Neribotas VPN


 • Kainodara

  2,78 USD
  / mėn

 • Atblokuoti:


  • „Netflix“

  • „iPlayer“

  • Hulu

„VPN Unlimited“ yra JAV teikiama paslauga, kuri paprastai laikoma gera visapusiška. Apsigyvenimas JAV nėra idealus privatumo paslaugai. Tačiau VPT neturi invazinių žurnalų ir įgyvendina „OpenVPN“ šifravimą - tai turėtų padaryti VPN pakankamai saugų daugumai žmonių.

VPN turi platų serverių pasirinkimą 70-yje šalių, todėl jį galima naudoti norint atblokuoti daugybę turinio visame pasaulyje. Trūkumas - „WebRTC“ nuotėkis „MacOS“ ir „Windows“ turės būti prijungtas rankiniu būdu, kad šis VPN būtų saugus „IPv6“. Jei tai spartos, tai VPN atlieka gerai - teikia pakankamai greitus ryšio srautus HD sraute.

ProPrivacy.com Rezultatas
7.4 iš 10

Santrauka

Kaip ir kiti VPN teikėjai, „VPN Unlimited“ turi kelis prenumeratos lygius, naudą ir nuolaidas klientams, kurie įsipareigoja ilgesnį laiką. Puikus „VPN Unlimited“ dalykas yra tai, kad jis atblokuoja tokias populiarias transliavimo paslaugas kaip „Netflix US“ ir „BBC iPlayer“. Be to, potencialūs abonentai gali išbandyti VPN naudodamiesi 7 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Greita statistika

 • Jurisdikcija
  JAV
 • Šalys
  70
 • Vienalaikiai ryšiai
  5
 • ProPrivacy.com „SpeedTest“ (vidutinis)
  56,64 Mbps

Kaina

3 metai

2,78 USD
per mėnesį

1 metai

5,00 USD
per mėnesį

1 mėnuo

9,99 USD
per mėnesį

Po to, kai paskutinį kartą peržiūrėjome paslaugą, „VPN Unlimited“ iš esmės pakeitė savo kainų schemą. Iš pradžių „Keepsolid VPN Unlimited“ buvo pigus VPN su vieno mėnesio biudžeto planu. Šiandien tai paslauga, kuri atitinka standartinę VPN kainų nustatymo schemą.

Jei norite būti sąžiningi, „VPN Unlimited“ išlieka išskirtinė vertė, jei įsipareigojate trejiems metams - vos 2,78 USD per mėnesį tai gali būti laikoma sandėriu. Tačiau esant 5 USD per mėnesį už metinį tarifą (mokama vienkartine 59,99 USD įmoka) ir 9,99 USD už mėnesį atitinkančiam dydį, teisinga sakyti, kad „VPN Unlimited“ yra vidutinės kainos VPN už jo laikiklį..

Naujiena nuo to laiko, kai paskutinį kartą peržiūrėjome paslaugą, „VPN Unlimited“ dabar leidžia vartotojams nusipirkti penkių ar dešimties simuliacinių įrenginių abonementą. Vartotojai, norintys prijungti iki 10 įrenginių (pavyzdžiui, šeimų), gali mokėti 14,99 už mėnesį, 89,99 USD per metus arba 149,99 USD už trejų metų sutartį..

Vartotojai taip pat gali pasirinkti nuolatinę prenumeratą, kurios kaina - 199 USD už 5 įrenginius arba 299 USD už 10 įrenginių. Tačiau, kaip visada, mes linkę atsisakyti viso gyvenimo planų, nes neįmanoma garantuoti, kad paslauga visada bus prieinama (ar kad ji ir toliau teiks patikimą ir pasitikėjimo vertą paslaugą ateityje)..

Palaikomos mokėjimo platformos


„Visa“ / „MasterCard“

„VPN Unlimited“ priima „Paypal“ ir kreditines korteles, taip pat „Bitcoins“ visiems, kurie nori mokėti su papildomu privatumu. VPT taip pat teikia 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kurios, nors ir nėra ta pati dosniausia garantija, kurios mes tikėjomės, tikrai pakanka paslaugų darbams išbandyti..

Ar „VPN Unlimited“ atblokuoja „Netflix“?

Neribotas VPN
„NordVPN“
„ExpressVPN“

„Netflix“
„iPlayer“
Hulu

Geros žinios yra tai, kad „VPN Unlimited“ yra aukštesnis nei nominali, kai reikia transliuoti. Jei ieškote VPN, veikiančio su „Netflix“, šią paslaugą verta apsvarstyti. „VPN Unlimited“ taip pat gali atblokuoti „BBC iPlayer“ už JK ribų, taip pat daugybę kitų paslaugų. Taip pat yra prieiga prie Hulu, o tai puiku. Šis VPN taip pat leis jums atblokuoti „Youtube“ vaizdo įrašus, kurie yra riboti jūsų regione.

Jų palaikymo agentas mums pasakė, kad „VPN Unlimited“ vartotojai negali pasiekti „Netflix UK“. Tačiau tai iš tikrųjų nėra problema, nes vis tiek daug geriau turėti prieigą prie JAV katalogo.

Kalbant apie prieigą prie srautinio perdavimo svetainių, tokių kaip „Putlockers“, „123 Filmai“ ir kt., Šis VPT veikia puikiai ir leidžia jas atblokuoti privačiai. Kadangi jis suteikia pakankamą srautą srautui transliuoti - turėtumėte galėti žiūrėti turinį nesiremdami buferio problemomis..

funkcijos

„VPN Unlimited“ teikia visapusiškas paslaugas pagal funkcijas. Štai ką gauna prenumeratoriai:

 • 400 ir daugiau serverių 70 šalių

 • „Killswitch“ („Android“, „iOS“, „Windows“ ir „Mac“)

 • 5 arba 10 vienu metu jungčių (priklausomai nuo to, ką mokate)

 • Nėra naudojimo žurnalų politikos (ir tik labai minimalūs ir neinvaziniai ryšio žurnalai)

 • Stiprus „OpenVPN“, „L2TP / IPSec“ ir „IKEv2“ šifravimas

 • „KeepSolid Wise“ (užmaskavimas norint slėpti VPN ir apeiti ugniasienes)

 • Atblokuokite „Netflix“, „Hulu“ ir „iPlayer“

 • „P2P Torrent“ leidžiama naudoti pasirinktuose serveriuose

 • Nuostabi „iOS“ programa (su „OpenVPN“ ir „žudiku“)

 • Dedikuoti IP (pridėkite funkciją su papildoma kaina)

 • Tiesioginių pokalbių palaikymas

 • 7 dienų pinigų grąžinimo garantija

Greitis ir našumas

Tikriname VPN greitį tris kartus per dieną, naudodamiesi mūsų mokslinio serverio sukurta greičio tikrinimo sistema. Mūsų dedikuoti VPN testavimo serveriai tikrina JK, JAV, Honkongo ir Australijos serverius, ar nėra vidutinio atsisiuntimo greičio ir didžiausio (mažesnio) greičio. Žemiau galite pamatyti neribotą „VPN“ atsisiuntimo greitį per pastaruosius šešis mėnesius.

Neriboto greičio VPN testas

Pastaruosius šešis mėnesius „VPN Unlimited“ greičiausiai kenčia dėl kai kurių problemų. Tačiau nors rinkoje yra greitesnių VPN (ir šiek tiek pigesnių), tai nėra blogai veikiantis VPN. Vidutinis spartos atsisiuntimo greitis - 22,5 Mbit per sekundę reiškia, kad jis turėtų būti pakankamai geras HD srautui. Kita vertus, atrodo, kad VPN nuo balandžio mėnesio vidutiniškai priartėjo prie 15 Mbps.

Kalbant teisingai, mes negauname daug skundų dėl šio VPT, turinčio greičio problemų, o tai reiškia, kad VPN turėtų būti atliekamas gerai pagal daugumos žmonių poreikius. Tačiau, jei turite ypač daug duomenų reikalaujančius reikalavimus, galite išbandyti tai naudodami 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją (įsitikinkite, kad nepatiriate problemų).

Atsižvelgdami į šios VPN paslaugos kainą, mes linkę patarti, kad rinkoje yra greitesnių variantų, kurie beveik neabejotinai geriau veiks HD srauto transliacija..

IP, DNS ir WebRTC nutekėjimai

Naudodami testavimo svetainę „ipleak.net“ išbandėme šio VPN darbalaukio klientų IP nutekėjimą. Mes neaptikome jokių IPv4 nuotėkių, IPv4 DNS nutekėjimų ar IPv4 WebRTC nuotėkių.

Tačiau kai išbandėme IPv6 ryšį, aptikome „WebRTC“ nutekėjimą „Windows“ ir „Mac“. Taigi, norėdami užtikrinti, kad šis VPN būtų saugus naudojant IPV6 jungtis, turėsite arba visiškai išjungti IPv6, arba išjungti „WebRTC“ (pačioje naršyklėje arba naudodami „Chrome“ ar „Firefox“ naudodami „Easy WebRTC Block“ plėtinį)..

Dar daugiau rūpesčių, kai išbandėme „Mac“ klientą su IPv6 ryšiu, be „WebRTC“ nuotėkių, mes gavome tiesioginius IPv6 IP nutekėjimus. Tai yra labai problematiškas nutekėjimas, todėl turėsite neabejotinai išjungti IPV6 „Mac“, kad galėtumėte saugiai naudoti šį VPN. Jei to nepadarysite, nutrauksite savo IP adresą į jūsų naudojamas svetaines ir paslaugas. Todėl šį VPN rekomenduoti „Mac“ vartotojams yra daug sunkiau.

Privatumas

„VPN Unlimited“ yra Niujorke, todėl kai kurie žmonės gali atsisakyti VPN teikėjo. Paprastai manoma, kad JAV yra vieta, kuri kenkia privatumui, nes joje yra NSA ir CŽV. Be to, JAV yra vieta, kur valdžios institucijos gali aptarnauti technologijų firmas (įskaitant VPT), ​​pateikdamos orderį ir gag orderį..

Tai reiškia, kad „VPN Unlimited“ teoriškai gali būti priverstas pradėti slapta prisijungti (ir netgi prisijungti prie savo tarptautinių serverių ir siųsti tuos duomenis atgal į JAV). Nors tai yra tikras susirūpinimas, dėl kurio kai kurie žmonės gali atsisakyti paslaugos, mes neturime pagrindo manyti, kad „VPN Unlimited“ iš tikrųjų buvo priverstas tai padaryti. Taigi greičiausiai daugeliui žmonių ši paslauga užtikrins daugiau nei pakankamą privatumo lygį. Tai tikrai priklauso nuo jūsų asmeninio grėsmės modelio.

Nors „VPN Unlimited“ teigia, kad savo tinklalapyje neturi nulio žurnalo strategijos, realybė yra tokia, kad atrodo, kad ji turi tam tikrus ribotus ryšio žurnalus (naudojamą pralaidumą). Tačiau ji teigia niekada nelaikanti laiko žymos su IP adresais, o tai reiškia, kad šis VPN gali būti laikomas ypač artimu be registravimo ir, dar svarbiau, visiškai saugiu..

„Neturime internetinių svetainių, kuriose lankosi mūsų klientai, žurnalų, kaupiame tik duomenis, susijusius su vartotojo atsiųstu srautu. Šią informaciją galima peržiūrėti tik jo paskyroje. Taip pat labai svarbu pabrėžti, kad kiekvieną kartą, kai klientas prisijungia prie „VPN Unlimited“, sistema priskiria dinaminius IP adresus. Jie nėra statiniai ir nėra jokio būdo, kad galėtume registruoti tikslus „VPN Unlimited“ klientų IP adresus ar tam tikrus laiko ženklus. “

Šifravimas

„VPN Unlimited“ yra vienas iš nedaugelio VPN, teikiančių „OpenVPN“ visose keturiose populiariose platformose. „OpenVPN“ galimas savaime „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „Mac OS X“. Tai puiku ir reiškia, kad galite saugiai naudoti VPN bet kuriame įrenginyje (tol, kol prijungiate anksčiau nurodytus nutekėjimus)..

Mums taip pat patinka, kad „VPN Unlimited“ neteikia PPTP šifravimo jokiose savo platformose. Ir L2TP / IPSec, ir IKEv2 (kiti jo teikiami protokolai) yra žinomi kaip saugūs, o tai yra gera žinia. Štai kaip įgyvendinamas „OpenVPN“ šifravimas:

 • AES-256-CBC / GCM, SHA1 HMAC autentifikavimui ir RSA-2048 rankinis paspaudimas.

 • Puiki priekinė paslaptis yra „Diffie-Hellman“ (DH) su 4096 bitų raktu.

SHA1 autentifikacija yra silpniausia šio protokolo dalis, tačiau ji vis dar laikoma pakankamai saugia, kad artimiausioje ateityje užtikrintų skaitmeninį privatumą. Baigdamas norėčiau pasakyti, kad „VPN Unlimited“ įdiegtas „OpenVPN“ protokolas laikomas saugiu.

Klientų aptarnavimas

Neribotas VPN
„NordVPN“
„ExpressVPN“

Parama visą parą
Gyvas pokalbis
Pinigų gražinimo garantija
Pinigų grąžinimo garantija 7 30 30

„VPN Unlimited“ gali pasirinkti 24/7 tiesioginio pokalbio palaikymą arba bilietų sistemą, jei norite užduoti klausimą el. Paštu. Mes nustatėme, kad „VPN Unlimited“ darbuotojai yra ypač išmanantys. Be to, komanda galėjo greitai (ir pokalbio metu) susisiekti su antriniais techninės pagalbos agentais, kad mums pateiktų išsamesnę informaciją.

„VPN Unlimited“ savo svetainėje taip pat turi informacijos puslapį. Tai tinklaraštis, DUK skyrius ir sąrankos vadovai, skirti VPN naudoti įvairiose platformose. Šie ištekliai yra puikus papildymas paslaugai, kuri neabejotinai gauna 5/5 iš mūsų už palaikymą klientams.

Vartotojo patirtis

„VPN Unlimited“ turi svetainę, kurioje lengva naršyti ir kurioje pateikiama daug naudingos informacijos. Išsamią informaciją apie tai, kaip ji įgyvendina savo šifravimą, galite rasti tinklalapyje (nors tai daro šią informaciją atsitiktinai šiek tiek painiavos). Prenumeruoti VPN taip pat lengva, be to, programinę įrangą paprasta pasiekti ir įdiegti.

Vieną dalyką, kurį pastebėjome, yra tai, kad „VPN Unlimited“ savo svetainėje turi penkis stebėjimo įrankius, įskaitant „facebook.net“, „yandex.ru“ ir „google-analytics“. Ne idealu, bet šiais laikais gana normalu.

„Windows“ programa

„Windows VPN“ klientas yra puiki programa, kurią visiškai galima naudoti naudojant „killswitch“ ir „OpenVPN“ šifravimą. Be to, vartotojai gali prisijungti naudodamiesi VPN patentuotu obstrukcijos protokolu „KeepSolid Wise“ (TCP arba UDP). Sakoma, kad šis protokolas yra ypač saugus, tačiau tik „vidutiniškas“.

Tai, kad „KeepSolid Wise“ yra kartu su UDP arba TCP, reiškia, kad tai iš tikrųjų yra „OpenVPN“. Taigi mes nusprendėme paspausti jo palaikymo agentą, kuris patvirtino, kad „OpenVPN“ per 443 prievadą slepia VPN naudojimą kaip HTTPS. Tai mums pasakė agentas:

„Naudodamas TCP 443 ir UDP 443 prievadus, o„ OpenVPN “protokolą suformuodamas kaip stuburą, jis yra daug labiau užšifruotas ir tampa ypač sunkiai aptinkamas ir blokuojamas.“

Tai painu yra tai, kad užmaskuotas „OpenVPN“ iš tikrųjų yra tik TCP per 443 prievadą (o ne UDP per 443 prievadą, kuris išsikiš kaip skaudus nykštys, jei būtų analizuojamas srautas). Taigi mums sunku suprasti, kodėl „VPNUnlimited“ netgi turi UDP kaip „KeepWise“ protokolo parinktį. Jie iš tikrųjų turėtų tik TCP ir UDP kaip įprastinio „OpenVPN“ parinktį. Taigi, jei ketinate naudoti „KeepSolid Wise“ užtemimo funkciją - laikykitės TCP!

Galiausiai verta paminėti, kad „OpenVPN TCP“ per 443 prievadą nėra aukščiausios klasės obfuzijos metodas (pvz., „Stunnel“, „Xor“ ar „Obfsproxy“). Taigi atrodo labai klaidinanti, kad „VPN Unlimited“ suteikė „OpenVPN TCP“ per 443 prievadą patentuotą pavadinimą „KeepSolid Wise“ - jame nėra nieko patentuoto..

Apskritai, mes nustatėme, kad tai klientas, kuris veikia gerai ir turi visas svarbias savybes, būtinas norint įgyti skaitmeninį privatumą. Taigi, mes galime rekomenduoti šį „Windows VPN“ atlikti tokias užduotis kaip „Torrenting“ per P2P. Tačiau taip pat verta turėti omenyje, kad „VPN Unlimited“ leidžia kankintis tik penkiuose serveriuose: JAV – Kalifornijoje 1, Kanadoje – Ontarijuje, Rumunijoje, Liuksemburge ir Prancūzijoje..

„Mac OS X“ programa

„Mac VPN“ programa labai nesiskiria nuo jos „Windows“. „OpenVPN“ šifravimas galimas ir vartotojai gali pasirinkti naudoti „OpenVPN TCP“ per 443 prievadą („KeepSolid Wise“ protokolas), kad paslėptų VPN srautą kaip įprastą HTTPS. „IKEv2“ taip pat galima rasti kliento viduje.

Kliente yra galimas jungiklis, tai reiškia, kad šį VPN galima atsisiųsti per „BitTorrent“. Tačiau, kaip tai daroma „Windows“, „Torrenting“ leidžiama naudoti tik penkiose serverio vietose.

Mums patiko tai, kad programa parodė darbo krūvį kiekviename serveryje; leidžianti išsirinkti serverį, kurį kamuoja mažesnės spūstys.

Deja, kai išbandėme šį VPN naudodami IPv6 ryšį, patyrėme tiesioginį IPv6 IP nutekėjimą, taip pat IPv6 WebRTC nuotėkį. Tai yra baisu ir reiškia, kad turėsite visiškai išjungti IPv6, kad šis VPN veiktų saugiai „MacOS“.

„Android“ programa

„Android VPN“ programa lengva naudotis ir vartotojams suteikiama galimybė prisijungti naudojant „IKEv2“, „OpenVPN“ ir „KeepSolid Wise“ („OpenVPN TCP per 443 prievadą“) protokolus. Be to, šioje platformoje yra „Killswitch“.

Automatinis prisijungimas prie „WiFi“ funkcijos leidžia žmonėms išlikti saugiems judant ir naudojantis viešuoju „WiFi“ ryšiu; tai neleidžia jiems netyčia prisijungti prie nepatikimos (ir neapsaugotos) „WiFi“ viešosios interneto prieigos taško (pvz., nusikaltėliui priklausančio blogo dvynio interneto prieigos taško).

„Patikimų tinklų“ funkcija galima mobiliose versijose, kurios leidžia žmonėms sudaryti vartotojams žinomus tinklus. Tai gana įspūdingas mobiliosios VPN programos funkcijų sąrašas.

„iOS“ programa

„IOS VPN“ programa vartotojams suteikia galimybę pasirinkti „IKEv2“, „OpenVPN“ ir „KeepSolid Wise“ (TCP ir UDP) protokolus. Tai gerai, o OpenVPN įtraukimas į „iOS“ yra puikus; nes yra gana retas atvejis.

Vartotojai taip pat gauna papildomą funkciją, vadinamą „Connect on Demand“, kuri iš esmės yra žadintuvas (bet kuri veikia tik prisijungus per IKEv2 protokolą). Norėdami jį įjungti, atlikite šiuos veiksmus:

 • Eikite į „iOS“ pagrindinį ekraną > Nustatymai > VPT > Bakstelėkite mėlyną „VPN Unlimited“ profilio informacijos piktogramą > įgalinti „Connect On Demand“.

Galutinės mintys

„KeepSolid VPN Unlimited“ yra VPN, kuris yra geras universalus. Asmeniui, ieškančiam patikimo šifravimo VPN, nepadarysime daug klaidų naudodamiesi neribotu VPN, ir teisinga sakyti, kad tai yra gerai įkainota paslauga, kuri negali būti laikoma brangia. Tačiau VPN „IPv6“ nutekėjimas yra susijęs ir reiškia, kad „Mac“ vartotojai tikriausiai turėtų atrodyti kur kas kitaip.

Šis VPN saugo kelis ribotus ryšio žurnalus, įskaitant pralaidumo naudojimo žurnalus. Tačiau šie žurnalai yra be galo maži ir juose nėra laiko adresų IP adresų. Tai reiškia, kad VPT yra kuo arčiau VPN be žurnalų, kurį įmanoma gauti, ir mes paprastai manome, kad paslauga yra saugi atsižvelgiant į privatumą. Kita vertus, ji yra įsikūrusi JAV, kurios, atsižvelgiant į jūsų grėsmės modelį, gali pakakti, kad pašalintumėte paslaugą.

Kalbant apie ryšio spartą, šis VPN nėra nieko, ko skambinti namo. Vidutinis atsisiuntimų skaičius per šešis mėnesius rodo, kad VPN neturės problemų dėl srautinės transliacijos HD, o tai yra gerai. Mums taip pat labai patinka, kad šis VPN pasiekia daugumą populiarių transliacijos paslaugų. Tačiau taip pat tiesa, kad pastaruoju metu greičiai slidinėja, o jei tai išlieka, tai gali tapti problema.

Galiausiai, jei jūs užsisakote trejus metus, šis VPT tampa ypač pigus, o tai gali tikti žmonėms, turintiems biudžetą. Viso laikotarpio prenumeratos planai taip pat yra įdomūs - ir net jei VPT verslas tęsiasi tik dar 5 metus; galėtumėte sutaupyti šiek tiek pinigų. Tačiau tikriausiai mes rekomenduotume neprisiimti įsipareigojimų per tokį ilgą laiką, nes yra geresnių paslaugų už panašų kainos tašką - ir malonu turėti galimybę palikti paslaugą, jei ji pradeda prarasti savo kelią..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me