Mano emigrantų tinklas

 • Kainodara

  8,00 USD
  / mėn

 • Atblokuoti:


  • „Amazon Prime“

  • Hulu

  • „Netflix“

  • „iPlayer“

ProPrivacy.com Rezultatas
6 iš 10

Santrauka

ĮSPĖJIMAS: „Mano emigrantų tinklas“ yra VPN paslauga, sukurta tik tam, kad emigrantai galėtų žiūrėti SD televiziją iš užsienio. Jos pagrindinis dėmesys skiriamas transliacijai, o ne saugumui.

Greita statistika

 • Jurisdikcija
  Honkongas
 • Vienalaikiai ryšiai
  5
 • Šalys
  4

Kainos ir planai

„Mano emigrantų tinklas“ turi įdomią savo planų ir kainų nustatymo sistemą. Jei esate Didžiosios Britanijos, Amerikos, Kanados ar Australijos pilietis ir norite pasiekti turinį tik iš savo gimtosios šalies, galite tai padaryti. Arba, jei norite, galite pasirinkti parinktį atblokuoti turinį visose šiose keturiose šalyse - nors tai kainuoja brangiau. Panašiai galite nurodyti, kurį įrenginį norėtumėte naudoti - kompiuterį, „Mac“, maršrutizatorių, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną - arba pasirinkti visus įrenginius. Galiausiai turite galimybę pasirinkti mėnesio, šešių mėnesių ar metinį planą.

Visi šie pasirinkimai lemia daugybę kainų taškų. Jei nuspręsite laikytis vienos šalies, planinės kainos bus nurodytos tos šalies valiuta, o išlaidos priklausys nuo dabartinių rinkos kursų ir kokį (-us) įrenginį (-ius) norite naudoti. Arba, jei nuspręsite vykti į šalį ir pasirinkti visas šalis bei visus įrenginius, vienodo dydžio įmoka yra GBP ir yra 8,00 svarų sterlingų per mėnesį mėnesio planui, 7,20 svarų sterlingų per mėnesį šešių mėnesių planui ir 6,40 svaro sterlingų per mėnesį 12 mėnesių planui. Kai atsižvelgiama į GBP ir USD keitimo kursą rašymo metu, tai yra maždaug 12,00 USD per mėnesį mėnesio planui, 10,80 USD per mėnesį šešių mėnesių planui ir 9,60 USD per mėnesį 12 mėnesių planui..


Pasirinkę savo planą ir kainos tašką, galite sumokėti naudodami „Visa“, „MasterCard“, „Maestro“, „Discover“ arba „PayPal“. Nors tai yra tinkamas variantų asortimentas, aš nusivyliau pamatęs, kad nėra anoniminių mokėjimo galimybių, tokių kaip bitcoin. Vis dėlto aš nenustebau dėl priežasčių, kurios paaiškės vėliau šioje apžvalgoje.

Deja, „My Expat Network“ nesiūlo nemokamos bandomosios versijos. Tačiau ji turi septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuria jūs galite pasinaudoti tuo atveju, jei nepatenkinti paslauga.

funkcijos

„Mano emigrantų tinklas“ yra britų įmonė, įsikūrusi Honkonge.

„Mano emigrantų tinklas“ teikia paslaugas tik keturiose vietose: Jungtinėje Karalystėje, JAV, Kanadoje ir Australijoje. Jo serverių tinklas sudaro 120 serverių ir skaičiuojamas, kurį jis nurodo savo svetainėje kaip optimizuotą SD (ne HD) vaizdo transliacijai.

Kiek prietaisų galite naudoti šiems serveriams pasiekti, priklauso nuo to, kurį planą pasirinksite. Galite važiuoti į vieną šalį ir vieną įrenginį arba „all-in“ visose keturiose šalyse, jei norite gauti penkis vienu metu jungiamus ryšius. Jei pasirinksite pastarąjį, galėsite žiūrėti savo mėgstamiausias laidas darbalaukyje, mobiliajame įrenginyje ir planšetiniame kompiuteryje ir vis tiek turėsite likusių ryšių šeimos ar kambario draugų įrenginiams.!

TV gidas

Laimingos naujienos mūsų skaitytojams, ieškantiems VPT, pirmiausia norintiems transliuoti TV laidas: „Mano išeities“ tinkle yra TV vadovas, kuriame pateikiamas kiekvienas kanalas, kurį jo vartotojai gali pasiekti JAV, JK, Kanadoje ir Australijoje..

Svarbiausi dalykai yra šie:

 • BBC One per Four, BBC iPlayer, 4oD ir Demand 5 JK
 • NBC, CBS, „Bravo TV“ ir „Adult Swim“ JAV
 • „ABC Net i-View“, „ABC News“, „Plus 7“ ir „SMH TV“ Australijoje
 • CBC, STV, „Slice“ ir „Global TV“ Kanadoje

Norėdami rasti išsamų kiekvienos šalies prieinamų kanalų sąrašą, žiūrėkite TV vadovą „Mano išeities tinklo“ svetainėje.

Apsilankykite Mano emigrantų tinkle »

Saugumas ir privatumas

Kaip trumpai paminėjau šios „Mano emigrantų“ tinklo apžvalgos ypatybių skiltyje, įmonė yra įsikūrusi Honkonge. Tai puiki vieta, kur gali būti teikiamos VPN paslaugos, nes Honkonge nėra privalomos duomenų saugojimo politikos, todėl ten esantys teikėjai leidžia apsaugoti savo vartotojų internetinę veiklą nuo teisinių apribojimų ir vyriausybės įsikišimo..

Nepaisant savo geriausios vietos, „My Expat“ tinklas turi gana apgailėtinus šifravimo protokolus. Jis naudoja „OpenVPN“ asmeniniams kompiuteriams ir „Mac“ VPN klientams, o L2TP - mobiliesiems įrenginiams. JK tarnybai naudojamas 56 bitų šifravimas, o Australijos, Kanados ir JAV - 128 bitų. Tai pasakius, man buvo pasakyta, kad netrukus visose vietose bus naudojamas 56 bitų šifravimas, nes tai leis pasiekti didelius greičius ir geresnes srautinio perdavimo galimybes.

Tokį prastą šifravimą sunku pamatyti bet kuriame VPN, tačiau atsižvelgiant į tai, kad paslauga skirta tik srautiniam perdavimui iš užsienio, o ne kokio nors formos, formos ar formos saugumui, ji nestebina ir suprantama..

Kalbant apie registravimą, „My Expat Network“ savo privatumo politikoje aiškiai nurodo, kad įmonė registruoja prisijungimo duomenis ir pralaidumo naudojimą, tačiau tai "jokia kita stebėsenos forma neleidžiama." Nors daugumai žmonių turėtų pakakti to, kad „Mano emigrantų“ tinklas nenaudoja jokių naudojimo žurnalų, tiems, kurie labiau atsižvelgia į privatumą ir nori paslaugų teikėjo, kuris niekur nerašo žurnalų (ir turi aukštesnį šifravimą), turėtų pasidomėti mūsų geriausiųjų sąrašu. bevieliai VPN.

Mano emigrantų tinklo svetainė

„My Expat Network“ svetainė yra gražiai suprojektuota ir joje lengva naršyti. Didžiąją dalį informacijos apie paslaugą galite rasti jos pagrindiniame puslapyje, įskaitant mokėjimo galimybes, palaikomas sistemas ir aptarnaujamas šalis. Puslapio viršuje ir apačioje rasite nuorodas į naudingas temas, tokias kaip paketai, kanalai, palaikymas, DUK ir Sąlygos..

Taip pat pagrindiniame puslapyje galite rasti atnaujinimus realiuoju laiku iš „My Expat Network“ „Facebook“ ir „Twitter“ paskyrų (be nuorodų į juos) ir pasirinkti klientų atsiliepimus..

„Mano emigrantų“ tinklas turi tinklaraštį, esantį skirtuke „Šaltiniai“ savo svetainėje. Čia galite rasti informacijos apie tokius dalykus kaip įmonės atnaujinimai, pramonės naujienos, sporto tvarkaraščiai ir televizijos licencijavimas.

Palaikymas

„Mano emigrantų“ tinkle veikia visapusiška paramos sistema. Jos DUK puslapis yra mažas, tačiau jame galima atsakyti į visus pagrindinius klausimus, pvz., "Kokius televizijos kanalus galiu žiūrėti?", "Ar siūlote nemokamą bandomąją versiją??", ir "Ką man suteikia VPN ryšys?"

Jei į jūsų klausimą vis dar neatsakyta, galite naršyti pagalbos centre, kuriame yra bendrieji pranešimai, palaikymo forumai, gudrybės ir patarimai, straipsniai trikčių šalinimui ir bendruomenė, kurioje vartotojai gali palikti komentarus.

Jei į jūsų klausimą vis dar neatsakyta po viso to, galite susisiekti tiesiogiai su „Mano emigrantų tinklu“, pateikdami užklausą naudodami internetinę kontaktinę formą. Vėliau gausite el. Laišką su bilieto numeriu ir pažadu, kad darbuotojai peržiūri jūsų klausimą.

Šiai „Mano emigracijos“ tinklo peržiūrai nusprendžiau išbandyti jų bilietų klientų palaikymą. Aš pateikiau klausimą apie tai, kokį šifravimą jie naudoja.

Aš buvau sukrėstas ir gavau personalizuotą atsakymą vos po penkių minučių. Darbuotojas visiškai atsakė į mano klausimą ir liepė susisiekti su jais dar kartą, jei turėsiu daugiau klausimų. Apskritai, aš buvau labai patenkintas „My Expat“ tinklo palaikymo kokybe (ir greitumu)!

Prisijungti

Prisiregistruoti prie „My Expat Network VPN“ yra paprasta. Pasirinkę norimą planą, įrenginį (-ius) ir mokėjimo planą, turėsite nurodyti savo vardą, pavardę, el. Pašto adresą ir sugeneruoti slaptažodį. Užsiregistravę gausite patvirtinimo el. Laišką, kuris pateks į jūsų sąskaitos puslapį. Taip pat diegimo puslapyje galite rasti informacijos apie prenumeratas.

Įdiegę „Mano išeities“ tinklą (procesas užtrunka tik kelias sekundes), turėsite iš naujo paleisti įrenginį, kad klientas galėtų paleisti.

Šiai „Mano emigracijos tinklo“ apžvalgai pasirinkau išbandyti paslaugą „Visos šalys - visi įrenginiai“.

„My Expat Network“, „Windows 10“ VPN klientas

„My Expat Network“ VPN klientą, skirtą „Windows“, iš pradžių buvo sudėtinga rasti. Atsisiuntus programinę įrangą rodoma darbalaukio piktograma, tačiau tai iš tikrųjų kliento nepaleidžia. Vietoj to jį galima rasti sistemos dėkle.

Atidarę jus, su nustatymais ir mygtuku Išeiti, būsite pasveikinti turimų šalių, prie kurių prisijungsite.

Spustelėję šalį galite prisijungti, atsijungti, parodyti būseną ir peržiūrėti žurnalus.

Spustelėjus norimą šalį, jums bus pranešta apie sėkmingą ryšį ir jūsų naują IP adresą. (Dėl šios peržiūros aš užmaskuojau IP adresą, kuris man buvo duotas.)

Spustelėjus Rodyti būseną, pasirodys šis iššokantis langas, pateikiantis vartotojui papildomą informaciją apie jo ryšį:

„My Expat Network VPN“ kliento meniu „Nustatymai“ yra tokie pat pliki kaulai kaip ir likusiam jo daliai. Skirtukas Tarpinis serveris suteikia galimybę pasirinkti naudoti įmonės nustatymus, sistemos tarpinio serverio nustatymus arba rankiniu būdu nustatyti savo.

Tuo tarpu skirtukas Bendra suteikia tik galimybę perjungti kalbas. Galiausiai, skirtuke „Apie“ pateikiamas papildomos informacijos apie įmonę fragmentas.

Greitis ir našumas

Grafikai rodo didžiausią, mažiausią ir vidutinį kiekvieno serverio ir vietos greitį. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų paaiškinimą apie viso greičio testą.

Greičio bandymai buvo atlikti Europoje su 30 Mbps pradine jungtimi. Kaip matote grafikuose, tiek įkėlimo, tiek atsisiuntimo greitis buvo žymiai sumažintas, kai buvo įjungtas „Mano emigracijos tinklas“. Turint omenyje, kad „Mano emigracijos tinklas“ yra skirtas transliacijai, pamatyti tokį lėtą greitį buvo labai apmaudu. Vis dėlto abejotina, ar šie greičiai yra pakankamai geri, norint transliuoti SD televiziją - pagrindinį „Mano emigracijos tinklo“ tikslą.

Atliekant nuotėkio bandymus, rezultatai buvo panašūs. ipleak.net atskleidė, kad nors IP adresas buvo užmaskuotas, aptikta ir „WebRTC“, ir DNS nuotėkių. Blogiau, kad per test-ipv6.com, atliekant bandymus dėl IPv6 stabilumo ir parengties, jis surinko 0/10. doileak.net - tai yra minėtų testų derinys - davė daugiau tų pačių liūdinančių rezultatų.

Mano išvadų per šiuos įvairius eksploatacinius testus išvada? „My Expat Network“ ne tik pasižymi nedideliu greičiu, bet ir nesugeba pasiekti ženklo, kai reikia stiprumo ir saugumo. Ginantis, greitis niekada neturėtų sumažėti tiek, kad būtų neįmanoma transliuoti SD televizoriaus - nors HD būtų dar viena istorija. Be to, tikėtina, kad tikslinė auditorija bus susijusi tik su srautiniu perdavimu, o ne su saugumu, tai reiškia, kad jie greičiausiai (tad nerimą keliantys) nesijaudins dėl įvairių mūsų nuotėkio bandymų rezultatų..

Kitos platformos

Be „Windows“, „My Expat Network“ veikia ir su dauguma įrenginių. Tai apima OS X, iOS ir „Android“ VPN. Jie taip pat turi „Linux“ VPN ir „DD-WRT“ palaikymą. „My Expat Network“ klientas dizaino, kokybės ir efektyvumo prasme yra tas pats visose platformose. Kiekvienos platformos sąrankos vadovus galite rasti diegimo vadovuose, skirtuke „Palaikymas“, „My Expat Network“ svetainėje. „IPhone“ vartotojams skirtas VPN gali naudoti kitą šifravimo protokolą, jei reikia daugiau informacijos apie tai teikėjo svetainėje.

Mano „Expat Network Pro“ programa

Kaip minėta aukščiau, „Mano emigrantų“ tinklas yra patogus naudoti mobiliesiems. Jos programą galima atsisiųsti iš „Apple App Store“ ir „Google Play“. Atsisiųsti ir įdiegti yra taip paprasta ir sklandi kaip darbalaukio versijos, todėl nereikia keisti nustatymų, kad ji veiktų. Panašiai paprasta naudoti. Atsisiuntę visi vartotojai turi įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį ir prisijungti bakstelėdami norimos šalies vėliavą.

Radau, kad mobilioji „My Expat Network“ versija iš tikrųjų yra patogesnė vartotojui nei stalinio kompiuterio versija, taip pat stilingesnė. Aš taip pat neturėjau problemų prisijungti prie serverių ar atsijungti nuo jų.

Galutinės mintys

Man patiko:

 • Greitas ir draugiškas klientų aptarnavimas
 • Programinė įranga, optimizuota transliacijai
 • Įsikūrusi Honkonge
 • Penki vienu metu jungiami ryšiai
 • Septynių dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Patogus mobiliesiems

Nebuvau toks tikras dėl:

 • Paslaugos teikiamos tik keturiose šalyse
 • Minimalus kirtimas
 • Neįtikėtinai plikų kaulų VPN klientas
 • Optimizuotas SD, o ne HD srautui

Aš nekenčiau:

 • Labai lėtas greitis
 • „WebRTC“, DNS ir IPv6 nutekėjimai
 • Kaina už tai, ką gauni
 • Neįtikėtinai silpnas šifravimas

Apžvelgsime šią „Mano emigracijos“ tinklo apžvalgą?

Nors kai kurie žmonės naudojasi VPN paslaugomis anonimiškai ar siekdami apeiti cenzūrą, teisinga sakyti, kad dažniausiai naudojamasi prieiga prie srautinių transliacijų paslaugų iš kitų šalių. „Mano emigrantų tinklas“ iš anksto apie tai kalba ir prekiauja vien tik priemone prieigai prie užsienio televizijos paslaugų. Tačiau net ir turint lengvai naudojamą klientą, kurį gali valdyti net patys technologiškiausi asmenys, tai nekeičia fakto, kad „Mano išeities“ tinklas yra nepaprastai lėtas ir apkrautas „WebRTC“, DNS ir „IPv6“ nutekėjimais. Ne visai to, ko ieškote VPN, net jei tai tik vienas, kurį norite naudoti srautiniu būdu!

Taigi, jei esate emigrantas iš Amerikos, Britanijos, Kanados ar Australijos ir ieškote didelės spartos transliacijos paslaugos, kuri yra greita, patikima ir pasižymi tinkamu saugumu, aš siūlyčiau ieškoti kitur. Tačiau jei jums nerūpi saugumas ir tiesiog norite žiūrėti SD televiziją iš užsienio, „My Expat Network“ galėtų būti jums skirta VPN paslauga..

Apsilankykite Mano emigrantų tinkle

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me