Privatus tunelis


 • Kainodara

  2,92 USD
  / mėn

ProPrivacy.com Rezultatas
7.7 iš 10

Santrauka

Privatus tunelis yra komercinis OpenVPN Technologies, žmonių, atsakingų už OpenVPN protokolą, vaikas. Privatus tunelis yra gana nežinomas VPN pramonėje, todėl nusprendžiau atlikti privataus tunelio apžvalgą, norėdamas sužinoti, kaip ši paslauga veikia. Paprastai rekomenduoju naudoti „OpenVPN“ protokolą, kai naudojate VPN, todėl sužinoti, kur yra „Private Tunnel“ kaip VPN paslauga, buvo ypač įdomu. Laikykitės slinkimo, kad skaitytumėte toliau, arba paspauskite šuolį žemiau, kad pradėtumėte nemokamą 2 GB bandomąją versiją.

Greita statistika

 • ProPrivacy.com „SpeedTest“ (vidutinis)
  48 Mbps
 • Jurisdikcija
  JAV
 • Vienalaikiai ryšiai
  10
 • Šalys
  9

funkcijos

Vienalaikiai ryšiai 10
Šalys 9

Kol kas taip gerai, tiesa? Na, ne viskas taip persikinė, kaip atrodo. Privataus tunelio būstinė yra JAV, o tai yra didžiulis juodas ženklas! Visi jau turėtų žinoti apie baisius JAV duomenų saugojimo įstatymus ir šešėlines vyriausybines institucijas. Jei ieškote VPN, kuriame pirmenybė teikiama visam privatumui, „Private Tunnel“ nebus saugus statymas.

Kaip jau minėjau anksčiau, „Private Tunnel“ yra komercinis „OpenVPN Technologies“, įmonės, atsakingos už „OpenVPN“ protokolą, vaikas. Tai (teoriškai) turėtų suteikti vartotojams daug optimizmo priežasčių, nes „OpenVPN“ yra pats saugiausias VPN protokolas ten.

Asmeniniame tunelyje yra 12 vietų, esančių 9 šalyse, įskaitant tokias vietas kaip Vokietija, JAV, JK ir Honkongas. Nedidelis serverių kiekis, palyginti su „ExpressVPN“, yra pribloškiantis
(Daugiau nei 136 vietų) arba HMA
(Daugiau nei 300 vietų).

Rašant šią „Privataus tunelio“ apžvalgą, „Netflix“ ir „BBC iPlayer“ negalima pasiekti naudojant „Privatų tunelį“. Jei norite atblokuoti šias srautinio perdavimo paslaugas, peržiūrėkite šias (veikiančias) „Netflix“ VPN ir „iPlayer“ VPN paslaugų rekomendacijas..

Privatus tunelis yra gana dosnus, kai reikia prisijungti prie kelių įrenginių. Prisiregistruodami prie fiksuotų duomenų planų, tuo pačiu galite prie paslaugos prisijungti neribotą skaičių įrenginių. Metinis planas su neribotu pralaidumu leidžia iki 10 vienu metu jungčių, kurių turėtų būti daugiau nei pakankamai visam namų ūkiui (ar draugų grupei)..

Apsilankykite privačiame tunelyje »

Greitis ir našumas

Atlikau greičio testus keliuose „Private Tunnel“ serveriuose (Frankfurte, Londone ir Niujorke), kad geriau suprastum, kaip veikia serveriai..

Grafikai rodo didžiausią, mažiausią ir vidutinį kiekvieno serverio ir vietos greitį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų paaiškinimą apie viso greičio testą.

Kaip matote, Vokietijos ir JK serveriai veikė gana prastai tiek atsisiųsdami, tiek įkeldami spartą. Taip pat verta paminėti, kad JK testo beveik neįmanoma atlikti, nes aš nuolat atsiribojau nuo interneto.

JAV rezultatai buvo šiek tiek geresni (lyginant su Vokietija ir JK), tačiau aš apskritai buvau gana nusivylęs dėl didžiulio greičio kritimo.

Nuotėkio bandymai

ProPrivacy.com „SpeedTest“ (vidutinis) 48

Kalbant šiek tiek pozityviau, nė viename mano išbandytame „Private Tunnel“ serveryje nebuvo jokių DNS ar IP nutekėjimų.

Kaina

12 mėnesių

2,92 USD
per mėnesį

1 mėnuo

6,00 USD
per mėnesį

Privatus tunelis naudojasi kiek kitokiu požiūriu nei dauguma VPT teikėjų, kai kalbama apie kainų nustatymą. Be nemokamos 2 GB duomenų bandomosios versijos, „Private Tunnel“ turi du duomenų apribojimo planus ir vieną metinį neribotą duomenų planą..

Šis kainų nustatymo formatas turėtų būti patrauklus tiems, kuriems paprasčiausiai reikia fiksuoto duomenų kiekio be mėnesio prenumeratos. 10 ar 20 GB turėtų pakakti, kad būtų galima transliuoti keletą sporto renginių ar filmų ar naudoti keliaujant. Metinis neribotas paketas su dešimčia jungčių 29,99 per metus (tik 2,49 per mėnesį!) Yra puikus pasirinkimas namų ūkiams ar draugų grupėms..

Kaip jau minėjau, „Private Tunnel“ siūlo nemokamą 2 GB bandomąją versiją norint išsiaiškinti, ar paslauga jums tinka. Jei jūs galų gale perkate, „Private Tunnel“ siūlo visas ir proporcingas pinigų grąžinimo garantijas.

Privatus tunelis priima visus įprastus mokėjimo tipus, įskaitant banko pavedimą, „PayPal“, kreditines korteles. Aš taip pat džiaugiausi matydamas tą „Bitcoin“ kaip parinktį (per juostą), nes tai gali padidinti anonimiškumo lygį.

Lengvas naudojimas

Šiuo metu „PrivateTunnel“ palaiko „Windows“, „Mac“, „iOS 6.1+“ ir „Android 4.0+“ mobiliuosius įrenginius. „Linux“ vartotojai taip pat gali dirbti „Private Tunnel“, nors tam reikės tam tikros patirties, susijusios su komandų eilutės sąsaja.

Verta paminėti, kad su trupučiu papildomų pastangų (atsisiunčiant konfigūracijos failus) „Private Tunnel“ taip pat gali veikti su įvairiais įrenginiais ir operacinėmis sistemomis..

Aš išbandžiau „Private Tunnel“ savo „iPhone“, kad pamatyčiau, kaip nesunku buvo sukonfigūruoti ir prisijungti prie paslaugos (OpenVPN). Man buvo malonu būti įsteigtam ir pasiruošti prisijungti vos per kelias trumpas minutes.

Šiuo metu „Private Tunnel“ nepalaiko „Windows Phone“ ar „Blackberry“, tačiau ketina ateityje tai pakeisti.

Klientų aptarnavimas

Antra pagrindinė problema, kurią turėjau dėl „Private Tunnel“, buvo klientų aptarnavimo galimybių nebuvimas. Palaikymas el. Paštu kartu su palyginti mažais DUK gana nuvilia. Privataus tunelio darbo laikas yra pirmadienis – penktadienis, 9–5 (PST).

Norėdami geriau suprasti, kaip greitai „Private Tunnel“ reaguoja į el. Laiškus, aš jiems nusiunčiau el. Laišką su keliais klausimais apie failų bendrinimą. El. Laišką išsiunčiau 4 val. PST ir tik po kelių valandų gavau tinkamą atsakymą.

Privatus tunelis taip pat aktyvus „Facebook“ ir „Twitter“ tinkle. Abu šie profiliai naudojami naudingos informacijos skelbimui ir bendravimui su klientais.

Privatumas ir saugumas

Kaip jau minėjau, Privatus tunelis yra JAV, tai reiškia, kad perduodant duomenis apie klientus jis gali patirti didžiulį teisinį spaudimą. Tokie įstatymai, kaip Saugomų ryšių įstatymas, papildomai nurodo federalinės vyriausybės palankumą.

Visiems, paneigiantiems nerimą keliančią privatumo būklę JAV, naujausi Edvardo Snowdeno apreiškimai ar FTB ir „Apple“ ginčai turėtų dar labiau paaiškinti šį klausimą.

Šifravimo protokolai

Šifravimas „Private Tunnel“ apsaugo jūsų duomenų perdavimą naudojant 128 bitų AES-GCM šifravimą. GCM („Galois“ / „Counter Mode“) yra patikrintas saugumo modelis, kuris dažniausiai leidžia išvengti per didelių greičio apribojimų nepakenkiant saugai.

Nors „Private Tunnel“ nepretenduoja į jokius veiklos žurnalus, kai kurie ryšio žurnalai išsaugomi. „Privatus tunelis“ teigia, kad naudoja juos tik atlikimo ir priežiūros stebėjimui. Privatus tunelis taip pat skelbia: "Mes gerbiame jūsų privatumą. Mums neįdomu, ką darai internete." Nors tai labai jaudina, norėčiau pamatyti paslaugą be žurnalų, prieš rekomenduodama „Private Tunnel“ kaip visiškai saugų VPN..

Privatus tunelis aiškiai nedraudžia P2P veiklos, tačiau jis atitinka DMCA pranešimus ir aktyviai nutraukia paskyras, kurios dalyvauja pažeidžiant autorių teises.

Norėdami gauti informacijos apie VPN naudojimą torrent, peržiūrėkite geriausią torrent svetainių VPN.

Galutinės mintys

Privatus tunelis yra unikali paslauga, nes ji labai susijusi su „OpenVPN“ protokolu. Dėl to man buvo įdomu pamatyti privataus tunelio detales ir tai, kaip ji bus palyginama su kitais VPN. Nors „OpenVPN“ ženklas yra, buvimas JAV reiškia, kad visiems, ieškantiems tikrai anoniminių įspūdžių, geriau patariama ieškoti kitur. Mesti kai kuriuos abejotinus serverio bandymų rezultatus ir „Private Tunnel“ yra VPN, kurio tikriausiai norite išvengti.

Apskritai, vieninteliai „Private Tunnel“ pirkimo planai ir patogus vartotojui požiūris gali būti tinkami grupėms ar tiems, kurie nori praleisti laiką užsienyje. Peržiūrėkite nemokamą 2 GB bandomąją versiją naudodamiesi žemiau esančia nuoroda ir praneškite mums apie savo gerą ar blogą patirtį.

Apsilankykite privačiame tunelyje »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me