MEGA


MEGA yra saugi debesų saugojimo paslauga, įsikūrusi Auckland mieste, Naujojoje Zelandijoje. Šią paslaugą iš pradžių įkūrė liūdnai pagarsėję įsilaužėliai ir interneto verslininkas Kim Dotcom, norėdami užtikrinti saugią debesų saugyklą su visišku šifravimu. Paslauga turi specialią atvirojo kodo licenciją, leidžiančią naudoti kodą "apžvalgos ir komentarų tikslais." Tai reiškia, kad paslaugų šaltinio kodą gali pasiekti ir patikrinti bet kuri trečioji šalis.

ProPrivacy.com Rezultatas
8 iš 10

Santrauka

Tačiau nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo paleista 2013 m., Kim Dotcom 2015 m. Išsiskyrė su įmone, teigdamas, kad ji nebėra saugi. „Mega Limited“, MEGA patronuojanti įmonė griežtai neigia, kad taip yra, ir, atrodo, nėra įrodymų, leidžiančių įtarti, kad „Dotcom“ gandai buvo teisingi. Taigi, ar ši įdomi saugojimo paslauga yra naudinga? Ar turėtumėte ja pasitikėti, kad saugotumėte savo duomenis?

Apžvalga

MEGA yra populiari saugaus saugojimo debesyje paslauga, kuria šiuo metu naudojasi maždaug 150 milijonų žmonių. Jo saugykla debesyje pirmiausia yra skirta veikti kaip žiniatinklio paslauga, o tai reiškia, kad duomenis internete lengva saugoti naudojant bet kurio įrenginio naršyklę. Tačiau šiais laikais mobiliosios programos yra prieinamos „Android“, „iOS“ ir „Windows“ telefonams. Plėtiniai tokioms populiarioms naršyklėms kaip „Firefox“, „Chrome“, „Safari“ ir „Opera“. Ir darbalaukio versijos, skirtos „Mac“ ir „Windows“, egzistuoja.

Nuo pat įkūrimo pradžios MEGA šiek tiek pasikeitė, kai laisviems vartotojams buvo leista saugoti 50 GB duomenų. Tačiau vartotojai vis dar gali naudotis paslauga nemokamai ir gali saugoti iki 15 GB duomenų, kurie vis dar yra dosnūs, atsižvelgiant į tai, kad jums nereikia mokėti. Daugelyje nemokamų debesijos atsarginių kopijų paslaugų teikiama tik 5 GB nemokama saugykla, todėl tai yra puiku.

„mega debesis“ nemokama registracija

Visiems, kurie nori daugiau duomenų saugojimo, yra prieinama daugybė skirtingų prenumeratos planų, pradedant nuo 5,60 USD už „Lite Pro“ sąskaita, 11,20 USD už a Pro I sąskaita, 22,41 USD už a „Pro II“ sąskaitą, o 33,63 USD už Pro III sąskaitą. Žemiau esančiame paveikslėlyje galite pamatyti, kaip skirtingi kainų intervalai suteikia skirtingą saugyklos kiekį.

„Mega“ debesies kainų nustatymo planai

Kaip matote, vartotojai gali saugoti ir perduoti tam tikrą kiekį duomenų, priklausomai nuo to, kiek jie moka. (Perkėlimo kvota yra duomenų, kuriuos jums leidžiama perduoti bendroje nuorodoje, kiekis ir yra skirtas sustabdyti žmonių piktnaudžiavimą prieiga prie failo, dalijantis juo keliose vietose internete su daugybe žmonių). Nemokami vartotojai per dieną gauna maždaug 1 GB duomenų perdavimo.

Išskyrus aukščiau esančio paveikslėlio ribas, planai nesiskiria. MEGA taip pat pabrėžia, kad nors keičiasi perdavimo apribojimai, perdavimo greitis išlieka toks pats visuose nemokamuose ir mokamuose abonementų planuose. Tačiau verta paminėti, kad kai kurie žmonės skundžiasi lėtu perdavimo greičiu.

Verta paminėti, kad be 15 GB nemokamos saugyklos, nemokami vartotojai gali dalyvauti pasiekimų schemoje, leidžiančioje uždirbti daugiau saugyklos vietos. Pvz., Jei pakviesite draugą prisijungti prie MEGA, gausite papildomą 10 GB nemokamos saugyklos vietos ir 20 GB perkėlimo kvotos, galiojančios 365 dienas. Yra daugybė skirtingų apdovanojimų, todėl verta tai patikrinti spustelėjus raketos piktogramą, esančią žiniatinklio kliento viršuje, dešinėje..

„Mega Cloud“ raketos piktograma žiniatinklio kliente

Tai puikus papildymas, skatinantis MEGA vartotojus išlaikyti savo paskyras aktyvias. Tačiau verta paminėti, kad jei tam tikram svarbiam saugojimui naudojate ribotos trukmės laikymo vietą, tuos duomenis galite prarasti, kai bus panaikinta kvota. Teoriškai tai gali sukelti daugiau problemų, nei yra verta.

Taip pat svarbu atsiminti, kad MEGA pasilieka teisę ištrinti visus savo sąskaitos duomenis, kad atlaisvintumėte vietos serveriuose, nebent jūsų paskyra išliktų aktyvi. MEGA rekomenduoja nemokamiems vartotojams palaikyti aktyvią savo sąskaitą bent kas tris mėnesius.

Galiausiai verta paminėti, kad įmonė neleidžia jums atidaryti kelių nemokamų sąskaitų, ir, matyt, ji stebi IP adresus, norėdama išsiaiškinti, ar kažkas naudojasi šia paslauga..

funkcijos

MEGA turi visas įprastas funkcijas, kurių galite tikėtis iš saugaus debesų saugojimo sprendimo. Tačiau ji taip pat turi keletą unikalių priedų. Čia yra visų jo savybių sąrašas:

 • Visų platformų programos ir naršyklės plėtiniai.
 • Tinklo klientas prieigai iš bet kurios naršyklės.
 • Bendrinkite failus su kontaktais visiškai užšifruotoje būsenoje.
 • Sukurkite užšifruotas ir slaptažodžiu apsaugotas nuorodas į savo failus.
 • Peržiūrėkite nuotraukas ir vaizdo įrašus skrydžio metu.
 • Versijos variantai failo atkūrimui į senesnę versiją.
 • Pokalbių funkcija leidžia siųsti užšifruotus pranešimus kitiems vartotojams
 • „MEGAbird“ plėtinys „Firefox“ el. Pašto klientui; naudokite „Thunderbird“, norėdami siųsti didelius užšifruotus failus.
 • MEGAcmd komandinės eilutės programa. Šis įrankis galimas „Mac“, „Windows“ ar „Linux“. Tai leidžia vartotojams naršyti savo MEGA sąskaitą tarsi vietiniame aplanke ir leidžia naudotis visomis patobulintomis MEGA funkcijomis per komandinės eilutės sąsają..

Sąranka

MEGA nustatyti ir dirbti lengva. Norėdami pradėti naudotis šia paslauga, tiesiog apsilankykite jos svetainėje ir sukurkite nemokamą sąskaitą. Jei norite mokėti už „premium“ sąskaitą, tokia galimybė yra ir jums bus suteikta galimybė atsiskaityti kreditine ar debeto kortele. Tačiau „Paypal“ nebėra galimybė. Kita vertus, jūs galite atsiskaityti naudodamiesi „Bitcoin“, o tai yra puiku.

Sumokėję gausite el. Laišką, kuriame bus prašoma patvirtinti sąskaitą. Patvirtinę per tą el. Pašto nuorodą esate pasiruošę pradėti naudotis paslauga. El. Pašto adreso nurodymas nėra tobulas privatumo požiūriu. Tačiau norint gauti patvirtinimo kodą, bent jau nebūtina pateikti telefono numerio.

Kai tik patvirtinate savo sąskaitą, jums suteikiama galimybė atsisiųsti programą arba tęsti be jos (naudojant žiniatinklio sąsają). Atsisiuntėme programą, nes norėjome išbandyti abu. Spustelėję atsisiųsti, mes buvome pakviesti ir toliau naudotis debesies disku.

„Mega Cloud“ atsisiuntimas

Spustelėjus „Eik mane į savo„ Cloud Drive ““, būsite paraginti išsaugoti atsisiunčiamą atkūrimo raktą. Raktas leis atkurti paskyrą, jei pamiršite slaptažodį. Jei jums patogu, niekada nepamiršite slaptažodžio; jums tikrai nereikia rakto. Vis dėlto galbūt norėsite jį saugiai saugoti kur nors (pavyzdžiui, saugioje slaptažodžių tvarkyklėje).

„Mega Cloud“ atkūrimo raktas

Lengvas naudojimas

Kai būsite „debesies“ programoje, gausite įvairių patarimų ir patarimų, kaip pradėti. Šis vedlys yra naudingas visiems, kurie niekada anksčiau nenaudojo debesų saugojimo paslaugos, arba tiems, kuriems kyla problemų norint susitvarkyti su nauja programine įranga.

Tačiau mes net manome, kad be šių patarimų ir gudrybių MEGA yra labai lengva priprasti ir neturėtų sukelti problemų visiems, norintiems pradėti saugoti vaizdus, ​​vaizdo įrašus ar kitus failus internete..

„Mega Cloud drive“ klientas

„Cloud Drive“ reiškia, kad galite lengvai prisijungti prie paslaugos iš naršyklės, tai reiškia, kad galite lengvai pasirinkti ją naudoti failų išsaugojimui iš bet kurio įrenginio. Nusprendėme išbandyti „Windows“ ir „Android“ versijas, kad suprastume, kuo skiriasi programinė įranga.

Atsisiuntėme „MEGAsync“ 4.2.0 versiją, skirtą „Windows“, ir nustatėme, kad diegimas yra nepriekaištingas. Naudotojams suteikiama galimybė atlikti visišką arba pasirinktinį sinchronizavimą, atsižvelgiant į jų pageidavimus. Tai leidžia iš „Cloud Drive“ padaryti tik konkrečius aplankus, pasiekiamus darbalaukio programinėje įrangoje. Mes pasirinkome pasirinktinį sinchronizavimą, kad pamatytume, kaip atrodė parinktys. Mes nustatėme, kad nebent sukūrėte įvairių aplankų žiniatinklio kliente, neturėsite jokių pasirinkimų.

„Mega Cloud“ pasirinkite diegimo tipą

Tiesą sakant, verta paminėti, kad visuomet turėsite sutvarkyti visus failus ir aplankus žiniatinklio kliente, nes ši funkcija negalima darbalaukio programinėje įrangoje..

Spustelėję viršuje, dešinėje, esantį narve, galite įkelti arba atsisiųsti failus iš „Cloud Drive“. Vienintelis lengvas šios funkcijos užkabinimas yra tas, kad lange turėjome spustelėti failus, kuriuos norėjome įkelti (negalėjome jų ieškoti). Tai gali tapti erzinančiu, jei jums reikia slinkti per labai didelį failų aplanką.

Dalytis aplankais yra nepaprastai lengva. Norėdami tai padaryti, tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite aplanką, kurį norite bendrinti, ir pasirinkite bendrinti. Čia galite įvesti el. Pašto adresą, jei norite perduoti aplanką pasirinktam kontaktui.

Failai gali būti bendrinami su nuoroda. Jie gali būti bendrinami su šifravimo raktu arba be rakto (tai reiškia, kad turėsite bendrinti jį privačiai su visais kontaktais, su kuriais norite bendrinti failą). Susiejus su pridėtu raktu, pasirodys įspėjimas, rekomenduojantis vartotojams raktą atsiųsti tiesiogiai.

Galima nustatyti, kad nuorodos tęstų tik pasirinktą laikotarpį, o vartotojai taip pat gali pasirinkti, kad saitai būtų apsaugoti. Kai pirmą kartą bandote sukurti nuorodą, vartotojų prašoma sutikti nesidalinti nuorodomis į autorių teisių saugomą turinį.

Eksportuokite failus į „Mega Cloud“

Sukūrę nuorodą galite tiesiog ja pasidalyti su bet kuo ir turėdami raktą bei slaptažodį, jie gali ją iššifruoti ir pasiekti failą. Visus MEGA naudojimo elementus įkelti, atsisiųsti, saugoti, bendrinti ir susieti radome labai lengvai.

Kairėje „Cloud Drive“ kliento pusėje vartotojai gali pasiekti savo diską, naujausius aplankus, bendrinamus elementus ir pokalbių programą. Deja, neturėjome nė vieno MEGA vartotojo, su kuriuo būtų galima kalbėtis, tačiau ši funkcija iš pirmo žvilgsnio atrodo puiki.

„Mega Cloud“ internetinis pokalbis

Apskritai, tai neabejotinai yra paslauga, kuri ideali pradedantiesiems, ieškantiems saugios debesų saugojimo paslaugos, suderinamos su visais jų įrenginiais, užtikrinanti sinchronizavimą ir leidžianti keistis failais nereikia mokantis nieko sudėtingo. Mūsų nuomone, MEGA suteikia puikią pusiausvyrą tarp darbo eigos / produktyvumo ir privatumo. Neradome jokio realaus skirtumo tarp mūsų naudojamų versijų, tai reiškia, kad programose nėra aiškios mokymosi kreivės.

Vienas dalykas, kurį verta atsiminti, yra tai, kad plėtiniai patys nesiūlo jokių aiškių funkcijų, jie tiesiog atidaro MEGA jūsų naršyklėje. Paprašėme firmos išsiaiškinti, kodėl verta naudoti plėtinį, ir jie mums pasakė:

„MEGA plėtinys leis jums įdiegti MEGA į savo naršyklę. Tai sumažins įkėlimo laiką, pagerins atsisiuntimo našumą ir sustiprins saugumą. Bet kuris MEGA URL bus užfiksuotas šiame plėtinyje ir išliks vietinis („JavaScript“ nebus įkeltas iš mūsų serverių). Dėl kriptografinio privataus rakto pasirašymo užtikrinami saugūs automatiniai atnaujinimai.

MEGA yra saugesnė naudojant plėtinį (-ius), nes žiniatinklio ištekliai (JS / html) yra įkeliami lokaliai iš paties plėtinio, todėl tai apsaugo nuo bet kokios galimos MITM atakos.

Kita svarbi priežastis naudoti MEGA plėtinį yra ta, kad ji leis jums perkelti didesnius failus naršyklėje. Kitu atveju vidinė naršyklės atmintis yra labai ribota failams perduoti. “

Privatumas

„Mega“ yra saugi saugykla debesyje, veikianti beveik nieko nežinant apie žmonių šifravimo raktus. Tokioje paslaugoje visi dokumentai yra užšifruojami vietoje, naudojant raktą, kuris niekada nebendrinamas su MEGA. Dėl to, kad visiškai kontroliuoja savo duomenų šifravimą, vartotojams niekada nereikia jaudintis, kad jų duomenys bus perimti tranzito metu ar ramybės būsenoje..

Tačiau šalutinis šio saugumo poveikis yra tas, kad vartotojai niekada negali atkurti savo sąskaitos. „Mega“ leidžia suprasti, kad pamiršę slaptažodį vartotojai praras prieigą prie savo paskyros.

„Mega Cloud“ slaptažodžio pagrindinis raktas

Savo paslaugų teikimo sąlygose įmonė greitai primena vartotojams, kad jie privalo apsaugoti ne tik savo slaptažodį, bet ir prieigą prie savo įrenginių:

„Turėtumėte laikyti savo slaptažodį ir atkūrimo raktą saugų ir konfidencialų. Jūs neturite bendrinti savo slaptažodžio su niekuo kitu ir neturėtumėte išduoti šifravimo raktų niekam kitam, nebent norite, kad jie turėtų prieigą prie jūsų duomenų. Pametę ar neteisingai pakeitę slaptažodį, prarasite prieigą prie savo duomenų. Šifravimas nepadeda, jei kas nors turi visišką prieigą prie jūsų sistemos ar įrenginio.

„Mes primygtinai raginame naudoti geriausią praktiką užtikrinant sistemos ir įrenginių saugumą ir saugumą (pvz., Naudojant unikalius slaptažodžius, atnaujinant apsaugą, užkardų apsaugą, antivirusinę programinę įrangą, saugant ir šifruojant jūsų įrenginius). „Mega“ niekada nesiųs jums el. Laiškų, kuriuose prašoma įvesti slaptažodį arba pasiūlyti spustelėti saitą, kad prisijungtumėte prie savo paskyros, todėl nesuklyskite tokiu el. Laišku, nes jis nebus iš mūsų. “

MEGA TOS taip pat aiškiai nurodo, kad visi vartotojai išlieka visiškai atsakingi už savo duomenis:

Jūs turite ar įsipareigojate, kad turite leidimą naudoti bet kokią intelektinę nuosavybę bet kokiuose duomenyse, kuriuos saugote, naudojate, atsisiunčiate, įkeliate, dalijatės, prieinate, perduodate ar kitaip padarote prieinamus mūsų sistemoms ar naudodamiesi mūsų paslaugomis. Jūs suteikiate mums nemokamą licenciją visame pasaulyje naudoti, saugoti, kurti atsarginę kopiją, kopijuoti, perduoti, platinti, bendrauti, modifikuoti ir kitaip padaryti prieinamus jūsų duomenis tik tam, kad įgalintumėte jums ir tiems, kuriems suteikiate prieigą, naudotis mūsų paslaugomis ir bet kokiems kitiems tikslams, susijusiems su paslaugų teikimu jums ir jiems “.

MEGA laikysis pranešimų dėl panaikinimo ir bendradarbiaus su teisėsauga, jei mano, kad pažeidžiamas ar autorių teisių saugomas turinys yra saugomas ar platinamas per jos serverius. Kadangi visi jūsų duomenys yra perduodami ir saugomi užšifruota forma, MEGA teoriškai neįmanoma pasiekti jūsų duomenų turinio, nebent kontaktas, su kuriuo bendrinote failą (ir pateikėte šifravimo raktą), taip pat neperduotų to šifravimo rakto MEGA.

Patikrinome firmos privatumo politiką ir džiaugėmės, kad ji buvo parašyta laikantis GDPR. Tačiau mes taip pat išsiaiškinome, kad nors failai saugomi naudojant šifravimą nuo galo iki galo, kai kurie failų metaduomenys perduodami MEGA nešifruotu formatu.

Firma teigia, kad šie metaduomenys „neatskleidžia failo turinio ar informacijos“. Nepaisant to, kai kuriuos vartotojus gali erzinti tokio lygio duomenų rinkimas, nes metaduomenys apima jūsų:

Naršyklės tipas ir operacinė sistema, IP adresas ir prievado informacija, API naudojimas, failų įkėlimas, aplankų kūrimas ir nuorodų eksportas, šalis, kurios, jų manymu, naudojatės jų paslaugomis, failų dydžiai, versijų sudarymo tvarka, laiko žymos ir tėvų ir vaikų failų santykiai, ištrynimo laiko žymos, kiekvieno, su kuriuo susisiekiate naudodamiesi „Mega“ sistemomis, el. pašto adresas, pokalbių dalyvių kontaktiniai el. pašto adresai, taip pat pokalbio pradžios laikas ir pokalbio trukmė.

MEGA skelbia skaidrumo ataskaitą, kurioje tiksliai nurodoma, kiek pašalinimo užklausų jai tenka nagrinėti dėl autorių teisių ar nusikalstamų priežasčių. Vėlgi, verta paminėti, kad MEGA neįmanoma įgyvendinti pašalinimo užklausų, nebent vartotojas pats būtų paskelbęs arba pateikęs šifravimo raktą (arba jį teikia trečioji šalis, su kuria jūs bendrinate raktą)..

Tačiau taip pat verta paminėti, kad MEGA praeityje sulaukė kritikos dėl žmonių failų ištrynimo gavus pranešimą apie panaikinimą; nors tų failų turinys nebuvo saugomas autorių teisių. Remiantis pranešimais, tai atsitiko po to, kai internete buvo patalpintos nuorodos į failus (tikrai priklausančius vartotojams).

Saugumas

Visas ryšys su MEGA serveriais užtikrinamas naudojant TLS / SSL. Mes patikrinome MEGA naudodamiesi „Qualys SSL“ laboratorijomis, o tarnyba gavo -A, kuris yra gana geras įvertinimas (ir reiškia, kad duomenys turi būti saugūs perduodant).

MEGA abonento slaptažodžiai yra maišyti su PBKDF2 išvesties funkcija naudojant SHA256. Atsitiktinio pagrindinio rakto 128 bitų (16 baitų) ilgio yra sukurtas naudojant kliento savąją CSPRNG. Papildomam saugumui taip pat gaminami 128 bitai atsitiktinės druskos.

Po to pirmą kartą vartotojas automatiškai sugeneruoja šiuos šifravimo raktus:

 • RSA raktų pora, 2048 bitai (naudojami dalijantis aplankais / failais).
 • „Ed25519“ raktų pora, 256 bitai (naudojami kaip pasitikėjimo šaknis vartotojo pirštų atspaudų tikrinimui ir kitų raktų pasirašymui. Ši raktų pora yra vadinama „Parašo raktai“)..
 • „Curve25519“ raktų pora, 256 bitai (naudojami „MEGAchat“).

Tie privatūs raktai yra užkoduojami vartotojo pagrindiniu raktu, naudojant AES-ECB, ir saugomi API. MEGA niekada neturi prieigos prie paprasto teksto privačių raktų bet kuriuo proceso metu.

MEGA taip pat suteikia prieigą prie dviejų faktorių autentifikavimo naudojant autentifikavimo programas, tokias kaip „Google Authenticator“.

Failai ir aplankai šifruojami naudojant AES-128, kuris turėtų būti saugus ateityje (naudojant šiuo metu žinomus metodus). Patikrinimas po atsisiuntimo ar įkėlimo atliekamas naudojant susmulkintą CCM variantą.

Nuorodos failai yra apsaugoti naudojant PBKDF2-HMAC-SHA512 su 100 000 raundų ir 256 bitų atsitiktinės druskos bei vartotojo slaptažodį, kad būtų gautas 512 bitų išvestinis raktas..

Kiekvieną kartą, kai vartotojas nori dalytis duomenimis su kitu vartotoju, prieš perduodamas failą, jis privalo užšifruoti reikiamus šifravimo raktus su gavėjo viešuoju raktu. Gavėjo tapatybę galima patikrinti patikrinus jo rakto pirštų atspaudus per nepriklausomą kanalą.

Verta paminėti, kad todėl, kad klientas, kuriame naudojama naršyklė, naudoja „Javascript“ visam šifravimui, iššifravimui ir raktų generavimui - jis patiria keletą žinomų pažeidžiamumų, įskaitant „žmogaus viduryje“ išpuolius, kuriuos sukelia vartotojo verčiami raktai. Naudotojai, paranojantys dėl „Javascript“ naršyklės pažeidžiamumų, turėtų naudotis darbalaukiu, programomis mobiliesiems ir plėtiniais.

Apskritai, šifravimo principai, kuriuos MEGA naudoja „nuo vieno iki kito“ šifravimui, yra pagrįsti, o tai reiškia, kad vartotojai, naudodamiesi paslauga, turėtų galėti mėgautis aukšto lygio privatumu ir saugumu..

Klientų aptarnavimas

MEGA vartotojai gali pareikšti susirūpinimą ar užduoti klausimus iš kliento, eidami į nustatymų meniu viršuje, dešinėje, po to - „Gauti palaikymą“. Čia vartotojai gali atidaryti bilietą pagal savo problemą.

Vartotojams suteikiamos parinktys: Bendrasis tyrimas, Techninė pagalba, Mokėjimo išdavimas, pamirštas slaptažodis, Perdavimo išdavimas, Kontaktinė / bendro naudojimo problema, „MEGAsync“ leidimas, arba Trūksta / nematomi duomenys. Kai bilietas bus pakeltas, vartotojai gaus atsakymą į klausimus el. Paštu. Mes radome atsakymus, kurie ateis greitai, niekada nereikėjo laukti ilgiau nei valandą ar dvi. Tačiau, atsižvelgiant į jūsų užduoto lygio lygį, jums gali tekti keletą kartų eiti pirmyn ir atgal, kad gautumėte būtent tai, ko jums reikia.

Be to, vartotojai gali naršyti tinklaraščio skiltyje, kurioje yra daug gerai parašytų straipsnių, susijusių su paslaugos aspektais. Šie įrašai kaupiami per metus, kad juos būtų lengviau naršyti. Vartotojai taip pat gauna prieigą prie didelio DUK skyriaus su atsakymais į daugelį klausimų apie įvairius klientus, plėtinius ir funkcijas. Visos šios palaikymo funkcijos yra gerai pateiktos ir leidžia vartotojams greitai gauti atsakymus į visus jų ieškomus klausimus.

Apskritai, mes pastebėjome, kad klientų aptarnavimas naudojant MEGA yra gerokai didesnis nei vidutinis, ir įmonė savo svetainėje tikrai teikia daug informacijos (kalbant apie techninius paslaugos aspektus, tokius kaip šifravimo lygiai), o tai yra puiku.

Išvada

Kai reikia rasti slaptažodžių tvarkyklę, kuri būtų ne tik saugi, bet ir patogi vartotojui, užduotis ne visada būna lengva. Tačiau dėl to, kad MEGA yra sukomponuota, tai tikrai yra naudinga priemonė. O jei esate iš tų žmonių, kuriems dažnai reikia dalintis failais su draugais ir šeima - MEGA iš tikrųjų leidžia tai padaryti nepaprastai lengva tiek saugiai, tiek privačiai..

Kita vertus, tai, kad žmonės turėjo teisėtus failus, pažymėtus kaip piratavimo turinį ir ištrintus, yra gana nerimą, ypač jei pasitikite šia paslauga, kad užtikrintumėte savo vertingos intelektinės nuosavybės saugojimą (manau, kad skaitmeniniai menininkai, muzikantai, kūrėjai, videografai ir tt).

Tai, kad ši paslauga teikia puikų klientų aptarnavimą, yra pliusas, o turint 50 GB laisvos vietos vartotojams, tai tikrai yra vienas geriausių pasiūlymų, kokį mes kada nors matėme. Kadangi MEGA yra atvirojo kodo ir laisvai prieinama skaityti „github“, ji yra viena iš nedaugelio debesies paslaugų teikėjų, kurią galima nuodugniai tikrinti, siekiant įsitikinti, kad ji tikrai teikia „nuo vieno iki kito“ šifravimą..

Nors 2018 m. Įvyko incidentas, kai internete buvo išmesta 15 500 vartotojų slaptažodžių ir vardų - panašu, kad tai įvyko dėl sukčiavimo ir sukčiavimo duomenų užpildymo, o ne dėl MEGA padarytos klaidos.

Žinoma, jūs turite nerimauti dėl Kim Dotcom pradėtų gandų, tačiau teisingai kalbant, nėra jokios prasmės pagrįsti Dotcom teiginius. Taigi sunku atsižvelgti į šią kritiką. Žinoma, viskas priklauso nuo jūsų asmeninio grėsmės modelio ir to, kuo nusprendėte patikėti. Tačiau mums atrodo, kad MEGA yra aukščiau. Taigi, jei jums reikia daug nemokamos saugyklos debesyje su stipriu šifravimu; tai gali būti paslauga jums.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me