad naudodami VPN gausite saugumo patikrinimą. El. Laiškas leidžia pereiti į puslapį, kuriame galite patikrinti visus įrenginius ir vietas, iš kurių esate prisijungę. Tai leidžia pažymėti prisijungimą kaip apgaulingą veiklą, jei manote, kad paskyrai buvo pažeista.

Dviejų faktorių aut

Tiems, kurie nori, galima nustatyti dviejų faktorių autentifikavimą. Tai pridės papildomo saugumo lygio. Taip pat rekomenduojame naudoti funkcijas, užtikrinančias suliejimą užrakinimą ir reikalaujantį slaptažodį, kai jis bus neaktyvus 15 minučių ir kaskart paleidus naršyklę..

Pagalba klientams

Klientų palaikymas „Abine Blur“ pirmiausia teikiamas per didelę atsakymų į DUK duomenų bazę jos svetainėje. Šis DUK skyrius yra naudingas šaltinis, kuris gali padėti išsiaiškinti daugiausiai klausimų, susijusių su paslauga. Mes radome naudingos informacijos apie programinės įrangos diegimą, jos nustatymą, atsarginių kopijų kūrimą, paskyros atkūrimą naudojant slaptafrazę ir daug kitų svarbių temų..

Visiems, norintiems tiesioginio palaikymo, galima klientų aptarnavimas paspaudus mygtuką DUK puslapio viršuje, dešinėje. Čia galite užduoti klausimą, į kurį bus atsakyta per bilietų sistemą.

Baigiamosios mintys

„Abine Blur“ yra nepaprastai įdomus naršyklės plėtinys, siūlantis fantastišką įvairių įrenginių suderinamumą. Pradedantieji, ieškantys slaptažodžių tvarkytuvės, kurią automatiškai užpildo skrydžio metu, gali nemokamai naudotis šia programine įranga, nes ji veikia kaip sekimo programos sustabdymo programa - ji vartotojams iš tiesų teikia daug naudos.

Galimybė slėpti savo el. Paštą leidžia užsiimti internetine rinkodara, apsipirkimu ir bet kokia kita veikla, neperduodant savo tikrojo el. Pašto adreso. Tiems, kurie nusprendžia išsiversti į „premium“ sąskaitą, saugus telefono numeris, slepiantis jūsų tikrąjį telefono numerį (pvz., „Google Voice“ numeriai), yra fantastiškas, kad būtų išvengta šlamšto skambučių ir telefoninių sukčiavimų..

Mums patiko beveik viskas apie šią programą, ir atrodo teisinga sakyti, kad nemokamai tai yra ypač naudingas plėtinys. Tačiau taip pat tiesa, kad ši įmonė yra įsikūrusi JAV ir yra uždarojo kodo, todėl kai kuriems vartotojams gali skambėti pavojaus signalai..

Ar nuspręsite pasitikėti ir naudoti „Blur“, tikrai priklauso nuo jūsų, o jūsų asmeninės grėsmės modelis. Jei turite abejonių dėl slaptažodžių tvarkyklės „Blur“ tvarkymo, tada galbūt norėsite laikytis kažko, pavyzdžiui, „BitWarden“. Tačiau paprastam vartotojui „Blur“ yra tikrai visa apimanti priemonė, teikianti daug privatumo už nulinę kainą. Dėl šios priežasties Blurui suteikiame nykštį.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me